facebook_pixel

Jachtų istoriniai duomenys

Alexis

  • LTU-83
  • |
  • Minitoneris
  • |
  • Trakai
0 1 0
Pavadinimas Data Vieta
Joninių regata
2020-06-19 2
Vardas Regatos
Dobilas Kezys 1

Alfeta

  • LTU-420
  • |
  • RS-280
  • |
  • Kauno
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
RS-280 Lietuvos buriavimo lyga - I etapas
2020-06-27 4
Lietuvos RS-280 jachtų klasės čempionatas - II etapas
2020-06-06 8
Lietuvos RS-280 jachtų klasės čempionatas - I etapas
2020-05-30 8
Vardas Regatos
Domantas Juškevičius 4
Dovydas Nikitinas 2
Justas Paplauskas 4
Michailas Palicinas 4
Marius Danilavičius 4
Gediminas Brunza 4
Mantas Sakalauskas 2
Ramūnas Sakalauskas 2

Aphrodite

  • LTU-1612
  • |
  • Aphrodite 25
  • |
  • Klaipėda
1 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Joninių nakties regata
2020-06-23 1
Vardas Regatos
Anatolij Dmitriščiuk 1
Viktor Tereščenka 1
Michail Ševčenko 1
Ivan Jalunin 1

Arcturus

  • LTU-1590
  • |
  • Catalina Capri 37
  • |
  • Klaipėda
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Joninių nakties regata
2020-06-23 5
Vardas Regatos
Osvaldas Kudzevičius 1
Kristoferis Solovjov 1
Vytautas Cinkus 1
Vaiva Tumaitė 1
Darius Tomoševičius 1
Laura Stubraitė 1
Ričardas Anskaitis 1
Svajūnas Tamokaitis 1
Liutauras Tomoševičius 1

Argentum

  • LTU-2526
  • |
  • Quantum 26
  • |
  • Trakai
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Galvės taurė 2020 / Lietuvos Platu 25 čempionatas - I Etapas
2020-06-05 5
Vardas Regatos
Saulius Budrevičius 2
Gytis Budrevičius 2
Asta Grykšaitė 1
Gintaras Varnas 2
Gabrielė Varnaitė 2
Kastytis Budrevičius 1

AUDRONĖ JOLANTA

  • LTU-b/n
  • |
  • MARIJAMPOLĖ
1 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Regata BURIŲ PARADAS - 2020
2020-06-13 1
Vardas Regatos
ANDRIUS RAMONAITIS 1
JUSTAS BALČIŪNAS 1

Baltas

  • LTU-1537
  • |
  • Dehler 39SQ
  • |
  • KLAIPĖDA
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Joninių nakties regata
2020-06-23 5
Vardas Regatos
Gintaras Vaičiūnas 1
Rokas Vaičiūnas 1
GINTARAS MAKULIS 1
Tadas Dirvonskis 1
Gintaras Prakapas 1
Egidijus Lubys 1
Maksimas Grečkin 1
Ignas Lenkauskas 1

Banga

  • LTU-238
  • |
  • Carter 30
  • |
  • Kaunas
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Pilies uosto regata
2020-06-13 6
Vardas Regatos
Alvydas Kalanavičius 1
Albertas Šileika 1
Boris Davidovič 1
Mindaugas Kubilius 1

Barta

  • LTU-1206
  • |
  • RS-280
  • |
  • Kaunas
0 2 0
Pavadinimas Data Vieta
RS-280 Lietuvos buriavimo lyga - I etapas
2020-06-27 2
Lietuvos RS-280 jachtų klasės čempionatas - II etapas
2020-06-06 6
Lietuvos RS-280 jachtų klasės čempionatas - I etapas
2020-05-30 2
Vardas Regatos
Simonas Steponavičius 4
Tomas Kairys 4
Gerardas Linauskas 4
Arūnas Kepežėnas 4
Gytis Baranauskas 4
Darius Velička 4
Linas Felenderis 4
Aidis Jaškevičius 4

Belone

  • LTU-2061
  • |
  • Projection 762
  • |
  • Vilnius
3 1 0
Pavadinimas Data Vieta
"Karūnos" regata
2020-07-06 1
Joninių regata
2020-06-19 2
Vilniaus taurė
2020-06-13 1
Galvės taurė 2020 / Lietuvos Platu 25 čempionatas - I Etapas
2020-06-05 1
Vardas Regatos
Tomas Niparas 4
Marius Janaščius 3
Justas Dambrauskas 1
Linas Levickas 3
Martynas Šeputis 1
Vilma Bareikaitė 1
Mindaugas Šiaučiūnas 2
Jovitas Elzbergas 1

BESTIJA

  • LTU-2208
  • |
  • Platu 25
  • |
  • Vilnius
1 0 1
Pavadinimas Data Vieta
Lietuvos Platu 25 čempionatas - II Etapas
2020-06-27 3
Joninių regata
2020-06-19 1
Galvės taurė 2020 / Lietuvos Platu 25 čempionatas - I Etapas
2020-06-05 4
Vardas Regatos
Algirdas Žižys 4
Adomas Valavičius 4
Artūras Asauskas 3
Aurimas Syrusas 1
Evelina Žvynytė 1
Džiugas Kisielius 2
Narimantas Žižys 1
Aidas Pivoriūnas 1

