facebook_pixel

Vienutininkų taurė

08.25, Trakai


Organizatoriai: Vilniaus Jachtklubas
08.25
22 C°
SW ↗ 1 m/s

Rezultatai

"Vienutininkų" regatos suvestinė
Grupė
logo
Plaukimas: 1
Startas: 2018-08-25 12:00:00
Monotype (One Design), Koef: 1
Vietos
Atnaujinta: 2018-09-07 11:08:19
Dalyviai Tšk. Viet. Tšk. Viet.
Vasara-Girteka Logistics
LTU-53 Romualdas Janusauskas
15:39:24
ET:03:39:24 / CT:03:39:24
0s 0s 1 1 1 1
White Whale
LTU-2074 Julius Maseiva
15:41:50
ET:03:41:50 / CT:03:41:50
+146s +146s 2 2 2 2
Dea Fortuna
LTU-2046 Aleksas Buturlis
15:45:47
ET:03:45:47 / CT:03:45:47
+383s +383s 3 3 3 3
Muzika
LTU-2069 Liutauras Kižys
15:52:38
ET:03:52:38 / CT:03:52:38
+794s +794s 4 4 4 4
Esmeralda
LTU-103 Laimis Smazinas
15:54:12
ET:03:54:12 / CT:03:54:12
+888s +888s 5 5 5 5
Šiaurinė
LTU-2064 Darius Sarsevičius
15:56:38
ET:03:56:38 / CT:03:56:38
+1034s +1034s 6 6 6 6
Kometa
LTU-26 Aleksandr Tomaševskij
15:57:22
ET:03:57:22 / CT:03:57:22
+1078s +1078s 7 7 7 7
Time Out
LTU-18 Antanas Valavicius
16:03:40
ET:04:03:40 / CT:04:03:40
+1456s +1456s 8 8 8 8
Joga
LTU-1035 Stanislovas Butkevičius
16:12:56
ET:04:12:56 / CT:04:12:56
+2012s +2012s 9 9 9 9
Frezi Grant
LTU-54 Vilgelmas Krinickis
11 DNF 11 10
"Vienutininkų - dublerių" regatos suvestinė
Grupė
logo
Plaukimas: 1
Startas: 2018-08-25 16:30:00
Monotype (One Design), Koef: 1
Vietos
Atnaujinta: 2018-09-07 11:08:21
Dalyviai Tšk. Viet. Tšk. Viet.
White Whale
LTU-2074 Algirdas Umbrasas
18:27:16
ET:01:57:16 / CT:01:57:16
0s 0s 1 1 1 1
Joga
LTU-1035 Albertas Valečka
18:34:20
ET:02:04:20 / CT:02:04:20
+424s +424s 2 2 2 2
Vasara-Girteka Logistics
LTU-53 Darius Plumpa
18:34:30
ET:02:04:30 / CT:02:04:30
+434s +434s 3 3 3 3
Dea Fortuna
LTU-2046 Mindaugas Valavičius
18:43:43
ET:02:13:43 / CT:02:13:43
+987s +987s 4 4 4 4
Time Out
LTU-18 Andrius Radavičius
18:44:47
ET:02:14:47 / CT:02:14:47
+1051s +1051s 5 5 5 5
Frezi Grant
LTU-54 Tomas Urbonas
18:48:40
ET:02:18:40 / CT:02:18:40
+1284s +1284s 6 6 6 6
Šiaurinė
LTU-2064 Artūras Sujetovas
18:51:54
ET:02:21:54 / CT:02:21:54
+1478s +1478s 7 7 7 7
Draco
LTU-153 Artūras Ramanavičius
10 DNF 10 8-9
Kometa
LTU-26 Michail Nikitin
10 DNF 10 8-9

Registracija

Registracijos laikas baigėsi

Dalyviai

19
|
|
|
I Grupė
|
II Grupė

I Grupė 10

LTU-2069
Muzika
Kapitonas: Liutauras Kižys
LTU-1035
Joga
Kapitonas: Stanislovas Butkevičius
LTU-54
Frezi Grant
Kapitonas: Vilgelmas Krinickis
LTU-26
Kometa
Kapitonas: Aleksandr Tomaševskij
LTU-103
Esmeralda
Kapitonas: Laimis Smazinas
LTU-18
Time Out
Kapitonas: Antanas Valavicius
LTU-2046
Dea Fortuna
Kapitonas: Aleksas Buturlis
LTU-2064
Šiaurinė
Kapitonas: Darius Sarsevičius
LTU-2074
White Whale
Kapitonas: Julius Maseiva
LTU-53
Vasara-Girteka Logistics
Kapitonas: Romualdas Janusauskas

II Grupė 9

LTU-2074
White Whale
Kapitonas: Algirdas Umbrasas
LTU-2046
Dea Fortuna
Kapitonas: Mindaugas Valavičius
LTU-2064
Šiaurinė
Kapitonas: Artūras Sujetovas
LTU-53
Vasara-Girteka Logistics
Kapitonas: Darius Plumpa
LTU-26
Kometa
Kapitonas: Michail Nikitin
LTU-1035
Joga
Kapitonas: Albertas Valečka
LTU-54
Frezi Grant
Kapitonas: Tomas Urbonas
LTU-18
Time Out
Kapitonas: Andrius Radavičius
LTU-153
Draco
Kapitonas: Artūras Ramanavičius

White Whale LTU-2074 Algirdas Umbrasas

Dea Fortuna LTU-2046 Mindaugas Valavičius

Šiaurinė LTU-2064 Artūras Sujetovas

Kometa LTU-26 Michail Nikitin

Joga LTU-1035 Albertas Valečka

Time Out LTU-18 Andrius Radavičius

Draco LTU-153 Artūras Ramanavičius

Muzika LTU-2069 Liutauras Kižys

Joga LTU-1035 Stanislovas Butkevičius

Frezi Grant LTU-54 Vilgelmas Krinickis

Kometa LTU-26 Aleksandr Tomaševskij

Esmeralda LTU-103 Laimis Smazinas

Time Out LTU-18 Antanas Valavicius

Dea Fortuna LTU-2046 Aleksas Buturlis

Šiaurinė LTU-2064 Darius Sarsevičius