facebook_pixel

Vilniaus jachtklubo kreiserinių jachtų taurė


Organizatoriai: Vilniaus Jachtklubas

Įskaitos regatų tvarkaraštis

Gegužės

logo

I Etapas | Pavasario regata

05.11, Trakai
16
logo

II Etapas | Šeimos regata

05.25, Trakai
21

Birželio

logo

III Etapas | Vilniaus taurė

06.08, Trakai
Vilniaus jachtklubas
13
logo

IV Etapas | Joninių regata

06.21 - 06.22, Trakai
Vilniaus Jachtklubas
20
logo

V Etapas | 24 valandų regata Trakuose

06.28 - 06.29, Trakai
Vilniaus jachtklubas
9

Liepos

logo

VI Etapas | "Karūnos" regata

07.06, Trakai
Vilniaus Jachtklubas, BSK "Wind LT"
19
logo

VII Etapas | Vilniaus čempionatas

07.13 - 07.14, Trakai
Vilniaus Jachtklubas
18
logo

VIII Etapas | Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata

07.27 - 08.03, Klaipėda, Nida
Lietuvos buriuotojų sąjunga
56

Rugpjūčio

logo

IX Etapas | Vienutininkų taurė

08.17, Trakai
Vilniaus Jachtklubas

Rugsėjo

logo

X Etapas | Skaisčio regata

09.07, Trakai
Vilniaus Jachtklubas

Spalio

logo

XI Etapas | Rudens regata

10.05, Trakai
Vilniaus jachtklubas
logo

XII Etapas | Krištolo taurė

10.19, Trakai
Vilniuas Jachtklubas
logo

XIII Etapas | Halloween'o regata

10.26, Trakai
Vilniaus Jachtklubas

Įskaitos rezultatai

PAV
ŠR
VT
JON
24H
KAR
VC
KMR
VT
SK
STAB
RR
KR
Vietos
Dalyviai Tšk. Tšk. Tšk. Tšk. Tšk. Tšk. Tšk. Tšk. Tšk. Tšk. Tšk. Tšk. Tšk. Tšk. Viet.
White Whale
LTU-2074
63 38,5 63 63 0 51 0 0 0 0 0 0 0 278,5 1-2
Vasara
LTU-53
73 40,5 51 81 0 33 0 0 0 0 0 0 0 278,5 1-2
Kometa
LTU-26
25 25,5 3 33 46,5 63 0 0 0 0 0 0 0 196 3
Hakuna Matata
LTU-2085
0 29,5 0 0 0 81 0 0 0 0 0 0 0 110,5 4
Esmeralda
LTU-103
0 7,5 0 63 1,5 33 0 0 0 0 0 0 0 105 5
Itella TV3
LTU-2225
15 53,5 0 0 0 33 0 0 0 0 0 0 0 101,5 6-7
Belone
LTU-2061
51 14,5 3 0 0 33 0 0 0 0 0 0 0 101,5 6-7
Muzika
LTU-2069
0 18,5 33 3 23 3 0 0 0 0 0 0 0 80,5 8-9
Dea Fortuna
LTU-2046
13 1,5 0 51 0 15 0 0 0 0 0 0 0 80,5 8-9
Šiaurinė
LTU-2064
3 16,5 21 21 11,5 3 0 0 0 0 0 0 0 76 10
Šmėkla PBS
LTU-2250
33 11,5 15 0 0 11 0 0 0 0 0 0 0 70,5 11
Draco
LTU-153
0 16,5 3 33 16,5 0 0 0 0 0 0 0 0 69 12
Frezi Grant
LTU-54
3 10,5 33 21 0 0 0 0 0 0 0 0 0 67,5 13
Joga
LTU-1035
0 5,5 3 51 0 3 0 0 0 0 0 0 0 62,5 14
Time Out
LTU-18
3 1,5 33 15 0 3 0 0 0 0 0 0 0 55,5 15
Voo Doo
LTU-2
43 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 43 16
Jazz
LTU-1001
0 0 0 3 4,5 33 0 0 0 0 0 0 0 40,5 17
Simona
LTU-2313
0 0 3 33 0 3 0 0 0 0 0 0 0 39 18
Yemaya
LTU-2073
3 0 33 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 36 19
Marika
LTU-250
0 31,5 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 34,5 20
OHANA-TBK
LTU-296
0 0 0 0 31,5 0 0 0 0 0 0 0 0 31,5 21
Matahambre
LTU-2075
0 3,5 0 0 0 21 0 0 0 0 0 0 0 24,5 22
Mistress
LTU-2282
0 23,5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 23,5 23
Argentum
LTU-2526
21 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 21 24
Kiras
LTU-280
0 0 0 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0 11 25
Drama Queen
LTU-2203
0 8,5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 8,5 26
EVI
LTU-000000
0 0 0 0 7,5 0 0 0 0 0 0 0 0 7,5 27
Tigra
LTU-1032
0 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 6 28
Propaganda
LTU-2067
3 1,5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4,5 29
VėjasPlius
LTU-271
0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 30-34
Basta
LTU-2010
3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 30-34
Alexis
LTU-83
0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 30-34
MirguMarga
LTU-GER 153
0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 30-34
Viktorija
LTU-3
0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 3 30-34

