facebook_pixel

Jachtų istoriniai duomenys

Alexis

  • LTU-83
  • |
  • Minitoneris
  • |
  • Trakai
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Joninių regata
2018-06-22 5
Vardas Regatos
Dobilas Kezys 1

Alfeta

  • LTU-420
  • |
  • RS-280
  • |
  • Kauno
2 1 1
Pavadinimas Data Vieta
Žurnalistų regatos III etapas
2018-10-13 3
„RS 280“ jachtų klasės Lietuvos čempionatas
2018-10-05 8
Žurnalistų regatos II etapas
2018-08-10 2
Žurnalistų regatos I etapas
2018-05-05 1
Lietuvos buriavimo lygos VI etapas
2018-09-15 8
Tarptautinė LI „Kuršių marių regata“
RS-280
2018-08-04 8
Lietuvos buriavimo lygos I etapas
2018-05-05 4
Lietuvos buriavimo lygos II etapas
2018-05-12 5
Galvės taurė 2018
2018-06-01 1
Vardas Regatos
Ramūnas Sakalauskas 7
Mantas Sakalauskas 5
Michailas Palicinas 2
Emilis Valentinaitis 4
Justas Paplauskas 4
Rokas Petraška 1
1
Grazvile Sakalauskiene 1
Edvinas Urbonas 1

Aphrodite

  • LTU-1612
  • |
  • Aphrodite 25
  • |
  • Klaipėda
1 1 0
Pavadinimas Data Vieta
Kapitono Stepono Kudzevičiaus regata
2018-09-22 1
S.Marcinkevičiaus regata
2018-09-01 2
„Neringa FM“ taurė
2018-08-25 4
Vardas Regatos
Anatolij Dmitriščiuk 4
Viktoras Tereščenka 2
Michail Ševčenko 2
Oleg Čebanenko 2
Pavel Galievskij 1
Oleg Stasij 1
Grigorij Pantazi 1

Arcturus

  • LTU-1590
  • |
  • Catalina Capri 37
  • |
  • Klaipėda
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Tarptautinė LI „Kuršių marių regata“
1-ORC-RC
2018-08-04 8
Tarptautinė LI „Kuršių marių regata“
ASUS rėmėjų regata
2018-08-04 9
Joninių nakties regata
2018-06-22 6
Lietuvos ORC čempionatas - Klaipėda Jazz Race
ORC
2018-06-08 7
Lietuvos ORC čempionatas - Klaipėda Jazz Race
Klaipėda Jazz
2018-06-08 7
XV regata "Gero vėjo!"
2018-05-19 5
Vardas Regatos
Osvaldas Kudzevičius 4
Artūras Kieza 1
Martynas Akulevičius 3
Darius Tomoševičius 2
Martynas Jurkšaitis 2
Vytautas Cinkus 2
Vaiva Tumaitė 4
Rita Klybė 2
Vincentas Songaila 2
Valdas Klimantavičius 1
Martynas Urbikas 1
Juozas Gordevičius 2
Mantas Klimantavičius 1
Rita Pitlikaitė 1
Paulius Vertelka 2
Laurynas Narbutas 1
Sigitas Babilius 2
Mindaugas Saulėnas 1
Mindaugas Zabulis 1

Argentum

  • LTU-2526
  • |
  • Quantum 26
  • |
  • Trakai
0 2 0
Pavadinimas Data Vieta
J.Stabinio taurė
2018-09-15 2
Kazino regata
2018-09-08 2
Vardas Regatos
Saulius Budrevičius 2
Kastytis Budrevičius 2
Gytis Budrevičius 2
Asta Grykšaitė 2

AUDRONĖ JOLANTA

  • LTU-b/n
  • |
  • MARIJAMPOLĖ
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Marijampolės apskrities čempionatas 2018
2018-08-18 7
Vardas Regatos
DOVILIS SAVUKYNAS 1

Baltas

  • LTU-1537
  • |
  • Dehler 39SQ
  • |
  • KLAIPĖDA
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
S.Marcinkevičiaus regata
2018-09-01 5
„Neringa FM“ taurė
2018-08-25 6
Tarptautinė LI „Kuršių marių regata“
1-ORC-RC
2018-08-04 6
Tarptautinė LI „Kuršių marių regata“
ASUS rėmėjų regata
2018-08-04 10
Joninių nakties regata
2018-06-22 5
XV regata "Gero vėjo!"
2018-05-19 6
"Pilypo" regata
2018-05-12 6
Vardas Regatos
GINTARAS VAIČIŪNAS 6
ROKAS VAIČIŪNAS 6
GINTARAS MAKULIS 5
AIVARAS KAVALIAUSKAS 2
TADAS DIRVONSKIS 5
GINTARAS PRAKAPAS 5
Linas Jarašūnas 4
Gytis Treinys 1
Vytautas Valaitis 3
Aurimas Žiaušys 3
NAGLIS NASVYTIS 1
DAINIUS RAŽANSKAS 3
Andrius Dulinskas 1
Aistė Petkevičiutė 1
Gintaras Zukauskas 1
Gediminas Trepkus 1

Banga

  • LTU-238
  • |
  • Carter 30
  • |
  • Kaunas
1 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Kapitono Stepono Kudzevičiaus regata
2018-09-22 4-5
S.Marcinkevičiaus regata
2018-09-01 6
Tarptautinė LI „Kuršių marių regata“
2018-08-04 8
Klaipėdos "Pilies uosto" regata
2018-06-29 1
XV regata "Gero vėjo!"
2018-05-19 5
"Pilypo" regata
2018-05-12 4
Vardas Regatos
Alvydas Kalanavičius 6
Mindaugas Kubilius 4
Albertas Šileika 5
Raimundas Paškevičius 2
Boris Davidovič 5
Raimondas Paškevičius 1
Aistis Kalanavičius 1
Martynas Vilčinskas 1
Rimantas Lukoševičius 1

