facebook_pixel

Jachtų istoriniai duomenys

Adrija

  • LTU-401
  • |
  • Trakai
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Vilniaus mero taurė
2017-06-17 8
Vardas Regatos
Justas Dambrauskas 1
Rokas Aleksiūnas 1
Raminta Buškevičiūtė 1

Affair

  • LTU-1216
  • |
  • Club Swan 42
  • |
  • Kaunas
2 0 2
Pavadinimas Data Vieta
"Rudeninė Baltija - kapitono Stepono Kudzevičiaus regata 2017"
2017-09-30 3
S.Marcinkevičiaus regata
2017-09-01 3
Klaipėdos "Pilies uosto" regata
2017-07-01 6
Baltic Sea ORC Race
ORC bendra
2017-06-16 11
Baltic Sea ORC Race
ORC 0
2017-06-16 5
Jūrinių jachtų taurė - "Klaipėda Jazz Race"
2017-06-02 1
XII regata "Gero vėjo!"
2017-05-20 1
Vardas Regatos
Erikas Juškevičius 6
Edmundas Gylys 11
Paulius Čitavičius 2
Jonas Krivickas 1
Marius Vaišnys 4
Deivis Galaburda 3
Gytis Baranauskas 2
Emilis Valentinaitis 1
Rokas Milevičius 1
Šarunas Kručius 4
Andrius Gurskis 4
Kristoforas Akromas 1
Gintautas Milevičius 2
Darius Baskas 3
Andrius Čitavičius 1
Algirdas Pašukevičius 1
Linas Felenderis 2

Alegra

  • LTU-2071
  • |
  • ST-25
  • |
  • Vilnius
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Vienutininkų taurė
2017-08-26 7
Galvės Taurė 2017
2017-06-02 8
Vardas Regatos
Mindaugas Rutkauskas 2
Martynas Buivys 1
Laura Rutkauskienė 1
Laurynas Galeckas 1

Alexis

  • LTU-83
  • |
  • Minitoneris
  • |
  • Trakai
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Joninių regata
2017-06-23 5
Vardas Regatos
Dobilas Kezys 1

Alfeta

  • LTU-420
  • |
  • RS-280
  • |
  • Kauno
2 1 0
Pavadinimas Data Vieta
RS-280 jachtų klasės Medal Race
2017-10-14 1
RS-280 jachtų klasės Match Race finalai
2017-09-23 9
RS-280 jachtų klasės taurės IV etapas
2017-07-01 5
RS-280 jachtų klasės Lietuvos čempionatas
2017-10-06 5
50-oji “Kuršių marių” regata
2017-08-05 7
RS-280 jachtų klasės taurės III etapas
RS-280
2017-06-17 9
RS-280 jachtų klasės taurės III etapas
RS-280
2017-06-17 7
RS-280 jachtų klasės Match Race pirmas ratas
2017-06-10 1
RS-280 jachtų klasės taurės II etapas
2017-05-27 7
RS-280 jachtų klasės taurės I etapas
2017-05-06 2
Galvės Taurė 2017
2017-06-02 5
Vardas Regatos
Ramūnas Sakalauskas 10
Mantas Sakalauskas 3
Justas Paplauskas 3
Edvinas Urbonas 3
Mindaugas Baltrūnas 2
Michailas Palitinas 1
Grazvile Sakalauskiene 1
Vejas Pajarskas 1
Edita Palikionytė 1
Milda Stankevičiūtė 1

Amber

  • AXM-29
  • |
  • Šliupas
  • |
  • Dreverna
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
„Paršelio regata“
2017-10-13 2-4
Vardas Regatos
Valdas Jokubauskas 1
Gintautas Stulga 1
Žilvinas Čėsna 1

Aphrodite

  • LTU-1612
  • |
  • Aphrodite 25
  • |
  • Klaipėda
3 0 2
Pavadinimas Data Vieta
Klaipėdos "Pilies uosto" regata
2017-07-01 1
Joninių nakties regata
2017-06-23 1
Baltic Sea ORC Race
2017-06-16 1
XII regata "Gero vėjo!"
2017-05-20 3
"Pilypo" regata
2017-05-13 3
Vardas Regatos
Anatolj Dmitriščiuk 1
Michail Ševčenko 4
Oleg Stassi 1
Anatolij Dmitriščiuk 4
Arūnas Povilaitis 1
Raimondas Andriuška 1
Viktor Tereščenka 2

Arabela AG Baltic

  • LTU-12322
  • |
  • RS-280
  • |
  • Kaunas
2 0 2
Pavadinimas Data Vieta
RS-280 jachtų klasės Lietuvos čempionatas
2017-10-06 6
50-oji “Kuršių marių” regata
RS-280
2017-08-05 6
50-oji “Kuršių marių” regata
Žurnalistų regata
2017-08-05 3
JAUNIMO BMW TAURĖ 2017
2017-06-16 17
RS-280 jachtų klasės taurės I etapas
2017-05-06 1
Žurnalistų regatos III etapas
2017-10-14 4
Žurnalistų regatos II etapas
2017-08-11 3
Žurnalistų regatos I etapas
2017-05-06 1
Vardas Regatos
Aivaras Mieliauskas 2
Rytis Ambrozaitis 1
Robertas Kuncius 1
Andrius Ganatauskas 1
Tadas Jomantas 1
Greta Kalinauskaitė 1
Raimondas Šiugždinis 1
Klaudio Kliučinskas 1
Linas Karalius 1
Regimantas Buožius 1
Vilius Šiugždinis 1
Rimantas Vilkas 1
Tauras Rymonis 1
15min.lt   3

Arcturus

  • LTU-1590
  • |
  • Catalina Capri 37
  • |
  • Klaipėda
0 1 1
Pavadinimas Data Vieta
„Paršelio regata“
2017-10-13 5
"Rudeninė Baltija - kapitono Stepono Kudzevičiaus regata 2017"
2017-09-30 5
Smiltynės Jachtklubo regata
2017-08-26 2
50-oji “Kuršių marių” regata
2017-08-05 11
Klaipėdos "Pilies uosto" regata
2017-07-01 3
Joninių nakties regata
2017-06-23 6
XII regata "Gero vėjo!"
2017-05-20 5
Vardas Regatos
Osvaldas Kudzevičius 3
Arturas Kieza 3
Rita Klybe 1
Vaiva Tumaite 6
Karolis Marcinonis 1
Kristoferis Solovjov 1
Martynas Akulevicius 4
Vytukas Cinkus 1
Deividas Rimkus 1
Gediminas Bugaitis 1
Darius Tomoševičius 3
Mindaugas Zabulis 2
Rita Pitlikaitė 2
Vytautas Cinkus 3
Liepa Kazlauskaitė 2
Paulius Vertelka 1
Donatas Frejus 1
Vilma Bareikaitė 1
Laurynas Narbutas 2
Aurimas Maldūnas 3
Paulius Mikškūnas 2
Julius Kupetauskas 2
Kęstutis Kuzminskas 2
Juozas Gordevičius 2
Titas Kecorius 1
Mantas Klimantavičius 1
Dmitrij Krum 1
Mindaugas Saulenas 1
Ričardas Novošinskas 2
Liutauras Tomoševičius 1
Paulius Petrašiūnas 2
Aurimas Kubilius 1
Ričardas Varno 1
Viktorija Jurgelionytė 1
Sigitas Babilius 1

Argentum

  • LTU-2526
  • |
  • Quantum 26
  • |
  • Trakai
1 1 1
Pavadinimas Data Vieta
50-oji “Kuršių marių” regata
2017-08-05 6
Vilniaus čempionatas
2017-07-15 3
Joninių regata
2017-06-23 2
Vilniaus mero taurė
2017-06-17 1
Galvės Taurė 2017
2017-06-02 4
Vardas Regatos
Saulius Budrevičius 5
Kastytis Budrevičius 2
Gytis Budrevičius 3
Gintautas Mikalkėnas 1
Ginatras Žukauskas 1
Eugenijus Bytautas 2
Jonas Janukėnas 1
Algis Nasvytis 1
Gediminas Sirvydas 1
Asta Grykšaitė 1
Marius Matonis 1
Arvydas Paunksnis 1

AUDRONĖ JOLANTA

  • LTU-b/n
  • |
  • MARIJAMPOLĖ
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Plateliai
2017-07-15 8
Vardas Regatos
Saigūnas Uznevičius 1

AVE VITA

  • LTU-906
  • |
  • Carter 30
  • |
  • Vilnius
0 1 1
Pavadinimas Data Vieta
„Neringa FM“ taurė
2017-08-26 2
50-oji “Kuršių marių” regata
2017-08-05 3
Joninių nakties regata
2017-06-23 4
Vardas Regatos
Vygantas Stankus 3
Miroslav Novickij 3
Vytautas Stankus 2
Mykolas Novickis 1
Darius Jauniškis 1
Nerijus Juodelis 2
Tadas Vilčinskas 2

