facebook_pixel

Tarptautinė 54-oji „Kuršių marių“ regata

07.24 - 07.31, Klaipėda, Nida


Organizatoriai: Lietuvos buriuotojų sąjunga
07.24
22 C°
N ↓ 5 m/s
07.25
27 C°
E ← 4 m/s
07.26
28 C°
SE ↖ 6 m/s
07.27
25 C°
S ↑ 4 m/s
07.28
24 C°
W → 4 m/s
07.29
22 C°
W → 6 m/s
07.30
22 C°
SW ↗ 9 m/s
07.31
21 C°
W → 10 m/s

Tvarkaraštis

KLAIPĖDA. SMILTYNĖS JACHTKLUBAS

Liepos 24 d., šeštadienis

10:00-16:00 – registracija, matavimai ir įrangos patikrinimas (Smiltynės jachtklubas).

18:30 – Regatos atidarymo ceremonija (Smiltynės jachtklubas).

Liepos 25 d., sekmadienis

09:30 – Lenktynių komiteto ir jachtų vadų pasitarimas.

11:00 – I etapo startas, lenktynės jūroje (Klaipėda).

20:00 - I etapo apdovanojimai.

Liepos 26 d., pirmadienis

09:00 – Lenktynių komiteto ir jachtų vadų pasitarimas.

10:00 – II etapo startas, lenktynės jūroje (Klaipėda).


NIDA. NIDOS PRIEPLAUKA

Liepos 27 d., antradienis

12:00 - Paplūdimių valymo akcija.

19:00 - Regatos atidarymo ceremonija  Nidoje. II etapo apdovanojimai.

Liepos 28 d., trečiadienis

10:00 – Lenktynių komiteto ir jachtų vadų pasitarimas.

11:00 – III etapo startas (2 lenktynės priešvėjinėje-pavėjinėje distancijoje).

19:00 val. III etapo (2 lenktynių) nugalėtojų apdovanojimai.

Liepos 29 d., ketvirtadienis

10:00 – Lenktynių komiteto ir jachtų vadų pasitarimas.

11:00 – IV etapo startas (lenktynės Kuršių mariose).

19:00 -  IV etapo nugalėtojų apdovanojimai.

Liepos 30  d., penktadienis

10:30 – Lenktynių komiteto ir Žurnalistų bei Rėmėjų regatos jachtų vadų pasitarimas.

12:00 -  Žurnalistų regatos startas.

13:00 - Rėmėjų regatos startas.

19:00 - Žurnalistų regatos bei Rėmėjų regatos nugalėtojų apdovanojimai.

Liepos 31  d., šeštadienis

09:00 – Lenktynių komiteto ir jachtų vadų pasitarimas.

10:00 – Neringos etapo startas (lenktynės Kuršių mariose).

15:30 - Neringos etapo nugalėtojų apdovanojimai.

19:00 - Kuršių marių regatos nugalėtojų apdovanojimo ceremonija.



KLAIPEDA. SMILTYNE YACHTCLUB

24th July, Saturday

10:00-16:00 – registration, measurement and safety inspection. (Smiltyne Yacht Club).

18:30 – regatta opening ceremony (Smiltyne Yacht Club).

25th July, Sunday

09:30 – skippers’ meeting.

11:00 – offshore race (Klaipeda).

20:00 - Prize giving ceremony.

26th July, Monday

09:00 – skippers’ meeting.

10:00 – offshore race (Klaipeda).


NIDA, NIDA PORT

27th July, Tuesday

12:00 – beach cleaning campaign.

19:00 - regatta opening ceremony (Nida). Prize giving ceremony.

28th July, Wednesday

10:00 – skippers’ meeting.

11:00 – 2 inshore races, (windward-leeward course) (Nida).

19:00 - Prize giving ceremony.

29th July, Thursday

10:00 – skippers’ meeting.

11:00 – offshore race (Nida).

19:00 - Prize giving ceremony.

30th July, Friday

10:30 – race committee and skippers’ meeting for ‘Journalist Regatta’ and ‘Sponsors Regatta’.

12:00 – First warning signal for ‘Journalist Regatta’.

13:00 - First warning signal for ‘Sponsors Regatta’.

19:00 - Prize giving ceremony of ‘Journalist Regatta’ and ‘Sponsors Regatta’.

31st July, Saturday

09:00 – skippers’ meeting.

10:00 – offshore race (Nida).

15:30 - Prize giving ceremony of day’s race.

19:00 – Regatta prize giving and closing ceremony.

Skelbimai

Visi
|
Buriuotojai
|
Komandos

Laurynas

Ieškau igulos KMR, 14 buriavimo sezonas. Ilgiausia distancija 4000 nm. Nakvynes nereikia. Garantuoju pusryčius nidoje :)

  • Lie 13 05:20
  • |
  • laurynasbagdonas@inbox.lt
  • |
  • 8626219894

Jonas

Ieškau vietos į jachtos įgula KMR 54 Turiu patirties buriavime

  • Lie 14 17:18
  • |
  • extestlt@gmail.com
  • |
  • +37060652144

Žinutės

  • NE plastiko bangai

    VISŲ DĖMESIUI!


    Rytoj tęsiame "NE plastiko bangai" tradiciją ir švarinsime pajūrį!

    Laukiame visų įgulų atstovų su šeimos nariais ir draugais rytoj 12.00 val. prie regatos scenos!


    Užsakytu autobusu vyksime į pasienį rinkti plastiko.


  • Atmintinė regatos dalyviams

    Atmintinę regatos dalyviams galite rasti pranešimo priede.


    1650301723.pdf
  • Techninio komiteto pranešimas

    Po I etapo lenktynių finišo buvo tikrinama atskirų jachtų burės ir įrangos komplektacija.

