facebook_pixel

2019 m. Lietuvos Respublikos buriavimo taurės regata bei Vladimiro ir Valerijaus Mamontovų atminimo "Vėtrungės" taurė

05.10 - 05.12, Nida


Organizatoriai: Lietuvos Buriuotojų Sąjunga, Neringos savivaldybės Neringos sporto mokykla
05.10
12 C°
SE ↖ 3 m/s
05.11
10 C°
W → 2 m/s
05.12
10 C°
W → 3 m/s

Tvarkaraštis

Nr.Data
Perspėjimo signalas 1-oms lenktynėmsLenktynių sk.
12019 05 10, penktadienis
13:55 h.3
22019 05 11, šeštadienis11:55 h.3
32019 05 12, sekmadienis10:55 h.2
No.DateWarning signal for the first race
No. of races
110th May 2019, Friday
13:55 h.3
211th May 2019, Saturday
11:55 h.
3
312st May 2019, Sunday
10:55 h.
2

Žinutės

  • Rezultatai / Results

    Visi regatos rezultatai yra įkelti prie regatos dokumentų.

    All results of the regatta attached to regatta documents.



Rezultatai

FINN
Grupė
logo
Plaukimas: 1 / Leg 1
Startas: 2019-05-11 12:00:00
Distancija: 0 nm
Monotype (One Design), Koef: 1
Preliminarūs
Plaukimas: 2
Startas: 2019-05-11 13:00:00
Distancija: 0 nm
Monotype (One Design), Koef: 1
Preliminarūs
Plaukimas: 3
Startas: 2019-05-12 11:00:00
Distancija: 0 nm
Monotype (One Design), Koef: 1
Preliminarūs
Plaukimas: 4
Startas: 2019-05-12 12:00:00
Distancija: 0 nm
Monotype (One Design), Koef: 1
Preliminarūs
Plaukimas: 5
Startas: 2019-05-12 13:00:00
Distancija: 0 nm
Monotype (One Design), Koef: 1
Preliminarūs
Vietos
Atnaujinta: 2019-05-16 14:59:19
Dalyviai Tšk. Viet. Tšk. Viet. Tšk. Viet. Tšk. Viet. Tšk. Viet. Tšk. Viet.
LTU-24
Šarūnas Felenderis
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 4 1
LTU-29
Adomas Janulionis
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 8 2
LTU-3
Aidas Butrimas
4 4 3 3 3 3 3 3 3 3 12 3
LTU-111
Jurgis Janulionis
3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 15 4
LASER STANDARD
Grupė
logo
Plaukimas: 1
Startas: 2019-05-11 12:00:00
Distancija: 0 nm
Monotype (One Design), Koef: 1
Preliminarūs
Plaukimas: 2
Startas: 2019-05-11 13:00:00
Distancija: 0 nm
Monotype (One Design), Koef: 1
Preliminarūs
Plaukimas: 3
Startas: 2019-05-12 11:00:00
Distancija: 0 nm
Monotype (One Design), Koef: 1
Preliminarūs
Plaukimas: 4
Startas: 2019-05-12 12:00:00
Distancija: 0 nm
Monotype (One Design), Koef: 1
Preliminarūs
Plaukimas: 5
Startas: 2019-05-12 13:00:00
Distancija: 0 nm
Monotype (One Design), Koef: 1
Preliminarūs
Vietos
Atnaujinta: 2019-05-16 13:48:07
Dalyviai Tšk. Viet. Tšk. Viet. Tšk. Viet. Tšk. Viet. Tšk. Viet. Tšk. Viet.
LTU-210163
Karolis Janulionis
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 4 1
LTU-209006
VASILY SHRAMKOV
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 8 2
EST-196338
Mathias Väinsar
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 12 3
EST-268
Andrias Sepp
5 DNS 5 DNS 5 DNS 5 DNS 5 DNS 20 4

Registracija

Registracijos laikas baigėsi

Dalyviai

173
|
|
|
Finn
|
Laser 4.7
|
Laser radial
|
Laser standard
|
Optimist
|
RS Feva
|
RS:X
|
Techno 293

Finn 5

GBR-2
JILLLI SCOTTTI
Klubas: FINN
LTU-29
Adomas Janulionis
Klubas: Lietuvos Finn asociacija/Vilniaus jachtklubas
LTU-3
Aidas Butrimas
Klubas: LFA
LTU-111
Jurgis Janulionis
Klubas: Vilniaus jachtklubas
LTU-24
Šarūnas Felenderis
Klubas: LFA

