facebook_pixel

Juodojo Ledo taurė

01.20 - 01.21, Rėkyva Šiauliai

01.20
-2 C°
N ↓ 1 m/s
01.21
-3 C°
N ↓ 1 m/s

Registracija

Registracijos laikas baigėsi

Dalyviai

24
|
|
|
Blokart H
|
Blokart L
|
Blokart M
|
Blokart UL
|
DN
|
DN Opti

Blokart H 1

LTU-2
Arūnas Maisijus
Klubas:

Blokart L 1

LTU-1
Kęstutis Berezinas
Klubas: Šiaulių miesto Sporto mokykla "Atžalynas "

Blokart M 2

LTU-7
Ūla Matijošiūtė
Klubas: nba-poseidonas-essc
LTU-5
Daumantė Petraitytė
Klubas: nba poseidonas essc

Blokart UL 0

DN 5

T-29
PRANAS SVINSKAS
Klubas: POSEIDONAS
LTU-98.1
GABRIELĖ PETRAITYTĖ
Klubas: ESSC-POSEIDONAS-NBA
LTU-98
JURGIS JURGELIONIS
Klubas: ESSC-POSEIDONAS-NBA
LTU-111
Jovilė Gedmontaitė
Klubas: Šiaulių miesto Sporto mokykla "Atžalynas "
T-4
Antanas Gerasimavičius
Klubas: ESSC/NBA/Poseidonas

DN Opti 15

LTU-14
Vitalijus Pašakinskas
Klubas: Šiaulių miesto Sporto mokykla "Atžalynas "
T-333
EDGARAS URBANOVIČ
Klubas: ESSC-POSEIDONAS-NBA
T-888
NOJUS VOLUNGEVIČIUS
Klubas: ESSC-POSEIDONAS-NBA
T-20
KAJUS VOLUNGEVIČIUS
Klubas: ESSC-POSEIDONAS-NBA
LTU-12
Rapolas Jaškūnas
Klubas: Šiaulių miesto Sporto mokykla "Atžalynas "
LTU-11
Milana Kaltanaite
Klubas: Šiaulių miesto Sporto mokykla "Atžalynas "
LTU-9
Vitalijus Pašakinskas
Klubas: Šaulių miesto Sporto mokykla "Atžalynas "
LTU-8
Justė Tamošaitytė
Klubas: Šiaulių miesto Sporto mokykla "Atžalynas "
LTU-7
Greta Garnytė
Klubas: Šiaulių miesto Sporto mokykla "Atžalynas "
LTU-6
Fausta Perskaudaitė
Klubas: Šiaulių miesto Sporto mokykla "Atžalynas "
LTU-5
Greta Kalinauskaitė
Klubas: Šiaulių miesto Sporto mokykla "Atžalynas "
LTU-4
Ignė Jaškūnaitė
Klubas: Šiaulių miesto Sporto mokykla "Atžalynas"
LTU-3
RūtaRūta Mažunavičiūtė
Klubas: Šiaulių miesto Sporto mokykla "Atžalynas "
LTU-2
Rojus Stankevičius
Klubas: Śiaulių sporto mokykla "Atžalynas"
LTU-1
Rimvydas Rimvydas Mažunavičius
Klubas: Śiaulių sporto mokykla "Atžalynas"

LTU-7 Ūla Matijošiūtė

  • nba-poseidonas-essc

LTU-5 Daumantė Petraitytė

  • nba poseidonas essc

LTU-14 Vitalijus Pašakinskas

  • Šiaulių miesto Sporto mokykla "Atžalynas "

LTU-2 Arūnas Maisijus

T-29 PRANAS SVINSKAS

  • POSEIDONAS

T-333 EDGARAS URBANOVIČ

  • ESSC-POSEIDONAS-NBA

T-888 NOJUS VOLUNGEVIČIUS

  • ESSC-POSEIDONAS-NBA

T-20 KAJUS VOLUNGEVIČIUS

  • ESSC-POSEIDONAS-NBA

LTU-98.1 GABRIELĖ PETRAITYTĖ

  • ESSC-POSEIDONAS-NBA

LTU-98 JURGIS JURGELIONIS

  • ESSC-POSEIDONAS-NBA

LTU-1 Kęstutis Berezinas

  • Šiaulių miesto Sporto mokykla "Atžalynas "

LTU-111 Jovilė Gedmontaitė

  • Šiaulių miesto Sporto mokykla "Atžalynas "

LTU-12 Rapolas Jaškūnas

  • Šiaulių miesto Sporto mokykla "Atžalynas "

LTU-11 Milana Kaltanaite

  • Šiaulių miesto Sporto mokykla "Atžalynas "

LTU-9 Vitalijus Pašakinskas

  • Šaulių miesto Sporto mokykla "Atžalynas "

LTU-8 Justė Tamošaitytė

  • Šiaulių miesto Sporto mokykla "Atžalynas "

LTU-7 Greta Garnytė

  • Šiaulių miesto Sporto mokykla "Atžalynas "

LTU-6 Fausta Perskaudaitė

  • Šiaulių miesto Sporto mokykla "Atžalynas "

LTU-5 Greta Kalinauskaitė

  • Šiaulių miesto Sporto mokykla "Atžalynas "

LTU-4 Ignė Jaškūnaitė

  • Šiaulių miesto Sporto mokykla "Atžalynas"

LTU-3 RūtaRūta Mažunavičiūtė

  • Šiaulių miesto Sporto mokykla "Atžalynas "