Baltas

  • LTU-1537
  • |
  • Dehler 39SQ
  • |
  • KLAIPĖDA
0 0 1
Pavadinimas Data Vieta
S.Marcinkevičiaus regata
2017-09-01 5
50-oji “Kuršių marių” regata
1-ORC-RC
2017-08-05 12
50-oji “Kuršių marių” regata
ASUS "KMR rėmėjų regata"
2017-08-05 7
Baltic Sea ORC Race
ORC bendra
2017-06-16 10
Baltic Sea ORC Race
ORC 0
2017-06-16 4
Jūrinių jachtų taurė - "Klaipėda Jazz Race"
2017-06-02 3
XII regata "Gero vėjo!"
2017-05-20 7
Vardas Regatos
Gintaras Vaičiūnas 5
Rokas Vaičiūnas 4
Gintaras Makulis 6
Gintaras Prakapas 4
Aurimas Žiaušys 1
Tadas Dirvonskis 4
Gytis Treinys 1
Gintaras Zukauskas 1
Dainius Ražanskas 3
Aivaras Kavaliauskas 1
Naglis Nasvytis 3
Laisvis Makulis 1
Algimantas Variakojis 1
Mantas Zalatorius 1
Vytautas Valaitis 2
Linas Jarašūnas 1
Tomas Pauliukonis 1

Banga

  • LTU-238
  • |
  • Carter 30
  • |
  • Kaunas
1 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Smiltynės Jachtklubo regata
2017-08-26 1
50-oji “Kuršių marių” regata
2017-08-05 4
Baltic Sea ORC Race
2017-06-16 5
XII regata "Gero vėjo!"
2017-05-20 6
Vardas Regatos
Alvydas Kalanavičius 4
Mindaugas Kubilius 4
Albertas Šileika 4
Boris Davidovič 3
Raimondas Paškevičius 1

Barta

  • LTU-1206
  • |
  • RS-280
  • |
  • Kaunas
1 3 3
Pavadinimas Data Vieta
RS-280 jachtų klasės Medal Race
2017-10-14 3
RS-280 jachtų klasės Match Race finalai
2017-09-23 4
RS-280 jachtų klasės Match Race antras ratas
2017-07-15 3-6
RS-280 jachtų klasės taurės IV etapas
2017-07-01 6
RS-280 jachtų klasės Lietuvos čempionatas
2017-10-06 2
50-oji “Kuršių marių” regata
RS-280
2017-08-05 3
50-oji “Kuršių marių” regata
Buriuomenės regata
2017-08-05 4
50-oji “Kuršių marių” regata
Žurnalistų regata
2017-08-05 6
RS-280 jachtų klasės taurės III etapas
RS-280
2017-06-17 2
RS-280 jachtų klasės taurės III etapas
RS-280
2017-06-17 4
RS-280 jachtų klasės Match Race pirmas ratas
2017-06-10 5-6
RS-280 jachtų klasės taurės II etapas
2017-05-27 2
RS-280 jachtų klasės taurės I etapas
2017-05-06 9
Žurnalistų regatos III etapas
2017-10-14 3
Žurnalistų regatos II etapas
2017-08-11 6
Žurnalistų regatos I etapas
2017-05-06 5
Galvės Taurė 2017
2017-06-02 1
Vardas Regatos
Simonas Steponavičius 12
Giedrius Jarmalavičius 3
Arūnas Kepežėnas 3
Tomas Kairys 2
Domantas Juškevičius 2
Giedrius Dusevičius 3
Benas Martišauskas 1
Linas Felenderis 1
Gerardas Linauskas 1
Gytis Baranauskas 1
Mantas Zalatorius 2
LRT   3

BEATRIČĖ

  • LTU-838
  • |
  • Triss Magnum
0 0 1
Pavadinimas Data Vieta
Plateliai
2017-07-15 3
Vardas Regatos
Artūras Šreideris 1

Belone

  • LTU-2061
  • |
  • Projection 762
  • |
  • Vilnius
5 4 1
Pavadinimas Data Vieta
Krištolo taurė
2017-10-21 1
Rudens regata
2017-10-07 1
J.Stabinio taurė
2017-09-16 1
Kazino regata
2017-09-09 1
50-oji “Kuršių marių” regata
2017-08-05 3
Vilniaus čempionatas
2017-07-15 1
"Karūnos" regata
2017-07-06 2
Vilniaus mero taurė
2017-06-17 2
Šeimos regata I
2017-05-20 4
Pavasario regata - "Fujifilm" taurė
2017-05-13 2
Galvės Taurė 2017
2017-06-02 2
Vardas Regatos
Tomas Niparas 11
Ditė Elzbergaitė 6
Marius Janaščius 7
Gintautas Mikalkėnas 2
Jovitas Elzbergas 5
Tomas Narkus 7

Bestija

  • LTU-2208
  • |
  • Platu 25
  • |
  • Vilnius
7 6 0
Pavadinimas Data Vieta
PLATU 25 Taurės XII Etapas
2017-10-22 1
Krištolo taurė
2017-10-21 1
PLATU 25 Taurės XI Etapas
2017-10-08 1
Rudens regata
2017-10-07 1
50-oji “Kuršių marių” regata
2017-08-05 2
Vilniaus čempionatas
2017-07-15 2
"Karūnos" regata
2017-07-06 1
Joninių regata
2017-06-23 2
Vilniaus mero taurė
2017-06-17 1
PLATU 25 Taurės V Etapas
2017-06-10 2
Pavasario regata - "Fujifilm" taurė
2017-05-13 4
PLATU 25 Taurės II Etapas
2017-05-06 1
PLATU 25 Taurės I Etapas
2017-04-15 2
Galvės Taurė 2017
2017-06-02 2
Vardas Regatos
Algirdas Žižys 9
Aidas Pivoriūnas 5
Adomas Valavičius 12
Džiugas Kisielius 13
Kristoforas Akromas 2
Tadas Žižys 2
Martin Volkovicki 2
Artūras Asauskas 10
Justas Jauniškis 1
Viktorija Jurgelionytė 1
Jurgis Janulionis 1
Adomas Janulionis 1

Brillamar

  • LTU-2243
  • |
  • Platu 25
  • |
  • Vilnius
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
PLATU 25 Taurės XII Etapas
2017-10-22 10
PLATU 25 Taurės XI Etapas
2017-10-08 9
50-oji “Kuršių marių” regata
2017-08-05 12
Vilniaus čempionatas
2017-07-15 7
PLATU 25 Taurės VI Etapas
2017-07-08 11
Vilniaus mero taurė
2017-06-17 5
PLATU 25 Taurės V Etapas
2017-06-10 11
Pavasario regata - "Fujifilm" taurė
2017-05-13 8
PLATU 25 Taurės II Etapas
2017-05-06 12
PLATU 25 Taurės I Etapas
2017-04-15 9
Galvės Taurė 2017
2017-06-02 23
Vardas Regatos
Tomas Sakalauskas 11
Mantas Adomavičius 8
Viktorija Jurgelionytė 10
Monika Baltrušaitytė 10
Vytukas Cinkus 2
Rokas Adomavičius 1
Rokas Šulnius 7
Darius Tomaševičius 1
Tomas Noreika 1
Kristoforas Akromas 1

Cetris

  • LTU-2210
  • |
  • Platu 25
  • |
  • Vilnius
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Krištolo taurė
2017-10-21 6
PLATU 25 Taurės XII Etapas
2017-10-22 6
Rudens regata
2017-10-07 7
Vilniaus čempionatas
2017-07-15 14
"Karūnos" regata
2017-07-06 6
Vilniaus mero taurė
2017-06-17 4
Pavasario regata - "Fujifilm" taurė
2017-05-13 5
Galvės Taurė 2017
2017-06-02 7
Vardas Regatos
Vilius Roškus 6
Gintaras Černiauskas 6
Audrius Stankevičius 5
Aleksas Buturlis 2
Adomas Janulionis 1
Laurynas Staniulis 1
Donatas Jovarauskas 2
Mindaugas Valavičius 1
Šarūnas Sodeika 1
Emilis Valentinaitis 1

CIAO

  • LTU-3000
  • |
  • Platu 25
  • |
  • TRAKAI
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
PLATU 25 Taurės XII Etapas
2017-10-22 7
PLATU 25 Taurės XI Etapas
2017-10-08 8
50-oji “Kuršių marių” regata
2017-08-05 8
Vilniaus čempionatas
2017-07-15 9
PLATU 25 Taurės V Etapas
2017-06-10 9
Galvės Taurė 2017
2017-06-02 21
Šeimos regata I
2017-05-20 5
PLATU 25 Taurės II Etapas
2017-05-06 11
Vardas Regatos
Ričardas Varno 7
Valdas Savickas 8
Pijus Savickas 7
Agnė Skardinskienė 5
Darius Tomaševičius 1
Dmitrij Krum 4
Karolis Judelevičius 1
Justas Šutas 2
Justinas Šutas 1
Agnė Macėrauskaitė 1
Dovydas Čepkus 1

Cocopelli

  • LTU-1602
  • |
  • Sun odyssey 33i
  • |
  • Klaipėda
0 0 1
Pavadinimas Data Vieta
Klaipėdos "Pilies uosto" regata
2017-07-01 3
Vardas Regatos
Svajūnas Bernotas 1
Arturas Dargis 1
Julius Namavičius 1
Tomas Urbonas 1
Paulius Minkevičius 1

COMFORT 26

  • LTU-b/n
  • |
  • Comfort 26
1 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Plateliai
2017-07-15 1
Vardas Regatos
Vaclovas Buivydas 1