Laser 4.7 20

EST-215242
Karolin Härm
Klubas: Kalevi Jahtklubi
LTU-193676
Herkus-Stasys Mikelis
Klubas: NSM
LTU-165378
Smila Blinstrubaitė
Klubas: NSM
LTU-209006
Gustas Pipiras
Klubas: NSM
LAT-211209
Paula Laipniece
Klubas: RYC
EST-196346
Aksel Tamm
Klubas: KJK
EST-189678
Susanna Silluta
Klubas: KJK
LTU-182813
Giedrius Talijūnas
Klubas: Bangpūtys
LTU-204948
Jonas Drasutavičius
Klubas: Bangputys
EST-215766
Richard Marcus Arge
Klubas: Kalevi Jahtklubi Purjespordikool
LTU-204848
Gediminas Cirtautas
Klubas: Bangputys
EST-200064
Mattias Johan Kangur
Klubas: Kalevi Jahtklubi
LTU-182613
Arūnas Daračius
Klubas: Bangpūtys
LTU-193185
Lėja Savickaitė
Klubas: KSM ,,Bangpūtys''
LTU-186919
Dagnė Norvaišaitė
Klubas: VšĮ "Žiemys"
LTU-184808
Jonas Macevičius
Klubas: VšĮ "Žiemys"
LTU-195206
Paulius Petrošius
Klubas: VšĮ "Žiemys"
LTU-204947
Nojus Bestauskas
Klubas: VšĮ "Žiemys"
LTU-211451
Rimvydas Mažunavičius
Klubas: Sporto centras Atžalynas
LTU-196586
Ignė Jaškūnaitė
Klubas: Sporto centras "Atžalynas"

Laser radial 13

LAT-214135
Agija Elerte
Klubas: Sailing Academy/ klubs 360
LAT-214956
Artjoms Ļesovojs
Klubas: Sailing Academy/Klubs360
LAT-207538
ESTERE KUMPINA
Klubas: RYC
LAT-194715
Kārlis Junkers
Klubas: Sailing Academy/Klubs360
LTU-174810
KAJUS KARTANOVIČIUS
Klubas: NSM
LAT-189271
Sara Caune
Klubas: Jurmala SC
LTU-198952
Rūkas Strelčiūnas
Klubas: Bangputys
LTU-198952
Vėjas Strelčiūnas
Klubas: Bangputys
LTU-213078
Martis Pajarskas
Klubas: Bangputys
EST-210562
Marti Kütt
Klubas: KJK
LTU-207777
Ignas Misevičius
Klubas: Bangpūtys
LTU-198565
Patrikas Tamašauskas
Klubas: VšĮ "Žiemys"
LTU-204949
Benas Klioštoraitis
Klubas: VšĮ "Žiemys"

Laser standard 4

EST-268
Andrias Sepp
Klubas: Pärnu Jahtklubi
EST-196338
Mathias Väinsar
Klubas: KJK
LTU-209006
VASILY SHRAMKOV
Klubas: NSM
LTU-210163
Karolis Janulionis
Klubas: Bangputys