Brillamar

  • LTU-2243
  • |
  • Platu 25
  • |
  • Vilnius
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Lietuvos Platu 25 čempionatas - II Etapas
2020-06-27 15
Vilniaus taurė
2020-06-13 7
Galvės taurė 2020 / Lietuvos Platu 25 čempionatas - I Etapas
2020-06-05 17
Vardas Regatos
Tomas Sakalauskas 4
Monika Baltrušaitytė 2
Viktorija Jurgelionytė 4
Karolis Marcinonis 3
Martynas Jurkšaitis 4
Monika Sakalauskienė 2
Pijus Savickas 1

Cara

  • LTU-2019
  • |
  • šliupas
  • |
  • Klaipėda
0 0 1
Pavadinimas Data Vieta
Joninių nakties regata
2020-06-23 3
Pilies uosto regata
2020-06-13 5
Vardas Regatos
Arvydas Girdzijauskas 2
Gintaras Žukauskas 2
Raimundas Norkus 2
Audrius Drungilas 1
Jurga Sokolova 1

Ciao

  • LTU-3000
  • |
  • Platu 25
  • |
  • TRAKAI
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Lietuvos Platu 25 čempionatas - II Etapas
2020-06-27 14
Lietuvos Platu 25 aukšto meistriškumo sporto pratybos
2020-05-23 7
Galvės taurė 2020 / Lietuvos Platu 25 čempionatas - I Etapas
2020-06-05 16
Lietuvos Platu 25 Taurė (E-SAILING)
2020-05-02 7
Vardas Regatos
Ričardas Varno 4
Justinas Šutas 2
Pijus Savickas 4
Lijana Jančytė 2
Dmitrij Krum 3
Valdas Savickas 1
Justas Šutas 1

Cocopelli

  • LTU-1602
  • |
  • Sun odyssey 33i
  • |
  • Klaipėda
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Pilies uosto regata
2020-06-13 8
Vardas Regatos
Svajūnas Bernotas 1
Kastytis Bartusevičius 1
Tomas Urbonas 1
Marius Ivinskas 1

COOL WATER

  • LTU-2777
  • |
  • X-35
  • |
  • Kaunas
0 0 0
Nėra regatų
Vardas Regatos
Raimondas Šiugždinis 4
Andrius Joneikis 1
Evaldas Plisas 1
Regimantas Buožius 1
Rimantas Vilkas 1
Klaudio Kliučinskas 1

Dea Fortuna

  • LTU-2046
  • |
  • Conrad 25R
  • |
  • Trakai
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Joninių regata
2020-06-19 5
Vardas Regatos
Aleksas Buturlis 1
Asta Rugeniūtė 1

Delčia 2

  • LTU-125
  • |
  • Conrad 24
  • |
  • Vilnius
1 0 0
Pavadinimas Data Vieta
"Karūnos" regata
2020-07-06 1
Vardas Regatos
Valdas Savickas 1
Lukas Savickas 1
Jonas Vadapalas 1

Draco

  • LTU-153
  • |
  • Becker 27
  • |
  • Vilnius
3 0 1
Pavadinimas Data Vieta
"Karūnos" regata
2020-07-06 3
24 valandų regata Trakuose
2020-06-26 1
Joninių regata
2020-06-19 1
Vilniaus taurė
2020-06-13 1
Lietuvos Platu 25 Taurė (E-SAILING)
2020-05-02 11
Vardas Regatos
Jevgenijus Skuryginas 4
Artūras Ramanavičius 4
Marius Zabita 3
Indrė Ramanavičienė 2
Karolis Liugas 1
Vaidotas Narkus 1

Drama

  • LTU-2203
  • |
  • Platu 25
  • |
  • Vilnius
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Lietuvos Platu 25 čempionatas - II Etapas
2020-06-27 12
Galvės taurė 2020 / Lietuvos Platu 25 čempionatas - I Etapas
2020-06-05 11
Lietuvos Platu 25 Taurė (E-SAILING)
2020-05-02 13
Vardas Regatos
Marius Mudėnas 1
Marius Cibulskis 2
Gediminas Mickėnas 2
Vaidotas Pūkas 1
Darius Romanovskij 2
Gediminas Sirvidas 1
Martynas Skrupskelis 1
Marijus Kriščiūnas 1

Esmeralda

  • LTU-103
  • |
  • Conrad 24
  • |
  • Trakai
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
24 valandų regata Trakuose
2020-06-26 6
Vardas Regatos
Laimis Smazinas 1
Rokas Kilčiauskas 1