Barta

  • LTU-1206
  • |
  • RS-280
  • |
  • Kaunas
1 3 3
Pavadinimas Data Vieta
Žurnalistų regatos III etapas
2018-10-13 4
„RS 280“ jachtų klasės Lietuvos čempionatas
2018-10-05 4
„RS 280“ jachtų klasės Match Race finalai
2018-09-22 3
Žurnalistų regatos II etapas
2018-08-10 1
Žurnalistų regatos I etapas
2018-05-05 3
Lietuvos buriavimo lygos VI etapas
2018-09-15 2
Tarptautinė LI „Kuršių marių regata“
RS-280
2018-08-04 2
Lietuvos buriavimo lygos II etapas
2018-05-12 3
Lietuvos buriavimo lygos I etapas
2018-05-05 2
Vardas Regatos
Simonas Steponavičius 6
Domantas Juškevičius 5
Arūnas Kepežėnas 2
Linas Felenderis 2
Tomas Kairys 2
Gerardas Linauskas 2
Gytis Baranauskas 2
Benas Martišauskis 1
Simonas Jeršovas 2

Belone

  • LTU-2061
  • |
  • Projection 762
  • |
  • Vilnius
4 4 0
Pavadinimas Data Vieta
Krištolo taurė
2018-10-20 1
Rudens regata
2018-10-06 1
Tarptautinė LI „Kuršių marių regata“
2018-08-04 1
Vilniaus čempionatas
2018-07-14 2
"Karūnos" regata
2018-07-06 2
Joninių regata
2018-06-22 1
Vilniaus mero taurė
2018-06-16 2
Pavasario regata
2018-05-12 2
Galvės taurė 2018
2018-06-01 6
Vardas Regatos
Tomas Niparas 10
Jovitas Elzbergas 2
Tomas Narkus 5
Marius Janaščius 5
Gintautas Mikalkėnas 2
Kęstutis Vanagas 1
Irma Pranaitytė 2
Kętutis Vanagas 1
Ditė Elzbergaitė 2

BESTija

  • LTU-2208
  • |
  • Platu 25
  • |
  • Vilnius
3 3 2
Pavadinimas Data Vieta
Krištolo taurė
2018-10-20 3
PLATU 25 Taurės V Etapas (MEDAL RACE)
2018-10-06 1
PLATU 25 Taurės IV Etapas
2018-09-29 1
Smiltynės Uosto regata - Lietuvos PLATU 25 čempionatas
Platu 25
2018-07-26 2
Smiltynės Uosto regata - Lietuvos PLATU 25 čempionatas
In-port race
2018-07-26 2
PLATU 25 Taurės III Etapas / Match Race
2018-06-30 1
Joninių regata
2018-06-22 4
PLATU 25 Taurės II Etapas
2018-05-05 4
Galvės taurė 2018
2018-06-01 2
PLATU 25 Taurės I Etapas
2018-04-21 3
Vardas Regatos
Aidas Pivoriūnas 9
Adomas Valavičius 10
Artūras Asauskas 9
Tomas Vencius 1
Agnė Stankutė 1
Algirdas Žižys 6
Džiugas Kisielius 8
Linas Levickas 1
Radvilas Janulionis 1

Brillamar

  • LTU-2243
  • |
  • Platu 25
  • |
  • Vilnius
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
PLATU 25 Taurės V Etapas (MEDAL RACE)
2018-10-06 12
PLATU 25 Taurės IV Etapas
2018-09-29 9
Smiltynės Uosto regata - Lietuvos PLATU 25 čempionatas
Platu 25
2018-07-26 13
Smiltynės Uosto regata - Lietuvos PLATU 25 čempionatas
In-port race
2018-07-26 10
PLATU 25 Taurės III Etapas / Match Race
2018-06-30 10
PLATU 25 Taurės II Etapas
2018-05-05 7
Galvės taurė 2018
2018-06-01 19
PLATU 25 Taurės I Etapas
2018-04-21 7
Vardas Regatos
Tomas Sakalauskas 7
Monika Baltrušaitytė 4
Viktorija Jurgelionytė 7
Kristoforas Akromas 1
Vaidotas Pūkas 2
Monika Sakalauskienė 3
Karolis Marcinonis 2
Martynas Jurkšaitis 1
Mantas Adomavičius 5
Karolis M 1
Jonas Romeika 2

Caren

  • LTU-2019
  • |
  • šliupas
  • |
  • Klaipėda
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
S.Marcinkevičiaus regata
2018-09-01 7
„Neringa FM“ taurė
2018-08-25 10
Vardas Regatos
Gintaras Žukauskas 2
Raimundas Noorkus 1
Livija Bočkienė 1
Audrius Drungilas 1
Jurga Sokolova 1
Arvydas Girdzijauskas 1

CIAO

  • LTU-3000
  • |
  • Platu 25
  • |
  • TRAKAI
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
PLATU 25 Taurės V Etapas (MEDAL RACE)
2018-10-06 6
PLATU 25 Taurės IV Etapas
2018-09-29 8
J.Stabinio taurė
2018-09-15 5
Kazino regata
2018-09-08 4
Smiltynės Uosto regata - Lietuvos PLATU 25 čempionatas
Platu 25
2018-07-26 9
Smiltynės Uosto regata - Lietuvos PLATU 25 čempionatas
In-port race
2018-07-26 5
PLATU 25 Taurės III Etapas / Match Race
2018-06-30 6
Joninių regata
2018-06-22 5
PLATU 25 Taurės II Etapas
2018-05-05 8
Galvės taurė 2018
2018-06-01 14
PLATU 25 Taurės I Etapas
2018-04-21 9
Vardas Regatos
Ričardas Varno 9
Valdas Savickas 8
Dmitrij Krum 8
Pijus Savickas 2
Rokas Babrauskas 1
Justas Šutas 5
Agnė Skardinskienė 4
Mantas Klimantavičius 1
Justinas Šutas 1
Martynas Skrupskelis 1