    Jachtoms LTU-1001 JAZZ, LTU- 3111 DIA iki II etapo lenktynių starto pašalinti rastus trūkumus.


    599528953.pdf
  • Dėl lenktynių tvarkaraščio pakeitimo

    Rytoj, liepos 26 d., jachtų vadų pasitarimas vyks 9:30 val.

    Perspėjimo signalas pirmoms lenktynėms – 10:25 val.


    1181591303.pdf
  • I etapo apdovanojimai Nidoje (07.27 d.)

    Šiandien I etapo apdovanojimų ceremonija nevyks.

    Apdovanojimų ceremonija vyks antradienį (liepos 27d.), Nidoje.


  • ORC sertifikatų pasikeitimas

    Atnaujintas matavimo liudijimas dėl matavimo klaidos: LTU-2399 ARABELA-AUGA


  • Protestų nagrinėjimo laikas

    Protestų nagrinėjimo pradžia: 19:15 val.


    197092349.pdf
  • Įskaitinių grupių paskelbimo laikas

    Tema: Įskaitinių grupių paskelbimo laikas

    Įskaitinių grupių sąrašai paskelbti 17:27 val.

    Protestų padavimo laikas dėl jachtų įskaitinių grupių baigiasi 18:27 val.


    1932668069.pdf
  • ORC sertifikatų pasikeitimas

    Tema: ORC sertifikatų pasikeitimas

    Dėl patikslintų duomenų: LTU-2235 TE KYLA, LTU-2395 TANGO II, LTU1537 BALTAS, LTU-1368 GODA

    Naujai registruotas laivas: LTU-2399 ARABELA-AUGA


    479912617.pdf
  • Jachtų patikrinimas po registracijos - jachtų sąrašas

    Tema:

    Jachtų patikrinimas po registracijos – jachtų sąrašas

     

    LTU-906                         AVE VITA

    LTU-2243                      BRILLAMAR

    LTU-2061                      BELONE

    LTU-1652                      MIRAGE

    LTU-1232                      ZIG ZAG

    EST-464                         KATARINA JEE

     

     

     

    Šios jachtos turi būti paruoštos patikrinimui 17:00 val.


    1737018395.pdf
  • Kontrolinio jachtų matavimo instrukcija - jachtų patikrinimas po registracijos

    Pagal 54 Kuršių marių regatos kontrolinio jachtų matavimo instrukcijos 1 punktą: „Jachtų kontrolinis matavimas, jachtų būklės ir dokumentų patikrinimas,  atliekamas 2021 m. liepos 24d. nuo 10:00val. iki 16:00val., Smiltynės jachtų uoste.

    Po visų dalyvių registracijos bus atliekamas kontrolinis dalies jachtų būklės patikrinimas, atrenkant jachtas atsitiktine tvarka. Jachtų sąrašas bus paskelbtas oficialioje skelbimų lentoje, 16:30 val.“


    802528632.pdf
  • Techninio komiteto pranešimas / Notice of Technical committee

    Liepos 24 d. registracijos metu numatomas kontrolinis I – IV ir VI – VIII įskaitos grupių jachtų įgulų narių svėrimas. Jachtų kapitonus prašome užtikrinti įgulų narių dalyvavimą.

    24 July during registration control weighing of crew members (groups I- IV and VI - VIII) is planned. Yacht captains are requested to ensure crew presence.


  • Kreipimasis KMR dalyviams dėl CO2

    Gerbiami 54-osios „Kuršių marių regatos“ dalyviai,

    Labai raginame visus KMR dalyvius aktyviai prisidėti prie jau kelerius metus vykdomos regatos tvarumo programos ir visos KMR metu savo veiksmais siekti aktyviai mažinti anglies dioksido išmetimą į aplinką. Daugiau informacijos apie tai rasite prisegtame faile.

    Registracijos metu (liepos 24d.) prašysime pateikti jame nurodytą informaciją.


    501944533.pdf
  • Svarbi informacija

    Pagal varžybų nuostatų punktą Nr. 4.1. ne mažiau kaip 75 procentų jachtos įgulos narių, įskaitant jachtos vadą, turi būti Nacionalinės buriavimo organizacijos nariais, t. y. Lietuvos dalyviams- Lietuvos buriuotojų sąjungos nariais.

    Pagal varžybų nuostatų punktą Nr. 4.2. jachtos vadas privalo turėti ne žemesnę kaip Atviros jūros jachtos vado kvalifikaciją. Primename, kad seno pavyzdžio kvalifikaciniai dokumentai negalioja nuo 2019.12.31d., todėl jeigu jų dar nepasikeitėte, tai būtinai atlikite tą čia aprašyta tvarka- http://www.lbs.lt/lt/diplomavimas.html

     