Extreme ItellaTV3

  • LTU-1620
  • |
  • X-35
  • |
  • Klaipėda
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Pilies uosto regata
2020-06-13 7
Vardas Regatos
Aistis Kalanavičius 1
Gytis Dvilevičius 1
Jonas Krivickas 1
Adomas Valavičius 1
Aidas Narbutas 1
Tomas Vencius 1
Aurelijus Idzelis 1
Domas Idzelis 1

Frezi Grant

  • LTU-54
  • |
  • Custom built
  • |
  • Vilnius
2 1 1
Pavadinimas Data Vieta
"Karūnos" regata
2020-07-06 1
Joninių regata
2020-06-19 2
Vilniaus taurė
2020-06-13 1
2020 m. Lietuvos Respublikos jaunių buriavimo čempionatas
2020-06-18 3
Vardas Regatos
Vilgelmas Krinickis 3
Tomas Urbonas 2
Dovile Urbonienė 2
Ovidijus Špeigis 3
Karolis Ramanauskas 1
Dominykas Platužas 1

GODA

  • LTU-1368
  • |
  • Alpa 34
  • |
  • Klaipėda
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Joninių nakties regata
2020-06-23 7-8
Vardas Regatos
Arminas Liubinas 1

Hornas

  • LTU-422
  • |
  • RS-280
  • |
  • Kaunas
0 1 0
Pavadinimas Data Vieta
RS-280 Lietuvos buriavimo lyga - I etapas
2020-06-27 5
Lietuvos RS-280 jachtų klasės čempionatas - II etapas
2020-06-06 2
Lietuvos RS-280 jachtų klasės čempionatas - I etapas
2020-05-30 5
Vardas Regatos
Arminas Liubinas 2
Šarūnas Abraitis 4
Tomas Radavičius 2
Rokas Kabašinskas 2
Osvaldas Monkevičius 2
Simas Kerinas 2
Romualdas Kerinas 2
Virgilijus Lyvas 2
Artūras Paškevičius 2
Vaidas Abraitis 2

Idefix

  • LTU-1616
  • |
  • SW340
  • |
  • Klaipeda
0 1 0
Pavadinimas Data Vieta
Joninių nakties regata
2020-06-23 2
Pilies uosto regata
2020-06-13 8
Vardas Regatos
Tomas Barakauskas 2
Tadas Maniušis 2
Romualdas Adomavičius 2
Rokas Barakauskas 1
Paulius Miškūnas 1
Aistė Noreikaitė 1
Mindaugas Saulenas 1
Giedre N. Sauliene 1
Tomas Jancys 1
Egidijus Navickas 1

ItellaTV3

  • LTU-2225
  • |
  • Platu 25
  • |
  • Trakai
1 1 1
Pavadinimas Data Vieta
"Karūnos" regata
2020-07-06 5
Lietuvos Platu 25 čempionatas - II Etapas
2020-06-27 7
Vilniaus taurė
2020-06-13 6
Galvės taurė 2020 / Lietuvos Platu 25 čempionatas - I Etapas
2020-06-05 3
Lietuvos Platu 25 aukšto meistriškumo sporto pratybos
2020-05-23 1
Lietuvos Platu 25 Taurė (E-SAILING)
2020-05-02 2
Vardas Regatos
Mantas Klimantavičius 5
Mindaugas Zabulis 5
Rasma Saulė 1
Justė Petkevičiūtė 2
Sigitas Babilius 5
Aistis Kalanavičius 4
Aurelijus Katinas 3
Justas Jamiškevičius 1
Jolita Taloikė 1
Kęstutis Damiškevičius 1

Jocker

  • LTU-1644
  • |
  • JOD 35
  • |
  • Klaipėda
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Joninių nakties regata
2020-06-23 6
Vardas Regatos
Algimantas Stanislauskas 1

Joga

  • LTU-1035
  • |
  • Beneteau First 27.7
  • |
  • Trakai
1 2 0
Pavadinimas Data Vieta
"Karūnos" regata
2020-07-06 2
Joninių regata
2020-06-19 1
Vilniaus taurė
2020-06-13 2
Vardas Regatos
Stanislovas Butkevičius 3
Audrius Džiaugys 3
Nojus Džiaugys 2
Dainius Zuokas 3
Albertas Valečka 2
Arūnas Butkevičius 1

Joldija

  • LTU-6
  • |
  • Conrad 24
  • |
  • ELEKTRENAI
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Galvės taurė 2020 / Lietuvos Platu 25 čempionatas - I Etapas
2020-06-05 12-14
Vardas Regatos
DOMAS URBONAS 1

KARMA

  • LTU-2085
  • |
  • Platu 25
  • |
  • Vilnius
1 1 0
Pavadinimas Data Vieta
"Karūnos" regata
2020-07-06 1
Vilniaus taurė
2020-06-13 2
Galvės taurė 2020 / Lietuvos Platu 25 čempionatas - I Etapas
2020-06-05 7
Vardas Regatos
Romas Jokubauskas 3
Ignas Balčiūnas 3
Justas Balčiūnas 1
Jevgenij Blocha 1
Liepa Kazlauskaitė 1
Rita Klybė 2
Gintautas Brazaitis 1
Arūnas Maisiejus 1
Jurgis Kovas 1

