facebook_pixel

XXIX TARPTAUTINĖ REGATA „RUDENS VĖJAS 2019“

10.04 - 10.06, Kaunas


Organizatoriai: Lietuvos Buriuotojų Sąjunga, Kauno miesto savivaldybė, Kauno sporto mokykla „Bangpūtys“

Tvarkaraštis

Nr.

Data

Perspėjimo signalas 1-oms lenktynėms

Lenktynių sk.

1

2019 10 04, penktadienis

13:55 h.

3

2

2019 10 05, šeštadienis

11:55 h.

3

3

2019 10 06, sekmadienis

10:55 h.

2

No.

Date

Warning signal for the first race

No. of races

1

 04 10 2019, Friday

13:55 h.

3

2

 05 10 2019, Saturday

11:55 h.

3

3

 06 10 2019, Sunday

10:55 h.

2


Registracija

Grupė

<% group.title %>

Jachta

Jachta

Draudimas

Sveikatos patikros forma

Balas

Įgula

Kap. <% crewmember.firstname + ' ' + crewmember.lastname %>
X
Pridėti įgulos narį

Privaloma užpildyti dalyvio paraišką


Iš dalies užpildyta dalyvio paraiška

Atsispausdinkite iš dalies užpildytą dalyvio formą, ja iki galo užpildykite, pasirašykite ir nuskenuotą failą prisekite.

Registracija sėkmingai užbaigta


Dalyvio paraiška

Norėdami koreguoti registracijos duomenis sekite šia nuoroda:


Stebėjimo id: <% registration.tracking_id %>
appstore google_play

Nepavyko užbaigti registracijos

preloader

Dalyviai

249
|
|
|
Finn
|
Laser 4.7
|
Laser radial
|
Laser standard
|
Optimist
|
Techno 293

Finn 6

LTU-29
Adomas Janulionis
Klubas: LFA/Vilniaus jachtklubas
EST-000
Taavi Valter Taveter
Klubas: Pärnu Yacht Club
LTU-111
Jurgis Janulionis
Klubas: LFA/Vilniaus jachtklubas
LTU-3
Aidas Butrimas
Klubas: LFA
LTU-24
Mantas Marozas
Klubas: NSM/FINN asociacija
LTU-18
Kęstutis Vanagas
Klubas: Žalgirietis

Laser 4.7 47

EST-196346
Aksel Tamm
Klubas: KJK
EST-215766
Richard Marcus Arge
Klubas: KJK
LAT-215428
Elza Cibule
Klubas: RYC
LTU-204948
Viltė Narauskaitė
Klubas: Bangputys
LAT-178355
Paula Laipniece
Klubas: RYC
EST-215242
Karolin Härm
Klubas: KJK
LTU-186919
Dagnė Norvaišaitė
Klubas: Vėjo Sparnai
BLR-207797
Platon Komleu
Klubas: Sduhor
LAT-204707
Kārlis Dubra
Klubas: YC Engure
BLR-180336
Hanna Krupskaya
Klubas: SDUSHOR Minsk
BLR-203773
Patricia Kutsuk
Klubas: SDUSHOR Minsk
BLR-196986
Matsvei Martonchyk
Klubas: SDUSHOR Minsk
BLR-203778
Yana Obukhava
Klubas: SDUSHOR Minsk
BLR-161649
Anton Drahun
Klubas: SDUSHOR Minsk
EST-Don't no
Karel Ratnik
Klubas: Pärnu Yacht Club
EST-214087
Liisa Mari Eensalu
Klubas: Nõuni purjeklubi
BLR-191843
Uladzislau Ushakou
Klubas: RZOP
BLR-214956
Yaraslau Zapolski-Dounar
Klubas: RZOP
BLR-94503
Yelisei Rachkovski
Klubas: RZOP
LTU-182813
Dovydas Eidukevičius
Klubas: Bangpūtys
LAT-192457
Elina Brence
Klubas: Jurmala
LAT-169070
Marta Rupenheite
Klubas: Jurmala
LAT-18927
Jete Mezite
Klubas: Jurmala
LAT-189271
Alise Riekstina
Klubas: Jurmala
LTU-192458
Ignas Tamulevičius
Klubas: VVBM/VMSC
LTU-176838
Emilija Kinderytė
Klubas: VVBM/VMSC
LTU-202988
Liepa Sitkevičiūtė
Klubas: VVBM/VMSC
LTU-195204
Deimantas Valeika
Klubas: Bangpūtys
LTU-141614
Adrija Tomoševičiūtė
Klubas: Bangpūtys
LTU-207815
Arnas Vaišnys
Klubas: Bangputys
LTU-188534
Simonas Poviliūnas
Klubas: Bangpūtys
LTU-165378
Smila Blinstrubaite
Klubas: NSM
LTU-209006
Vykintas Mizgiris
Klubas: NSM
LTU-193676
Herkus Stasys Mikelis
Klubas: NSM
LTU-1274811
Gustas Pipiras
Klubas: NSM
LTU-204848
Giedrius Talijūnas
Klubas: Bangpūtys
LTU-184808
Jonas Macevičius
Klubas: Žiemys
LTU-204557
Saulė Pajarskaitė
Klubas: Bangpūtys
LTU-198565
Ema Kuodytė
Klubas: KKBSM Žiemys
LTU-210163
Ramunė Lukšytė
Klubas: Bangpūtys
LTU-195206
Paulius Petrosius
Klubas: Ziemys
LTU-170195
Gustas Stankevičius
Klubas: Sporto centras Atžalynas
LTU-196586
Ignė Jaškūnaitė
Klubas: Sporto centras Atžalynas
LTU-211541
Rimvydas Mažunavičius
Klubas: sporto centras Atžalynas
LTU-198564
Jonas Drasutavicius
Klubas: Bangputys
LTU-204947
Nojus Bestauskas
Klubas: VšĮ "Žiemys"
LTU-189536
Nojus Mockus
Klubas: VŠĮ Žiemys