COOL WATER

  • LTU-2777
  • |
  • X-35
  • |
  • Kaunas
5 1 1
Pavadinimas Data Vieta
S.Marcinkevičiaus regata
2018-09-01 1
„Neringa FM“ taurė
2018-08-25 1
Tarptautinė LI „Kuršių marių regata“
X-35
2018-08-04 1
Tarptautinė LI „Kuršių marių regata“
ASUS rėmėjų regata
2018-08-04 3
Lietuvos ORC čempionatas - Klaipėda Jazz Race
ORC
2018-06-08 1
Lietuvos ORC čempionatas - Klaipėda Jazz Race
Klaipėda Jazz
2018-06-08 1
XV regata "Gero vėjo!"
2018-05-19 2
Vardas Regatos
Raimondas Šiugždinis 4
Rimantas Vilkas 5
Tauras Rymonis 4
Arūnas Grigaitis 4
Arūnas Burkšas 1
Juozas Gordevičius 1
Laurynas Vilkas 1
Ričardas Novošinskas 1
Klaudio Kliučinskas 4
Andrius Joneikis 4
Aistė Noreikaitė 1
Rytis Šabūnas 1
Dangis Babikas 1
Arūnas Vilkauskas 1
Evaldas Plisas 3
Regimantas Buožius 2
Linas Karalius 2
Aidas Narbutas 1

Dea Fortuna

  • LTU-2046
  • |
  • Conrad 25R
  • |
  • Trakai
0 2 1
Pavadinimas Data Vieta
Kazino regata
2018-09-08 2
Vienutininkų taurė
2018-08-25 4
Vienutininkų taurė
2018-08-25 3
"Karūnos" regata
2018-07-06 2
Vardas Regatos
Aleksas Buturlis 3
Mindaugas Valavičius 2

Defiance

  • LTU-2266
  • |
  • Toledo 31
  • |
  • Klaipeda
1 2 1
Pavadinimas Data Vieta
Kapitono Stepono Kudzevičiaus regata
2018-09-22 4-5
S.Marcinkevičiaus regata
2018-09-01 4
„Neringa FM“ taurė
2018-08-25 3
Tarptautinė LI „Kuršių marių regata“
2018-08-04 7
Klaipėdos "Pilies uosto" regata
2018-06-29 2
Joninių nakties regata
2018-06-22 2
XV regata "Gero vėjo!"
2018-05-19 1
Vardas Regatos
OLEG ZELENIN 8
Dmitrij ZELENIN 6
Olesia Orlova 3
Eduard Gusev 7
Pavel Galievskij 1
Lev Charitonov 5
Dominykas Zelenin 2
Jegor Gubarev 1
Artūras Šimanskis 2

Delčia 2

  • LTU-125
  • |
  • Conrad 24
  • |
  • Vilnius
1 4 0
Pavadinimas Data Vieta
Kazino regata
2018-09-08 2
Vilniaus čempionatas
2018-07-14 1
"Karūnos" regata
2018-07-06 2
Joninių regata
2018-06-22 2
Vilniaus mero taurė
2018-06-16 2
Galvės taurė 2018
2018-06-01 10
Vardas Regatos
Valdas Savickas 5
Pijus Savickas 1
Jonas Vadapalas 6
Lukas Savickas 6
Paulius Vertelka 5
Agnė Vertelkaitė 4

Draco

  • LTU-153
  • |
  • Becker 27
  • |
  • Vilnius
2 1 3
Pavadinimas Data Vieta
Rudens regata
2018-10-06 3
J.Stabinio taurė
2018-09-15 1
Vienutininkų taurė
2018-08-25 8-9
24 valandų regata Trakuose
2018-07-20 3
Joninių regata
2018-06-22 1
Vilniaus mero taurė
2018-06-16 3
Pavasario regata
2018-05-12 2
Vardas Regatos
Jevgenijus Skuryginas 7
Artūras Ramanavičius 8
Marius Zabita 5
Indrė Ramanavičienė 7
Rimvydas Lukšys 1

Drama

  • LTU-2203
  • |
  • Platu 25
  • |
  • Vilnius
1 3 1
Pavadinimas Data Vieta
Krištolo taurė
2018-10-20 5
Rudens regata
2018-10-06 2
J.Stabinio taurė
2018-09-15 4
Kazino regata
2018-09-08 5
Vilniaus čempionatas
2018-07-14 3
"Karūnos" regata
2018-07-06 2
Joninių regata
2018-06-22 1
Galvės taurė 2018
2018-06-01 13
Pavasario regata
2018-05-12 2
Vardas Regatos
Marius Mudėnas 9
Vaidotas Pūkas 8
Gediminas Mickėnas 5
Mantas Mudėnas 8
Julius Žeimys 2
Marius Cibulskis 1
Audrius Stankevičius 7
Audrius Savickas 1

Egle

  • LTU-1518
  • |
  • Elan 34
  • |
  • Klaipeda
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Tarptautinė LI „Kuršių marių regata“
2018-08-04 9
Vardas Regatos
Gintautas Kurlavičius 2
Dainius Blaževičius 1
Arūnas Pakalniškis 1
Giedrius Ivaška 1
Ignas Ivaška 1
Roma Kelpšienė 1

Emilia

  • LTU-1621
  • |
  • Šliupas
  • |
  • Trakai
1 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Krištolo taurė
2018-10-20 1
Vardas Regatos
Romas Šematovič 1
Aivaras Riškus 1