Contanance

  • LTU-2030
  • |
  • N/A
  • |
  • Vilnius
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Galvės Taurė 2017
2017-06-02 9
Vardas Regatos
Romas Šematovič 1
Ilona Ivašauskaitė 1
Justyna Ilcevič 1
Eglė Samuchovaitė 1
Ignas Miciulevičius 1
Justinas Šeibokas 1

COOL WATER

  • LTU-2777
  • |
  • X-35
  • |
  • Kaunas
4 1 0
Pavadinimas Data Vieta
"Rudeninė Baltija - kapitono Stepono Kudzevičiaus regata 2017"
2017-09-30 1
S.Marcinkevičiaus regata
2017-09-01 1
„Neringa FM“ taurė
2017-08-26 2
50-oji “Kuršių marių” regata
1-ORC-RC
2017-08-05 1
50-oji “Kuršių marių” regata
ASUS "KMR rėmėjų regata"
2017-08-05 1
Vardas Regatos
Raimondas Šiugždinis 4
Linas Karalius 1
Andrius Joneikis 3
Arūnas Grigaitis 2
Regimantas Buožius 2
Ričardas Novošinskas 2
Aistė Noreikaitė 1
Aidas Narbutas 2
Mindaugas Jonuška 1
Rimantas Vilkas 3
Klaudio Kliučinskas 3
Arūnas Burkšas 1
Gabrielė Vilkaitė 1
Laurynas Vilkas 1
Evaldas Plisas 1
Tauras Rymonis 1

DAINA

  • LTU-11122
  • |
  • Piraya
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Plateliai
2017-07-15 5
Vardas Regatos
Vladas Bertašius 1

Dea Fortuna

  • LTU-2046
  • |
  • Conrad 25R
  • |
  • Trakai
1 0 0
Pavadinimas Data Vieta
J.Stabinio taurė
2017-09-16 6
"Karūnos" regata
2017-07-06 7
Joninių regata
2017-06-23 8
Vilniaus mero taurė
2017-06-17 6
Galvės Taurė 2017
2017-06-02 1
Vardas Regatos
Aleksas Buturlis 5
Mindaugas Valavicius 2
Antanas Gerasimavicius 2
Dominykas Zizys 2
Antanas Valavicius 1
Povilas Juknevicius 1

Defiance

  • LTU-2266
  • |
  • Toledo 31
  • |
  • Klaipeda
2 1 1
Pavadinimas Data Vieta
„Paršelio regata“
2017-10-13 3
"Rudeninė Baltija - kapitono Stepono Kudzevičiaus regata 2017"
2017-09-30 8
S.Marcinkevičiaus regata
2017-09-01 1
„Neringa FM“ taurė
2017-08-26 5
50-oji “Kuršių marių” regata
2-ORC-C
2017-08-05 5
50-oji “Kuršių marių” regata
Buriuomenės regata
2017-08-05 10-11
Joninių nakties regata
2017-06-23 4
Baltic Sea ORC Race
2017-06-16 4
Jūrinių jachtų taurė - "Klaipėda Jazz Race"
2017-06-02 1
XII regata "Gero vėjo!"
2017-05-20 4
"Pilypo" regata
2017-05-13 2
Vardas Regatos
OLEG ZELENIN 10
Dmitrij ZELENIN 10
Lev Charitonov 7
Eduard Gusev 8
Gytis Treinys 1
Andrej Podoprygora 4
Olesia Orlova 5
Giedrius Delininkaitis 2
Remigijus Petrauskas 1
Ramune Delininkaitiene 1

Delčia 2

  • LTU-125
  • |
  • Conrad 24
  • |
  • Vilnius
3 1 0
Pavadinimas Data Vieta
J.Stabinio taurė
2017-09-16 1
Kazino regata
2017-09-09 1
Joninių regata
2017-06-23 2
Vilniaus mero taurė
2017-06-17 1
Vardas Regatos
Valdas Savickas 4
Pijus Savickas 3
Lukas Savickas 2
Vytas Cinkus 1
Agne Macijauskaite 1
Dmitrij Krum 1
Paulius Vertelka 1

Draco

  • LTU-153
  • |
  • Becker 27
  • |
  • Vilnius
2 2 4
Pavadinimas Data Vieta
Krištolo taurė
2017-10-21 3
Rudens regata
2017-10-07 3
J.Stabinio taurė
2017-09-16 3
Kazino regata
2017-09-09 4
Vienutininkų taurė
Kapitonų regata
2017-08-26 13
Vienutininkų taurė
Dublerių regata
2017-08-26 2
24 valandų regata Trakuose
2017-07-22 2
Joninių regata
2017-06-23 3
Šeimos regata I
2017-05-20 1
Pavasario regata - "Fujifilm" taurė
2017-05-13 1
Galvės Taurė 2017
2017-06-02 7
Vardas Regatos
Jevgenijus Skuryginas 11
Artūras Ramanavičius 10
Marius Zabita 5
Indrė Ramanavičienė 7
Rimvydas Lukšys 2
Tomas Žurkus 1
Liutauras Kižys 3
Kristina Gegeckaitė 1
Dalia Zabitė 1

Drama Queen

  • LTU-2203
  • |
  • Platu 25
  • |
  • Vilnius
1 3 4
Pavadinimas Data Vieta
PLATU 25 Taurės XII Etapas
2017-10-22 2
Krištolo taurė
2017-10-21 3
PLATU 25 Taurės XI Etapas
2017-10-08 4
Rudens regata
2017-10-07 3
J.Stabinio taurė
2017-09-16 1
Kazino regata
2017-09-09 2
50-oji “Kuršių marių” regata
2017-08-05 6
Vilniaus čempionatas
2017-07-15 5
PLATU 25 Taurės VI Etapas
2017-07-08 5
"Karūnos" regata
2017-07-06 3
Joninių regata
2017-06-23 5
Vilniaus mero taurė
2017-06-17 3
PLATU 25 Taurės V Etapas
2017-06-10 4
Pavasario regata - "Fujifilm" taurė
2017-05-13 2
PLATU 25 Taurės II Etapas
2017-05-06 8
PLATU 25 Taurės I Etapas
2017-04-15 5
Galvės Taurė 2017
2017-06-02 13
Vardas Regatos
Marius Mudėnas 16
Marius Cibulskis 12
Gediminas Mickėnas 10
Vaidotas Pūkas 15
Mantas Mudėnas 10
Darius Romanovskij 8
Julius Žeimys 1
Marius Brasiūnas 1
Rimantas Gutauskas 1
Paulius Mudėnas 1
Kipras Mudėnas 1

Egle

  • LTU-1518
  • |
  • Elan 34
  • |
  • Klaipeda
0 1 0
Pavadinimas Data Vieta
50-oji “Kuršių marių” regata
2017-08-05 6
Klaipėdos "Pilies uosto" regata
2017-07-01 4
Joninių nakties regata
2017-06-23 6
XII regata "Gero vėjo!"
2017-05-20 2
Vardas Regatos
Gintautas Kurlavičius 4
Giedrius Ivaška 3
Arūnas Pakalniškis 2
Dainius Blaževičius 2
Ramūnas Vaitkus 4
Ignas Ivaška 1
Gintaras Žukauskas 1
Juozas Stoma 1

Ellida

  • LTU-2772
  • |
  • Dominant Race Special
  • |
  • Klaipeda
0 1 3
Pavadinimas Data Vieta
Krištolo taurė
2017-10-21 4
Rudens regata
2017-10-07 4
J.Stabinio taurė
2017-09-16 4
Kazino regata
2017-09-09 4
Vienutininkų taurė
Kapitonų regata
2017-08-26 14
Vienutininkų taurė
Dublerių regata
2017-08-26 10
50-oji “Kuršių marių” regata
2017-08-05 4
"Karūnos" regata
2017-07-06 3
Joninių regata
2017-06-23 3
Vilniaus mero taurė
2017-06-17 5
Šeimos regata I
2017-05-20 9
Pavasario regata - "Fujifilm" taurė
2017-05-13 3
Galvės Taurė 2017
2017-06-02 2
Vardas Regatos
Arūnas Kuras 13
Virginijus Obolevičius 8
Vytautas Rudžianskas 1
Vaidotas Sakalauskas 2
Violeta Mačiulaitienė 3
Kęstutis Jurevičius 3
Raimondas Blizenas 1
Ingas Blizena 1
Stasys Malinausakas 1
Inga Biguzė 2
Raimondas Biguzas 2
Vytautas Dambrauskas 1
Giedrius Gelgotas 1
Ugnius Dičiūnas 1

Esmeralda

  • LTU-103
  • |
  • Conrad 24
  • |
  • Trakai
1 4 2
Pavadinimas Data Vieta
Krištolo taurė
2017-10-21 1
Rudens regata
2017-10-07 2
J.Stabinio taurė
2017-09-16 4
Kazino regata
2017-09-09 2
Vienutininkų taurė
2017-08-26 3
24 valandų regata Trakuose
2017-07-22 7
50-oji “Kuršių marių” regata
2017-08-05 2
"Karūnos" regata
2017-07-06 2
Joninių regata
2017-06-23 4
Vilniaus mero taurė
2017-06-17 3
Vardas Regatos
Laimis Smazinas 11
Giedrius Savickas 4
Rokas Kilčiauskas 8
Dainius Beliukevicius 2
Sarunas Kulvietis 3
Miroslavas Urbonavičius 1