Gyvai

Stebėti gyvai

Dalyviai

<% trackEvent.position_date %>

Rezultatai

RS-280
Grupė
logo
1 KLAIPĖDOS MIESTO ETAPAS
Startas: 2021-07-25 11:08:00
Distancija: 24,3 nm
ORC: Coastal / Long Distance: ToT, Koef: 1
Preliminarūs
2 GAMTOS ATEITIS ETAPAS
Startas: 2021-07-26 10:37:00
Distancija: 30,7 nm
ORC: Coastal / Long Distance: ToT, Koef: 1
Preliminarūs
Vietos
Atnaujinta: 2021-07-26 20:19:28
Dalyviai ORC Tšk. Viet. Tšk. Viet. Tšk. Viet.
Legenda - Raganosis
LTU-1373 Saulius Pajarskas
643.1
17:47:50
ET:06:39:50 / CT:06:56:02
0s 0s 4,61kts 1 1
17:43:16
ET:07:06:16 / CT:07:23:32
0s 0s 4,32kts 1 1 2 1
Hornas
LTU-422 Arminas Liubinas
643.1
17:51:36
ET:06:43:36 / CT:06:59:57
+226s +235s 4,56kts 3 3
17:56:16
ET:07:19:16 / CT:07:37:03
+780s +811s 4,19kts 2 2 5 2
Presto
LTU-1289 Marius Alekna
643.1
17:52:32
ET:06:44:32 / CT:07:00:55
+282s +293s 4,55kts 4 4
18:32:03
ET:07:55:03 / CT:08:14:17
+2927s +3045s 3,88kts 4 4 8 3
Zig Zag
LTU-1232 Aivaras Mieliauskas
643.1
17:53:06
ET:06:45:06 / CT:07:01:30
+316s +328s 4,55kts 6 6
17:57:11
ET:07:20:11 / CT:07:38:01
+835s +869s 4,18kts 3 3 9 4
Raganosis
LTU-373 Simonas Bačiulis
643.1
17:52:55
ET:06:44:55 / CT:07:01:19
+305s +317s 4,55kts 5 5
18:43:29
ET:08:06:29 / CT:08:26:11
+3613s +3759s 3,79kts 5 5 10 5
Alfeta - Dezifog
LTU-420 Domantas Juškevičius
643.1
17:50:14
ET:06:42:14 / CT:06:58:31
+144s +149s 4,58kts 2 2 0kts 10 DNF 12 6
OBER-HAUS Sailing Team
LTU-333 Emilis Valentinaitis
643.1
17:55:41
ET:06:47:41 / CT:07:04:12
+471s +490s 4,52kts 7 7
19:28:30
ET:08:51:30 / CT:09:13:02
+6314s +6570s 3,47kts 6 6 13 7
Barta
LTU-1206 Simonas Steponavičius
643.1
17:56:12
ET:06:48:12 / CT:07:04:44
+502s +522s 4,51kts 8 8
19:39:55
ET:09:02:55 / CT:09:24:54
3,39kts 7 TLE 15 8
Levante
LTU-1211 Karolis Valenta
643.1
18:10:53
ET:07:02:53 / CT:07:20:01
+1383s +1439s 4,36kts 9 9
19:50:22
ET:09:13:22 / CT:09:35:47
3,33kts 7 TLE 16 9
1-ORC-RC
Grupė
logo
1 KLAIPĖDOS MIESTO ETAPAS
Startas: 2021-07-25 11:03:00
Distancija: 24,3 nm
ORC: Coastal / Long Distance: ToT, Koef: 1
Preliminarūs
2 GAMTOS ATEITIS ETAPAS
Startas: 2021-07-26 10:32:00
Distancija: 30,7 nm
ORC: Coastal / Long Distance: ToT, Koef: 1
Preliminarūs
Vietos
Atnaujinta: 2021-07-26 20:15:41
Dalyviai ORC Tšk. Viet. Tšk. Viet. Tšk. Viet.
Nida III
LTU-1111 Arūnas Burkšas
612.1
17:28:54
ET:06:25:54 / CT:07:02:50
+356s 0s 4,77kts 1 1
16:11:59
ET:05:39:59 / CT:06:12:31
+701s +621s 5,42kts 2 2 3 1
TE KYLA
LTU-2235 Algirdas Žižys
609.7
17:34:07
ET:06:31:07 / CT:07:09:55
+669s +425s 4,71kts 3 3
16:01:29
ET:05:29:29 / CT:06:02:10
+71s 0s 5,59kts 1 1 4 2
Keturi vėjai
LTU-2068 Adomas Janulionis
614.3
17:31:21
ET:06:28:21 / CT:07:05:03
+503s +133s 4,74kts 2 2
16:14:36
ET:05:42:36 / CT:06:14:59
+858s +769s 5,38kts 3 3 5 3
Arabela - Auga
LTU-2399 Raimondas Šiugždinis
587.4
17:22:58
ET:06:19:58 / CT:07:14:48
0s +718s 4,85kts 7 7
16:00:18
ET:05:28:18 / CT:06:15:40
0s +810s 5,61kts 4 4 11 4
DIA
LTU-3111 Tauras Rymonis
594.9
17:30:31
ET:06:27:31 / CT:07:17:00
+453s +850s 4,75kts 9 9
16:13:46
ET:05:41:46 / CT:06:25:25
+808s +1395s 5,39kts 5 5 14 5
Samsara
LTU-2322 Rimantas Stropus
634.9
17:53:13
ET:06:50:13 / CT:07:11:38
+1815s +528s 4,49kts 5 5
17:52:27
ET:07:20:27 / CT:07:43:26
4,18kts 10 TLE 15 6
Tango II
LTU-2395 AIDAS NARBUTAS
626.4
17:49:19
ET:06:46:19 / CT:07:16:52
+1581s +842s 4,53kts 8 8
17:10:38
ET:06:38:38 / CT:07:08:37