Laser radial 21

EST-181412
Karl Ader
Klubas: Saaremaa Merispordi Selts
LAT-207538
Estere Kumpina
Klubas: RIGA Y/C
LAT-211209
Eduards Plavins
Klubas: Riga YC
LAT-214135
Agija Ēlerte
Klubas: Sailing academy/klubs360
BLR-203778
Ekaterina Guseva
Klubas: RCOP Minsk
BLR-186390
Yana Obukhava
Klubas: SDUSHOR Minsk
BLR-198452
Aliaksandra Harunovich
Klubas: SDUSHOR MINSK
BLR-207790
Aliaksandr Aniskevich
Klubas: RZOP
LAT-207792
Sara Caune
Klubas: Jurmala
LTU-215243
Viktorija Andrulyte
Klubas: Bangputys/LBS
LTU-201111
Ignas Misevičius
Klubas: Bangpūtys
LTU-210952
Gediminas Cirtautas
Klubas: Bangputys
LTU-192458
Augustas Mirinas
Klubas: VVBM/VMSC
LTU-202750
Lėja Savickaitė
Klubas: '' Bangpūtys''
EST-189676
Peeter Kaju
Klubas: Saaremaa Merispordiselts
LTU-202781
Rūkas Strelčiūnas
Klubas: Bangpūtys
LTU-182189
Benas Klioštoraitis
Klubas: Žiemys
LTU-207815
Arūnas Daračius
Klubas: Bangpūtys
LTU-208781
Deividas Valenta
Klubas: Bangputys
LTU-210498
Justinas Jocas
Klubas: Bangpūtys
LTU-198565
Patrikas Tamašauskas
Klubas: Žiemys

Laser standard 12

LTU-300000
Domantas Juškevičius
Klubas:
BLR-210891
Vladzislau Bontur
Klubas: Sduhor
BLR-215202
Maksim Dziahel
Klubas: RCOP
BLR-191111
Yauheni Madytski
Klubas: SDUSHOR Minsk
BLR-213703
Aliaksei Leuchuk
Klubas: SDUSHOR Minsk
LTU-210169
Radvilas Janulionis
Klubas: Bangputys
LTU-210163
Karolis Janulionis
Klubas: Bangputys
EST-207740
Bo Aaron Kooser
Klubas: ROPK
EST-211968
Keith Luur
Klubas: Pärnu Yacht Club
LTU-193185
Marius Eidukevičius
Klubas: Bangputys
LTU-192112
Vėjas Strelčiūnas
Klubas: Bangputys
LTU-213078
Martis Pajarskas
Klubas: bangputys