Optimist 104

LTU-101
Bartas Kupliauskas
Klubas: VšĮ "Žiemys"
EST-159
Sandra Sinivee
Klubas: KJK
EST-6
Erico Tent
Klubas: Pärnu Jahtklubi
EST-138
Kevin Aus
Klubas: Pärnu Jahtklubi
EST-216
Daniel johan Andres Õunap
Klubas: Pärnu Jahtklubi
EST-234
Angeliina Maria Isabel Õunap
Klubas: Pärnu Jahtklubi
EST-202
Angus Aarna Ant
Klubas: Pärnu Jahtklubi
EST-235
Pert Salundi
Klubas: Pärnu Jahtklubi
EST-139
Emma Mia Kaar
Klubas: Pärnu Jahtklubi
EST-269
Kardo Remi Kaar
Klubas: Pärnu Jahtklubi
EST-130
Martin Rahnel
Klubas: Pärnu Jahtklubi
EST-268
Andrias Sepp
Klubas: Pärnu Jahtklubi
LAT-55
Rihards Pļaviņš
Klubas: RYC
LAT-48
Gustavs Plato
Klubas: Jurmala SC
LAT-135
Julijs Kaugars
Klubas: Jurmala SC
LAT-69
Elza Ciema
Klubas: Jurmala SV
LAT-17
Nellija Pavlova
Klubas: Jurmala DC
LAt-50
Ansis Codars
Klubas: Jurmala SC
LAt-145
Gabriels Civjans
Klubas: Jurmala SC
EST-208
Marten Laur Laanela
Klubas: KJK
LAT-140
Emīls Mikus Baškevics
Klubas: Riga Yacht Club
LAT-143
Emīls Amsils
Klubas: Sailing Academy/Klubs360
LAT-138
Karlīna Vaivode
Klubas: Sailing Academy/Klubs360
LTU-36
EGLĖ CHLEBINSKAITĖ
Klubas: NSM
LTU-145
MARIUS BLINSTRUBAS
Klubas: NSM
LTU-445
TOMAS BLINSTRUBAS
Klubas: NSM
LTU-45
BRENDAN IGOR FEDORČEV FERNS
Klubas: NSM
LTU-432
MARIYA ` SHRAMKOVA
Klubas: NSM
LTU-80
ŠARŪNAS JAKAS
Klubas: NSM
LTU-410
MEDA RIMAITĖ
Klubas: NSM
LTU-51
KRISTUPAS ALSEIKA
Klubas: NSM
LTU-50
VYKINTAS MIZGIRIS
Klubas: NSM
LAT-100
Jekabs Codars
Klubas: Jurmala SC
LAT-68
RICARDS MUCINS
Klubas: RYC
LAT-71
EDUARDS MUCINS
Klubas: RYC
LTU-8381
Pijus Striokas
Klubas: B.K."Škvalas"Vilkaviškio r.s.m.
LTU-2762
Augustas Žaliauskas
Klubas: M.B.K./Marijampoles s.m.
LTU-33
Ąžuolas Žolynas
Klubas: M.B.K./Marijampoles s.m.
LTU-386
Laris Kvederis
Klubas: M.B.K./Marijampoles s.m.
LTU-900
Jokūbas Čepla
Klubas: M.B.K./Marijampoles s.m.
LTU-1
Matas Tamulevičius
Klubas: M.B.K.Marijampoles s.m.
LTU-1484
Adomas Dumbliauskas
Klubas: M.B.K.Marijampoles s.m.
LAT-93
Ralfs Bite
Klubas: YC Engure
LAT-129
Ulla Katrīna Dubra
Klubas: YC Engure
LAT-142
Tīna Fišere-~Blumberga
Klubas: YC Engure
LTU-98
Titas Jonaitis
Klubas: Bangpūtys
LTU-1030
Ugnė Paulavičiūtė
Klubas: Bangpūtys
LAT-115
Artis Kristers Graudums
Klubas: Sailing Academy/Klubs360
LTU-35
Marija Kolojanskaitė
Klubas: Bangpūtys
LTU-307
Emilija Petrauskaitė
Klubas: Bangpūtys
LTU-99
Kastytis Tuminauskas
Klubas: Bangpūtys
LTU-86
Neringa Tuminauskaitė
Klubas: Bangpūtys
LTU-720
Rokas Jasaitis
Klubas: Bangpūtys
LTU-75
Ramunė Lukšytė
Klubas: Bangpūtys
LTU-435
Jonas Vimantas
Klubas: Bangpūtys
LTU-398
Jokūbas Vybornas
Klubas: Bangpūtys
LTU-455
Rokas Germanavičius
Klubas: Bangpūtys
LTU-759
Barbora Pažemeckaitė
Klubas: VilniausVBM/VMSC
LTU-709
Kipras Cikanavičius
Klubas: VilniausVBM/VMSC
LTU-758
Aidas Vroblevičius
Klubas: VilniausVBM/VMSC
LTU-701
Tauras Kurlinkus
Klubas: VilniausVBM/VMSC
LTU-777
Antanas Pažemeckas
Klubas: VilniausVBM/VMSC
LTU-153
Jokūbas Mirinas
Klubas: VilniausVBM/VMSC
LTU-711
Arnas Cikanavičius
Klubas: VilniausVBM/VMSC
LTU-786
Liepa Sitkevičiūtė
Klubas: VilniausVBM/VMSC
LTU-300
Jonas Taruta
Klubas: Bangputys
LTU-309
Milda Ribinskaitė
Klubas: Bangputys
LTU-308
Kamilė Samajauskaitė
Klubas: Nangputys
LTU-303
Mantas Rasiukevičius
Klubas: Bangputys
LTU-1865
Jonas Stulginskas
Klubas: Bangputys
LTU-1926
Tautvydas Buožius
Klubas: Bangputys
LTU-599
Justas Rudminas
Klubas: Bangputus
LTU-422
Vaidas Abraitis
Klubas: Nangputys
LTU-323
Mingailė Plučaitė
Klubas: Bangputys
LTU-590
Rokas Rimša
Klubas: Bangputys
LTU-737
David Mažeika
Klubas: NSM
LAT-121
Agate Einause
Klubas: Riga YC
LTU-1378
Dovydas Pėkis
Klubas: Bangpūtys
LTU-199
Liepa Jonuškaitė
Klubas: VšĮ "Žiemys"
LTU-84
Luknė Stankevičiūtė
Klubas: VšĮ "Žiemys"
LTU-155
Vilius Vasiulis
Klubas: VšĮ "Žiemys"
LTU-102
Ema Kuodytė
Klubas: VšĮ "Žiemys"
LTU-166
Adomas Kručius
Klubas: VšĮ "Žiemys"
LTU-188
Karolis Rimgaila
Klubas: VšĮ "Žiemys"
LTU-112
Orestas Dragenis
Klubas: VšĮ "Žiemys"
LTU-133
Benas Bestauskas
Klubas: VšĮ "Žiemys"
LTU-111
Nojus Mockus
Klubas: VšĮ "Žiemys"
LTU-751
Rojus Stankevičius
Klubas: Sporto centras Atžalynas
LTU-628
Greta Kalinauskaitė
Klubas: Sporto centras Atžalynas
LTU-750
Rūta Mažunavičiūtė
Klubas: Sporto centras "Atžalynas "
LTU-588
Titas Mockevičius
Klubas: Bangpūtys
LTU-408
Jokūbas Pėkis
Klubas: Bangpūtys
LTU-404
Tadas Ažukas
Klubas: Bangpūtys
LTU-450
Rokas Golubovas
Klubas: Bangpūtys
LTU-808
NOJUS VOLUNGEVIČIUS
Klubas: NBA-POSEIDONAS-ESSC
LTU-587
Žygimantas Gaidys
Klubas: Bangpūtys
LTU-545
Marius Antanavičius
Klubas: Bangpūtys
LTU-453
Tadas Lukoševičius
Klubas: Bangpūtys
LTU-475
Viltė Narauskaitė
Klubas: Bangpūtys
LTU-451
Asta Aperavičiūtė
Klubas: Bangpūtys
LTU-452
Domas Jančiukas
Klubas: Bangpūtys
LTU-509
Matas Kniubas
Klubas: Bangpūtys
LTU-469
Deimantas Valeika
Klubas: Bangpūtys
LTU-323
Saulė Pajarskaitė
Klubas: Bangpūtys