Esox - Roteksas

  • LTU-1639
  • |
  • X-99
  • |
  • Klaipėda
6 3 1
Pavadinimas Data Vieta
„Paršelio regata“
2017-10-13 1
"Rudeninė Baltija - kapitono Stepono Kudzevičiaus regata 2017"
2017-09-30 1
S.Marcinkevičiaus regata
2017-09-01 2
„Neringa FM“ taurė
2017-08-26 3
50-oji “Kuršių marių” regata
1-ORC-RC
2017-08-05 4
50-oji “Kuršių marių” regata
ASUS "KMR rėmėjų regata"
2017-08-05 2
Klaipėdos "Pilies uosto" regata
2017-07-01 1
Joninių nakties regata
2017-06-23 1
Baltic Sea ORC Race
ORC bendra
2017-06-16 2
Baltic Sea ORC Race
ORC A
2017-06-16 1
XII regata "Gero vėjo!"
2017-05-20 4
"Pilypo" regata
2017-05-13 1
Vardas Regatos
Rimantas Stropus 10
Mindaugas Petronis 10
Agnė Stankutė 9
Vilius Bartusevičius 8
Svajūnas Rauktys 6
Saulius Pagojus 1
Julius Namavičius 1
Egidijus Navickas 1
Martynas Sadlauskas 6
Arūnas Povilaitis 2
Andrej Galijevskij 3
Marius Nagdasovas 1

Extreme

  • LTU-1620
  • |
  • X-35
  • |
  • Klaipėda
2 1 1
Pavadinimas Data Vieta
"Rudeninė Baltija - kapitono Stepono Kudzevičiaus regata 2017"
2017-09-30 2
S.Marcinkevičiaus regata
2017-09-01 4
50-oji “Kuršių marių” regata
1-ORC-RC
2017-08-05 7
50-oji “Kuršių marių” regata
ASUS "KMR rėmėjų regata"
2017-08-05 5
Baltic Sea ORC Race
ORC bendra
2017-06-16 1
Baltic Sea ORC Race
ORC 0
2017-06-16 1
XII regata "Gero vėjo!"
2017-05-20 3
Vardas Regatos
Aistis Kalanavičius 5
Aidas Pivoriūnas 4
Adomas Valavičius 3
Mantas Krumpalcas 2
Aurelijus Idzelis 4
Domas Idzelis 4
Ignas Balčiūnas 1
Algirdas Žižys 1
Gytis Dvilevičius 4
Jonas Romeika 3
Tomas Vencius 2
Evaldas Tamašauskas 1
Mindaugas Baltrūnas 3
Martynas Vilčinskas 2
Nojus Bestauskas 1
Valdas Ramonaitis 1
Kristoforas Akromas 2

Falcon

  • SWE-1940
  • |
  • IF LYS 1.02
  • |
  • Gothenburg
1 0 0
Pavadinimas Data Vieta
„Paršelio regata“
2017-10-13 1
Vardas Regatos
Vadim Gusev 1
Andrej Galijevskij 1
Rimantas Skerstonas 1

Festina

  • LTU-156
  • |
  • Bavaria 890
  • |
  • Klaipėda
2 2 1
Pavadinimas Data Vieta
"Rudeninė Baltija - kapitono Stepono Kudzevičiaus regata 2017"
2017-09-30 1
S.Marcinkevičiaus regata
2017-09-01 2
„Neringa FM“ taurė
2017-08-26 1
50-oji “Kuršių marių” regata
2017-08-05 9
Joninių nakties regata
2017-06-23 5
Baltic Sea ORC Race
2017-06-16 3
XII regata "Gero vėjo!"
2017-05-20 2
"Pilypo" regata
2017-05-13 5
Vardas Regatos
Tomas Kavaliauskas 8
Arūnas Peseckas 4
Vladas Skuodis 6
Jonas Blinstrubas 3
Rimas Kringelis 3
Gediminas Gudavičius 1
Edgaras Šabonas 1

FOX

  • LTU-2126
  • |
  • Flying fifteen
  • |
  • Klaipėda
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Joninių nakties regata
2017-06-23 2-3
Vardas Regatos
Gediminas Petrauskas 1
Kipras Paldauskas 1

Frezi Grant

  • LTU-54
  • |
  • Custom built
  • |
  • Vilnius
4 5 0
Pavadinimas Data Vieta
Krištolo taurė
2017-10-21 1
Rudens regata
2017-10-07 2
J.Stabinio taurė
2017-09-16 1
Kazino regata
2017-09-09 1
Vienutininkų taurė
Kapitonų regata
2017-08-26 9-10
Vienutininkų taurė
Dublerių regata
2017-08-26 8
Vilniaus čempionatas
2017-07-15 1
"Karūnos" regata
2017-07-06 2
Joninių regata
2017-06-23 2
Vilniaus mero taurė
2017-06-17 2
Šeimos regata I
2017-05-20 7
Pavasario regata - "Fujifilm" taurė
2017-05-13 2
Vardas Regatos
Vilgelmas Krinickis 11
Tomas Urbonas 4
Ovidijus Špeigis 4
Viktoras Krinickis 1
Artūras Pilvelis 1

gAga

  • LTU-1026
  • |
  • Bermudų šliupas
  • |
  • Vilnius
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Krištolo taurė
2017-10-21 4
Rudens regata
2017-10-07 4
Vardas Regatos
Jaroslavas Snarskis 2
karolis judelevičius 2
mantas baužinskas 1
ieva ščervianinaitė 1

Galento

  • LTU-Nėra
  • |
  • Kuteris
  • |
  • Mingė
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
„Paršelio regata“
2017-10-13 2-4
Vardas Regatos
Dainius Šilgalis 1
Eduardas Aleničevas 1
Romas Ručiauskas 1
Gabrielė n/a 1
Jurgita Tvarkūnaitė 1
Jokūbas Andrišiūnas 1

Geradiena

  • LTU-1280
  • |
  • Albin Ballad
  • |
  • Klaipėda
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
50-oji “Kuršių marių” regata
2017-08-05 6
Vardas Regatos
Tauras Pėstininkas 1
Ilona Pėstininkė 1
Gytis Treinys 1
Vytautas Vaitkus 1
Saulius Jurkus 1

Granada

  • LTU-2277
  • |
  • Kylinė jachta
  • |
  • Klaipėda
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
50-oji “Kuršių marių” regata
2017-08-05 10
Vardas Regatos
Romualdas Janušauskas 1
Giedrius Gelgotas 1
Jonas Januliavičius 1
Karolis Judelevičius 1
Darius Plumpa 1

Hakuna Matata

  • LTU-2085
  • |
  • Platu 25
  • |
  • Vilnius
0 0 1
Pavadinimas Data Vieta
PLATU 25 Taurės XII Etapas
2017-10-22 12
Krištolo taurė
2017-10-21 5
PLATU 25 Taurės XI Etapas
2017-10-08 5
Rudens regata
2017-10-07 6
50-oji “Kuršių marių” regata
Platu-25
2017-08-05 9
50-oji “Kuršių marių” regata
Buriuomenės regata
2017-08-05 7
Vilniaus čempionatas
2017-07-15 8
PLATU 25 Taurės VI Etapas
2017-07-08 6
Joninių regata
2017-06-23 3
PLATU 25 Taurės V Etapas
2017-06-10 6
Pavasario regata - "Fujifilm" taurė
2017-05-13 6
PLATU 25 Taurės II Etapas
2017-05-06 5
PLATU 25 Taurės I Etapas
2017-04-15 6
Galvės Taurė 2017
2017-06-02 14
Vardas Regatos
Romas Jokubauskas 13
Kęstutis Vanagas 9
Ignas Balčiūnas 12
Arūnas Maisiejus 11
Jurgis Kovas 10
Marius Kirilka 1
Gintautas Brazaitis 1

Hermis

  • LTU-241
  • |
  • Conrad 24
  • |
  • Kaunas
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
50-oji “Kuršių marių” regata
2017-08-05 7
Vardas Regatos
Vitalis Danilavičius 1
Šarūnas Danilavičius 1
Marius Danilavičius 1
Laurynas Gribauskas 1

Hornas

  • LTU-422
  • |
  • RS-280
  • |
  • Kaunas
4 4 4
Pavadinimas Data Vieta
RS-280 jachtų klasės Medal Race
2017-10-14 1
RS-280 jachtų klasės Match Race finalai
2017-09-23 2
RS-280 jachtų klasės Match Race antras ratas
2017-07-15 3-6
RS-280 jachtų klasės taurės IV etapas
2017-07-01 3
RS-280 jachtų klasės Lietuvos čempionatas
2017-10-06 3
50-oji “Kuršių marių” regata
RS-280
2017-08-05 2
50-oji “Kuršių marių” regata
Žurnalistų regata
2017-08-05 1
RS-280 jachtų klasės taurės III etapas
RS-280
2017-06-17 3
RS-280 jachtų klasės taurės III etapas
RS-280
2017-06-17 2
RS-280 jachtų klasės Match Race pirmas ratas
2017-06-10 7-8
RS-280 jachtų klasės taurės II etapas
2017-05-27 5
RS-280 jachtų klasės taurės I etapas
2017-05-06 3
Žurnalistų regatos III etapas
2017-10-14 1
Žurnalistų regatos II etapas
2017-08-11 1
Žurnalistų regatos I etapas
2017-05-06 2
Vardas Regatos
Šarūnas Abraitis 11
Romualdas Kerinas 2
Virgilijus Lyvas 2
Arvydas Paunksnis 2
Arturas Paskevicius 2
Simas Kerinas 2
Lietuvos rytas   3