LTU-2 Rojus Stankevičius

  • Śiaulių sporto mokykla "Atžalynas"

LTU-1 Rimvydas Rimvydas Mažunavičius

  • Śiaulių sporto mokykla "Atžalynas"

T-4 Antanas Gerasimavičius

  • ESSC/NBA/Poseidonas

Dokumentai

Sau 15 17:16

   2018 m.  LR LEDO JACHTŲ  (DN,DN-OPTY,ICE BLOKART) varžybų NUOSTATAI

 

 

1.       ORGANIZATORIAI

Varžybas  organizuoja ir  vykdo  LBS,  VSi “Vėjo trejetas” ,Nacionalinė buriavimo akademija, Všį. Irklakojis, Elektrėnų  buriuotojų klubas”Poseidonas”, Šiaulių miesto buriuoto klubas , bei patvirtintas lenktyn komitetas.

 

 

2.         DALYVIAI

 Varžybose kviečiami dalyvauti visi Lietuvos ir užsienio ledo jach ( DN,Ice-Optimist, Ice-Blokart, laisvos grupės)

klas buriuotojai.

 

 3.       VIETA IR LAIKAS


Šiauliai Juodo ledo taurė 2018.01.20-21

Šiauliai Rėkyvos ežeras

Esant  nepalankioms  oro lygoms varžybos gali ti atidedamos iki palankių oro sąlygų.

 

4.       INVENTORIUS

Dalyv startuojančių  Ice-0ptimist,  DN Ice-Blokart  ledrogės turi atikti klasių reikalavimus.

Open klasėje ledrogių apribojimų nėra

 

Neturintieji  savo  inventoriaus,  galės  išsinuomoti   Ice-Blokart  ledroges  su  3.0,  4.0  ir  5.5  kv.  m.  burėmis  (dėl galimybės teirautis el.p info@irklakojis.lt ,tel NR. 861881957).

5.       MOKESČIAI

5.1 Starto mokestis-eur,15  jaunimui  iki 23 metų 5 eur.

5.2. organizatoriai gali numatyti papildomus mokesčius nurodant juos instrukcijoje ir apie tai informavus dalyvius

5,3 Blokart inventoriaus nuoma 2 dienos 30 eur.  jaunimui 15 eur.

6.       PROGRAMA

dalyv atvykimas.diena prieš varžybas ar varžybų dieną

pirmos dienos tvarkarštis

10.00  val.-11.30 val.- dalyvių registracija.

11.30  val.-lenktynių komiteto ir varžybų dalyvių pasitarimas.

12.00  va l- varžybų atidarymas.

13.00  val- 1,2,3,4 važiavimai.

antros dienos tvarkaraštis

11.00   val- 5,6,7 važiavimai.

16.00   val.- varžybų pabaiga ir nugaletojų apdovanojimai.

  Varžybų tvarkaraštis gali ti keičiamas priklausomai nuo meteorologin sąly apie tai anksto prieš dvi dienas informuojant sportininkus

7.1 Varžybos vykdomos pagal JAV National Iceboat Authority buriavimo taisykles, suderintas pagal IDNIYRA (žr. priedą Nr. 1, Vizualizuotos JAV National Iceboat Authority buriavimo taisyklės)

7.2 Taikoma Low point“ tkų sistema: 1 vieta 1 taškas, 2 vieta 2 taškai ir t.t.

7.3  Vairininkai varžosi savo ledrogėmis, o Ice-Blokart ledrogės penkiose svorio kategorijose: superlengvasvorių (iki

55 kg), lengvasvorių (55 70 kg), vidutinio svorio (70-85 kg), sunkiasvorių (85-100 kg) ir supersunkiasvorių (100+

kg).

7.4 Svorio kategoriją sudaro min. 5 vairininkai, nebent lenktyn komitetas nustato kitaip.

7.5 Lenktyn komiteto sprendimu svorio kategorijų ribos gali ti susiaurinamos arba išplečiamos.

7.6 Kiekvienoje svorio kategorijoje vykdomi bent du važiavimai.

7.7 4- važiavimų, blogiausias važiavimo rezultatas yra atmetamas.

7.8. Komandinė įskaita .Taškų sistema: pirma vieta -10 t.,antra vieta- 8 t..trečia vieta-6, 4v-4t..5v.-3t.,6v.-2t,7v-1t..

8. PRIZAI

8.1    I-III vie varžybų nugalėtojai gaus organizatorių ir  vaybų  įsteigtus medalius. Komandos nugalėtoja gauna pereinamąją taurę, I-III vietos diplomus.

8.2   Atskiros organizacijos gali įsteigti papildomus prizus. Prizai ir nuostatai lenktyn komitetui pateikiami iki

varžybų atidarymo.

 

9.       PARAIŠKOS

9.1 išankstinė registracija vykdoma www.regatos.lt

9.1  Vardis paraiškos, (Vardas, Pavardė, Amžius, Svoris kg, E-mail, mob.tel., Ledrogių kla, Ice Blokart nuoma

[Taip/Ne]) pasiršius įteikiamos regisracijos metu.

 

10.    ATSAKOMYBĖS ATSISAKYMAS

10.1   Varžybose  vairininkai  dalyvauja  išimtinai  tik  savo  rizika.  Regatos  organizatoriai  ir  lenktyn komitetas neprisiima jokios atsakomybės už materialius ar nematerialius nuostolius, asmens sužalojimą arba mirtį, įvykusius pri, po ar pačių varžybų metu.

PDF