Optimist 156

EST-174
Kaito Haamer
Klubas: KJK
EST-3855
Tormi Rebane
Klubas: KJK
EST-187
Kristiina Larssen
Klubas: KJK
EST-265
Mia Marin Lilienthal
Klubas: KJK
LAT-140
Emils Mikus Baškevics
Klubas: RYC
LAT-120
Rihards Plavins
Klubas: Riga YC
LTU-38
Augustas Žaliauskas
Klubas: MBK. Marijampolės sporto mokykla
LAT-126
Nellija Pavlova
Klubas: RYC
BLR-972
Ekatsiarina Dolgoshei
Klubas: Sduhor
BLR-141
Ivan Eulashevich
Klubas: Sduhor
BLR-523
Ekatsiarina Mironyk
Klubas: Sduhor
BLR-1105
Ivan Tereshkov
Klubas: Sduhor
BLR-1113
Adrian Augustinovich
Klubas: Sduhor
LAT-137
Kristaps Ēlerts
Klubas: Riga Jacht club
BLR-973
Yaroslau Komleu
Klubas: Sduhor
LAT-128
Ulla Katrīna Dubra
Klubas: YC Engure
BLR-577
Darya Yakimenka
Klubas: SDUSHOR Minsk
BLR-232
Vasiliy Liaushynski
Klubas: SDUSHOR Minsk
BLR-345
Valeria Gulidova
Klubas: SDUSHOR Minsk
BLR-282
Mikita Martonchyk
Klubas: SDUSHOR Minsk
BLR-375
Yaramir Valoshinau
Klubas: SDUSHOR Minsk
BLR-505
Dzianis Sukhau
Klubas: SDUSHOR Minsk
EST-41
Saskia Toodu
Klubas: Pärnu Yacht Club
EST-138
Kevin Aus
Klubas: Pärnu Yacht Club
EST-6
Erico Tent
Klubas: Pärnu Yacht Club
EST-235
Martin Rahnel
Klubas: Pärnu Yacht Club
EST-202
Angus Aarna Ant
Klubas: Pärnu Yacht Club
EST-268
Andrias Sepp
Klubas: Pärnu Yacht Club
EST-139
Emma Mia Kaar
Klubas: Pärnu Yacht Club
EST-140
Dagne Aasmaa
Klubas: Pärnu Yacht Club
EST-271
Laura Marii Taggu
Klubas: Pärnu Yacht Club
LAT-115
Artis Kristers Graudums
Klubas:
LAT-138
Karlīna Vaivode
Klubas:
LTU-655
Ieva Germanavičiūtė
Klubas: Bangpūtys
LTU-981
Benas Vimantas
Klubas: Bangpūtys
LTU-314
Greta Baranauskaitė
Klubas: Bangpūtys
LTU-1091
Radu Virtosu
Klubas: Bangpūtys
LTU-926
Pijus Striokas
Klubas: B.K.Škvalas. Vilkaviškio r.sporto mokykla
EST-194
Henri Lember
Klubas: SMS
LTU-188
Karolis Rimgaila
Klubas: “Žiemys”
EST-208
Marten Laur Laanela
Klubas: Kalevi Jahtklubi
LTU-410
Meda Rimaite
Klubas: neringos sporto mokykla
LAT-51
Elza Reneslace
Klubas: Jurmala
LAT-17
Gustavs Plato
Klubas: Jurmala
LAR-52
Elizabete Libkena
Klubas: Jurmala
LAT-50
Ansis Codars
Klubas: Jurmala
LAT-100
Jekabs Codars
Klubas: Jurmala
LAT-41
Julijs Kaugars
Klubas: Jurmala
LAT-66
Alise Rupenheite
Klubas: Jurmala
LAT-60
Paula Riekstina
Klubas: Jurmala
LAT-69
Elza Ciema
Klubas: Jurmala
LAT-141
Sarona Caune
Klubas: Jurmala
LAT-145
Gabriels Civjans
Klubas: Jurmala