Keturi vėjai

  • LTU-2353
  • |
  • Platu 25
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Lietuvos Platu 25 čempionatas - II Etapas
2020-06-27 5
Galvės taurė 2020 / Lietuvos Platu 25 čempionatas - I Etapas
2020-06-05 5
Vardas Regatos
Radvilas Janulionis 2
Karolis Janulionis 2
Šarūnas Meškys 2
Saulius Kinderis 1
Adomas Janulionis 2
Adomas Šablevičius 1

Kiras

  • LTU-280
  • |
  • Conrad 25R
  • |
  • Vilnius
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Joninių regata
2020-06-19 4
Vardas Regatos
Vytautas Gipas 1
Saulius Mulevičius 1
Rimvydas Rimdžius 1
Martynas Austys 1

Kirkė

  • LTU-2080
  • |
  • Salona 34
  • |
  • Vilnius
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Pilies uosto regata
2020-06-13 9
Vardas Regatos
Andrius Virbickas 1
Algis Petrulis 1
Audrius Dringelis 1
Justinas Staliūnas 1
Mantas Kurauskas 1

Kometa

  • LTU-26
  • |
  • Conrad 25RT
  • |
  • Vilnius
0 4 0
Pavadinimas Data Vieta
"Karūnos" regata
2020-07-06 2
24 valandų regata Trakuose
2020-06-26 2
Joninių regata
2020-06-19 2
Vilniaus taurė
2020-06-13 2
No Ice-Blokart World Championship 2020
2020-01-31 7
Vardas Regatos
Aleksandr Tomaševskij 4
Igoris Pongonis 2
Michail Nikitin 4
Gedas Liekis 3
Denis Malinkov 4
Simona Minelgė 1

Levante

  • LTU-1211
  • |
  • RS-280
  • |
  • Kaunas
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
RS-280 Lietuvos buriavimo lyga - I etapas
2020-06-27 8
Lietuvos RS-280 jachtų klasės čempionatas - II etapas
2020-06-06 9
Lietuvos RS-280 jachtų klasės čempionatas - I etapas
2020-05-30 9
Vardas Regatos
Benas Martišauskis 4
Karolis Valenta 4
Gediminas Sirvidas 2
Vytis Ivanauskas 4
Vytis Varanavičius 4
Andrius Gintautas 1
Anton Ogorodov 4
Gediminas Cirtautas 3

Lina

  • LTU-2330
  • |
  • šverbotas
  • |
  • Vilnius
0 0 0
Nėra regatų
Vardas Regatos
Andrius Litvinaitis 1
Lina Bagdžiūnaitė-Litvinaitienė 1
Faustas Litvinaitis 1
Laurilė Litvinaitytė 1

Lineara

  • S-2860
  • |
  • Linjett 30
  • |
  • Klaipeda
0 1 0
Pavadinimas Data Vieta
Joninių nakties regata
2020-06-23 2
Pilies uosto regata
2020-06-13 7
Vardas Regatos
Ilja Petriuk 2
Artūras Daniusevičius 1
Vitalij Ivanov 1
Artūras Alasavičius 1
Sergej Andrejev 1
Darius Mileška 1

LTU333 by UNOHUB

  • LTU-333
  • |
  • RS-280
  • |
  • Kaunas
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
RS-280 Lietuvos buriavimo lyga - I etapas
2020-06-27 9
Lietuvos RS-280 jachtų klasės čempionatas - II etapas
2020-06-06 7
Lietuvos RS-280 jachtų klasės čempionatas - I etapas
2020-05-30 6
Vardas Regatos
Andrius Ramonaitis 4
Justas Balčiūnas 1
Mindaugas Kazlauskas 3
Justas Žegunis 3
Jurgis Radzevičius 3
Gediminas Sirvidas 2
Andrius Mamontovas 2
Valdas Ramonaitis 2
Laurynas Rimšas 2
Simonas Bačiulis 2
Algis Nasvytis 2

Matahambre

  • LTU-2075
  • |
  • Platu 25
  • |
  • Vilnius
0 1 1
Pavadinimas Data Vieta
"Karūnos" regata
2020-07-06 2
Lietuvos Platu 25 čempionatas - II Etapas
2020-06-27 4
Lietuvos Platu 25 aukšto meistriškumo sporto pratybos
2020-05-23 3
Galvės taurė 2020 / Lietuvos Platu 25 čempionatas - I Etapas
2020-06-05 8
Vardas Regatos
Mindaugas SAULĖNAS 4
Simonas Steponavičius 3
Giedrė Saulėnė 3
Titas Kecorius 2
Donatas Frėjus 3
Giedrius Ivaška 1
Karolis Janulionis 1