Escape

  • GER-6630
0 0 0
Nėra regatų
Vardas Regatos
Eduard Gracholskis 1

Esmeralda

  • LTU-103
  • |
  • Conrad 24
  • |
  • Trakai
2 2 2
Pavadinimas Data Vieta
Krištolo taurė
2018-10-20 2
Rudens regata
2018-10-06 2
J.Stabinio taurė
2018-09-15 3
Kazino regata
2018-09-08 1
Vienutininkų taurė
2018-08-25 5
Tarptautinė LI „Kuršių marių regata“
2018-08-04 3
24 valandų regata Trakuose
2018-07-20 7
Joninių regata
2018-06-22 4
Vilniaus mero taurė
2018-06-16 1
Vardas Regatos
Miroslavas Urbonavičius 2
Laimis Smazinas 11
Egle . 1
Rokas Kilčiauskas 6
Sarunas Kulvietis 4
Artūras Kojala 1
Giedrius Savickas 2
Dainius Beliukevicius 1
Gediminas Buda 1

Esox - Roteksas

  • LTU-1639
  • |
  • X-99
  • |
  • Klaipėda
2 4 1
Pavadinimas Data Vieta
Kapitono Stepono Kudzevičiaus regata
2018-09-22 3-4
S.Marcinkevičiaus regata
2018-09-01 2
„Neringa FM“ taurė
2018-08-25 4
Tarptautinė LI „Kuršių marių regata“
1-ORC-RC
2018-08-04 2
Tarptautinė LI „Kuršių marių regata“
ASUS rėmėjų regata
2018-08-04 1
Klaipėdos "Pilies uosto" regata
2018-06-29 1
Joninių nakties regata
2018-06-22 3
XV regata "Gero vėjo!"
2018-05-19 2
"Pilypo" regata
2018-05-12 2
Vardas Regatos
Rimantas Stropus 9
Vilius Bartusevičius 8
Agnė Stankutė 8
Arūnas Povilaitis 3
Pavel Galijevskij 3
Darius Bartkėnas 1
Dominykas Kneižys 1
Mindaugas Petronis 6
Svajūnas Rauktys 4
Marius Nagdasovas 2
Rokas Vaičiūnas 1
Tomas Andrijauskas 1
Gabrielius Marozas 1
Pavel Makasejev 1

EXTREME

  • LTU-1620
  • |
  • X-35
  • |
  • Klaipėda
1 1 3
Pavadinimas Data Vieta
Kapitono Stepono Kudzevičiaus regata
2018-09-22 2
S.Marcinkevičiaus regata
2018-09-01 3
Tarptautinė LI „Kuršių marių regata“
X-35
2018-08-04 3
Tarptautinė LI „Kuršių marių regata“
ASUS rėmėjų regata
2018-08-04 5
Lietuvos ORC čempionatas - Klaipėda Jazz Race
ORC
2018-06-08 5
Lietuvos ORC čempionatas - Klaipėda Jazz Race
Klaipėda Jazz
2018-06-08 4
XV regata "Gero vėjo!"
2018-05-19 3
"Pilypo" regata
2018-05-12 1
Vardas Regatos
Aidas Pivoriūnas 4
Algirdas Žižys 2
Adomas Valavičius 3
Tomas Vencius 4
Jonas Romeika 3
Jonas Krivickas 5
Kristoforas Akromas 4
Aurelijus Idzelis 5
Martynas Vilčinskas 1
Aistis Kalanavičius 4
Gytis Dvilevičius 3
Mindaugas Baltrūnas 2
Tadas Žižys 1
Tadas Meištinis 1
Matas Ilgūnas 1
Martin Wolkovicki 1
Narūnas Žižys 1
Valdas Ramonaitis 2
Domas Idzelis 3

Falcon

  • SWE-1940
  • |
  • IF LYS 1.02
  • |
  • Gothenburg
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Joninių nakties regata
2018-06-22 6
Vardas Regatos
Pavel Galijevskij 2
Evgenij Malinauskas 1
Vladimir Markovic 1

Festina

  • LTU-156
  • |
  • Bavaria 890
  • |
  • Klaipėda
1 1 2
Pavadinimas Data Vieta
„Neringa FM“ taurė
2018-08-25 1
Tarptautinė LI „Kuršių marių regata“
2018-08-04 4
Joninių nakties regata
2018-06-22 3
XV regata "Gero vėjo!"
2018-05-19 2
"Pilypo" regata
2018-05-12 3
Vardas Regatos
Tomas Kavaliauskas 6
Gediminas Gudavičius 4
Vladas Skuodis 4
Rimas Kringelis 1
Arūnas Peseckas 4
Audrius Drungilas 1
Jurga Sokolova 1
Marius Matiukas 1

Frezi Grant

  • LTU-54
  • |
  • Custom built
  • |
  • Vilnius
3 2 1
Pavadinimas Data Vieta
Rudens regata
2018-10-06 1
J.Stabinio taurė
2018-09-15 2
Vienutininkų taurė
2018-08-25 6
Vienutininkų taurė
2018-08-25 10
Kazino regata
2018-09-08 1
"Karūnos" regata
2018-07-06 1
Joninių regata
2018-06-22 2
Vilniaus mero taurė
2018-06-16 3
Vardas Regatos
Vilgelmas Krinickis 7
Tomas Urbonas 4
Ovidijus Špeigis 4
Viktoras Krinickis 1

Geradiena

  • LTU-1280
  • |
  • Albin Ballad
  • |
  • Klaipėda
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Tarptautinė LI „Kuršių marių regata“
2018-08-04 7
"Pilypo" regata
2018-05-12 5
Vardas Regatos
Tauras Pėstininkas 2
Ilona Pestininkė 2
Gytis Treinys 2
Vytautas Vaitkus 1
Tadas Daugvila 1
Vytas Vaitkus 1

Granada

  • LTU-2277
  • |
  • Kylinė jachta
  • |
  • Klaipėda
0 0 0
Nėra regatų
Vardas Regatos
Romualdas Janušauskas 1