+4220s +3987s 4,62kts 7 7 15 7
IDEFIX
LTU-2777 Tomas Barakauskas
611.6
17:48:46
ET:06:45:46 / CT:07:24:58
+1548s +1328s 4,54kts 10 10
16:25:51
ET:05:53:51 / CT:06:28:02
+1533s +1552s 5,21kts 6 6 16 8
KATARINA JEE
EST-464 Mart Tamm
648.4
18:00:32
ET:06:57:32 / CT:07:14:17
+2254s +687s 4,41kts 6 6
17:56:30
ET:07:24:30 / CT:07:42:19
4,14kts 10 TLE 16 9
PRUS PRIMO
LTU-2037 Gintaras Chomentauskas
642.1
17:53:00
ET:06:50:00 / CT:07:11:17
+1802s +507s 4,49kts 4 4 0kts 15 DNF 19 10
TEGU
LTU-2388 Jurgis Janulionis
599.9
17:45:50
ET:06:42:50 / CT:07:26:16
+1372s +1406s 4,57kts 11 11
17:13:44
ET:06:41:44 / CT:07:25:02
+4406s +4972s 4,59kts 8 8 19 11
ARCTURUS
LTU-1590 Osvaldas Kudzevičius
609.3
17:51:58
ET:06:48:58 / CT:07:30:29
+1740s +1659s 4,50kts 12 12
17:28:35
ET:06:56:35 / CT:07:38:52
4,42kts 10 TLE 22 12
Baltas
LTU-1537 Gintaras Vaičiūnas
600.6
17:46:48
ET:06:43:48 / CT:07:32:25
+1430s +1775s 4,56kts 14 14
17:11:04
ET:06:39:04 / CT:07:27:07
+4246s +5097s 4,62kts 9 9 23 13
NJORD
LTU-2400 Audrius Drungilas
648.2
18:17:16
ET:07:14:16 / CT:07:30:46
+3258s +1676s 4,24kts 13 13 0kts 15 DNF 28 14
PLATU-25
Grupė
logo
1 KLAIPĖDOS MIESTO ETAPAS
Startas: 2021-07-25 11:08:00
Distancija: 24,3 nm
Monotype (One Design), Koef: 1
Preliminarūs
2 GAMTOS ATEITIS ETAPAS
Startas: 2021-07-26 10:37:00
Distancija: 30,7 nm
Monotype (One Design), Koef: 1
Preliminarūs
Vietos
Atnaujinta: 2021-07-26 22:07:05
Dalyviai Tšk. Viet. Tšk. Viet. Tšk. Viet.
ItellaTV3
LTU-2225 Aistis Kalanavičius
17:49:29
ET:06:41:29 / CT:06:41:29
0s 0s 4,59kts 1 1
17:56:45
ET:07:19:45 / CT:07:19:45
0s 0s 4,19kts 1 1 2 1
Bestija
LTU-2208 Aidas Pivoriūnas
17:53:07
ET:06:45:07 / CT:06:45:07
+218s +218s 4,55kts 2 2
18:02:47
ET:07:25:47 / CT:07:25:47
+362s +362s 4,13kts 2 2 4 2
Simona
LTU-2313 Naglis Nasvytis
17:57:06
ET:06:49:06 / CT:06:49:06
+457s +457s 4,50kts 3 3
19:45:56
ET:09:08:56 / CT:09:08:56
+6551s +6551s 3,36kts 3 3 6 3
Brillamar
LTU-2243 Tomas Sakalauskas
18:00:35
ET:06:52:35 / CT:06:52:35
+666s +666s 4,46kts 4 4
19:48:24
ET:09:11:24 / CT:09:11:24
3,34kts 4 TLE 8 4
LaRevoltosa
LTU-2392 Aurelijus Grikinis
18:09:06
ET:07:01:06 / CT:07:01:06
+1177s +1177s 4,37kts 5 5
20:04:27
ET:09:27:27 / CT:09:27:27
3,25kts 4 TLE 9 5
2-ORC-RC
Grupė
logo
1 KLAIPĖDOS MIESTO ETAPAS
Startas: 2021-07-25 11:03:00
Distancija: 24,3 nm
ORC: Coastal / Long Distance: ToT, Koef: 1
Preliminarūs
2 GAMTOS ATEITIS ETAPAS
Startas: 2021-07-26 10:32:00
Distancija: 30,7 nm
ORC: Coastal / Long Distance: ToT, Koef: 1
Preliminarūs
Vietos
Atnaujinta: 2021-07-26 22:07:15
Dalyviai ORC Tšk. Viet. Tšk. Viet. Tšk. Viet.
WHY kNOT
LTU-417 Vitalis Danilavičius
680.1
18:24:27
ET:07:21:27 / CT:07:13:43
+257s +382s 4,17kts 2 2
20:29:45
ET:09:57:45 / CT:09:47:17
+1749s +84s 3,08kts 2 2 4 1
Xxs
LTU-1583 Donatas SIMKUS
702.4
18:30:24
ET:07:27:24 / CT:07:07:21
+614s 0s 4,12kts 1 1
20:52:05
ET:10:20:05 / CT:09:52:18
+3089s +385s 2,97kts 4 4 5 2
Jumpira
LTU-1017 Andrius Virbickas
657
18:22:54
ET:07:19:54 / CT:07:33:16
+164s +1555s 4,19kts 5 5
20:00:36
ET:09:28:36 / CT:09:45:53
0s 0s 3,24kts 1 1 6 3
Belone
LTU-2061 Tomas Niparas
678.7
18:20:10
ET:07:17:10 / CT:07:14:48
0s +447s 4,21kts 3 3
20:27:04
ET:09:55:04 / CT:09:51:51
+1588s +358s 3,10kts 3 3 6 4
Maria
LTU-2031 Rimgaudas Gelgotas
671.4
18:33:00
ET:07:30:00 / CT:07:28:36
+770s +1275s 4,09kts 4 4
20:29:07
ET:09:57:07 / CT:09:55:16