RS Feva 14

LTU-4251
Agne Kričenaitė / Adrijana Zekevičiute
Klubas: M.B.K.Marijampoles s.m.
EST-3900
Mia Marin Lilienthal / Richard Marcus Arge
Klubas: KJK
EST-4335
Romi Safin / Britta Maipuu
Klubas: KJK
LTU-6948
Mantas Jankūnas / Brigita Aukščionytė
Klubas: TBK
LTU-5425
Kajus Oškutis / Kotryna Skunčikaitė
Klubas: TBK
LTU-2572
Evelina Jokubauskaitė / Polina Blocha
Klubas: TBK
LTU-5599
Agota Kašėtaitė / Augustė Janulionytė
Klubas: TBK
LTU-53
JURGIS JURGELIONIS / ŽYGIMANTAS STANKUS
Klubas: NBA-POSEIDONAS-ESSC
LTU-2149
AUKSĖ -URŠULĖ RUDZIKAITĖ / GUSSTAS STANKEVIČIUS
Klubas: NBA-POSEIDONAS-ESSC-aTŽALYNAS ŠIAULIAI
LTU-56
EDGARAS URBANOVIČ / KAJUS VOLUNGEVIČIUS
Klubas: NBA-POSEIDONAS-ESSC
LTU-5368
TITAS LINKUS / VILIUS RAČIŪNAS
Klubas: NBA-POSEIDONS-ESSC
LTU-870
AUKSĖ-URŠULĖ RUDZIKAITĖ / AUSTĖJA KARČIAUSKAITĖ
Klubas: NBA-POSEIDONAS-ESSC
LTU-1848
TAURAS DAMBRAUSKAS / ARIJUS DAMBRAUSKAS
Klubas: NBA-POSEIDONAS-ESSC
LTU-5369
DAUMANTĖ PETRAITYTĖ / ŪLA MATIJOŠIŪTĖ
Klubas: NBA-POSEIDONAS-ESSC

