facebook_pixel
Lengvas būdas organizuoti regatas

Regatų tvarkaraštis

Grupė
Vieta

Sausio

logo

LR ledo jachtų čempionatas (DN, DN-OPTI, ICE BLOKART)

01.19 - 01.20, Šiauliai
Nacionalinė buriavimo akademija, Všį. „Irklakojis“, Elektrėnų buriuotojų klubas”Poseidonas”, Šiaulių miesto buriuotojų klubas , bei patvirtintas lenktynių komitetas.
48

Kovo

logo

LR ledo jachtų taurė (DN,DN-OPTY,ICE BLOKART,OPEN-ICE)

03.02 - 03.03, Šiauliai
NBA,Irklakojis,SM Atžalynas
62
logo

Baltic Ice Cup (DN junior,Ice Optimist)

03.03, Šiauliai
SM Atžalynas,NBA,Irklakojis
3

Balandžio

logo

PLATU 25 Taurės I Etapas

04.20, Trakai
Gero vėjo klubas
14
logo

Lietuvos RS-280 jachtų klasės taurė - I etapas

04.27 - 04.28, Kaunas
Lietuvos RS 280 jachtų klasės asociacija
9

Gegužės

logo

PLATU 25 Taurės II Etapas

05.04, Trakai
Gero vėjo klubas
16
logo

Žurnalistų regatos I etapas

05.04, Kaunas
Lietuvos RS 280 jachtų klasės asociacija
9
logo

Lietuvos RS-280 jachtų klasės taurė - II etapas

05.04, Kaunas
Lietuvos RS 280 jachtų klasės asociacija
9
logo

"Who is Who" I etapas

05.08 - 05.09, Nida
NBA, Poseidonas
logo

2019 m. Lietuvos Respublikos buriavimo taurės regata bei Vladimiro ir Valerijaus Mamontovų atminimo "Vėtrungės" taurė

05.10 - 05.12, Nida
Lietuvos Buriuotojų Sąjunga, Neringos savivaldybės Neringos sporto mokykla
173
logo

"Pilypo" regata

05.11 - 05.12, Nida
NBA
8
logo

Pavasario regata

05.11, Trakai
16
logo

XVI regata "Gero vėjo!"