+1711s +563s 3,08kts 5 5 9 5
EVI
GDH-1311 Eimutis Inkrata
692.9
19:06:49
ET:08:03:49 / CT:07:46:38
+2799s +2357s 3,81kts 6 6
21:13:29
ET:10:41:29 / CT:10:18:43
+4373s +1970s 2,87kts 6 6 12 6
2-ORC-C
Grupė
logo
1 KLAIPĖDOS MIESTO ETAPAS
Startas: 2021-07-25 11:13:00
Distancija: 20,1 nm
ORC: Coastal / Long Distance: ToT, Koef: 1
Preliminarūs
2 GAMTOS ATEITIS ETAPAS
Startas: 2021-07-26 10:42:00
Distancija: 28,4 nm
ORC: Coastal / Long Distance: ToT, Koef: 1
Preliminarūs
Vietos
Atnaujinta: 2021-07-26 22:08:44
Dalyviai ORC Tšk. Viet. Tšk. Viet. Tšk. Viet.
Mirage
LTU-1652 Albertas Lukšys
675.1
16:30:34
ET:05:17:34 / CT:05:16:44
0s +275s 5,37kts 2 2
17:39:31
ET:06:57:31 / CT:06:56:26
0s 0s 4,08kts 1 1 3 1
Livingstonas - Capital Group
LTU-2255 Sigitas Šmatavičius
741.9
16:56:04
ET:05:43:04 / CT:05:12:09
+1530s 0s 4,97kts 1 1
20:55:35
ET:10:13:35 / CT:09:18:18
2,78kts 4 TLE 5 2
Nerija
LTU-416 Marius Petraitis
657.5
16:32:53
ET:05:19:53 / CT:05:29:31
+139s +1042s 5,33kts 5 5
17:55:51
ET:07:13:51 / CT:07:26:55
+980s +1829s 3,93kts 2 2 7 3
Tigra
LTU-1032 Marius Maskoliūnas
729.8
16:56:50
ET:05:43:50 / CT:05:17:26
+1576s +317s 4,96kts 3 3
21:09:46
ET:10:27:46 / CT:09:39:33
2,71kts 4 TLE 7 4
Nauta - Daneka
LTU-1317 Rytas Narbutas
709.8
16:49:23
ET:05:36:23 / CT:05:19:46
+1129s +457s 5,07kts 4 4
20:31:55
ET:09:49:55 / CT:09:20:46
2,89kts 4 TLE 8 5
Goda
LTU-1368 Irmantas Felenderis
699.5
17:03:43
ET:05:50:43 / CT:05:37:36
+1989s +1527s 4,86kts 7 7
20:04:54
ET:09:22:54 / CT:09:01:51
3,03kts 4 TLE 11 6
Vilma
LTU-47 Vytis Dedonis
773.8
17:43:03
ET:06:30:03 / CT:05:39:39
+4349s +1650s 4,37kts 9 9
21:24:18
ET:10:42:18 / CT:09:19:19
2,65kts 4 TLE 13 7
Vajana Magic
LTU-1616 Kestutis Vinicenko
666.1
17:02:06
ET:05:49:06 / CT:05:51:58
+1892s +2389s 4,88kts 11 11
18:05:24
ET:07:23:24 / CT:07:27:02
+1553s +1836s 3,84kts 3 3 14 8
JOGA
LTU-1035 Stanislovas Butkevičius
697.1
17:05:22
ET:05:52:22 / CT:05:41:37
+2088s +1768s 4,84kts 10 10
20:51:07
ET:10:09:07 / CT:09:50:32
2,80kts 4 TLE 14 9
JAZZ
LTU-1001 Gediminas Bugaitis
668.3
16:47:27
ET:05:34:27 / CT:05:37:04
+1013s +1495s 5,09kts 6 6 0kts 12 DNF 18 10
Stinta
LTU-2079 Vilius Tamkvaitis
670.2
16:49:24
ET:05:36:24 / CT:05:39:18
+1130s +1629s 5,07kts 8 8 0kts 12 DNF 20 11
3-ORC
Grupė
logo
1 KLAIPĖDOS MIESTO ETAPAS
Startas: 2021-07-25 11:13:00
Distancija: 20,1 nm
ORC: Coastal / Long Distance: ToT, Koef: 1
Preliminarūs
2 GAMTOS ATEITIS ETAPAS
Startas: 2021-07-26 10:42:00
Distancija: 28,4 nm
ORC: Coastal / Long Distance: ToT, Koef: 1
Preliminarūs
Vietos
Atnaujinta: 2021-07-26 22:09:38
Dalyviai ORC Tšk. Viet. Tšk. Viet. Tšk. Viet.
Regina
LTU-583 Edgaras Šabonas
738.3
16:59:25
ET:05:46:25 / CT:05:15:39
+159s 0s 4,92kts 1 1
21:03:02
ET:10:21:02 / CT:09:25:53
+2243s +1578s 2,74kts 2 2 3 1
Vasara
LTU-53 Romualdas Janusauskas
722.9
16:56:51
ET:05:43:51 / CT:05:17:53
+5s +134s 4,96kts 3 3
20:25:39
ET:09:43:39 / CT:08:59:35
0s 0s 2,92kts 1 1 4 2
Alka
LTU-2281 Romualdas Kerinas
732.2
16:56:46
ET:05:43:46 / CT:05:16:04
0s +25s 4,96kts 2 2
21:10:21
ET:10:28:21 / CT:09:37:42
+2682s +2287s 2,71kts 4 4 6 3
AVE VITA
LTU-906 Vygantas Stankus
735
17:01:55
ET:05:48:55 / CT:05:19:36
+309s +237s 4,88kts 4 4
21:02:41
ET:10:20:41 / CT:09:28:33
+2222s +1738s 2,75kts 3 3 7 4
Banga
LTU-238 Alvydas Kalanavičius
740.4
17:12:11
ET:05:59:11 / CT:05:26:30
+925s +651s 4,74kts 5 5 0kts 6 DNF 11 5