Mirage

  • LTU-1652
  • |
  • Dehler DB 1
  • |
  • Klaipeda
0 0 1
Pavadinimas Data Vieta
Joninių nakties regata
2020-06-23 3
Vardas Regatos
Albertas Lukšys 1
Irena Lukšienė 1
Andrius Luksys 1
Mantas Luksys 1
Žilvinas Dambrauskas 1
Jevgenij Viazko 1
Sigitas Gurauskas 1
Paulius Gurauskas 1

Mirgu Marga

  • LTU-2340
  • |
  • Platu 25
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Lietuvos Platu 25 čempionatas - II Etapas
2020-06-27 8
Galvės taurė 2020 / Lietuvos Platu 25 čempionatas - I Etapas
2020-06-05 9
Vardas Regatos
Linas Šiugždinis 2
Naglis Žukauskas 1
Artūras Boritinskas 2
Ramūnas Gimžūnas 1
Tomas Narkus 1

Mistress

  • LTU-2282
  • |
  • Platu 25
  • |
  • Vilnius
1 1 0
Pavadinimas Data Vieta
Lietuvos Platu 25 čempionatas - II Etapas
2020-06-27 13
Joninių regata
2020-06-19 2
Vilniaus taurė
2020-06-13 4
Galvės taurė 2020 / Lietuvos Platu 25 čempionatas - I Etapas
2020-06-05 14
Lietuvos Platu 25 Taurė (E-SAILING)
2020-05-02 1
Vardas Regatos
Artūras Puidokas 4
Karolis Judelevičius 4
Mantas Baužinskas 3
Marius Alešiūnas 1
Deivis Galaburda 1
Jaroslavas Snarskis 2
Ieva Ščervianinaitė 2

Muzika

  • LTU-2069
  • |
  • Bull 7000
  • |
  • Trakai
1 2 0
Pavadinimas Data Vieta
"Karūnos" regata
2020-07-06 2
24 valandų regata Trakuose
2020-06-26 4
Joninių regata
2020-06-19 1
Vilniaus taurė
2020-06-13 2
Vardas Regatos
Liutauras Kižys 4
Rimantas Švedas 3
Gintaras Augustinavičius 3
Rimvydas Lukšys 2
Indrė Ramanavičienė 2

Nereide

  • LTU-cud 44
  • |
  • Bellona 23
  • |
  • Klaipeda
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Joninių nakties regata
2020-06-23 4
Pilies uosto regata
2020-06-13 10
Vardas Regatos
gvidas misiunas 5

NEXT

  • LTU-2362
  • |
  • NM38
0 1 0
Pavadinimas Data Vieta
Pilies uosto regata
2020-06-13 2
Vardas Regatos
Marius Ambrulaitis 3
Aivaras Pranauskas 1
Erlandas Kulys 1
Tomas Jonika 1
Valerijus Adamonis 1
Algimantas Stanislauskas 1
Liudvikas Butkus 1
Dainius Blaževičius 1
Gintaras Harner 1

Nida III

  • LTU-1111
  • |
  • X-35
  • |
  • Nida
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Pilies uosto regata
2020-06-13 5
Vardas Regatos
Arūnas Burkšas 2
Mindaugas Jonuška 2
Einaras Burkšas 2
Andrius Mamontovas 2
Mantas Bončkus 2
Gintas Markevičius 2
Saulius Vaitkus 2
Arūnas Valinskas 1
Arnas Eimutis 1
Ričardas Novošinskas 1

Nika

  • LTU-2056
  • |
  • Scampi 30
  • |
  • Vilnius
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Pilies uosto regata
2020-06-13 4
Vardas Regatos
Andrius Nikanorovas 1
Andrius Simonaitis 1
Robertas Nikanorovas 1
Jokūbas Nikanorovas 1

OHANA-TBK

  • LTU-296
  • |
  • Conrad 25R
  • |
  • Trakai
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Galvės taurė 2020 / Lietuvos Platu 25 čempionatas - I Etapas
2020-06-05 7
Vardas Regatos
Dominykas Jogela 1
Mindaugas Radžiūnas 1
Matas Petrauskas 1
Karolina Malakauskaitė 1
Kotryna Kašėtaitė 1

Pandora

  • LTU-2077
  • |
  • Platu 25
  • |
  • Vilnius
0 2 0
Pavadinimas Data Vieta
Lietuvos Platu 25 čempionatas - II Etapas
2020-06-27 2
Galvės taurė 2020 / Lietuvos Platu 25 čempionatas - I Etapas
2020-06-05 2
Vardas Regatos
Tadas Žižys 3
Martin Volkovicki 2
Tadas Meištinis 3
Emilis Valentinaitis 1
Justas Jauniškis 3
Mati Sepp 1
Martin Wołkowicki 1
Matas Ilgūnas 1

PANEVĖŽIO JACHTKLUBAS

  • LTU-2
  • |
  • Condrad 25RT
  • |
  • Marijampolė
0 0 1
Pavadinimas Data Vieta
Lietuvos buriavimo klubų čempionato 1 etapas
2020-06-28 6
XIV DUSIOS REGATA
2020-07-04 3
Vardas Regatos
Vytautas Juškevičius 1
Augustas Ambraziejus 1
Dovydas Ambraziejus 1