EST-74
Martin Lõuk
Klubas: SMS
LTU-551
Adrius Altanas
Klubas: Bangpūūtys
LTU-2800
Rūta Daračiūtė
Klubas: Bangpūtys
LTU-814
Aironas Bargaila
Klubas: Bangpūtys
LTU-411
Anelė Naruševičiūtė
Klubas: Bangpūtys
LTU-514
Gintarė Valeikaitė
Klubas: Bangpūtys
LTU-358
Mingaila Paškevičius
Klubas: Bangpūtys
LTU-98
Gabrielė Šukytė
Klubas: Bangpūtys
LTU-404
Tadas Ažukas
Klubas: Bangpūtys
LTU-588
Titas Mockevičius
Klubas: Bangpūtys
LTU-501
Titas Jonaitis
Klubas: Bangpūtys
LTU-456
Dovydas Pėkis
Klubas: Bangpūtys
LTU-408
Jokūbas Pėkis
Klubas: Bangpūtys
LTU-1030
Ugnė Paulavičiūtė
Klubas: Bangpūtys
LTU-450
Rokas Golubovas
Klubas: Bangpūtys
LTU-301
Elena Abrutytė
Klubas: SRC
LTU-2055
Domas Gudauskas
Klubas: SRC
LTU-2050
Meda Abrutytė
Klubas: SRC
LTU-50
Eglė Chlebinskaitė
Klubas: Neringos sporto mokykla
LTU-710
Simona Vroblevičiūtė
Klubas: VVBM/VMSC
LTU-788
Ugnė Trimonytė
Klubas: VVBM/VMSC
LTU-759
Barbora Pažemeckaitė
Klubas: VVBM/VMSC
LTU-781
Kipras Cikanavičius
Klubas: VVBM/VMSC
LTU-708
Gediminas Pangonis
Klubas: VVBM/VMSC
LTU-701
Tauras Kurlinkus
Klubas: VVBM/VMSC
LTU-777
Antanas Pažemeckas
Klubas: VVBM/VMSC
LTU-313
Jonas Šeputis
Klubas: VVBM/VMSC
LTU-711
Arnas Cikanavičius
Klubas: VVBM/VMSC
LTU-153
Jokūbas Mirinas
Klubas: VVBM/VMSC
LTU-335
Marija Kolojanskaitė
Klubas: Bangpūtys
LTU-75
Ema Daugėlaitė
Klubas: Bangpūtys
LTU-307
Emilija Petrauskaitė
Klubas: Bangpūtys
LTU-99
Kastytis Tuminauskas
Klubas: Bangpūtys
EST-125
Artur Ader
Klubas: Saaremaa Merispordi Selts
LTU-393
Jokūbas Vybornas
Klubas: Bangpūtys
LTU-435
Jonas Vimantas
Klubas: Bangpūtys
LTU-454
Rokas Jasaitis
Klubas: Bangpūtys
LTU-398
Neringa Tuminauskaitė
Klubas: Bangpūtys
LTU-455
Rokas Germanavičius
Klubas: Bangpūtys
LTU-8
Marius Blinstrubas
Klubas: NSM
LTU-1799
Austeja Mizgityte
Klubas: NSM
LTU-50
Egle Chlebinskaite
Klubas: NSM
LTU-80
Titas Stirbys
Klubas: NSM
LTU-410
Meda Rimaite
Klubas: NSM
LTU-445
Brandon Igor Fedorcev Ferns
Klubas: Nsm
LTU-1903
Ema Raudyte
Klubas: NSM
LTU-2011
Vejas Kaseta
Klubas: NSM
LTU-737
David Mazeika
Klubas: NSM
LTU-51
Sarunas Jakas
Klubas: NSM
LTU-56
Mariya Shramkova
Klubas: MSM
LTU-33
Tomas Blinstrubas
Klubas: NSM
LTU-35
Kristupas Alseika
Klubas: NSM
LAT-37
Ralfs Bite
Klubas: YC Engure
EST-126
Trinette Välisson
Klubas: Saaremaa Merispordiselts
LTU-166
Adomas Kručius
Klubas: Žiemys
EST-135
