facebook_pixel

Jaunimo BMW taurė 2019

06.21 - 06.23, Dreverna


Organizatoriai: Krasta Auto Klaipėda

Registracija

Registracijos laikas baigėsi

Dalyviai

45
|
|
|
Laser 4.7
|
Laser radial
|
Laser standard
|
Optimist

Laser 4.7 7

LTU-186919
Dagnė Norvaišaitė
Klubas: Žiemys
LTU-174810
Smila Blinstrubaite
Klubas: NSM
LTU-193676
Herkus Stasys Mikelis
Klubas: NSM
LTU-209006
Gustas Pipiras
Klubas: NSM
LTU-195206
Paulius Petrošius
Klubas: Žiemys
LTU-184808
Jonas Macevičius
Klubas: Žiemys
LTU-204947
Nojus Bestauskas
Klubas: VšĮ "Žiemys"

Laser radial 3

LTU-198585
Patrikas Tamašauskas
Klubas: Žiemys
LTU-174810
Kajus Kartanovičius
Klubas: NSM
LTU-201111
Ignas Misevičius
Klubas: Bangpūtys

Laser standard 0

Optimist 35

LTU-166
Adomas Kručius
Klubas: Žiemys
LTU-991
Austėja Mizgirytė
Klubas: Neringos sporto mokykla
LTU-131
Jokūbas Jonas Butavičius
Klubas: Neringos sporto mokykla
LTU-1821
Luknė Stankevičiūtė
Klubas: Žiemys
LTU-95
Rokas Germanavičius
Klubas: Bangputys
LTU-2055
Domas Gudauskas
Klubas: Vėjo sparnai
LTU-301
Elena Abrutytė
Klubas: Vėjo sparnai
LTU-2050
Meda Abrutė
Klubas: Vėjo sparnai
LTU-180
Marius Blinstrubas
Klubas: Neringos sporto mokykla
LTU-45
Brendan Igor Fedorčev Ferns
Klubas: Neringos sporto mokykla
LTU-80
Eglė Chlebinskaitė
Klubas: Neringos sporto mokykla
LTU-81
Mariya Shramkova
Klubas: Neringos sporto mokykla
LTU-50
Tomas Blinstrubas
Klubas: Neringos sporto mokykla
LTU-51
Kristupas Alseika
Klubas: Neringos sporto mokykla
LTU-445
Šarūnas Jakas
Klubas: Neringos sporto mokykla
LTU-737
David Mažeika
Klubas: Neringos sporto mokykla
LTU-422
Vaidas Abraitis
Klubas: Bangputys
LTU-817
Ugnė Urbonaitė
Klubas: NBA-Poseidonas-ESSC
LTU-8
Austėja Karčiauskaitė
Klubas: NBA-Poseidonas-essc
LTU-112
Povilas Mozūras
Klubas: Žiemys
LTU-102
Ema Kuodytė
Klubas: Žiemys
LTU-688
Džiugas Kvėdaras
Klubas: Šiaulių sporto centras Atžalynas
LTU-1021
Jonas Mažunavičius
Klubas: Šiaulių sporto centras Atžalynas
LTU-107
Ugnius Sėjūnaa
Klubas: Šiaulių sporto centras Atžalynas
LTU-755
Ula Venslovaitė
Klubas: Šiaulių sporto centras Atžalynas
LTU-94
Titas Janulis
Klubas: Šiaulių sporto centras Atžalynas
LTU-1231
Vitalijus Pašakinskas
Klubas: Šiaulių sporto centras Atžalynas
LTU-751
Rojus Stankevičius
Klubas: Šiaulių sporto centras Atžalynas
LTU-199
Liepa Jonuškaitė
Klubas: Žiemys
LTU-109
Algirdas Stravinskas
Klubas: Žiemys
LTU-123287
Joris Jazdauskas
Klubas: Žiemys
LTU-111
Nojus Mockus
Klubas: Žiemys
LTU-188
Karolis Rimgaila
Klubas: Žiemys
LTU-101
Bartas Kupliauskas
Klubas: Žiemys
LTU-133
Benas Bestauskas
Klubas: VšĮ "Žiemys"

LTU-186919 Dagnė Norvaišaitė

  • Žiemys

LTU-166 Adomas Kručius

  • Žiemys

LTU-991 Austėja Mizgirytė

  • Neringos sporto mokykla

LTU-131 Jokūbas Jonas Butavičius

  • Neringos sporto mokykla

LTU-1821 Luknė Stankevičiūtė

  • Žiemys

LTU-95 Rokas Germanavičius

  • Bangputys

LTU-2055 Domas Gudauskas

  • Vėjo sparnai

LTU-301 Elena Abrutytė

  • Vėjo sparnai

LTU-2050 Meda Abrutė

  • Vėjo sparnai

LTU-198585 Patrikas Tamašauskas

  • Žiemys

LTU-180 Marius Blinstrubas

  • Neringos sporto mokykla

LTU-45 Brendan Igor Fedorčev Ferns

  • Neringos sporto mokykla

LTU-174810 Kajus Kartanovičius

  • NSM

LTU-80 Eglė Chlebinskaitė

  • Neringos sporto mokykla

LTU-174810 Smila Blinstrubaite

  • NSM

LTU-81 Mariya Shramkova

  • Neringos sporto mokykla

LTU-50 Tomas Blinstrubas

  • Neringos sporto mokykla

LTU-51 Kristupas Alseika

  • Neringos sporto mokykla

LTU-193676 Herkus Stasys Mikelis

  • NSM

LTU-445 Šarūnas Jakas

  • Neringos sporto mokykla

LTU-209006 Gustas Pipiras

  • NSM

LTU-737 David Mažeika

  • Neringos sporto mokykla

LTU-201111 Ignas Misevičius

  • Bangpūtys

LTU-422 Vaidas Abraitis

  • Bangputys

LTU-817 Ugnė Urbonaitė

  • NBA-Poseidonas-ESSC

LTU-8 Austėja Karčiauskaitė

  • NBA-Poseidonas-essc

LTU-112 Povilas Mozūras

  • Žiemys

LTU-102 Ema Kuodytė

  • Žiemys

LTU-688 Džiugas Kvėdaras

  • Šiaulių sporto centras Atžalynas

LTU-1021 Jonas Mažunavičius

  • Šiaulių sporto centras Atžalynas

LTU-195206 Paulius Petrošius

  • Žiemys

LTU-107 Ugnius Sėjūnaa

  • Šiaulių sporto centras Atžalynas

LTU-755 Ula Venslovaitė

  • Šiaulių sporto centras Atžalynas

LTU-94 Titas Janulis

  • Šiaulių sporto centras Atžalynas

LTU-1231 Vitalijus Pašakinskas

  • Šiaulių sporto centras Atžalynas

LTU-751 Rojus Stankevičius

  • Šiaulių sporto centras Atžalynas

LTU-184808 Jonas Macevičius

  • Žiemys

LTU-199 Liepa Jonuškaitė

  • Žiemys

LTU-109 Algirdas Stravinskas

  • Žiemys

LTU-123287 Joris Jazdauskas

  • Žiemys

LTU-111 Nojus Mockus

  • Žiemys

LTU-204947 Nojus Bestauskas

  • VšĮ "Žiemys"

LTU-188 Karolis Rimgaila

  • Žiemys

LTU-101 Bartas Kupliauskas

  • Žiemys

LTU-133 Benas Bestauskas

  • VšĮ "Žiemys"

Dokumentai

Bir 5 10:06

Ši naršyklė negali rodyti PDF dokumentų, atsisiųskite originalią bylą.

Originali byla