Idefix

  • LTU-1616
  • |
  • SW340
  • |
  • Klaipeda
2 1 1
Pavadinimas Data Vieta
50-oji “Kuršių marių” regata
2-ORC-C
2017-08-05 1
50-oji “Kuršių marių” regata
ASUS "KMR rėmėjų regata"
2017-08-05 9
Joninių nakties regata
2017-06-23 2
Baltic Sea ORC Race
ORC bendra
2017-06-16 8
Baltic Sea ORC Race
ORC A
2017-06-16 5
XII regata "Gero vėjo!"
2017-05-20 1
"Pilypo" regata
2017-05-13 3
Vardas Regatos
Tomas Barakauskas 5
Rokas Barakauskas 5
Tadas Maniušis 3
Egidijus Navickas 5
Romualdas Adomavičius 3
Simonas Kazlauskas 2
Dovilė Maniušė 1
Edita Ransaityte 1

Itella TV3

  • LTU-2225
  • |
  • Platu 25
  • |
  • Trakai
3 2 1
Pavadinimas Data Vieta
PLATU 25 Taurės XII Etapas
2017-10-22 4
PLATU 25 Taurės XI Etapas
2017-10-08 2
50-oji “Kuršių marių” regata
2017-08-05 1
Vilniaus čempionatas
2017-07-15 1
PLATU 25 Taurės VI Etapas
2017-07-08 2
PLATU 25 Taurės V Etapas
2017-06-10 5
Pavasario regata - "Fujifilm" taurė
2017-05-13 1
PLATU 25 Taurės II Etapas
2017-05-06 4
PLATU 25 Taurės I Etapas
2017-04-15 3
Galvės Taurė 2017
2017-06-02 5
Vardas Regatos
Juozas Gordevičius 9
Mantas Klimantavičius 9
Aurelijus Katinas 9
Donatas Frejus 9
Mindaugas Vingras 7
Aistis Kalanavičius 1
Pijus Savickas 1

Jazz

  • LTU-1001
  • |
  • Dominant 95
  • |
  • Trakai
0 0 4
Pavadinimas Data Vieta
„Neringa FM“ taurė
2017-08-26 7
50-oji “Kuršių marių” regata
2017-08-05 7
"Karūnos" regata
2017-07-06 3
Joninių regata
2017-06-23 3
Vilniaus mero taurė
2017-06-17 3
Šeimos regata I
2017-05-20 8
Pavasario regata - "Fujifilm" taurė
2017-05-13 3
Galvės Taurė 2017
2017-06-02 6
Vardas Regatos
Osvaldas Kudzevičius 1
Gintautas Burnickas 4
Gediminas Blaškevičius 1
Artūras Kieža 1
Gediminas Bugaitis 6
Justas Vileita 5
Sigitas Babilius 3
Donatas Vitkauskas 3
Modestas Plakys 1
Giedrius Gelgotas 1
Ugnius Diciunas 1
Lukas Zygas 1
Nerijus Jackūnas 1

Joga

  • LTU-1035
  • |
  • Beneteau First 27.7
  • |
  • Trakai
5 4 0
Pavadinimas Data Vieta
Krištolo taurė
2017-10-21 2
Rudens regata
2017-10-07 1
J.Stabinio taurė
2017-09-16 2
Kazino regata
2017-09-09 2
Vienutininkų taurė
Kapitonų regata
2017-08-26 8
Vienutininkų taurė
Dublerių regata
2017-08-26 9
50-oji “Kuršių marių” regata
2017-08-05 4
Vilniaus čempionatas
2017-07-15 2
"Karūnos" regata
2017-07-06 1
Joninių regata
2017-06-23 1
Vilniaus mero taurė
2017-06-17 1
Šeimos regata I
2017-05-20 5
Pavasario regata - "Fujifilm" taurė
2017-05-13 1
Vardas Regatos
Stanislovas Butkevičius 11
Paulius Miškūnas 3
Audrius Džiaugys 11
Nojus Džiaugys 6
Rolandas Palekas 1
Dainius Zuokas 8
Henrikas Raškauskas 5
Albertas Valečka 7
Algirdas Umbrasas 2
Arvydas Miškūnas 4
Arūnas Butkevičius 2
Tomas Miškūnas 1
Jorė Džiaugytė 1
Guoda Butkevičienė 1

Joker

  • LTU-1644
  • |
  • JOD 35
  • |
  • Klaipėda
0 0 2
Pavadinimas Data Vieta
„Paršelio regata“
2017-10-13 3
„Neringa FM“ taurė
2017-08-26 6
50-oji “Kuršių marių” regata
1-ORC-RC
2017-08-05 8
50-oji “Kuršių marių” regata
ASUS "KMR rėmėjų regata"
2017-08-05 8
Baltic Sea ORC Race
ORC bendra
2017-06-16 5
Baltic Sea ORC Race
ORC A
2017-06-16 3
Jūrinių jachtų taurė - "Klaipėda Jazz Race"
2017-06-02 4
XII regata "Gero vėjo!"
2017-05-20 6
Vardas Regatos
Marius Ambrulaitis 6
Erlandas Kulys 3
Tomas Kozlovas 2
Eduard Gracholskij 3
Gintaras Gunter 1
Vytis Rožukas 3
Aivaras Pranauskas 2
Aivaras Panauskas 1
Valerijus Adamonis 1
Gintaras K 1

Joldija

  • LTU-6
  • |
  • Conrad 24
  • |
  • Vilnius -Elektrėnai
0 2 2
Pavadinimas Data Vieta
Krištolo taurė
2017-10-21 5
Rudens regata
2017-10-07 5
J.Stabinio taurė
2017-09-16 5
Kazino regata
2017-09-09 5
Vilniaus čempionatas
2017-07-15 2
"Karūnos" regata
2017-07-06 3
Šeimos regata I
2017-05-20 2
Pavasario regata - "Fujifilm" taurė
2017-05-13 3
Vardas Regatos
Jurgis Vroblevičius 8
Nojus Volungevičius 1
Edgaras Urbanovič 1
Paulius Vroblevičius 1
Marijus Vroblevičius 1
Augustinas Lisauskas 1

Jumpira

  • LTU-1017
  • |
  • Beneteau First 7.5
  • |
  • trakai
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Vilniaus mero taurė
2017-06-17 6
Galvės Taurė 2017
2017-06-02 7
Vardas Regatos
Marius Petraitis 1
Gintautas Gailius 2
Romas Jurevičius 1
Saulius Dvoržeckis 1
Osvaldas Maldeikis 2
Mindaugas Baltrūnas 1
Šarūnas Abraitis 1
Arvydas Valeika 1

Keturi vėjai

  • LTU-2068
  • |
  • X-35
  • |
  • Klaipėda
1 2 0
Pavadinimas Data Vieta
„Paršelio regata“
2017-10-13 2
„Neringa FM“ taurė
2017-08-26 1
50-oji “Kuršių marių” regata
1-ORC-RC
2017-08-05 2
50-oji “Kuršių marių” regata
ASUS "KMR rėmėjų regata"
2017-08-05 6
Vardas Regatos
Adomas Janulionis 3
Šarūnas Meškys 2
Saulius Ivanauskas 2
Edgaras Daračius 2
Saulius Kinderis 2
Matas Kinderis 2
Saturnas Stankus 2
Robertas Laniauskas 1
Karolis Janulionis 1

Kiras

  • LTU-280
  • |
  • Conrad 25R
  • |
  • Vilnius
0 1 0
Pavadinimas Data Vieta
J.Stabinio taurė
2017-09-16 8
Joninių regata
2017-06-23 2
Vardas Regatos
Vytautas Gipas 2

Kirkė

  • LTU-2080
  • |
  • Salona 34
  • |
  • Vilnius
0 1 0
Pavadinimas Data Vieta
„Paršelio regata“
2017-10-13 10
Klaipėdos "Pilies uosto" regata
2017-07-01 5
"Pilypo" regata
2017-05-13 2
Vardas Regatos
Andrius Virbickas 3
Algis Petrulis 3
Justas Dambrauskas 3
Dovydas Vilkelis 3
Marius Baslykovas 1
Mindaugas Stasiulis 2
Marius Komičius 1
Ignas Gibas 1

Kometa

  • LTU-26
  • |
  • Conrad 25RT
  • |
  • Vilnius
0 3 0
Pavadinimas Data Vieta
Krištolo taurė
2017-10-21 5
Rudens regata
2017-10-07 2
J.Stabinio taurė
2017-09-16 4
Kazino regata
2017-09-09 4
Vienutininkų taurė
Kapitonų regata
2017-08-26 9-10
Vienutininkų taurė
Dublerių regata
2017-08-26 4
50-oji “Kuršių marių” regata
2017-08-05 6
Vilniaus čempionatas
2017-07-15 4
"Karūnos" regata
2017-07-06 6
Joninių regata
2017-06-23 4
Vilniaus mero taurė
2017-06-17 2
Šeimos regata I
2017-05-20 2
Galvės Taurė 2017
2017-06-02 9
Vardas Regatos
Aleksandr Tomaševskij 13
Michail Nikitin 11
Igoris Pongonis 10
Gedas Liekis 6
Denis Malinkov 7
Gediminas Varvuolis 1