Uku Mägi
Klubas: Saaremaa Seasports Club
EST-75
Kusti Koppel
Klubas: Saaremaa Seasport Club
EST-112
Karl Koppel
Klubas: Saaremaa Seasports Club
LTU-655
Ieva Germanaviciute
Klubas: Bangputys
LTU-133
Joris Jazdauskas
Klubas: VŠĮ "Žiemys"
EST-240
RICO ROBERT ALLIKSOON
Klubas: Saaremaa Merispordi Selts
LTU-592
Vakaris Dilys
Klubas: Bangputys
LTU-591
Radvilas Dilys
Klubas: Bangputys
LTU-2778
Ąžuolas Jackevičius
Klubas: Bangputys
LTU-331
Jokūbas Sruogis
Klubas: Bangputys
LTU-1865
Aistė Rasiukevičiūtė
Klubas: Bangputys
LTU-308
Milda Ribinskaitė
Klubas: Bangputys
LTU-303
Mantas Rasiukevičius
Klubas: Nangputys
LTU-309
Kamilė Samajauskaitė
Klubas: Bangputys
LTU-865
Jonas Taruta
Klubas: Bangputys
LTU-590
Rokas Rimša
Klubas: Bangputys
LTU-589
Mingailė Plučaitė
Klubas: Bangputys
LTU-595
Justas Rudminas
Klubas: Bangputys
LTU-323
Jonas Stulginskas
Klubas: Bangputys
LTU-1926
Tautvydas Buožius
Klubas: Bangputys
LTU-1050
Adomas Dumbliauskas
Klubas: Bangputys
LTU-688
Džiugas Kvėdaras
Klubas: Sporto centras Atžalynas
LTU-107
Ugnius Sėjūnas
Klubas: Sporto centras Atžalynas
LTU-751
Jonas Mažunavičius
Klubas: Sporto centras Atžalynas
LTU-755
Ula Venslovaitė
Klubas: Sporto centras Atžalynas
LTU-687
Rojus Stankevičius
Klubas: Sporto centras Atžalynas
LTU-628
Greta Kalinauskaitè
Klubas: Sporto centras Atžalynas
LTU-750
Rūta Mažunavičiūtė
Klubas: Sporto centras Atžalynas
LTU-555
Vilius Vasiulis
Klubas: VšĮ Žiemys
LTU-155
Benas Bestauskas
Klubas: VšĮ "Žiemys"
LTU-422
Vaidas Abraitis
Klubas: Bangpūtys
LTU-358
Mingaila Paškevičius
Klubas: Bangpūtys
LTU-587
Žygimantas Gaidys
Klubas: Bangpūtys
LTU-900
Jokūbas Čėpla
Klubas: Bangpūtys
LTU-545
Marius Antanavičius
Klubas: Bangpūtys
LTU-465
Tadas Lukoševičius
Klubas: Bangpūtys
LTU-451
Asta Aperavičiūtė
Klubas: Bangpūtys
LTU-475
Domas Jančiukas
Klubas: Bangpūtys
LTU-509
Matas Kniubas
Klubas: Bangpūtys
LTU-737
David Mažeika
Klubas: NSM
EST-76
Karl Martin Kremm
Klubas: Saaremaa Merspordi Selts
EST-124
Anni Kubjas
Klubas: Saaremaa Merispordi Selts
LTU-199
Liepa Jonuškaitė
Klubas: Žiemys
LTU-816
UGNĖ URBONAITĖ
Klubas: NBA-POSEIDONAS-ESSC
LTU-818
AUSTĖJA KARČIAUSSKAITĖ
Klubas: NBA-ESSC-POSEIDONAS
LTU-817
ROKAS SALECIS
Klubas: NBA-ESSC-POSEIDONAS
LTU-838
AUKSĖ-URŠULĖ RUDZIKAITĖ
Klubas: NBA-ESSC -POSEIDONAS
LTU-808
Vilius Račiūnas
Klubas: NBA-POSEIDONAS_ESSC