RS:X 2

LTU-1
Juozas Bernotas
Klubas: Bangpūtys
LTU-5
Edgaras Liovinas
Klubas: Bangputys

Techno 293 11

LTU-19
Arnas Bartušis
Klubas: Bangputys
LTU-70
Gabrielius Laurinaitis
Klubas: Bangpūtys
LTU-1
Vladas Aperavičius
Klubas: Bangpūtys
LTU-288
Justė Motiejaitytė
Klubas: Kauno sporto mokykla "Bangpūtys"
LTU-70
Eglė Motiejaitytė
Klubas: Kauno sporto mokykla "Bangpūtys"
LTU-811
Tomas Giedraitis
Klubas: Bangpūtys
LTU-411
Rimas Giedraitis
Klubas: Bangpūtys
LTU-513
Vakaris Alksnys
Klubas: Kauno SM „Bangpūtys“
LTU-321
Simonas Rimkus
Klubas: Bangpūtys
LTU-123
Audrys Urbonavičius
Klubas: Bangpūtys
LTU-1
Edgaras Liovinas
Klubas:

LTU-101 Bartas Kupliauskas

  • VšĮ "Žiemys"

EST-159 Sandra Sinivee

  • KJK

GBR-2 JILLLI SCOTTTI

  • FINN

EST-6 Erico Tent

  • Pärnu Jahtklubi

EST-138 Kevin Aus

  • Pärnu Jahtklubi

EST-216 Daniel johan Andres Õunap

  • Pärnu Jahtklubi

EST-234 Angeliina Maria Isabel Õunap

  • Pärnu Jahtklubi

EST-202 Angus Aarna Ant

  • Pärnu Jahtklubi

EST-235 Pert Salundi

  • Pärnu Jahtklubi

EST-139 Emma Mia Kaar

  • Pärnu Jahtklubi

EST-269 Kardo Remi Kaar

  • Pärnu Jahtklubi

EST-130 Martin Rahnel

  • Pärnu Jahtklubi

EST-268 Andrias Sepp

  • Pärnu Jahtklubi

EST-268 Andrias Sepp

  • Pärnu Jahtklubi

LAT-55 Rihards Pļaviņš

  • RYC

LAT-214135 Agija Elerte

  • Sailing Academy/ klubs 360

EST-196338 Mathias Väinsar

  • KJK

LAT-48 Gustavs Plato

  • Jurmala SC

LAT-135 Julijs Kaugars

  • Jurmala SC

LAT-69 Elza Ciema

  • Jurmala SV

LAT-17 Nellija Pavlova

  • Jurmala DC

LAt-50 Ansis Codars

  • Jurmala SC

LAt-145 Gabriels Civjans

  • Jurmala SC

EST-208 Marten Laur Laanela

  • KJK

LAT-214956 Artjoms Ļesovojs

  • Sailing Academy/Klubs360

LAT-207538 ESTERE KUMPINA

  • RYC

LAT-194715 Kārlis Junkers

  • Sailing Academy/Klubs360

LAT-140 Emīls Mikus Baškevics

  • Riga Yacht Club

EST-215242 Karolin Härm

  • Kalevi Jahtklubi

LAT-143 Emīls Amsils

  • Sailing Academy/Klubs360

LAT-138 Karlīna Vaivode

  • Sailing Academy/Klubs360

LTU-36 EGLĖ CHLEBINSKAITĖ

  • NSM

LTU-145 MARIUS BLINSTRUBAS

  • NSM

LTU-445 TOMAS BLINSTRUBAS

  • NSM

LTU-45 BRENDAN IGOR FEDORČEV FERNS

  • NSM

LTU-432 MARIYA ` SHRAMKOVA

  • NSM

LTU-80 ŠARŪNAS JAKAS

  • NSM

LTU-410 MEDA RIMAITĖ

  • NSM

LTU-51 KRISTUPAS ALSEIKA

  • NSM

LTU-50 VYKINTAS MIZGIRIS

  • NSM

LTU-209006 VASILY SHRAMKOV

  • NSM

LTU-174810 KAJUS KARTANOVIČIUS

  • NSM

LTU-193676 Herkus-Stasys Mikelis

  • NSM

LTU-165378 Smila Blinstrubaitė

  • NSM

LTU-209006 Gustas Pipiras

  • NSM

LAT-100 Jekabs Codars

  • Jurmala SC

LAT-189271 Sara Caune

  • Jurmala SC