Bendrai

Greičiausios jachtos distancijoje A pagal tikrą laiką

Grupės: RS-280, 1-ORC-RC, 2-ORC-RC


Jachta Etapai Laikas Vieta
Arabela - Auga
LTU-2399 Raimondas Šiugždinis
2
11:48:16
 
1
TE KYLA
LTU-2235 Algirdas Žižys
2
12:00:36
+740s
2
Nida III
LTU-1111 Arūnas Burkšas
2
12:05:53
+1057s
3
DIA
LTU-3111 Tauras Rymonis
2
12:09:17
+1261s
4
Keturi vėjai
LTU-2068 Adomas Janulionis
2
12:10:57
+1361s
5
IDEFIX
LTU-2777 Tomas Barakauskas
2
12:39:37
+3081s
6
Baltas
LTU-1537 Gintaras Vaičiūnas
2
13:22:52
+5676s
7
TEGU
LTU-2388 Jurgis Janulionis
2
13:24:34
+5778s
8
Tango II
LTU-2395 AIDAS NARBUTAS
2
13:24:57
+5801s
9
Legenda - Raganosis
LTU-1373 Saulius Pajarskas
2
13:46:06
+7070s
10
Hornas
LTU-422 Arminas Liubinas
2
14:02:52
+8076s
11
Zig Zag
LTU-1232 Aivaras Mieliauskas
2
14:05:17
+8221s
12
Presto
LTU-1289 Marius Alekna
2
14:39:35
+10279s
13
Raganosis
LTU-373 Simonas Bačiulis
2
14:51:24
+10988s
14
OBER-HAUS Sailing Team
LTU-333 Emilis Valentinaitis
2
15:39:11
+13855s
15
Jumpira
LTU-1017 Andrius Virbickas
2
16:48:30
+18014s
16
Belone
LTU-2061 Tomas Niparas
2
17:12:14
+19438s
17
WHY kNOT
LTU-417 Vitalis Danilavičius
2
17:19:12
+19856s
18
Maria
LTU-2031 Rimgaudas Gelgotas
2
17:27:07
+20331s
19
Xxs
LTU-1583 Donatas SIMKUS
2
17:47:29
+21553s
20
EVI
GDH-1311 Eimutis Inkrata
2
18:45:18
+25022s
21

Greičiausios jachtos distancijoje A pagal perskaičiuotą laiką

Grupės: RS-280, 1-ORC-RC, 2-ORC-RC


Jachta Etapai Laikas Vieta
TE KYLA
LTU-2235 Algirdas Žižys
2
13:12:05
 
1
Nida III
LTU-1111 Arūnas Burkšas
2
13:15:21
+196s
2
Keturi vėjai
LTU-2068 Adomas Janulionis
2
13:20:02
+477s
3
Arabela - Auga
LTU-2399 Raimondas Šiugždinis
2
13:30:28
+1103s
4
DIA
LTU-3111 Tauras Rymonis
2
13:42:25
+1820s
5
IDEFIX
LTU-2777 Tomas Barakauskas
2
13:53:00
+2455s
6
Legenda - Raganosis
LTU-1373 Saulius Pajarskas
2
14:19:34
+4049s
7
Tango II
LTU-2395 AIDAS NARBUTAS
2
14:25:29
+4404s
8
Hornas
LTU-422 Arminas Liubinas
2
14:37:00
+5095s
9
Zig Zag
LTU-1232 Aivaras Mieliauskas
2
14:39:31
+5246s
10
TEGU
LTU-2388 Jurgis Janulionis
2
14:51:18
+5953s
11
Baltas
LTU-1537 Gintaras Vaičiūnas
2
14:59:32
+6447s
12
Presto
LTU-1289 Marius Alekna
2
15:15:12
+7387s
13
Raganosis
LTU-373 Simonas Bačiulis
2
15:27:30
+8125s
14
OBER-HAUS Sailing Team
LTU-333 Emilis Valentinaitis
2
16:17:14
+11109s
15
Xxs
LTU-1583 Donatas SIMKUS
2
16:59:39
+13654s
16
WHY kNOT
LTU-417 Vitalis Danilavičius
2
17:01:00
+13735s
17
Belone
LTU-2061 Tomas Niparas
2
17:06:39
+14074s
18
Jumpira
LTU-1017 Andrius Virbickas
2
17:19:09
+14824s
19
Maria
LTU-2031 Rimgaudas Gelgotas
2
17:23:52
+15107s
20
EVI
GDH-1311 Eimutis Inkrata
2
18:05:21
+17596s
21

Greičiausios jachtos distan cijoje B pagal perskaičiuotą laiką

Grupės: 2-ORC-C, 3-ORC


Jachta Etapai Laikas Vieta
Mirage
LTU-1652 Albertas Lukšys
2
12:13:10
 
1
Nerija
LTU-416 Marius Petraitis
2
12:56:26
+2596s
2
Vajana Magic
LTU-1616 Kestutis Vinicenko
2
13:19:00
+3950s
3
Vasara
LTU-53 Romualdas Janusauskas
2
14:17:28
+7458s
4
Regina
LTU-583 Edgaras Šabonas
2
14:41:32
+8902s
5
AVE VITA
LTU-906 Vygantas Stankus
2
14:48:09
+9299s
6
Alka
LTU-2281 Romualdas Kerinas
2
14:53:46
+9636s
7