Hakuna Matata

  • LTU-2085
  • |
  • Platu 25
  • |
  • Vilnius
0 3 1
Pavadinimas Data Vieta
Krištolo taurė
2018-10-20 4
PLATU 25 Taurės V Etapas (MEDAL RACE)
2018-10-06 4
PLATU 25 Taurės IV Etapas
2018-09-29 4
J.Stabinio taurė
2018-09-15 2
Kazino regata
2018-09-08 2
Smiltynės Uosto regata - Lietuvos PLATU 25 čempionatas
Platu 25
2018-07-26 4
Smiltynės Uosto regata - Lietuvos PLATU 25 čempionatas
In-port race
2018-07-26 7
Vilniaus čempionatas
2018-07-14 2
PLATU 25 Taurės III Etapas / Match Race
2018-06-30 4
Joninių regata
2018-06-22 3
Galvės taurė 2018
2018-06-01 9
PLATU 25 Taurės II Etapas
2018-05-05 5
PLATU 25 Taurės I Etapas
2018-04-21 4
Vardas Regatos
Romas Jokubauskas 13
Arūnas Maisiejus 10
Ignas Balčiūnas 11
Jurgis Kovas 7
Rita Klybė 10
Karolis Marcinonis 3
Vilius Roškus 1
Gintautas Brazaitis 1
Dominykas Jogėla 1

Hornas

  • LTU-422
  • |
  • RS-280
  • |
  • Kaunas
1 2 4
Pavadinimas Data Vieta
Žurnalistų regatos III etapas
2018-10-13 2
„RS 280“ jachtų klasės Lietuvos čempionatas
2018-10-05 2
Žurnalistų regatos II etapas
2018-08-10 3
Žurnalistų regatos I etapas
2018-05-05 6
Lietuvos buriavimo lygos VI etapas
2018-09-15 7
Tarptautinė LI „Kuršių marių regata“
RS-280
2018-08-04 3
Galvės taurė 2018
2018-06-01 3
Lietuvos buriavimo lygos II etapas
2018-05-12 1
Lietuvos buriavimo lygos I etapas
2018-05-05 3
Vardas Regatos
Šarūnas Abraitis 9
Romualdas Kerinas 3
Virgilijus Lyvas 3
Arvydas Paunksnis 3
Arturas Paškevičius 2
Simas Kerinas 3
Ramunas Bloze 1

Idefix

  • LTU-1616
  • |
  • SW340
  • |
  • Klaipeda
0 2 1
Pavadinimas Data Vieta
S.Marcinkevičiaus regata
2018-09-01 6
„Neringa FM“ taurė
2018-08-25 10
Tarptautinė LI „Kuršių marių regata“
2018-08-04 2
Klaipėdos "Pilies uosto" regata
2018-06-29 3
Joninių nakties regata
2018-06-22 2
XV regata "Gero vėjo!"
2018-05-19 5
"Pilypo" regata
2018-05-12 5
Vardas Regatos
Tomas Barakauskas 8
Romualdas Adomavicius 5
Artūras Šimanskis 3
Egidijus Navickas 6
Simonas Kazlauskas 2
Rokas Barakauskas 6
Tadas Maniušis 6

Ieva

  • LTU-2013
  • |
  • Neva 21
  • |
  • Vilnius
0 0 0
Nėra regatų
Vardas Regatos
Ugnė Bužinskaitė 1
Aurimas Syrusas 1
Kristijonas Bartoševičius 1

Itella TV3

  • LTU-2225
  • |
  • Platu 25
  • |
  • Trakai
5 2 2
Pavadinimas Data Vieta
PLATU 25 Taurės V Etapas (MEDAL RACE)
2018-10-06 2
PLATU 25 Taurės IV Etapas
2018-09-29 3
Kazino regata
2018-09-08 3
Smiltynės Uosto regata - Lietuvos PLATU 25 čempionatas
Platu 25
2018-07-26 1
Smiltynės Uosto regata - Lietuvos PLATU 25 čempionatas
In-port race
2018-07-26 1
PLATU 25 Taurės III Etapas / Match Race
2018-06-30 2
PLATU 25 Taurės II Etapas
2018-05-05 1
PLATU 25 Taurės I Etapas
2018-04-21 1
Galvės taurė 2018
2018-06-01 1
Vardas Regatos
Juozas Gordevičius 6
Raimondas Šiugždinis 5
Mantas Klimantavičius 7
Aurelijus Katinas 8
Donatas Frejus 6
Mindaugas Vingras 5
Indrė Klimantavičienė 1
Ieva Katinė 1
Sigitas Babilius 1
Mindaugas Zabulis 2

Jazz

  • LTU-1001
  • |
  • Dominant 95
  • |
  • Trakai
1 0 3
Pavadinimas Data Vieta
J.Stabinio taurė
2018-09-15 3
Kazino regata
2018-09-08 3
Tarptautinė LI „Kuršių marių regata“
2018-08-04 6
Joninių regata
2018-06-22 3
Vilniaus mero taurė
2018-06-16 1
Galvės taurė 2018
2018-06-01 11
Vardas Regatos
Gintautas Burnickas 7
Nerijus Jackūnas 4
Gediminas Bugaitis 5
Donatas Vitkauskas 4
Jonas Blinstrubas 1
Justas Vileita 2
Edvardas Naskauskas 1
Marijus Vroblevičius 2
Edvardas Edvardas 1
Paulius Paulius 1
Julija Julija 1