LAT-68 RICARDS MUCINS

  • RYC

LAT-71 EDUARDS MUCINS

  • RYC

LTU-210163 Karolis Janulionis

  • Bangputys

LTU-29 Adomas Janulionis

  • Lietuvos Finn asociacija/Vilniaus jachtklubas

LTU-198952 Rūkas Strelčiūnas

  • Bangputys

LTU-198952 Vėjas Strelčiūnas

  • Bangputys

LTU-213078 Martis Pajarskas

  • Bangputys

LTU-3 Aidas Butrimas

  • LFA

LTU-111 Jurgis Janulionis

  • Vilniaus jachtklubas

LTU-4251 Agne Kričenaitė / Adrijana Zekevičiute

  • M.B.K.Marijampoles s.m.

LTU-8381 Pijus Striokas

  • B.K."Škvalas"Vilkaviškio r.s.m.

LTU-2762 Augustas Žaliauskas

  • M.B.K./Marijampoles s.m.

LTU-33 Ąžuolas Žolynas

  • M.B.K./Marijampoles s.m.

LTU-386 Laris Kvederis

  • M.B.K./Marijampoles s.m.

LTU-900 Jokūbas Čepla

  • M.B.K./Marijampoles s.m.

LTU-1 Matas Tamulevičius

  • M.B.K.Marijampoles s.m.

LTU-1484 Adomas Dumbliauskas

  • M.B.K.Marijampoles s.m.

LAT-93 Ralfs Bite

  • YC Engure

LAT-129 Ulla Katrīna Dubra

  • YC Engure

LAT-142 Tīna Fišere-~Blumberga

  • YC Engure

EST-3900 Mia Marin Lilienthal / Richard Marcus Arge

  • KJK

LAT-211209 Paula Laipniece

  • RYC

LTU-98 Titas Jonaitis

  • Bangpūtys

LTU-1030 Ugnė Paulavičiūtė

  • Bangpūtys

EST-4335 Romi Safin / Britta Maipuu

  • KJK

LTU-24 Šarūnas Felenderis

  • LFA

LAT-115 Artis Kristers Graudums

  • Sailing Academy/Klubs360

EST-196346 Aksel Tamm

  • KJK

LTU-6948 Mantas Jankūnas / Brigita Aukščionytė

  • TBK

LTU-5425 Kajus Oškutis / Kotryna Skunčikaitė

  • TBK

LTU-2572 Evelina Jokubauskaitė / Polina Blocha

  • TBK

LTU-5599 Agota Kašėtaitė / Augustė Janulionytė

  • TBK

LTU-19 Arnas Bartušis

  • Bangputys

LTU-35 Marija Kolojanskaitė

  • Bangpūtys

LTU-307 Emilija Petrauskaitė

  • Bangpūtys

LTU-99 Kastytis Tuminauskas

  • Bangpūtys

LTU-86 Neringa Tuminauskaitė

  • Bangpūtys

LTU-720 Rokas Jasaitis

  • Bangpūtys

LTU-75 Ramunė Lukšytė

  • Bangpūtys

LTU-435 Jonas Vimantas

  • Bangpūtys

LTU-398 Jokūbas Vybornas

  • Bangpūtys

LTU-455 Rokas Germanavičius

  • Bangpūtys

LTU-759 Barbora Pažemeckaitė

  • VilniausVBM/VMSC

LTU-709 Kipras Cikanavičius

  • VilniausVBM/VMSC

LTU-758 Aidas Vroblevičius

  • VilniausVBM/VMSC

LTU-701 Tauras Kurlinkus

  • VilniausVBM/VMSC

LTU-777 Antanas Pažemeckas

  • VilniausVBM/VMSC

LTU-153 Jokūbas Mirinas

  • VilniausVBM/VMSC

LTU-711 Arnas Cikanavičius

  • VilniausVBM/VMSC

LTU-786 Liepa Sitkevičiūtė

  • VilniausVBM/VMSC

LTU-1 Juozas Bernotas

  • Bangpūtys

LTU-70 Gabrielius Laurinaitis

  • Bangpūtys

LTU-1 Vladas Aperavičius

  • Bangpūtys

LTU-288 Justė Motiejaitytė

  • Kauno sporto mokykla "Bangpūtys"