Registracija

Registracijos laikas baigėsi

Dalyviai

50
|
|
|
ORC
|
Platu 25
|
RS-280
|
X-35

ORC 32

LTU-1590
ARCTURUS
Kapitonas: Osvaldas Kudzevičius
gph: 609.3  
LTU-906
AVE VITA
Kapitonas: Vygantas Stankus
gph: 735  
LTU-1583
Xxs
Kapitonas: Donatas SIMKUS
gph: 702.4  
LTU-1537
Baltas
Kapitonas: Gintaras Vaičiūnas
gph: 600.6  
LTU-1017
Jumpira
Kapitonas: Andrius Virbickas
gph: 657  
LTU-1317
Nauta - Daneka
Kapitonas: Rytas Narbutas
gph: 709.8  
LTU-2395
Tango II
Kapitonas: AIDAS NARBUTAS
gph: 626.4  
GDH-1311
EVI
Kapitonas: Eimutis Inkrata
gph: 692.9  
LTU-1032
Tigra
Kapitonas: Marius Maskoliūnas
gph: 729.8  
LTU-2399
Arabela - Auga
Kapitonas: Raimondas Šiugždinis
gph: 587.4  
LTU-583
Regina
Kapitonas: Edgaras Šabonas
gph: 738.3  
LTU-2037
PRUS PRIMO
Kapitonas: Gintaras Chomentauskas
gph: 642.1  
LTU-47
Vilma
Kapitonas: Vytis Dedonis
gph: 773.8  
LTU-2322
Samsara
Kapitonas: Rimantas Stropus
gph: 634.9  
LTU-2061
Belone
Kapitonas: Tomas Niparas
gph: 678.7  
LTU-2079
Stinta
Kapitonas: Vilius Tamkvaitis
gph: 670.2  
LTU-1652
Mirage
Kapitonas: Albertas Lukšys
gph: 675.1  
LTU-2281
Alka
Kapitonas: Romualdas Kerinas
gph: 732.2  
LTU-2400
NJORD
Kapitonas: Audrius Drungilas
gph: 648.2  
LTU-2388
TEGU
Kapitonas: Jurgis Janulionis
gph: 599.9  
LTU-1035
JOGA
Kapitonas: Stanislovas Butkevičius
gph: 697.1  
LTU-3111
DIA
Kapitonas: Tauras Rymonis
gph: 594.9  
LTU-416
Nerija
Kapitonas: Marius Petraitis
gph: 657.5  
LTU-2255
Livingstonas - Capital Group
Kapitonas: Sigitas Šmatavičius
gph: 741.9  
LTU-1001
JAZZ
Kapitonas: Gediminas Bugaitis
gph: 668.3  
LTU-1368
Goda
Kapitonas: Irmantas Felenderis
gph: 699.5  
LTU-53
Vasara
Kapitonas: Romualdas Janusauskas
gph: 722.9  
LTU-1616
Vajana Magic
Kapitonas: Kestutis Vinicenko
gph: 666.1  
LTU-238
Banga
Kapitonas: Alvydas Kalanavičius
gph: 740.4  
EST-464
KATARINA JEE
Kapitonas: Mart Tamm
gph: 648.4  
LTU-2031
Maria
Kapitonas: Rimgaudas Gelgotas
gph: 671.4  
LTU-417
WHY kNOT
Kapitonas: Vitalis Danilavičius
gph: 680.1  

Platu 25 5

LTU-2243
Brillamar
Kapitonas: Tomas Sakalauskas
LTU-2313
Simona
Kapitonas: Naglis Nasvytis
LTU-2392
LaRevoltosa
Kapitonas: Aurelijus Grikinis
LTU-2225
ItellaTV3
Kapitonas: Aistis Kalanavičius
LTU-2208
Bestija
Kapitonas: Aidas Pivoriūnas

RS-280 9

LTU-1373
Legenda - Raganosis
Kapitonas: Saulius Pajarskas
gph: 643.1  
LTU-373
Raganosis
Kapitonas: Simonas Bačiulis
gph: 643.1  
LTU-1211
Levante
Kapitonas: Karolis Valenta
gph: 643.1  
LTU-1289
Presto
Kapitonas: Marius Alekna
gph: 643.1  
LTU-333
OBER-HAUS Sailing Team
Kapitonas: Emilis Valentinaitis
gph: 643.1  
LTU-1206
Barta
Kapitonas: Simonas Steponavičius
gph: 643.1  
LTU-1232
Zig Zag
Kapitonas: Aivaras Mieliauskas
gph: 643.1  
LTU-422
Hornas
Kapitonas: Arminas Liubinas
gph: 643.1  
LTU-420
Alfeta - Dezifog
Kapitonas: Domantas Juškevičius
gph: 643.1  

X-35 4

LTU-2068
Keturi vėjai
Kapitonas: Adomas Janulionis
gph: 614.3  
LTU-2235
TE KYLA
Kapitonas: Algirdas Žižys
gph: 609.7  
LTU-1111
Nida III
Kapitonas: Arūnas Burkšas
gph: 612.1  
LTU-2777
IDEFIX
Kapitonas: Tomas Barakauskas
gph: 611.6  