Dokumentai

                       VILNIAUS JACHTKLUBO KREISERINIŲ JACHTŲ TAURĖS NUOSTATAI 2019

    1. Tikslas ir dalyviai

        1.1 Vilniaus jachtklubo kreiserinių jachtų taurės buriavimo varžybos rengiamos siekiant populiarinti buriavimo sportą, išaiškinti pajėgiausius kreiserinių jachtų ir švertbotų buriuotojus bei jachtas, tobulinti buriuotojų sportinį meistriškumą.

        1.2 Dėl taurės gali varžytis visos kreiserinės jachtos dalyvaujančios Vilniaus jachtklubo regatose.

        1.3 Švertbotai varžosi atskiroje įskaitoje.

    2.  Nugalėtojų nustatymas

        2.1 Navigacinio sezono metu Vilniaus Jachtklubas skaičiuoja bendrą įskaitą, sumuojant taškus už įskaitinių varžybų rezultatus.

        2.2 Įskaitinių varžybų 2019m. pavadinimas               Data                                Varžybų koeficientas

1.      PAVASARIO  REGATA                                      gegužės 11 d.                k=1

2.      ŠEIMOS REGATA                                              gegužės 25 d.                k=05

3.      VILNIAUS MERO TAURĖ                                  birželio  08 d.                k=1

4.     JONINIŲ REGATA                                               birželio 21-22d.            k=1

5.     24H REGATA                                                       birželio  28-29 d.          k=05                                                   

6.     KARŪNOS REGATA                                            liepos  06 d.                   k=1

7.     VILNIAUS ČEMPIONATAS                                 liepos 13-14 d.              k=1

8.     KURŠIŲ MARIŲ REGATA              liepos  27 – rugpjūčio 03 d.              k=1,5

9.     VIENUTININKŲ TAURĖ                                       rugpjūčio 17 d.              k=1  

Pastaba: Kapitonų ir dublerių taškai sudedami ir dalinami pusiau. Asmuo sudalyvavęs kapitonu negali startuoti dubleriu bet kurioje jachtoje ir atvirkščiai. Pažeidus taisykles, taškai jachtai neskaičiuojami.     

10.   SKAISČIO REGATA                                              rugsėjo 07 d.                   k=1

11.   J.STABINIO TAURĖ                                             rugsėjo 21 d.                   k=1

12.   RUDENS REGATA                                                spalio 05 d.                     k=1

13.   KRIŠTOLO TAURĖ                                                spalio  19 d.                    k=1

14.   HALLOWEEN, O REGATA                                   spalio   26 d.                   k=0,5 

      


  2.3  Už kiekvienas varžybas skiriami teigiami taškai, kurie apskaičiuojami pagal formulę:

                     T=(3+100(lgN-lgV)) X k

                   T- taškai už regatą, N- dalyvių skaičius grupėje, V-užimta vieta grupėje, k – varžybų koeficientas.

        2.4  Atmetimai netaikomi.

        2.5 Nugalėtoja bendroje įskaitoje laikoma jachta, surinkusi daugiausia taškų.

         2.6  Nugalėtojai bendroje įskaitoje skaičiuojami: a) visų įskaitinių grupių jachtoms kartu;  b) kiekvienai        įskaitinei jachtų grupei atskirai.

   3.  Nugalėtojų apdovanojimas

         3.1  Visų grupių jachtai nugalėtojai įteikiama pereinamoji Vilniaus jachtklubo kreiserinių jachtų taurė.

         3.2  Jachtos iškovojusios 1-3 vietas, tiek imant visų grupių jachtas bendrai, tiek kiekvienoje grupėje    apdovanojamos diplomais, prizais.

         3.3  Jachta nugalėtoja švertbotų grupėje apdovanojama diplomu.


Nuostatus parengė: Vilniaus J/K valdyba

Atsakingas: Stanislovas Butkevičius

Vilnius, 2018.12.28