Pelėda

  • LTU-1599
  • |
  • Dehler 34
  • |
  • Klaipėda
0 0 1
Pavadinimas Data Vieta
Pilies uosto regata
2020-06-13 3
Vardas Regatos
Darius Bartkėnas 1
Laura Bartkėnienė 1
Andrius Veinšreideris 1
Aistė Veinšreiderė 1

PhoeniX

  • NOR-24
  • |
  • X-99
  • |
  • Bergen
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Joninių nakties regata
2020-06-23 7-8
Vardas Regatos
Pavel Galijevskij 1
Andrius Skerstonas 1
Aleksas Štutas 1
Jevgenij Morgajev 1
Denis Vasiljev 1
Julija Železniak 1

Presto

  • LTU-1289
  • |
  • RS-280
  • |
  • Kaunas
0 0 3
Pavadinimas Data Vieta
RS-280 Lietuvos buriavimo lyga - I etapas
2020-06-27 3
Lietuvos RS-280 jachtų klasės čempionatas - II etapas
2020-06-06 3
Lietuvos RS-280 jachtų klasės čempionatas - I etapas
2020-05-30 3
Vardas Regatos
Gintaras Kažemekaitis 4
Vaidas Balčiūnas 4
Marius Alekna 4
Edvinas Urbonas 4
Mindaugas Baltrūnas 4
Mykolas Verbyla 4

PRUS PRIMO

  • LTU-2037
  • |
  • SunFast 3200
  • |
  • Klaipėda
1 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Pilies uosto regata
2020-06-13 1
Vardas Regatos
Gintaras Chomentauskas 1
Saulius Chomentauskas 1
Agnė Balčiūtė 1
Simas Chomentauskas 1

Raganosis

  • LTU-373
  • |
  • RS-280
  • |
  • Kaunas
3 0 0
Pavadinimas Data Vieta
RS-280 Lietuvos buriavimo lyga - I etapas
2020-06-27 1
Lietuvos RS-280 jachtų klasės čempionatas - II etapas
2020-06-06 1
Lietuvos RS-280 jachtų klasės čempionatas - I etapas
2020-05-30 1
Vardas Regatos
Saulius Pajarskas 4
Algirdas Umbrasas 4
Deivis Galaburda 4
Raimundas Daubaras 4
Rytis Šabūnas 4
Vėjas Pajarskas 4
Jonas Drąsutavičius 4

Rondo

  • LTU-1556
  • |
  • Rondo 33
  • |
  • Klaipėda
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Joninių nakties regata
2020-06-23 4
Pilies uosto regata
2020-06-13 4
Vardas Regatos
Simonas Kunickas 2
Kastytis Kunickas 2
Paulius Zdanavi2ius 1

Samsara

  • LTU-2322
  • |
  • Beneteau First 30 JK
  • |
  • Klaipėda
1 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Joninių nakties regata
2020-06-23 1
Pilies uosto regata
2020-06-13 6
Vardas Regatos
Rimantas Stropus 3
Mindaugas Petronis 3
Agnė Stankutė 3
Svajūnas Rauktys 3
Artūras Šimanskij 1
Vilius Bartusevičius 3
Martynas Sadlauskas 3

Šatrija

  • LTU-1550
  • |
  • Ericson 35
  • |
  • Klaipeda
1 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Pilies uosto regata
2020-06-13 1
Vardas Regatos
Gintaras Mašidlauskas 1

Šaulys

  • LTU-2772
  • |
  • Dominant Race Special
  • |
  • Trakai
0 0 2
Pavadinimas Data Vieta
Joninių regata
2020-06-19 3
Vilniaus taurė
2020-06-13 3
Galvės taurė 2020 / Lietuvos Platu 25 čempionatas - I Etapas
2020-06-05 6
Vardas Regatos
Džiugas Šaulys 4
Inga Balžekaitė-Šaulienė 4
Ugnė Bužinskaitė 4
Aurimas Syrusas 4

Šiaurinė

  • LTU-2064
  • |
  • ST-25
  • |
  • Trakai
0 0 3
Pavadinimas Data Vieta
"Karūnos" regata
2020-07-06 3
Joninių regata
2020-06-19 3
24 valandų regata Trakuose
2020-06-26 5
Vilniaus taurė
2020-06-13 3
Galvės taurė 2020 / Lietuvos Platu 25 čempionatas - I Etapas
2020-06-05 4
Vardas Regatos
Darius Sarsevičius 7
Martynas Rimšelis 4
Kristijonas Nalivaika 5
Albertas Drulia 5
Antanas Gerasimavičius 1
Rokas Bitinaitis 1
Rokas Petraška 1
Jurgis Jurgelionis 1
Kristupas Skarulis 1