L'Easy

  • LTU-2300
  • |
  • Klaipeda
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
"Pilypo" regata
2017-05-13 7
Vardas Regatos
Aurimas Pečeliūnas 1
Tomas Steponavičius 1
Donatas Kolgovas 1
Ramūnas Vaitkus 1

Lady Go

  • LTU-837
  • |
  • Aquila 630
  • |
  • Trakai
1 0 0
Pavadinimas Data Vieta
J.Stabinio taurė
2017-09-16 1
"Karūnos" regata
2017-07-06 4
Vardas Regatos
Gediminas Varvuolis 3
Paulius Daumantas 1

Lapė

  • LTU-2202
  • |
  • Maxi 77
  • |
  • Klaipėda
0 0 1
Pavadinimas Data Vieta
Smiltynės Jachtklubo regata
2017-08-26 3
Vardas Regatos
Edmundas Jokubaitis 1

Levante

  • LTU-1211
  • |
  • RS-280
  • |
  • Kaunas
0 1 1
Pavadinimas Data Vieta
RS-280 jachtų klasės Medal Race
2017-10-14 2
RS-280 jachtų klasės Match Race finalai
2017-09-23 8
RS-280 jachtų klasės taurės IV etapas
2017-07-01 8
RS-280 jachtų klasės Lietuvos čempionatas
2017-10-06 7
„Neringa FM“ taurė
2017-08-26 4
50-oji “Kuršių marių” regata
RS-280
2017-08-05 8
50-oji “Kuršių marių” regata
Buriuomenės regata
2017-08-05 3
50-oji “Kuršių marių” regata
Žurnalistų regata
2017-08-05 5
RS-280 jachtų klasės taurės III etapas
RS-280
2017-06-17 7
RS-280 jachtų klasės taurės III etapas
RS-280
2017-06-17 6
RS-280 jachtų klasės Match Race pirmas ratas
2017-06-10 2-3
RS-280 jachtų klasės taurės II etapas
2017-05-27 9
RS-280 jachtų klasės taurės I etapas
2017-05-06 8
Žurnalistų regatos III etapas
2017-10-14 5
Žurnalistų regatos II etapas
2017-08-11 5
Žurnalistų regatos I etapas
2017-05-06 4
Vardas Regatos
Mantas Kavaliauskas 11
Martynas Karpavičius 3
Karolis Atkočaitis 1
Vytis Ivanauskas 2
Anton Ogorodov 2
Tadas Kavaliauskas 2
Vytis Varanavičius 2
LNK   3

LIETUVA

  • LTU-632
  • |
  • Conrad 54
  • |
  • Klaipeda
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
"Rudeninė Baltija - kapitono Stepono Kudzevičiaus regata 2017"
2017-09-30 7
S.Marcinkevičiaus regata
2017-09-01 6
Klaipėdos "Pilies uosto" regata
2017-07-01 7
XII regata "Gero vėjo!"
2017-05-20 4
Vardas Regatos
Osvaldas Kudzevičius 4
Kristoferis Solovjov 2
Kestutis Kuzminskas 2
Danas KKasperavičius 1
Kristina Rinkevičiūtė 2
Andrius Balčiūnas 3
Laurynas Staniulis 1
Deividas Rimkus 1
Martynas Akulevičius 1
Simas Knapkis 1
Vincentas Songaila 2
Šarūnas Jančiauskas 1
Aurimas Kubilius 1
Giedrius Varpiotas 1
Artūras Kieža 2
Darius Tomaševičius 1
Arvydas Miškunas 1
Karolis Liekis 1
Algimantas Stanislauskas 2
Jola Songailėnė 1
Justinas Tuzikas 2
Jogailė Žiliutė 1
Eglė Kristutytė 2
Airidas Murauskas 1
Paulius Miškūnas 1
Mindaugas Kilikevičius 1
Danas Kasperavičius 1
Robertas Kudzevičius 1
Martina Adomavičienė 1

Livingstonas - Capital Group

  • LTU-2255
  • |
  • First 28
  • |
  • Kaunas
0 0 1
Pavadinimas Data Vieta
50-oji “Kuršių marių” regata
2017-08-05 3
Vardas Regatos
Sigitas Šmatavičius 1
Egidijus Kukta 1
Rytas Narbutas 1
Deividas Grinius 1
Vytautas Grigaliūnas 1

LTU-3615

  • LTU-3615
  • |
  • Triss Magnum
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Plateliai
2017-07-15 7
Vardas Regatos
Antanas Bertašius 1

LTU-458

  • LTU-458
  • |
  • Triss Magnum
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Plateliai
2017-07-15 9
Vardas Regatos
Renatas Jovarauskas 1

LTU-538

  • LTU-538
  • |
  • Pirat 22
0 0 0
Nėra regatų
Vardas Regatos
Artūras Aa 1

LTU333 by UNOHUB

  • LTU-333
  • |
  • RS-280
  • |
  • Kaunas
0 0 3
Pavadinimas Data Vieta
RS-280 jachtų klasės Medal Race
2017-10-14 4
RS-280 jachtų klasės Match Race finalai
2017-09-23 3
RS-280 jachtų klasės Match Race antras ratas
2017-07-15 3-6
RS-280 jachtų klasės taurės IV etapas
2017-07-01 4
RS-280 jachtų klasės Lietuvos čempionatas
2017-10-06 4
50-oji “Kuršių marių” regata
RS-280
2017-08-05 4
50-oji “Kuršių marių” regata
ASUS "KMR rėmėjų regata"
2017-08-05 12
RS-280 jachtų klasės taurės III etapas
RS-280
2017-06-17 5
RS-280 jachtų klasės taurės III etapas
RS-280
2017-06-17 3
RS-280 jachtų klasės Match Race pirmas ratas
2017-06-10 5-6
RS-280 jachtų klasės taurės II etapas
2017-05-27 3
RS-280 jachtų klasės taurės I etapas
2017-05-06 7
Žurnalistų regatos III etapas
2017-10-14 8
Žurnalistų regatos II etapas
2017-08-11 8
Žurnalistų regatos I etapas
2017-05-06 8
Vardas Regatos
Gediminas Sirvidas 11
Simonas Bačiulis 1
Jurgis Radzevičius 1
Justas Žegunis 1
Jonas Krivickas 1
Jungtinė žurnalistų komanda   3

Matahambre

  • LTU-2075
  • |
  • Platu 25
  • |
  • Vilnius
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
PLATU 25 Taurės XII Etapas
2017-10-22 8
PLATU 25 Taurės XI Etapas
2017-10-08 10
50-oji “Kuršių marių” regata
Platu-25
2017-08-05 4
50-oji “Kuršių marių” regata
Buriuomenės regata
2017-08-05 9
PLATU 25 Taurės VI Etapas
2017-07-08 9
"Karūnos" regata
2017-07-06 4
PLATU 25 Taurės V Etapas
2017-06-10 12
Pavasario regata - "Fujifilm" taurė
2017-05-13 9
PLATU 25 Taurės II Etapas
2017-05-06 7
PLATU 25 Taurės I Etapas
2017-04-15 7
Galvės Taurė 2017
2017-06-02 19
Vardas Regatos
Mindaugas SAULĖNAS 9
Rimantas Valys 7
Titas Kecorius 9
Viktoras Krinickis 6
Paulius Petrašiunas 6
Giedrė Saulėnė 3
Romas Čereška 2
Martynas Valys 1

MAXAN

  • LTU-11144
  • |
  • Maxi 68
0 1 0
Pavadinimas Data Vieta
Plateliai
2017-07-15 2
Vardas Regatos
Aleksas Kudriavcevas 1

Maxi 68

  • LTU-826
  • |
  • MAXI68
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Plateliai
2017-07-15 6
Vardas Regatos
Dainius Rusys 1

Milda

  • LTU-2212
  • |
  • Hanse 345
  • |
  • Kaunas
0 1 0
Pavadinimas Data Vieta
„Paršelio regata“
2017-10-13 2
Vardas Regatos
VALDAS BALCIUNAS 1
JONAS KRIVISKAS 1
Giedrius Kalibatas 1
Grazvydas Dubinckas 1
PAULIUS BALČIŪNAS 1

Mirage

  • LTU-1652
  • |
  • Dehler DB 1
  • |
  • Klaipeda
1 0 2
Pavadinimas Data Vieta
„Paršelio regata“
2017-10-13 8
„Neringa FM“ taurė
2017-08-26 5
50-oji “Kuršių marių” regata
2-ORC-C
2017-08-05 3
50-oji “Kuršių marių” regata
Buriuomenės regata
2017-08-05 1
Joninių nakties regata
2017-06-23 3
Vardas Regatos
Albertas Lukšys 3
Irena Lukšienė 3
Andrius Luksys 4
Mantas Luksys 4
Jevgenij Viazko 3
Radvile Jakimaviciute 1
Kęstas Daukantas 1
Gintarė Daukantė 1

Mondė

  • LTU-21
  • |
  • Opti 710
  • |
  • Kaunas
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Poseidono taurė - katamaranų čempionatas
2017-09-22 6
Plateliai
2017-07-15 10
Vardas Regatos
Aušra Žukauskaitė 1
Jurgita Stipinaitė 1
Valius Bogunas 1