Techno 293 7

LTU-19
Rimas Giedraitis
Klubas: Bangputys
LTU-155
Marijus Rukuiža
Klubas: bangpūtys
LTU-10
Vladas Aperavičius
Klubas: Bangpūtys
LTU-513
Matas Šinkūnas
Klubas: Bangpūtys
LTU-17
Lukas Šinkūnas
Klubas: Bangpūtys
LTU-70
Gabrielius Laurinaitis
Klubas: Bangpūtys
LTU-555
Vakaris Alksnys
Klubas: Bangpūtys

EST-181412 Karl Ader

  • Saaremaa Merispordi Selts

LTU-300000 Domantas Juškevičius

EST-174 Kaito Haamer

  • KJK

EST-196346 Aksel Tamm

  • KJK

EST-3855 Tormi Rebane

  • KJK

EST-215766 Richard Marcus Arge

  • KJK

EST-187 Kristiina Larssen

  • KJK

EST-265 Mia Marin Lilienthal

  • KJK

LTU-19 Rimas Giedraitis

  • Bangputys

LAT-215428 Elza Cibule

  • RYC

LAT-140 Emils Mikus Baškevics

  • RYC

LTU-204948 Viltė Narauskaitė

  • Bangputys

LAT-207538 Estere Kumpina

  • RIGA Y/C

LAT-178355 Paula Laipniece

  • RYC

LAT-120 Rihards Plavins

  • Riga YC

EST-215242 Karolin Härm

  • KJK

LAT-211209 Eduards Plavins

  • Riga YC

LTU-38 Augustas Žaliauskas

  • MBK. Marijampolės sporto mokykla

LAT-214135 Agija Ēlerte

  • Sailing academy/klubs360

LAT-126 Nellija Pavlova

  • RYC

BLR-972 Ekatsiarina Dolgoshei

  • Sduhor

BLR-141 Ivan Eulashevich

  • Sduhor

BLR-523 Ekatsiarina Mironyk

  • Sduhor

BLR-1105 Ivan Tereshkov

  • Sduhor

BLR-1113 Adrian Augustinovich

  • Sduhor

LAT-137 Kristaps Ēlerts

  • Riga Jacht club

BLR-210891 Vladzislau Bontur

  • Sduhor

BLR-973 Yaroslau Komleu

  • Sduhor

LTU-186919 Dagnė Norvaišaitė

  • Vėjo Sparnai

BLR-207797 Platon Komleu

  • Sduhor

BLR-215202 Maksim Dziahel

  • RCOP

LAT-204707 Kārlis Dubra

  • YC Engure

LAT-128 Ulla Katrīna Dubra

  • YC Engure

LTU-155 Marijus Rukuiža

  • bangpūtys

BLR-203778 Ekaterina Guseva

  • RCOP Minsk

BLR-191111 Yauheni Madytski

  • SDUSHOR Minsk

BLR-180336 Hanna Krupskaya

  • SDUSHOR Minsk

BLR-203773 Patricia Kutsuk

  • SDUSHOR Minsk

BLR-196986 Matsvei Martonchyk

  • SDUSHOR Minsk

BLR-203778 Yana Obukhava

  • SDUSHOR Minsk

BLR-161649 Anton Drahun

  • SDUSHOR Minsk

BLR-186390 Yana Obukhava

  • SDUSHOR Minsk

BLR-198452 Aliaksandra Harunovich

  • SDUSHOR MINSK

BLR-213703 Aliaksei Leuchuk

  • SDUSHOR Minsk

BLR-577 Darya Yakimenka

  • SDUSHOR Minsk

BLR-232 Vasiliy Liaushynski

  • SDUSHOR Minsk

BLR-345 Valeria Gulidova

  • SDUSHOR Minsk

BLR-282 Mikita Martonchyk

  • SDUSHOR Minsk

BLR-375 Yaramir Valoshinau

  • SDUSHOR Minsk

BLR-505 Dzianis Sukhau

  • SDUSHOR Minsk

LTU-29 Adomas Janulionis

  • LFA/Vilniaus jachtklubas

LTU-210169 Radvilas Janulionis

  • Bangputys

LTU-210163 Karolis Janulionis

  • Bangputys

EST-207740 Bo Aaron Kooser

  • ROPK

LTU-10 Vladas Aperavičius

  • Bangpūtys

EST-000 Taavi Valter Taveter

  • Pärnu Yacht Club

EST-211968 Keith Luur

  • Pärnu Yacht Club

EST-Don't no Karel Ratnik

  • Pärnu Yacht Club

EST-214087 Liisa Mari Eensalu

  • Nõuni purjeklubi

EST-41 Saskia Toodu

  • Pärnu Yacht Club

EST-138 Kevin Aus

  • Pärnu Yacht Club

EST-6 Erico Tent

  • Pärnu Yacht Club

EST-235 Martin Rahnel

  • Pärnu Yacht Club

EST-202 Angus Aarna Ant

  • Pärnu Yacht Club

EST-268 Andrias Sepp

  • Pärnu Yacht Club

EST-139 Emma Mia Kaar

  • Pärnu Yacht Club

EST-140 Dagne Aasmaa

  • Pärnu Yacht Club

EST-271 Laura Marii Taggu

  • Pärnu Yacht Club

LTU-513 Matas Šinkūnas

  • Bangpūtys

LAT-115 Artis Kristers Graudums

LAT-138 Karlīna Vaivode

LTU-655 Ieva Germanavičiūtė

  • Bangpūtys

LTU-981 Benas Vimantas

  • Bangpūtys

LTU-314 Greta Baranauskaitė

  • Bangpūtys

LTU-1091 Radu Virtosu

  • Bangpūtys

LTU-17 Lukas Šinkūnas

  • Bangpūtys

LTU-926 Pijus Striokas

  • B.K.Škvalas. Vilkaviškio r.sporto mokykla

LTU-70 Gabrielius Laurinaitis

  • Bangpūtys

EST-194 Henri Lember

  • SMS

BLR-191843 Uladzislau Ushakou

  • RZOP

BLR-207790 Aliaksandr Aniskevich

  • RZOP

BLR-214956 Yaraslau Zapolski-Dounar

  • RZOP

BLR-94503 Yelisei Rachkovski

  • RZOP

LTU-182813 Dovydas Eidukevičius

  • Bangpūtys

LTU-188 Karolis Rimgaila

  • “Žiemys”