05.18 - 05.19, Klaipėda
Klaipėdos m. Jūrinis buriuotojų klubas
16
logo

RS280 Lietuvos buriavimo lyga - I etapas

05.18 - 05.19, Kaunas
Lietuvos RS 280 jachtų klasės asociacija
9
logo

Katamaranų sezono atidarymo regata BURIŲ PARADAS - 2019

05.18 - 05.19, Elektrėnai
EBK Poseidonas
22
logo

Šeimos regata

05.25, Trakai
2
logo

RS280 Match Race

05.25 - 05.26, Kaunas
Lietuvos RS 280 jachtų klasės asociacija
logo

"Who is Who" II etapas

05.25 - 05.26, Elektrėnai
NBA, Poseidonas
logo

Galvės taurė 2019

05.31 - 06.02, Trakai
Gero vėjo klubas
47

Birželio

logo

Lietuvos ORC čempionatas - Klaipėda Jazz Race

06.06 - 06.09, Klaipėda
Lietuvos Buriuotojų Sąjunga, KJBK
4
logo

Vilniaus taurė

06.08, Trakai
Vilniaus jachtklubas
logo

Lietuvos RS-280 jachtų klasės taurė - III etapas

06.08 - 06.09, Kaunas
Lietuvos RS 280 jachtų klasės asociacija
logo

Lietuvos buriavimo klubų lygos 1 etapas

06.15 - 06.16, Kaunas
Lietuvos RS 280 jachtų klasės asociacija
logo

RS280 Lietuvos buriavimo lyga - II etapas

06.15 - 06.16, Kaunas
Lietuvos RS 280 jachtų klasės asociacija
logo

Joninių nakties regata

06.21 - 06.22, Klaipėda, Nida
VOBSK Žalgiris, VšĮ Nord 55
logo

Joninių regata

06.21 - 06.22, Trakai
Vilniaus Jachtklubas
logo

24 valandų regata Trakuose

06.28 - 06.29, Trakai
Vilniaus jachtklubas
logo

Vilniaus jaunių čempionatas ir VMSC pirmenybės

06.29, Trakai
Vilniaus Jachtklubas ir VMSC
logo

PLATU 25 Taurės III Etapas

06.29, Trakai
Gero vėjo klubas
logo

Lietuvos RS-280 jachtų klasės taurė - IV etapas

06.29 - 06.30, Kaunas
Lietuvos RS 280 jachtų klasės asociacija

Liepos

logo

2019 m. Lietuvos Respublikos vaikų buriavimo čempionatas

07.05 - 07.07, Kaunas
Lietuvos Buriuotojų Sąjunga
logo

Klaipėdos "Pilies uosto" regata

07.05 - 07.07, Klaipėda
VOBSK "Žalgiris", UAB KPU
logo

"Karūnos" regata

07.06, Trakai
Vilniaus Jachtklubas, BSK "Wind LT"
logo

Vilniaus čempionatas

07.13 - 07.14, Trakai
Vilniaus Jachtklubas
logo

Baltic Sea ORC Race

07.19 - 07.21, Klaipėda
NBA
logo

Smiltynės Jachtklubo regata

07.20, Klaipėda
Smiltynės Jachtklubas
logo

Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata

07.27 - 08.03, Klaipėda, Nida
Lietuvos buriuotojų sąjunga
logo

Lietuvos buriavimo klubų lygos 2 etapas

07.30, Nida
Lietuvos RS 280 jachtų klasės asociacija

Rugpjūčio

logo

Žurnalistų regatos II etapas

08.02, Nida
Lietuvos RS 280 jachtų klasės asociacija
logo

Lietuvos Platu 25 jachtų klasės čempionatas

08.15 - 08.18, Klaipėda, Nida
Gero Vėjo Klubas
logo

Vienutininkų taurė

08.17, Trakai
Vilniaus Jachtklubas
logo

„Neringa FM“ taurė

08.24 - 08.25, Nida
BK "Vėtrungis", VšĮ "Neringa FM"
logo

RS280 Lietuvos buriavimo lyga - VIII etapas

08.24 - 08.25, Kaunas
Lietuvos RS 280 jachtų klasės asociacija
logo

"Who is Who" III etapas

08.29, Kaunas
NBA, Poseidonas
logo

S.Marcinkevičiaus regata

08.31 - 09.01, Klaipėda
Klaipėdos m. JBK

Rugsėjo

logo

Skaisčio regata

09.07, Trakai
Vilniaus Jachtklubas
logo

Lietuvos Respublikos RS-280 jachtų klasės čempionatas

09.13 - 09.15, Kaunas
Lietuvos RS 280 jachtų klasės asociacija
logo

"Who is Who" IV etapas

09.20, Elektrėnai
NBA, Poseidonas
logo

J.Stabinio taurė

09.21, Trakai
Vilniaus Jachtklubas
logo

Kapitono Stepono Kudzevičiaus regata

09.21 - 09.22, Klaipėda
SK "Ostmarina"
logo

PLATU 25 Taurės IV Etapas

09.28, Trakai
Gero vėjo klubas
logo

RS280 Lietuvos buriavimo lyga - III etapas

09.28 - 09.29, Kaunas
Lietuvos RS 280 jachtų klasės asociacija

Spalio

logo

Rudens regata

10.05, Trakai
Vilniaus jachtklubas
logo

PLATU 25 Taurės V Etapas (MEDAL RACE)

10.05, Trakai
Gero vėjo klubas
logo

„Paršelio regata“ Nr. 20

10.11 - 10.13, Nida
NBA
logo

Žurnalistų regatos III etapas

10.12, Kaunas
Lietuvos RS 280 jachtų klasės asociacija
logo

Lietuvos buriavimo klubų lygos Medal Race

10.12, Kaunas
Lietuvos RS 280 jachtų klasės asociacija
logo

Krištolo taurė

10.19, Trakai
Vilniuas Jachtklubas
logo

"Who is Who" V etapas

10.19 - 10.20, Elektrėnai
NBA, Poseidonas
logo

Halloween'o regata

10.26, Trakai
Vilniaus Jachtklubas
logo

"Who is Who" Finalas

10.26 - 10.27, Elektrėnai
NBA, Poseidonas