Muzika

  • LTU-2069
  • |
  • Bull 7000
  • |
  • Trakai
2 4 1
Pavadinimas Data Vieta
Krištolo taurė
2017-10-21 2
Rudens regata
2017-10-07 2
J.Stabinio taurė
2017-09-16 3
Kazino regata
2017-09-09 2
50-oji “Kuršių marių” regata
2017-08-05 5
24 valandų regata Trakuose
2017-07-22 6
Vilniaus čempionatas
2017-07-15 2
"Karūnos" regata
2017-07-06 1
Joninių regata
2017-06-23 1
Vilniaus mero taurė
2017-06-17 4
Vardas Regatos
Liutauras Kižys 11
Rimantas Švedas 8
Gediminas Varvuolis 1
Laimutis Inkrata 1
Indrė Ramanavičienė 2
Jevgenijus Skuryginas 2
Artūras Ramanavičius 3
Marius Zabita 2

Nereide

  • LTU-cud 44
  • |
  • Bellona 23
  • |
  • Klaipeda
0 1 1
Pavadinimas Data Vieta
„Paršelio regata“
2017-10-13 10
S.Marcinkevičiaus regata
2017-09-01 3
Smiltynės Jachtklubo regata
2017-08-26 2
Vardas Regatos
Gvidas Misiūnas 3
Beatričė-Saulė Misiūnaitė 3
Viktorija Dapkutė 2
Sarune Gentviliene 1

Nerija

  • LTU-416
  • |
  • Bavaria 370
  • |
  • Vilnius
0 1 0
Pavadinimas Data Vieta
50-oji “Kuršių marių” regata
2-ORC-C
2017-08-05 2
50-oji “Kuršių marių” regata
ASUS "KMR rėmėjų regata"
2017-08-05 11
Vardas Regatos
Romas Jurevičius 1
Andrius Končius 1
Rimantas Grigonis 1
Dainius Jurevičius 1
Marius Petraitis 1
Renaldas Gineika 1
Anatolii Evdokimov 1
Ignas Končius 1

NidaIII

  • LTU-1111
  • |
  • X-35
  • |
  • Nida
0 1 1
Pavadinimas Data Vieta
Baltic Sea ORC Race
ORC bendra
2017-06-16 7
Baltic Sea ORC Race
ORC 0
2017-06-16 3
XII regata "Gero vėjo!"
2017-05-20 2
50-oji “Kuršių marių” regata
1-ORC-RC
2017-08-05 6
50-oji “Kuršių marių” regata
ASUS "KMR rėmėjų regata"
2017-08-05 4
Vardas Regatos
Arūnas Burkšas 3
Andrius Mamontovas 3
Andrius Nikanorovas 3
Einaras Burkšas 3
Mindaugas Jonuška 3
Domas Žičkus 2
Aistė Samuilytė Mamontovė 1
Jokūbas Nikanorovas 2
Gintas Markevičius 1
Arnas Eimutis 1
Gintas Morkevičius 1
Ričardas Novošinskas 1
Arūnas Valinskas 1

Nika

  • LTU-2056
  • |
  • Scampi 30
  • |
  • Vilnius
0 1 0
Pavadinimas Data Vieta
Joninių nakties regata
2017-06-23 7
Jūrinių jachtų taurė - "Klaipėda Jazz Race"
2017-06-02 2
"Pilypo" regata
2017-05-13 4
Vardas Regatos
Andrius Nikanorovas 3
Andrius Simonaitis 1
Marija Narušienė 1
Erika Zeleniakaitė 1
Audrius Simonaitis 1
Jokūbas Nikanorovas 1
Robertas Nikanorovas 1

OHANA-TBK

  • LTU-296
  • |
  • Conrad 25R
  • |
  • Trakai
2 2 0
Pavadinimas Data Vieta
J.Stabinio taurė
2017-09-16 2
24 valandų regata Trakuose
2017-07-22 4
Vilniaus čempionatas
2017-07-15 1
"Karūnos" regata
2017-07-06 2
Joninių regata
2017-06-23 5
Vilniaus mero taurė
2017-06-17 1
Galvės Taurė 2017
2017-06-02 4
Vardas Regatos
Dominykas Jogėla 5
Mindaugas Radžiūnas 5
Barbora Bernatonytė 6
Kotryna Kašėtaitė 6
Karolina Malakauskaitė 1

Omega

  • LTU-1623
  • |
  • Omega 28
  • |
  • Klaipėda
0 0 2
Pavadinimas Data Vieta
„Paršelio regata“
2017-10-13 7
"Rudeninė Baltija - kapitono Stepono Kudzevičiaus regata 2017"
2017-09-30 3
„Neringa FM“ taurė
2017-08-26 3
Joninių nakties regata
2017-06-23 2-3
Baltic Sea ORC Race
2017-06-16 6
XII regata "Gero vėjo!"
2017-05-20 7
"Pilypo" regata
2017-05-13 6
Vardas Regatos
Gintaras Žukauskas 8
Raimundas Norkus 7
Livija Bockiene 8
Arvydas Girdzijauskas 3
Rokas Vaičiūnas 1
Albertas Ramanauskas 1
Danas Andriulionis 1

Orangina

  • SWE-264
  • |
  • Compis 28
  • |
  • Trakai
0 0 1
Pavadinimas Data Vieta
Rudens regata
2017-10-07 3
Vardas Regatos
Miroslavas Urbonavicius 1

ORIENTAS

  • LTU-b/n
  • |
  • Maxi 68
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Plateliai
2017-07-15 11
Vardas Regatos
Orientas Azlauskas 1

Pandora

  • LTU-2077
  • |
  • Platu 25
  • |
  • Vilnius
3 1 4
Pavadinimas Data Vieta
PLATU 25 Taurės XII Etapas
2017-10-22 3
PLATU 25 Taurės XI Etapas
2017-10-08 3
50-oji “Kuršių marių” regata
2017-08-05 3
Vilniaus čempionatas
2017-07-15 3
PLATU 25 Taurės VI Etapas
2017-07-08 1
PLATU 25 Taurės V Etapas
2017-06-10 1
PLATU 25 Taurės II Etapas
2017-05-06 2
PLATU 25 Taurės I Etapas
2017-04-15 1
Galvės Taurė 2017
2017-06-02 4
Vardas Regatos
Tadas Žižys 10
Martin Wołkowicki 7
Tadas Meištinis 7
Justas Jauniškis 9
Matas Ilgūnas 1
Martin Volkovicki 1
Martin Wolkovicki 1
Marius Alekna 1
Karolis Judelevičius 1

Pelėda

  • LTU-1599
  • |
  • Dehler 34
  • |
  • Klaipėda
1 1 0
Pavadinimas Data Vieta
„Paršelio regata“
2017-10-13 6
„Neringa FM“ taurė
2017-08-26 4
Baltic Sea ORC Race
2017-06-16 2
"Pilypo" regata
2017-05-13 1
Vardas Regatos
Darius Bartkėnas 4
Laura Bartkėnienė 4
Andrius Veinšreideris 4
Aistė Veinšreiderė 4
Rolandas Rimkevičius 1
Neringa Rimkevičienė 1

Piranija

  • LTU-1547
  • |
  • Linjett 30
  • |
  • Klaipeda
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
„Paršelio regata“
2017-10-13 5
Vardas Regatos
Audrius Drungilas 1
Jurga Sokolova 1
Vladas Skuodis 1
linas jarašiūnas 1

Presto

  • LTU-1289
  • |
  • RS-280
  • |
  • Kaunas
0 2 0
Pavadinimas Data Vieta
RS-280 jachtų klasės Medal Race
2017-10-14 4
RS-280 jachtų klasės Match Race finalai
2017-09-23 5
RS-280 jachtų klasės Match Race antras ratas
2017-07-15 3-6
RS-280 jachtų klasės taurės IV etapas
2017-07-01 7
50-oji “Kuršių marių” regata
RS-280
2017-08-05 9
50-oji “Kuršių marių” regata
Buriuomenės regata
2017-08-05 8
50-oji “Kuršių marių” regata
Žurnalistų regata
2017-08-05 2
RS-280 jachtų klasės taurės III etapas
RS-280
2017-06-17 4
RS-280 jachtų klasės taurės III etapas
RS-280
2017-06-17 5
RS-280 jachtų klasės Match Race pirmas ratas
2017-06-10 4
RS-280 jachtų klasės taurės II etapas
2017-05-27 4
RS-280 jachtų klasės taurės I etapas
2017-05-06 6
Žurnalistų regatos III etapas
2017-10-14 7
Žurnalistų regatos II etapas
2017-08-11 2
Žurnalistų regatos I etapas
2017-05-06 6
Vardas Regatos
Gintaras Kažemekaitis 10
Marius Alekna 2
Domas Monkevičius 1
Vaidas Balčiūnas 2
Gintautas Pilkionis 1
Gytis Kažemekaitis 1
Valdas Brunza 1
Darius Kardokas 1
TV3   3