Simona

  • LTU-2313
  • |
  • Platu 25
  • |
  • Vilnius
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
"Karūnos" regata
2020-07-06 7
Vilniaus taurė
2020-06-13 5
Galvės taurė 2020 / Lietuvos Platu 25 čempionatas - I Etapas
2020-06-05 13
Vardas Regatos
Paulius Vroblevičius 3
Marijus Vroblevičius 2
Rytis Gaižauskas 3
Šarūnas Šliužas 2
Augustinas Lisauskas 3
Aurelijus Grikinis 1
Naglis Nasvytis 1

Šmėkla PBS

  • LTU-2250
  • |
  • Platu 25
  • |
  • Vilnius
0 1 0
Pavadinimas Data Vieta
"Karūnos" regata
2020-07-06 6
Lietuvos Platu 25 čempionatas - II Etapas
2020-06-27 9
Lietuvos Platu 25 aukšto meistriškumo sporto pratybos
2020-05-23 2
Galvės taurė 2020 / Lietuvos Platu 25 čempionatas - I Etapas
2020-06-05 10
Vardas Regatos
Mindaugas Rutkauskas 4
Danielius Rutkauskas 2
Andrius Petraitis 2
Martynas Buivys 1
Simonas Rasimavičius 4
Vytenis Ūsas 1
Mantas Katinas 2
Laurynas Galeckas 1

Spika

  • LTU-1654
  • |
  • Minit
  • |
  • Klaipėda
0 1 0
Pavadinimas Data Vieta
Joninių nakties regata
2020-06-23 2
Vardas Regatos
Žilvinas Dambrauskas 1
Rytis Vaškevičius 1
Mantas Fruitakas 1

Stinta

  • LTU-2079
  • |
  • Jeanneau Sun Oddysey 33i
  • |
  • Nida
0 1 0
Pavadinimas Data Vieta
Pilies uosto regata
2020-06-13 2
Vardas Regatos
Jonas Blinstrubas 1
Tomas Kavaliauskas 1
Rimas Kringelis 1
Arūnis Šeštas 1

TEGU

  • LTU-2235
  • |
  • X-35
  • |
  • Klaipėda
0 0 1
Pavadinimas Data Vieta
Pilies uosto regata
2020-06-13 3
Vardas Regatos
Jurgis Janulionis 1
Antanas Marcelionis 1
Jonas Dagys 1
Marius Gabrijolavičius 1
Kajus Oškutis 1
Vakaris Paulavičius 1
Matas Kinderis 1
Mantas Baužinskas 1

Terra

  • LTU-487
  • |
  • Becker 27
  • |
  • Kaunas
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Pilies uosto regata
2020-06-13 9
Vardas Regatos
Gintaras Klemensas Kalonaitis 1
Dainius Narkevičius 1
Valdas Gasiūnas 1

Tigra

  • LTU-1032
  • |
  • Mantra 7000
  • |
  • Trakai
0 0 1
Pavadinimas Data Vieta
Galvės taurė 2020 / Lietuvos Platu 25 čempionatas - I Etapas
2020-06-05 3
Vardas Regatos
Dainius Rudzikas 1
Kęstutis Vanagas 1
Marius Maskoliūnas 1
Audrius Dūdėnas 1

Time Out

  • LTU-18
  • |
  • Microsail 18
  • |
  • Trakai
0 1 1
Pavadinimas Data Vieta
"Karūnos" regata
2020-07-06 2
24 valandų regata Trakuose
2020-06-26 3
Vardas Regatos
Antanas Valavičius 2
Andrius Radavičius 2

Tora

  • LTU-2220
  • |
  • Platu 25
  • |
  • Kaunas
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Lietuvos Platu 25 čempionatas - II Etapas
2020-06-27 11
Galvės taurė 2020 / Lietuvos Platu 25 čempionatas - I Etapas
2020-06-05 15
Lietuvos Platu 25 aukšto meistriškumo sporto pratybos
2020-05-23 5
Vardas Regatos
Raimundas Vasiliauskas 3
Tomas Jurgelevičius 3
Gytis Vilutis 2
Martynas Tarasevičius 2
Mindaugas Butnorius 2
Viktorija Andrulytė 1
Arūnas Kepežėnas 1
Raimundas Vasiliaskas 1

Ultra

  • LTU-435
  • |
  • Conrad 30
  • |
  • ELEKTRENAI
0 1 0
Pavadinimas Data Vieta
Galvės taurė 2020 / Lietuvos Platu 25 čempionatas - I Etapas
2020-06-05 2
Vardas Regatos
ŽYGIMANTAS STANKUS 1

Vasara

  • LTU-53
  • |
  • Conrad 25R
  • |
  • Trakai
3 1 0
Pavadinimas Data Vieta
"Karūnos" regata
2020-07-06 1
Joninių regata
2020-06-19 1
Vilniaus taurė
2020-06-13 1
Galvės taurė 2020 / Lietuvos Platu 25 čempionatas - I Etapas
2020-06-05 2
Vardas Regatos
Augustas Janusauskas 5
Darius Plumpa 5
Romualdas Janusauskas 4
Valdas Bagdonas 5
Ricardas Anskaitis 5
Giedrius Gelgotas 4
Romas Janušauskas 1