Joga

  • LTU-1035
  • |
  • Beneteau First 27.7
  • |
  • Trakai
5 5 0
Pavadinimas Data Vieta
Krištolo taurė
2018-10-20 1
Rudens regata
2018-10-06 2
J.Stabinio taurė
2018-09-15 1
Vienutininkų taurė
2018-08-25 2
Vienutininkų taurė
2018-08-25 9
Kazino regata
2018-09-08 2
Tarptautinė LI „Kuršių marių regata“
2018-08-04 8
Vilniaus čempionatas
2018-07-14 1
"Karūnos" regata
2018-07-06 2
Joninių regata
2018-06-22 1
Vilniaus mero taurė
2018-06-16 2
Pavasario regata
2018-05-12 1
Vardas Regatos
Stanislovas Butkevičius 12
Dainius Zuokas 7
Albertas Valečka 9
Vidas Sakalauskas 1
Audrius Džiaugys 8
Arvydas Miškūnas 4
Paulius Miškūnas 3
Nojus Džiaugys 9
Henrikas Raškauskas 1
Arūnas Butkevičius 2
Tomas Miškūnas 1
Algirdas Umbrasas 1
Tomas Baleišis 1

Joker

  • LTU-1644
  • |
  • JOD 35
  • |
  • Klaipėda
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
S.Marcinkevičiaus regata
2018-09-01 4
„Neringa FM“ taurė
2018-08-25 7
Tarptautinė LI „Kuršių marių regata“
1-ORC-RC
2018-08-04 7
Tarptautinė LI „Kuršių marių regata“
ASUS rėmėjų regata
2018-08-04 6
XV regata "Gero vėjo!"
2018-05-19 4
Vardas Regatos
Marius Ambrulaitis 5
Erlandas Kulys 2
Tomas Jonika 2
Valerijus Adamonis 3
Dainius Blaževičius 1
Aivaras Panauskas 2
Eduard Gracholskij 2
Gintaras Harner 1
Gediminas Varvuolis 1
Rimvydas Kulys 1
Gintaras Gunter 1

Joldija

  • LTU-6
  • |
  • Conrad 24
  • |
  • Vilnius -Elektrėnai
0 0 1
Pavadinimas Data Vieta
Vilniaus čempionatas
2018-07-14 3
Galvės taurė 2018
2018-06-01 23
Vardas Regatos
Jurgis Vroblevičius 1
ŽYGIMANTAS STANKUS 1

Judrė

  • LTU-2057
  • |
  • rok24
  • |
  • Trakai
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Rudens regata
2018-10-06 4
J.Stabinio taurė
2018-09-15 4
Vardas Regatos
Justas Vileita 3
Honorata Kuncevic 3
Mindaugas Vileita 1
Nerijus Jackūnas 1

Keturi vėjai

  • LTU-2068
  • |
  • X-35
  • |
  • Klaipėda
2 1 0
Pavadinimas Data Vieta
Kapitono Stepono Kudzevičiaus regata
2018-09-22 1
„Neringa FM“ taurė
2018-08-25 5
Tarptautinė LI „Kuršių marių regata“
X-35
2018-08-04 2
Tarptautinė LI „Kuršių marių regata“
ASUS rėmėjų regata
2018-08-04 7
Lietuvos ORC čempionatas - Klaipėda Jazz Race
ORC
2018-06-08 4
Lietuvos ORC čempionatas - Klaipėda Jazz Race
Klaipėda Jazz
2018-06-08 5
XV regata "Gero vėjo!"
2018-05-19 1
Vardas Regatos
Adomas Janulionis 5
Šarūnas Meškys 4
Saulius Ivanauskas 4
Saulius Kinderis 4
Saturnas Stankus 4
Edgaras Daračius 3
Arūnas Daračius 1
Matas Kinderis 2
Radvilas Janulionis 1
Laurynas Ivanauskas 1
Vytautas Dambrava 2
Adomas Šablevičius 1
Andrius Milaševičius 1

Kiras

  • LTU-280
  • |
  • Conrad 25R
  • |
  • Vilnius
0 0 1
Pavadinimas Data Vieta
Joninių regata
2018-06-22 4
Pavasario regata
2018-05-12 3
Vardas Regatos
Vytautas Gipas 2
Saulius Mulevičius 2
Rimvydas Rimdžius 1
Mantas Vainoras 1
Martynas Austys 1

Kirkė

  • LTU-2080
  • |
  • Salona 34
  • |
  • Vilnius
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
"Pilypo" regata
2018-05-12 4
Vardas Regatos
Andrius Virbickas 1
Algis Petrulis 1
Justas Dambrauskas 1
Gintautas Gailius 1
Mindaugas Baltrūnas 1

Kometa

  • LTU-26
  • |
  • Conrad 25RT
  • |
  • Vilnius
0 4 2
Pavadinimas Data Vieta
Krištolo taurė
2018-10-20 2
Rudens regata
2018-10-06 3
J.Stabinio taurė
2018-09-15 2
Kazino regata
2018-09-08 5
Vienutininkų taurė
2018-08-25 8-9
Vienutininkų taurė
2018-08-25 7
Tarptautinė LI „Kuršių marių regata“
2018-08-04 9
Vilniaus čempionatas
2018-07-14 3
"Karūnos" regata
2018-07-06 4
Joninių regata
2018-06-22 2
Vilniaus mero taurė
2018-06-16 2
Pavasario regata
2018-05-12 4
Vardas Regatos
Aleksandr Tomaševskij 13
Gedas Liekis 8
Denis Malinkov 7
Igoris Pongonis 7
Michail Nikitin 9

Levante

  • LTU-1211
  • |
  • RS-280
  • |
  • Kaunas
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Žurnalistų regatos III etapas
2018-10-13 6-8
„RS 280“ jachtų klasės Lietuvos čempionatas
2018-10-05 6
Žurnalistų regatos II etapas
2018-08-10 5
Žurnalistų regatos I etapas
2018-05-05 8
Lietuvos buriavimo lygos VI etapas
2018-09-15 9
Tarptautinė LI „Kuršių marių regata“
RS-280
2018-08-04 5
Lietuvos buriavimo lygos II etapas
2018-05-12 8
Lietuvos buriavimo lygos I etapas
2018-05-05 7
Vardas Regatos
Mantas Kavaliauskas 9
Vytis Varanavičius 2
Anton Ogorodov 2
Tadas Kavaliauskas 1
Martynas Karpavičius 2
Vytis Ivanauskas 1