EST-208 Marten Laur Laanela

  • Kalevi Jahtklubi

LTU-410 Meda Rimaite

  • neringos sporto mokykla

LTU-193185 Marius Eidukevičius

  • Bangputys

LTU-555 Vakaris Alksnys

  • Bangpūtys

LAT-192457 Elina Brence

  • Jurmala

LAT-169070 Marta Rupenheite

  • Jurmala

LAT-18927 Jete Mezite

  • Jurmala

LAT-189271 Alise Riekstina

  • Jurmala

LAT-207792 Sara Caune

  • Jurmala

LAT-51 Elza Reneslace

  • Jurmala

LAT-17 Gustavs Plato

  • Jurmala

LAR-52 Elizabete Libkena

  • Jurmala

LAT-50 Ansis Codars

  • Jurmala

LAT-100 Jekabs Codars

  • Jurmala

LAT-41 Julijs Kaugars

  • Jurmala

LAT-66 Alise Rupenheite

  • Jurmala

LAT-60 Paula Riekstina

  • Jurmala

LAT-69 Elza Ciema

  • Jurmala

LAT-141 Sarona Caune

  • Jurmala

LAT-145 Gabriels Civjans

  • Jurmala

LTU-215243 Viktorija Andrulyte

  • Bangputys/LBS

EST-74 Martin Lõuk

  • SMS

LTU-201111 Ignas Misevičius

  • Bangpūtys

LTU-210952 Gediminas Cirtautas

  • Bangputys

LTU-192458 Augustas Mirinas

  • VVBM/VMSC

LTU-192458 Ignas Tamulevičius

  • VVBM/VMSC

LTU-176838 Emilija Kinderytė

  • VVBM/VMSC

LTU-202988 Liepa Sitkevičiūtė

  • VVBM/VMSC

LTU-551 Adrius Altanas

  • Bangpūūtys

LTU-2800 Rūta Daračiūtė

  • Bangpūtys

LTU-814 Aironas Bargaila

  • Bangpūtys

LTU-411 Anelė Naruševičiūtė

  • Bangpūtys

LTU-514 Gintarė Valeikaitė

  • Bangpūtys

LTU-358 Mingaila Paškevičius

  • Bangpūtys

LTU-98 Gabrielė Šukytė

  • Bangpūtys

LTU-404 Tadas Ažukas

  • Bangpūtys

LTU-588 Titas Mockevičius

  • Bangpūtys

LTU-501 Titas Jonaitis

  • Bangpūtys

LTU-456 Dovydas Pėkis

  • Bangpūtys

LTU-408 Jokūbas Pėkis

  • Bangpūtys

LTU-1030 Ugnė Paulavičiūtė

  • Bangpūtys

LTU-450 Rokas Golubovas

  • Bangpūtys

LTU-301 Elena Abrutytė

  • SRC

LTU-2055 Domas Gudauskas

  • SRC

LTU-2050 Meda Abrutytė

  • SRC

LTU-195204 Deimantas Valeika

  • Bangpūtys

LTU-141614 Adrija Tomoševičiūtė

  • Bangpūtys

LTU-207815 Arnas Vaišnys

  • Bangputys

LTU-188534 Simonas Poviliūnas

  • Bangpūtys

LTU-111 Jurgis Janulionis

  • LFA/Vilniaus jachtklubas

LTU-50 Eglė Chlebinskaitė

  • Neringos sporto mokykla

LTU-710 Simona Vroblevičiūtė

  • VVBM/VMSC

LTU-788 Ugnė Trimonytė

  • VVBM/VMSC

LTU-759 Barbora Pažemeckaitė

  • VVBM/VMSC

LTU-781 Kipras Cikanavičius

  • VVBM/VMSC

LTU-708 Gediminas Pangonis

  • VVBM/VMSC

LTU-701 Tauras Kurlinkus

  • VVBM/VMSC

LTU-777 Antanas Pažemeckas

  • VVBM/VMSC

LTU-313 Jonas Šeputis

  • VVBM/VMSC

LTU-711 Arnas Cikanavičius

  • VVBM/VMSC

LTU-153 Jokūbas Mirinas

  • VVBM/VMSC

LTU-3 Aidas Butrimas

  • LFA

LTU-335 Marija Kolojanskaitė

  • Bangpūtys

LTU-75 Ema Daugėlaitė

  • Bangpūtys

LTU-307 Emilija Petrauskaitė

  • Bangpūtys

LTU-99 Kastytis Tuminauskas

  • Bangpūtys

EST-125 Artur Ader

  • Saaremaa Merispordi Selts

LTU-393 Jokūbas Vybornas

  • Bangpūtys

LTU-435 Jonas Vimantas

  • Bangpūtys

LTU-454 Rokas Jasaitis

  • Bangpūtys

LTU-398 Neringa Tuminauskaitė

  • Bangpūtys

LTU-455 Rokas Germanavičius

  • Bangpūtys

LTU-24 Mantas Marozas

  • NSM/FINN asociacija

LTU-8 Marius Blinstrubas

  • NSM

LTU-1799 Austeja Mizgityte

  • NSM

LTU-50 Egle Chlebinskaite

  • NSM

LTU-80 Titas Stirbys

  • NSM

LTU-410 Meda Rimaite

  • NSM

LTU-445 Brandon Igor Fedorcev Ferns

  • Nsm

LTU-1903 Ema Raudyte

  • NSM

LTU-2011 Vejas Kaseta

  • NSM

LTU-737 David Mazeika

  • NSM

LTU-51 Sarunas Jakas

  • NSM

LTU-56 Mariya Shramkova

  • MSM

LTU-33 Tomas Blinstrubas

  • NSM

LTU-35 Kristupas Alseika

  • NSM

LTU-165378 Smila Blinstrubaite

  • NSM

LTU-209006 Vykintas Mizgiris

  • NSM

LTU-193676 Herkus Stasys Mikelis

  • NSM

LTU-1274811 Gustas Pipiras

  • NSM

LTU-204848 Giedrius Talijūnas

  • Bangpūtys

LTU-202750 Lėja Savickaitė

  • '' Bangpūtys''

