facebook_pixel

Vienutininkų taurė

08.18, Trakai


Organizatoriai: Vilniaus Jachtklubas
08.18
27 C°
S ↑ 3 m/s

Rezultatai

,,Vienutininkų" regatos suvestinė
Grupė
logo
Plaukimas: 1
Startas: 2018-08-18 12:00:00
Distancija: 10 nm
Monotype (One Design), Koef: 1
Preliminarūs
Vietos
Atnaujinta: 2019-08-18 16:22:08
Dalyviai Tšk. Viet. Tšk. Viet.
Vasara
LTU-53 Artūras Puidokas
14:53:49
ET:02:53:49 / CT:02:53:49
0s 0s 3,45kts 1 1 1 1
Voo Doo
LTU-2 Gintaras Chomentauskas
15:01:08
ET:03:01:08 / CT:03:01:08
+439s +439s 3,31kts 2 2 2 2
Soto
LTU-165 Saulius Šukaitis
15:01:20
ET:03:01:20 / CT:03:01:20
+451s +451s 3,31kts 3 3 3 3
Muzika
LTU-2069 Liutauras Kižys
15:04:53
ET:03:04:53 / CT:03:04:53
+664s +664s 3,25kts 4 4 4 4
Kometa
LTU-26 Aleksandr Tomaševskij
15:09:20
ET:03:09:20 / CT:03:09:20
+931s +931s 3,17kts 5 5 5 5
Marika
LTU-250 Romas Semotovič
15:09:54
ET:03:09:54 / CT:03:09:54
+965s +965s 3,16kts 6 6 6 6
Time Out
LTU-18 Antanas Valavičius
15:10:07
ET:03:10:07 / CT:03:10:07
+978s +978s 3,16kts 7 7 7 7
Ieva
LTU-2013 Aurimas Syrusas
15:16:04
ET:03:16:04 / CT:03:16:04
+1335s +1335s 3,06kts 8 8 8 8
Frezi Grant
LTU-54 Vilgelmas Krinickis
15:21:12
ET:03:21:12 / CT:03:21:12
+1643s +1643s 2,98kts 9 9 9 9
Lina
LTU-2330 Andrius Litvinaitis
16:15:29
ET:04:15:29 / CT:04:15:29
+4900s +4900s 2,35kts 10 10 10 10
,,Vienutininkų-dublerių" regatos suvestinė
Grupė
logo
Plaukimas: 1
Startas: 2019-08-18 16:00:00
Distancija: 10 nm
Monotype (One Design), Koef: 1
Preliminarūs
Vietos
Atnaujinta: 2019-08-18 19:05:46
Dalyviai VJ-DH Tšk. Viet. Tšk. Viet.
Vasara
LTU-53 Darius Plumpa
678.99
18:22:11
ET:02:22:11 / CT:02:22:11
0s 0s 4,22kts 1 1 1 1
Draco
LTU-153 Artūras Ramanavičius
711.12
18:42:31
ET:02:42:31 / CT:02:42:31
+1220s +1220s 3,69kts 2 2 2 2
Kometa
LTU-26 Michail Nikirin
695.43
18:45:44
ET:02:45:44 / CT:02:45:44
+1413s +1413s 3,62kts 3 3 3 3
Time Out
LTU-18 A. Radavičius
18:55:49
ET:02:55:49 / CT:02:55:49
+2018s +2018s 3,41kts 4 4 4 4
Ieva
LTU-2013 Viltarė Syrusaitė
18:58:52
ET:02:58:52 / CT:02:58:52
+2201s +2201s 3,35kts 5 5 5 5
Muzika
LTU-2069 Rimvydas Lukšys
606.62
19:05:12
ET:03:05:12 / CT:03:05:12
+2581s +2581s 3,24kts 6 6 6 6

Registracija

Registracijos laikas baigėsi

Dalyviai

16
|
|
|
VJ I Grupė
|
VJ II Grupė

VJ I Grupė 10

LTU-2330
Lina
Kapitonas: Andrius Litvinaitis
LTU-2013
Ieva
Kapitonas: Aurimas Syrusas
LTU-54
Frezi Grant
Kapitonas: Vilgelmas Krinickis
LTU-250
Marika
Kapitonas: Romas Semotovič
LTU-2069
Muzika
Kapitonas: Liutauras Kižys
LTU-165
Soto
Kapitonas: Saulius Šukaitis
LTU-2
Voo Doo
Kapitonas: Gintaras Chomentauskas
LTU-26
Kometa
Kapitonas: Aleksandr Tomaševskij
LTU-18
Time Out
Kapitonas: Antanas Valavičius
LTU-53
Vasara
Kapitonas: Artūras Puidokas

VJ II Grupė 6

LTU-2013
Ieva
Kapitonas: Viltarė Syrusaitė
LTU-53
Vasara
Kapitonas: Darius Plumpa
gph: 678.99  
LTU-26
Kometa
Kapitonas: Michail Nikirin
gph: 695.43  
LTU-2069
Muzika
Kapitonas: Rimvydas Lukšys
gph: 606.62  
LTU-18
Time Out
Kapitonas: A. Radavičius
LTU-153
Draco
Kapitonas: Artūras Ramanavičius
gph: 711.12  

Lina LTU-2330 Andrius Litvinaitis

Ieva LTU-2013 Viltarė Syrusaitė

Vasara LTU-53 Darius Plumpa

  • gph: 678.99  

Kometa LTU-26 Michail Nikirin

  • gph: 695.43  

Muzika LTU-2069 Rimvydas Lukšys

  • gph: 606.62  

Ieva LTU-2013 Aurimas Syrusas

Frezi Grant LTU-54 Vilgelmas Krinickis

Time Out LTU-18 A. Radavičius

Draco LTU-153 Artūras Ramanavičius

  • gph: 711.12  

Marika LTU-250 Romas Semotovič

Muzika LTU-2069 Liutauras Kižys

Soto LTU-165 Saulius Šukaitis

Voo Doo LTU-2 Gintaras Chomentauskas

Kometa LTU-26 Aleksandr Tomaševskij

Time Out LTU-18 Antanas Valavičius

Vasara LTU-53 Artūras Puidokas