LIETUVA

  • LTU-632
  • |
  • Conrad 54
  • |
  • Klaipeda
0 1 1
Pavadinimas Data Vieta
Kapitono Stepono Kudzevičiaus regata
2018-09-22 2
S.Marcinkevičiaus regata
2018-09-01 5
XV regata "Gero vėjo!"
2018-05-19 3
Vardas Regatos
Osvaldas Kudzevičius 3
Agnė Bukartaitė 1
Vincentas Songaila 1
Greta Kilmonaitė 1
Artūras Kieža 1
Laurynas Bagdonas 1
Arvydas Kniukšta 1
Laura Stubraitė 1
Deividas Rimkus 1
Kristoferis Solovjov 1

Livingstonas - Capital Group

  • LTU-2255
  • |
  • First 28
  • |
  • Kaunas
0 1 0
Pavadinimas Data Vieta
„Neringa FM“ taurė
2018-08-25 6
Tarptautinė LI „Kuršių marių regata“
2018-08-04 2
Vardas Regatos
Sigitas Šmatavičius 2
Egidijus Kukta 2
Rytas Narbutas 2
Mantas Taujanskas 1
Aidas Narbutas 1
Deividas Grinius 1
Vygandas Jatautas 1
Donatas Kaminskas 1

LTU333 by UNOHUB

  • LTU-333
  • |
  • RS-280
  • |
  • Kaunas
0 2 1
Pavadinimas Data Vieta
Žurnalistų regatos III etapas
2018-10-13 5
„RS 280“ jachtų klasės Lietuvos čempionatas
2018-10-05 3
„RS 280“ jachtų klasės Match Race finalai
2018-09-22 2
Žurnalistų regatos II etapas
2018-08-10 6
Žurnalistų regatos I etapas
2018-05-05 7
Lietuvos buriavimo lygos VI etapas
2018-09-15 5
Tarptautinė LI „Kuršių marių regata“
RS-280
2018-08-04 4
Lietuvos buriavimo lygos II etapas
2018-05-12 4
Lietuvos buriavimo lygos I etapas
2018-05-05 6
Galvės taurė 2018
2018-06-01 2
Vardas Regatos
Gediminas Sirvidas 11
Simonas Bačiulis 3
Jurgis Radzevičius 3
Algis Nasvytis 2
Andrius Mamontovas 2
Laurynas Rimšas 1
Valdas Ramonaitis 2
Mindaugas Kazlauskas 3
Marius Kybartas 1
Justas Žegunis 1

Marika

  • LTU-250
  • |
  • Bermudunis sliupas
  • |
  • Trakai
0 1 0
Pavadinimas Data Vieta
Rudens regata
2018-10-06 2
Vardas Regatos
Romas Šematovič 1

Matahambre

  • LTU-2075
  • |
  • Platu 25
  • |
  • Vilnius
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
PLATU 25 Taurės V Etapas (MEDAL RACE)
2018-10-06 11
PLATU 25 Taurės IV Etapas
2018-09-29 10
Kazino regata
2018-09-08 6
Smiltynės Uosto regata - Lietuvos PLATU 25 čempionatas
Platu 25
2018-07-26 12
Smiltynės Uosto regata - Lietuvos PLATU 25 čempionatas
In-port race
2018-07-26 8
PLATU 25 Taurės III Etapas / Match Race
2018-06-30 8
Galvės taurė 2018
2018-06-01 12
PLATU 25 Taurės I Etapas
2018-04-21 12
Vardas Regatos
Mindaugas SAULĖNAS 6
Rimantas Valys 3
Titas Kecorius 5
Paulius Petrašiunas 7
Viktoras Krinickis 4
Povilas Kivaras 1
Aleksandr Babič 1
Giedrė Saulėnė 3
Juozas Gordevičius 1
Paulius Jeršovas 1
Mindaugas Zabulis 1

Mirage

  • LTU-1652
  • |
  • Dehler DB 1
  • |
  • Klaipeda
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
„Neringa FM“ taurė
2018-08-25 8
Tarptautinė LI „Kuršių marių regata“
2018-08-04 4
Joninių nakties regata
2018-06-22 7
Vardas Regatos
Albertas Lukšys 3
Irena Lukšienė 3
Andrius Luksys 3
Mantas Luksys 4
Žilvinas Dambrauskas 2
Sigitas Gurauskas 1
Robertas Galiūnas 1
Jevgenij Viazko 1
Edgaras Fridrikas 1

Mistress

  • LTU-2282
  • |
  • Platu 25
  • |
  • Vilnius
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Krištolo taurė
2018-10-20 6
PLATU 25 Taurės V Etapas (MEDAL RACE)
2018-10-06 7
PLATU 25 Taurės IV Etapas
2018-09-29 6
Smiltynės Uosto regata - Lietuvos PLATU 25 čempionatas
Platu 25
2018-07-26 5
Smiltynės Uosto regata - Lietuvos PLATU 25 čempionatas
In-port race
2018-07-26 11
Vilniaus čempionatas
2018-07-14 5
PLATU 25 Taurės III Etapas / Match Race
2018-06-30 11
PLATU 25 Taurės II Etapas
2018-05-05 10
Galvės taurė 2018
2018-06-01 17
PLATU 25 Taurės I Etapas
2018-04-21 10
Vardas Regatos
Karolis Judelevičius 8
Marius Alešiūnas 1
Kajus Tamkvaitis 8
Mantas Baužinskas 7
Ieva Ščervianinaitė 7
Gytis Vaitkevičius 1
Jaroslavas Snarskis 6