Propaganda

  • LTU-2067
  • |
  • Beneteau first class 8
  • |
  • Trakai
1 1 6
Pavadinimas Data Vieta
Krištolo taurė
2017-10-21 3
Rudens regata
2017-10-07 3
J.Stabinio taurė
2017-09-16 2
Kazino regata
2017-09-09 3
50-oji “Kuršių marių” regata
2017-08-05 4
Vilniaus mero taurė
2017-06-17 3
Šeimos regata I
2017-05-20 3
Pavasario regata - "Fujifilm" taurė
2017-05-13 1
Galvės Taurė 2017
2017-06-02 3
Vardas Regatos
Karolis Marcinonis 9
Rokas Babrauskas 8
Vytis Staskevičius 8
Evaldas Mundrys 8
Martynas Skrupskelis 4

Prus Primo

  • LTU-2037
  • |
  • SunFast 3200
  • |
  • Klaipėda
0 2 1
Pavadinimas Data Vieta
"Rudeninė Baltija - kapitono Stepono Kudzevičiaus regata 2017"
2017-09-30 2
50-oji “Kuršių marių” regata
2017-08-05 9
Klaipėdos "Pilies uosto" regata
2017-07-01 2
Baltic Sea ORC Race
ORC bendra
2017-06-16 6
Baltic Sea ORC Race
ORC A
2017-06-16 4
XII regata "Gero vėjo!"
2017-05-20 3
"Pilypo" regata
2017-05-13 5
Vardas Regatos
Gintaras Chomentauskas 6
Saulius Chomentauskas 6
Gvidas Misiūnas 5
Arvydas Dalikas 3
Beatričė Misiūnaitė 1
Romas Kerinas 2
Faustas Šimkevičius 1
Saulė Misiūnaitė 1

Pupa

  • LTU-319
0 1 0
Pavadinimas Data Vieta
J.Stabinio taurė
2017-09-16 2
Vardas Regatos
- - 1

Raganosis

  • LTU-373
  • |
  • RS-280
  • |
  • Kaunas
7 2 1
Pavadinimas Data Vieta
RS-280 jachtų klasės Medal Race
2017-10-14 2
RS-280 jachtų klasės Match Race finalai
2017-09-23 1
RS-280 jachtų klasės Match Race antras ratas
2017-07-15 7
RS-280 jachtų klasės taurės IV etapas
2017-07-01 1
RS-280 jachtų klasės Lietuvos čempionatas
2017-10-06 1
50-oji “Kuršių marių” regata
RS-280
2017-08-05 1
50-oji “Kuršių marių” regata
Buriuomenės regata
2017-08-05 5
50-oji “Kuršių marių” regata
Žurnalistų regata
2017-08-05 4
RS-280 jachtų klasės taurės III etapas
RS-280
2017-06-17 1
RS-280 jachtų klasės taurės III etapas
RS-280
2017-06-17 1
RS-280 jachtų klasės Match Race pirmas ratas
2017-06-10 9
RS-280 jachtų klasės taurės II etapas
2017-05-27 1
RS-280 jachtų klasės taurės I etapas
2017-05-06 5
Žurnalistų regatos III etapas
2017-10-14 2
Žurnalistų regatos II etapas
2017-08-11 4
Žurnalistų regatos I etapas
2017-05-06 3
Vardas Regatos
Saulius Pajarskas 11
Raimundas Daubaras 2
Algirdas Umbrasas 2
Deivis Galaburda 2
Martis Pajarskas 1
Vėjas Pajarskas 1
Verslo žinios   3

RANGO

  • LTU-2245
  • |
  • Dehler 42
  • |
  • Klaipėda
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
„Paršelio regata“
2017-10-13 4
"Rudeninė Baltija - kapitono Stepono Kudzevičiaus regata 2017"
2017-09-30 4
50-oji “Kuršių marių” regata
1-ORC-RC
2017-08-05 10
50-oji “Kuršių marių” regata
ASUS "KMR rėmėjų regata"
2017-08-05 10
Vardas Regatos
Šarūnas Sodeika 2
Vilius Roškus 3
Artūras Puidokas 3
Laurynas Staniulis 1
Karolis Atkočaitis 1
Valters Romans 2
Džiugas Grugaliūnas 2
Silards Kamergrauzis 1
Gintas Gailius 2
Mindaugas Baltrūnas 1
Egīls Krūmiņš 1
Mindaugas Stasiulis 1
Saulius Veselauskas 1

Rasa

  • LTU-20
  • |
  • Conrad 25 RT
  • |
  • Vilnius
0 0 4
Pavadinimas Data Vieta
Krištolo taurė
2017-10-21 6
Rudens regata
2017-10-07 3
J.Stabinio taurė
2017-09-16 5
Kazino regata
2017-09-09 6
50-oji “Kuršių marių” regata
2017-08-05 5
Vilniaus čempionatas
2017-07-15 3
"Karūnos" regata
2017-07-06 9
Vilniaus mero taurė
2017-06-17 7
Šeimos regata I
2017-05-20 3
Pavasario regata - "Fujifilm" taurė
2017-05-13 3
Galvės Taurė 2017
2017-06-02 6
Vardas Regatos
Liepa Kazlauskaitė 11
Vaiva Tumaite 4
Rita Pitlikaitė 3
Rasa Kolesnikovaitė 8
Laurynas Narbutas 1
Eva Žmuidinavičiūtė 8
Povilas Klybas 1
Lijana Jančytė 5
Vilma Bareikaitė 6
Vaiva Margelevičiūtė 1
Airinė Adomaitytė 1
Rūta Ambrasaitė 2
Saima Plerpaitė 2
Aurelija Rami 1
Milda Gaušytė 1
Viltare Syrusaite 1
Lijana Petrikėnė 1
Saulė Mačiukaitė 2

Regina

  • LTU-583
  • |
  • Carter 30
  • |
  • Klaipėda
1 2 0
Pavadinimas Data Vieta
„Paršelio regata“
2017-10-13 1
"Rudeninė Baltija - kapitono Stepono Kudzevičiaus regata 2017"
2017-09-30 2
50-oji “Kuršių marių” regata
2017-08-05 2
XII regata "Gero vėjo!"
2017-05-20 5
Vardas Regatos
Dovydas Kvederis 4
Gabrielius Marozas 4
Darius Mileška 1
Julius Paulikas 3
Vytautas Junušauskas 1
Edgaras Sabonas 1
Vytautas Janušauskas 2
Ilja Petriuk 1
Kastytis Bartusevičius 1

Rondo

  • LTU-1556
  • |
  • Rondo 33
  • |
  • Klaipėda
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
„Paršelio regata“
2017-10-13 6
"Rudeninė Baltija - kapitono Stepono Kudzevičiaus regata 2017"
2017-09-30 10
Joninių nakties regata
2017-06-23 5
Vardas Regatos
Kastytis Kunickas 3
Simonas Kunickas 3
Marijus Simanavicius 1
Marius Rimkus 1
Vilius Tamkvaitis 1
Irma Kirklytė 1

Runa

  • ITA-572
  • |
  • Melges 24
  • |
  • Klaipėda
0 2 0
Pavadinimas Data Vieta
50-oji “Kuršių marių” regata
2017-08-05 2
Baltic Sea ORC Race
ORC bendra
2017-06-16 4
Baltic Sea ORC Race
ORC A
2017-06-16 2
Vardas Regatos
Simonas Kunickas 1
Vilius Tamkvaitis 2
Marijus Simanavičius 2
Marius Rimkus 1
Simas Kunickas 1

Šatrija

  • LTU-1550
  • |
  • Ericson 35
  • |
  • Klaipeda
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
„Paršelio regata“
2017-10-13 4
Vardas Regatos
Gintaras Mašidlauskas 1
Artūras Letkauskas 1
Liucija Mašidlauskienė 1
Saida Venskaitienė 1
Raminta Jarutė 1
Valdas Jarutis 1
Guoda Jarutytė 1

SCORPIO

  • LTU-1596
  • |
  • Šliupas
  • |
  • Mingė
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
„Paršelio regata“
2017-10-13 2-4
Vardas Regatos
Deividas Talijūnas 1
Arminas Laučys 1
Linas Grubys 1

Šiaurinė

  • LTU-2064
  • |
  • ST-25
  • |
  • Trakai
0 2 3
Pavadinimas Data Vieta
Krištolo taurė
2017-10-21 2
Rudens regata
2017-10-07 4
J.Stabinio taurė
2017-09-16 9
Kazino regata
2017-09-09 3
Vienutininkų taurė
Kapitonų regata
2017-08-26 11
Vienutininkų taurė
Dublerių regata
2017-08-26 7
50-oji “Kuršių marių” regata
2017-08-05 7
Vilniaus čempionatas
2017-07-15 5
"Karūnos" regata
2017-07-06 3
Joninių regata
2017-06-23 6
Vilniaus mero taurė
2017-06-17 5
Šeimos regata I
2017-05-20 4
24 valandų regata Trakuose
2017-07-22 3
Pavasario regata - "Fujifilm" taurė
2017-05-13 2
Galvės Taurė 2017
2017-06-02 8
Vardas Regatos
Darius Sarsevičius 13
Arnas Zuikis 2
Donatas Tyla 10
Laurynas Bakutis 10
Lukas Cancingeris 10

Šmėkla PBS

  • LTU-2250
  • |
  • Platu 25
  • |
  • Vilnius
0 1 4
Pavadinimas Data Vieta
PLATU 25 Taurės XII Etapas
2017-10-22 5
PLATU 25 Taurės XI Etapas
2017-10-08 6
Rudens regata
2017-10-07 5 <