Vela Luna

  • LTU-1234
  • |
  • Beneteau First 34.7
  • |
  • Kaunas
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Pilies uosto regata
2020-06-13 10
Vardas Regatos
Edgaras Šabonas 1
Gabrielius Marozas 1
Dovydas Kvėderis 1
Virginijus Bandza 1
Tomas Gudelis 1
Veronika Maroziene 1

Verdenė Plius

  • LTU-099
  • |
  • RS-280
  • |
  • Kaunas
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
RS-280 Lietuvos buriavimo lyga - I etapas
2020-06-27 7
Lietuvos RS-280 jachtų klasės čempionatas - II etapas
2020-06-06 5
Lietuvos RS-280 jachtų klasės čempionatas - I etapas
2020-05-30 7
Vardas Regatos
Gražvydas Lukoševičius 4
Donatas Kaminskas 4
Arūnas Marma 4
Viktoras Ruibys 4
Lukas Lažinskas 4
Donatas Fetingis 4
Deividas Drevinskas 4
Paulius Vaidotas 2

Viktorija

  • LTU-3
  • |
  • Conrad 24
  • |
  • elektrėnai
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Rs Feva Eurocup - Baltic cup
2020-06-12 5
No Ice-Blokart World Championship 2020
2020-01-31 9
Vardas Regatos
AUKSĖ URŠULĖ RUDZIKAITĖ 1
UGNĖ URBONAITĖ 1
Ula Venslovaitė 1

Whisper

  • LTU-2082
  • |
  • Platu 25
  • |
  • Vilnius
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Lietuvos Platu 25 čempionatas - II Etapas
2020-06-27 17
Galvės taurė 2020 / Lietuvos Platu 25 čempionatas - I Etapas
2020-06-05 12
Vardas Regatos
Rytis Bernatonis 3
Vytautas Uniūnas 3
Gediminas Lukšys 3
Linas Škarnulis 3
Gerardas Penikas 3

White Whale

  • LTU-2074
  • |
  • Platu 25
  • |
  • Vilnius
3 0 1
Pavadinimas Data Vieta
"Karūnos" regata
2020-07-06 3
Lietuvos Platu 25 čempionatas - II Etapas
2020-06-27 1
Vilniaus taurė
2020-06-13 1
Galvės taurė 2020 / Lietuvos Platu 25 čempionatas - I Etapas
2020-06-05 1
Vardas Regatos
Linas Baublys 2
Vaiva Tumaitė 5
Algirdas Umbrasas 2
Aidas Simonas Umbrasas 1
Julius Maseiva 4
Raimondas Šiugždinis 3
Rimantas Vilkas 3
Klaudio Kliučinskas 3
Audrius Macevičius 1
Adomas Šablevičius 2

Wikiwiki

  • LTU-2213
  • |
  • Platu 25
  • |
  • Vilnius
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Lietuvos Platu 25 čempionatas - II Etapas
2020-06-27 16
Lietuvos Platu 25 aukšto meistriškumo sporto pratybos
2020-05-23 4
Galvės taurė 2020 / Lietuvos Platu 25 čempionatas - I Etapas
2020-06-05 18
Vardas Regatos
Artūras Puskunigis 3
Aleksas Buturlis 3
Vytenis Gudas 3
Renaldas Narušis 3
Marius Dapkus 3
Jonas Romeika 1

X-xs

  • LTU-1583
  • |
  • X-79
  • |
  • Klaipeda
1 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Joninių nakties regata
2020-06-23 1
Vardas Regatos
Vilius Bestauskas 1
Dmitrij Stankevič 1
JURGA NEMUNYTE 1

Yemaya

  • LTU-2073
  • |
  • Platu 25
  • |
  • Trakai
0 0 2
Pavadinimas Data Vieta
"Karūnos" regata
2020-07-06 4
Lietuvos Platu 25 čempionatas - II Etapas
2020-06-27 10
Joninių regata
2020-06-19 3
Vilniaus taurė
2020-06-13 3
Galvės taurė 2020 / Lietuvos Platu 25 čempionatas - I Etapas
2020-06-05 19
Vardas Regatos
Algirdas Dagys 4
Kęstutis Vanagas 4
Giedrius Pauplys 3
Vaidas Čypas 2
Joris Dagys 5
Karolis Lašaitis 2
Algirdastut Dagys 1
Karolis Ližaitis 2

Zig Zag

  • LTU-1232
  • |
  • RS-280
  • |
  • Kaunas
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
RS-280 Lietuvos buriavimo lyga - I etapas
2020-06-27 6
Lietuvos RS-280 jachtų klasės čempionatas - II etapas
2020-06-06 4
Lietuvos RS-280 jachtų klasės čempionatas - I etapas
2020-05-30 4
Vardas Regatos
Aivaras Mieliauskas 5
Rytis Ambrozaitis 4
Viktoras Peseckas 5
Airidas Rutkauskas 5
Tadas Jomantas 5
Mantas Karpavičius 5
Andrius Ganatauskas 5