Legenda - Raganosis LTU-1373 Saulius Pajarskas

  • gph: 643.1  

Raganosis LTU-373 Simonas Bačiulis

  • gph: 643.1  

Levante LTU-1211 Karolis Valenta

  • gph: 643.1  

ARCTURUS LTU-1590 Osvaldas Kudzevičius

  • gph: 609.3  

Brillamar LTU-2243 Tomas Sakalauskas

Simona LTU-2313 Naglis Nasvytis

Keturi vėjai LTU-2068 Adomas Janulionis

  • gph: 614.3  

AVE VITA LTU-906 Vygantas Stankus

  • gph: 735  

Xxs LTU-1583 Donatas SIMKUS

  • gph: 702.4  

Baltas LTU-1537 Gintaras Vaičiūnas

  • gph: 600.6  

Jumpira LTU-1017 Andrius Virbickas

  • gph: 657  

Nauta - Daneka LTU-1317 Rytas Narbutas

  • gph: 709.8  

Tango II LTU-2395 AIDAS NARBUTAS

  • gph: 626.4  

TE KYLA LTU-2235 Algirdas Žižys

  • gph: 609.7  

EVI GDH-1311 Eimutis Inkrata

  • gph: 692.9  

Tigra LTU-1032 Marius Maskoliūnas

  • gph: 729.8  

LaRevoltosa LTU-2392 Aurelijus Grikinis

Arabela - Auga LTU-2399 Raimondas Šiugždinis

  • gph: 587.4  

Presto LTU-1289 Marius Alekna

  • gph: 643.1  

Regina LTU-583 Edgaras Šabonas

  • gph: 738.3  

PRUS PRIMO LTU-2037 Gintaras Chomentauskas

  • gph: 642.1  

Vilma LTU-47 Vytis Dedonis

  • gph: 773.8  

Samsara LTU-2322 Rimantas Stropus

  • gph: 634.9  

Belone LTU-2061 Tomas Niparas

  • gph: 678.7  

Stinta LTU-2079 Vilius Tamkvaitis

  • gph: 670.2  

Mirage LTU-1652 Albertas Lukšys

  • gph: 675.1  

OBER-HAUS Sailing Team LTU-333 Emilis Valentinaitis

  • gph: 643.1  

Alka LTU-2281 Romualdas Kerinas

  • gph: 732.2  

NJORD LTU-2400 Audrius Drungilas

  • gph: 648.2  

TEGU LTU-2388 Jurgis Janulionis

  • gph: 599.9  

ItellaTV3 LTU-2225 Aistis Kalanavičius

JOGA LTU-1035 Stanislovas Butkevičius

  • gph: 697.1  

DIA LTU-3111 Tauras Rymonis

  • gph: 594.9  

Nerija LTU-416 Marius Petraitis

  • gph: 657.5  

Bestija LTU-2208 Aidas Pivoriūnas

Livingstonas - Capital Group LTU-2255 Sigitas Šmatavičius

  • gph: 741.9  

Nida III LTU-1111 Arūnas Burkšas

  • gph: 612.1  

JAZZ LTU-1001 Gediminas Bugaitis

  • gph: 668.3  

Barta LTU-1206 Simonas Steponavičius

  • gph: 643.1  

Goda LTU-1368 Irmantas Felenderis

  • gph: 699.5  

Vasara LTU-53 Romualdas Janusauskas

  • gph: 722.9  

Vajana Magic LTU-1616 Kestutis Vinicenko

  • gph: 666.1  

IDEFIX LTU-2777 Tomas Barakauskas

  • gph: 611.6  

Banga LTU-238 Alvydas Kalanavičius

  • gph: 740.4  

KATARINA JEE EST-464 Mart Tamm

  • gph: 648.4  

Zig Zag LTU-1232 Aivaras Mieliauskas

  • gph: 643.1  

Hornas LTU-422 Arminas Liubinas

  • gph: 643.1  

Maria LTU-2031 Rimgaudas Gelgotas

  • gph: 671.4  

Alfeta - Dezifog LTU-420 Domantas Juškevičius

  • gph: 643.1  

WHY kNOT LTU-417 Vitalis Danilavičius

  • gph: 680.1  

Dokumentai

Bir 2 12:03

Ši naršyklė negali rodyti PDF dokumentų, atsisiųskite originalią bylą.

Originali byla
Bir 2 12:03

Ši naršyklė negali rodyti PDF dokumentų, atsisiųskite originalią bylą.

Originali byla
Bir 2 12:07

http://gerovejoklubas.lt/wp-content/uploads/2018/03/PLA25CR270218-23644.pdf

PDF
Lie 13 13:11

Ši naršyklė negali rodyti PDF dokumentų, atsisiųskite originalią bylą.

Originali byla
Lie 14 12:32

Ši naršyklė negali rodyti PDF dokumentų, atsisiųskite originalią bylą.

Originali byla
Lie 16 17:34

Ši naršyklė negali rodyti PDF dokumentų, atsisiųskite originalią bylą.

Originali byla
Lie 16 17:34

Ši naršyklė negali rodyti PDF dokumentų, atsisiųskite originalią bylą.

Originali byla
Lie 24 11:43

Ši naršyklė negali rodyti PDF dokumentų, atsisiųskite originalią bylą.

Originali byla
Lie 24 11:44

Ši naršyklė negali rodyti PDF dokumentų, atsisiųskite originalią bylą.

Originali byla
Lie 24 11:44

Ši naršyklė negali rodyti PDF dokumentų, atsisiųskite originalią bylą.

Originali byla
Lie 24 11:46

Ši naršyklė negali rodyti PDF dokumentų, atsisiųskite originalią bylą.

Originali byla
Lie 24 12:42

Ši naršyklė negali rodyti PDF dokumentų, atsisiųskite originalią bylą.

Originali byla
Lie 24 13:41

Ši naršyklė negali rodyti PDF dokumentų, atsisiųskite originalią bylą.

Originali byla
Lie 24 17:26

Ši naršyklė negali rodyti PDF dokumentų, atsisiųskite originalią bylą.

Originali byla
Lie 24 17:26

Ši naršyklė negali rodyti PDF dokumentų, atsisiųskite originalią bylą.

Originali byla
Lie 24 17:27

Ši naršyklė negali rodyti PDF dokumentų, atsisiųskite originalią bylą.

Originali byla
Lie 24 17:27

Ši naršyklė negali rodyti PDF dokumentų, atsisiųskite originalią bylą.

Originali byla
Lie 24 17:28

Ši naršyklė negali rodyti PDF dokumentų, atsisiųskite originalią bylą.

Originali byla
Lie 24 17:28

Ši naršyklė negali rodyti PDF dokumentų, atsisiųskite originalią bylą.

Originali byla
Lie 26 08:59

Ši naršyklė negali rodyti PDF dokumentų, atsisiųskite originalią bylą.

Originali byla
Lie 26 09:01

Ši naršyklė negali rodyti PDF dokumentų, atsisiųskite originalią bylą.

Originali byla

Kontaktai

Lietuvos buriuotojų sąjunga

A. Goštauto g. 40A, Vilnius, LT-03163

El. paštas: info@lbs.lt

Tinklalapis: www.lbs.lt

Tel. +370 699 52401