LTU-70 Eglė Motiejaitytė

  • Kauno sporto mokykla "Bangpūtys"

LTU-811 Tomas Giedraitis

  • Bangpūtys

LTU-411 Rimas Giedraitis

  • Bangpūtys

LTU-300 Jonas Taruta

  • Bangputys

LTU-309 Milda Ribinskaitė

  • Bangputys

LTU-308 Kamilė Samajauskaitė

  • Nangputys

LTU-303 Mantas Rasiukevičius

  • Bangputys

LTU-1865 Jonas Stulginskas

  • Bangputys

LTU-1926 Tautvydas Buožius

  • Bangputys

LTU-599 Justas Rudminas

  • Bangputus

LTU-422 Vaidas Abraitis

  • Nangputys

LTU-323 Mingailė Plučaitė

  • Bangputys

LTU-590 Rokas Rimša

  • Bangputys

LTU-513 Vakaris Alksnys

  • Kauno SM „Bangpūtys“

LTU-321 Simonas Rimkus

  • Bangpūtys

LTU-123 Audrys Urbonavičius

  • Bangpūtys

EST-189678 Susanna Silluta

  • KJK

LTU-53 JURGIS JURGELIONIS / ŽYGIMANTAS STANKUS

  • NBA-POSEIDONAS-ESSC

LTU-2149 AUKSĖ -URŠULĖ RUDZIKAITĖ / GUSSTAS STANKEVIČIUS

  • NBA-POSEIDONAS-ESSC-aTŽALYNAS ŠIAULIAI

LTU-56 EDGARAS URBANOVIČ / KAJUS VOLUNGEVIČIUS

  • NBA-POSEIDONAS-ESSC

LTU-737 David Mažeika

  • NSM

LTU-182813 Giedrius Talijūnas

  • Bangpūtys

LTU-1 Edgaras Liovinas

EST-210562 Marti Kütt

  • KJK

LTU-204948 Jonas Drasutavičius

  • Bangputys

LTU-207777 Ignas Misevičius

  • Bangpūtys

LAT-121 Agate Einause

  • Riga YC

EST-215766 Richard Marcus Arge

  • Kalevi Jahtklubi Purjespordikool

LTU-204848 Gediminas Cirtautas

  • Bangputys

LTU-1378 Dovydas Pėkis

  • Bangpūtys

EST-200064 Mattias Johan Kangur

  • Kalevi Jahtklubi

LTU-182613 Arūnas Daračius

  • Bangpūtys

LTU-193185 Lėja Savickaitė

  • KSM ,,Bangpūtys''

LTU-199 Liepa Jonuškaitė

  • VšĮ "Žiemys"

LTU-84 Luknė Stankevičiūtė

  • VšĮ "Žiemys"

LTU-155 Vilius Vasiulis

  • VšĮ "Žiemys"

LTU-102 Ema Kuodytė

  • VšĮ "Žiemys"

LTU-166 Adomas Kručius

  • VšĮ "Žiemys"

LTU-188 Karolis Rimgaila

  • VšĮ "Žiemys"

LTU-112 Orestas Dragenis

  • VšĮ "Žiemys"

LTU-133 Benas Bestauskas

  • VšĮ "Žiemys"

LTU-111 Nojus Mockus

  • VšĮ "Žiemys"

LTU-186919 Dagnė Norvaišaitė

  • VšĮ "Žiemys"

LTU-184808 Jonas Macevičius

  • VšĮ "Žiemys"

LTU-195206 Paulius Petrošius

  • VšĮ "Žiemys"

LTU-204947 Nojus Bestauskas

  • VšĮ "Žiemys"

LTU-198565 Patrikas Tamašauskas

  • VšĮ "Žiemys"

LTU-204949 Benas Klioštoraitis

  • VšĮ "Žiemys"

LTU-211451 Rimvydas Mažunavičius

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-196586 Ignė Jaškūnaitė

  • Sporto centras "Atžalynas"

LTU-751 Rojus Stankevičius

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-628 Greta Kalinauskaitė

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-750 Rūta Mažunavičiūtė

  • Sporto centras "Atžalynas "