EST-189676 Peeter Kaju

  • Saaremaa Merispordiselts

LTU-184808 Jonas Macevičius

  • Žiemys

LTU-202781 Rūkas Strelčiūnas

  • Bangpūtys

LTU-192112 Vėjas Strelčiūnas

  • Bangputys

LTU-204557 Saulė Pajarskaitė

  • Bangpūtys

LAT-37 Ralfs Bite

  • YC Engure

LTU-198565 Ema Kuodytė

  • KKBSM Žiemys

EST-126 Trinette Välisson

  • Saaremaa Merispordiselts

LTU-166 Adomas Kručius

  • Žiemys

EST-135 Uku Mägi

  • Saaremaa Seasports Club

EST-75 Kusti Koppel

  • Saaremaa Seasport Club

EST-112 Karl Koppel

  • Saaremaa Seasports Club

LTU-655 Ieva Germanaviciute

  • Bangputys

LTU-133 Joris Jazdauskas

  • VŠĮ "Žiemys"

LTU-182189 Benas Klioštoraitis

  • Žiemys

EST-240 RICO ROBERT ALLIKSOON

  • Saaremaa Merispordi Selts

LTU-210163 Ramunė Lukšytė

  • Bangpūtys

LTU-195206 Paulius Petrosius

  • Ziemys

LTU-592 Vakaris Dilys

  • Bangputys

LTU-591 Radvilas Dilys

  • Bangputys

LTU-2778 Ąžuolas Jackevičius

  • Bangputys

LTU-331 Jokūbas Sruogis

  • Bangputys

LTU-1865 Aistė Rasiukevičiūtė

  • Bangputys

LTU-308 Milda Ribinskaitė

  • Bangputys

LTU-303 Mantas Rasiukevičius

  • Nangputys

LTU-309 Kamilė Samajauskaitė

  • Bangputys

LTU-865 Jonas Taruta

  • Bangputys

LTU-590 Rokas Rimša

  • Bangputys

LTU-589 Mingailė Plučaitė

  • Bangputys

LTU-595 Justas Rudminas

  • Bangputys

LTU-323 Jonas Stulginskas

  • Bangputys

LTU-1926 Tautvydas Buožius

  • Bangputys

LTU-1050 Adomas Dumbliauskas

  • Bangputys

LTU-207815 Arūnas Daračius

  • Bangpūtys

LTU-688 Džiugas Kvėdaras

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-107 Ugnius Sėjūnas

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-751 Jonas Mažunavičius

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-755 Ula Venslovaitė

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-687 Rojus Stankevičius

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-628 Greta Kalinauskaitè

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-750 Rūta Mažunavičiūtė

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-170195 Gustas Stankevičius

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-196586 Ignė Jaškūnaitė

  • Sporto centras Atžalynas

LTU-211541 Rimvydas Mažunavičius

  • sporto centras Atžalynas

LTU-198564 Jonas Drasutavicius

  • Bangputys

LTU-208781 Deividas Valenta

  • Bangputys

LTU-210498 Justinas Jocas

  • Bangpūtys

LTU-204947 Nojus Bestauskas

  • VšĮ "Žiemys"

LTU-213078 Martis Pajarskas

  • bangputys

LTU-198565 Patrikas Tamašauskas

  • Žiemys

LTU-18 Kęstutis Vanagas

  • Žalgirietis

LTU-555 Vilius Vasiulis

  • VšĮ Žiemys

LTU-189536 Nojus Mockus

  • VŠĮ Žiemys

LTU-155 Benas Bestauskas

  • VšĮ "Žiemys"

LTU-422 Vaidas Abraitis

  • Bangpūtys

LTU-358 Mingaila Paškevičius

  • Bangpūtys

LTU-587 Žygimantas Gaidys

  • Bangpūtys

LTU-900 Jokūbas Čėpla

  • Bangpūtys

LTU-545 Marius Antanavičius

  • Bangpūtys

LTU-465 Tadas Lukoševičius

  • Bangpūtys

LTU-451 Asta Aperavičiūtė

  • Bangpūtys

LTU-475 Domas Jančiukas

  • Bangpūtys

LTU-509 Matas Kniubas

  • Bangpūtys

LTU-737 David Mažeika

  • NSM

EST-76 Karl Martin Kremm

  • Saaremaa Merspordi Selts

EST-124 Anni Kubjas

  • Saaremaa Merispordi Selts

LTU-199 Liepa Jonuškaitė

  • Žiemys

LTU-816 UGNĖ URBONAITĖ

  • NBA-POSEIDONAS-ESSC

LTU-818 AUSTĖJA KARČIAUSSKAITĖ

  • NBA-ESSC-POSEIDONAS

LTU-817 ROKAS SALECIS

  • NBA-ESSC-POSEIDONAS

LTU-838 AUKSĖ-URŠULĖ RUDZIKAITĖ

  • NBA-ESSC -POSEIDONAS

LTU-808 Vilius Račiūnas

  • NBA-POSEIDONAS_ESSC

Dokumentai

Rgs 2 11:39

Ši naršyklė negali rodyti PDF dokumentų, atsisiųskite originalią bylą.

Originali byla
Rgs 2 11:39

Ši naršyklė negali rodyti PDF dokumentų, atsisiųskite originalią bylą.

Originali byla