LTU-5368 TITAS LINKUS / VILIUS RAČIŪNAS

  • NBA-POSEIDONS-ESSC

LTU-870 AUKSĖ-URŠULĖ RUDZIKAITĖ / AUSTĖJA KARČIAUSKAITĖ

  • NBA-POSEIDONAS-ESSC

LTU-1848 TAURAS DAMBRAUSKAS / ARIJUS DAMBRAUSKAS

  • NBA-POSEIDONAS-ESSC

LTU-5369 DAUMANTĖ PETRAITYTĖ / ŪLA MATIJOŠIŪTĖ

  • NBA-POSEIDONAS-ESSC

LTU-588 Titas Mockevičius

  • Bangpūtys

LTU-408 Jokūbas Pėkis

  • Bangpūtys

LTU-404 Tadas Ažukas

  • Bangpūtys

LTU-450 Rokas Golubovas

  • Bangpūtys

LTU-808 NOJUS VOLUNGEVIČIUS

  • NBA-POSEIDONAS-ESSC

LTU-587 Žygimantas Gaidys

  • Bangpūtys

LTU-545 Marius Antanavičius

  • Bangpūtys

LTU-453 Tadas Lukoševičius

  • Bangpūtys

LTU-475 Viltė Narauskaitė

  • Bangpūtys

LTU-451 Asta Aperavičiūtė

  • Bangpūtys

LTU-452 Domas Jančiukas

  • Bangpūtys

LTU-509 Matas Kniubas

  • Bangpūtys

LTU-469 Deimantas Valeika

  • Bangpūtys

LTU-323 Saulė Pajarskaitė

  • Bangpūtys

LTU-5 Edgaras Liovinas

  • Bangputys

Dokumentai

Bal 12 09:41

Ši naršyklė negali rodyti PDF dokumentų, atsisiųskite originalią bylą.

Originali byla
Bal 11 11:51

Ši naršyklė negali rodyti PDF dokumentų, atsisiųskite originalią bylą.

Originali byla
Geg 11 17:19

Ši naršyklė negali rodyti PDF dokumentų, atsisiųskite originalią bylą.

Originali byla
Geg 11 17:21

Ši naršyklė negali rodyti PDF dokumentų, atsisiųskite originalią bylą.

Originali byla
Geg 11 17:21

Ši naršyklė negali rodyti PDF dokumentų, atsisiųskite originalią bylą.

Originali byla
Geg 11 17:22

Ši naršyklė negali rodyti PDF dokumentų, atsisiųskite originalią bylą.

Originali byla
Geg 11 17:22

Ši naršyklė negali rodyti PDF dokumentų, atsisiųskite originalią bylą.

Originali byla
Geg 13 11:17

Ši naršyklė negali rodyti PDF dokumentų, atsisiųskite originalią bylą.

Originali byla
Geg 13 11:18

Ši naršyklė negali rodyti PDF dokumentų, atsisiųskite originalią bylą.

Originali byla
Geg 13 11:18

Ši naršyklė negali rodyti PDF dokumentų, atsisiųskite originalią bylą.

Originali byla
Geg 13 11:19

Ši naršyklė negali rodyti PDF dokumentų, atsisiųskite originalią bylą.

Originali byla
Geg 13 11:19

Ši naršyklė negali rodyti PDF dokumentų, atsisiųskite originalią bylą.

Originali byla
Geg 13 11:19

Ši naršyklė negali rodyti PDF dokumentų, atsisiųskite originalią bylą.

Originali byla
Geg 13 11:20

Ši naršyklė negali rodyti PDF dokumentų, atsisiųskite originalią bylą.

Originali byla
Geg 13 11:19

Ši naršyklė negali rodyti PDF dokumentų, atsisiųskite originalią bylą.

Originali byla
Geg 12 09:22

Pakeitimas:

 

LI punktai 16.3 ir 16.5 naikinami ir keičiami sekančiais punktais.

16.3 Reikalingos mažiausiai 1 lenktynės, kad varžybos būtų laikomos įvykusiomis.

16.5 Kai įvykdoma 5 arba daugiau lenktynių, tai jachtos surinkti taškai bus galutiniai, neįskaitant vieno blogiausio rezultato.

SI paragraphs 16.3 and 16.5  are deleted and changed with the following paragraphs.

16.3 At least 1 races are required to be completed to constitute a regatta.

16.5 When 5 or more races have been completed, a boat’s series score will be the total of her race scores excluding her worst score.

 

 

 

 

Vyr. Teisėjas       Darius Liutkus

PDF