Muzika

  • LTU-2069
  • |
  • Bull 7000
  • |
  • Trakai
6 2 2
Pavadinimas Data Vieta
Krištolo taurė
2018-10-20 2
Rudens regata
2018-10-06 3
J.Stabinio taurė
2018-09-15 1
Kazino regata
2018-09-08 1
Vienutininkų taurė
2018-08-25 4
24 valandų regata Trakuose
2018-07-20 1
Vilniaus čempionatas
2018-07-14 1
Tarptautinė LI „Kuršių marių regata“
2018-08-04 5
"Karūnos" regata
2018-07-06 1
Joninių regata
2018-06-22 2
Vilniaus mero taurė
2018-06-16 3
Pavasario regata
2018-05-12 1
Vardas Regatos
Liutauras Kižys 14
Rimantas Švedas 9
Gintaras Augustinavičius 4
Egidijus Vakarinas 1
Jevgenijus Skuryginas 4
Marius Zabita 3
Indrė Ramanavičienė 1
Rimvydas Lukšys 1

Nerija

  • LTU-416
  • |
  • Bavaria 370
  • |
  • Vilnius
0 0 1
Pavadinimas Data Vieta
Tarptautinė LI „Kuršių marių regata“
2-ORC-C
2018-08-04 3
Tarptautinė LI „Kuršių marių regata“
ASUS rėmėjų regata
2018-08-04 11
Vardas Regatos
Marius Petraitis 1
Andrius Končius 1
Renaldas Gineika 1
Dainius Jurevičius 1
Rimantas Grigonis 1
Anatolii Jevdokimov 1
Gabrielė Petraitytė 1
Daumantė Petraitytė 1

Nida

  • LTU-565
  • |
  • Carter 30
  • |
  • Klaipeda
0 0 0
Nėra regatų
Vardas Regatos
Kastytis Bartusevičius 1

NidaIII

  • LTU-1111
  • |
  • X-35
  • |
  • Nida
0 3 2
Pavadinimas Data Vieta
„Neringa FM“ taurė
2018-08-25 2
2018 M. TARPTAUTINĖ RĖKYVOS REGATA OLEGO TRUCHANO TAUREI LAIMĖTI
2018-07-14 2
Tarptautinė LI „Kuršių marių regata“
X-35
2018-08-04 4
Tarptautinė LI „Kuršių marių regata“
ASUS rėmėjų regata
2018-08-04 2
Lietuvos ORC čempionatas - Klaipėda Jazz Race
ORC
2018-06-08 3
Lietuvos ORC čempionatas - Klaipėda Jazz Race
Klaipėda Jazz
2018-06-08 3
Vardas Regatos
Arūnas Burkšas 3
Gintas Morkevičius 3
Einaras Burkšas 3
Mindaugas Jonuška 3
Ričardas Novošinskas 3
Adomas Muralis 1
Mantas Bončkus 1
Edita Petrauskaitė 1
Tomas Vencius 1
Gabrielė PETRAITYTĖ 1
Simonas Steponavičius 2
Andrius Nikanorovas 2
Andrius Mamontovas 2

Nika

  • LTU-2056
  • |
  • Scampi 30
  • |
  • Vilnius
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
„Neringa FM“ taurė
2018-08-25 12
Vardas Regatos
Andrius Nikanorovas 1
Andrius Simonaitis 1
Jokūbas Nikanorovas 1
Robertas Nikanorovas 1
Linda Čipena 1

OHANA-TBK

  • LTU-296
  • |
  • Conrad 25R
  • |
  • Trakai
1 0 2
Pavadinimas Data Vieta
Kazino regata
2018-09-08 1
24 valandų regata Trakuose
2018-07-20 5
"Karūnos" regata
2018-07-06 3
Joninių regata
2018-06-22 6
Vilniaus mero taurė
2018-06-16 3
Vardas Regatos
Kotryna Kašėtaitė 2
Dominykas Jogėla 5
Barbora Bernatonytė 2
Mindaugas Radžiūnas 5
Dominykas Žižys 3
Karolina Malakauskaitė 3

Omega

  • LTU-1623
  • |
  • Omega 28
  • |
  • Klaipėda
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Klaipėdos "Pilies uosto" regata
2018-06-29 4
Joninių nakties regata
2018-06-22 8
Vardas Regatos
Livija Bockiene 3
Gintaras Žukauskas 1
Arvydas Girdzijauskas 1
Raimundas Norkus 1
Audrius Drungilas 1
Jurga Sokolova 1

Pandora

  • LTU-2077
  • |
  • Platu 25
  • |
  • Vilnius
0 3 4
Pavadinimas Data Vieta
PLATU 25 Taurės V Etapas (MEDAL RACE)
2018-10-06 3
PLATU 25 Taurės IV Etapas
2018-09-29 2
Smiltynės Uosto regata - Lietuvos PLATU 25 čempionatas
Platu 25
2018-07-26 3
Smiltynės Uosto regata - Lietuvos PLATU 25 čempionatas
In-port race
2018-07-26 3
PLATU 25 Taurės III Etapas / Match Race
2018-06-30 3
Galvės taurė 2018
2018-06-01 4
PLATU 25 Taurės II Etapas
2018-05-05 2
PLATU 25 Taurės I Etapas
2018-04-21 2
Vardas Regatos
Tadas Žižys 7
Tadas Meištinis 5
Justas Jauniškis 7
Martin Wołkowicki 4
Vilius Roškus 5
Martin Wolkowicki 1
Matas Ilgūnas 1
Martin Volkovicki 2
Dominykas Žižys 2
Narūnas Žižys 1

Pelėda

  • LTU-1599
  • |
  • Dehler 34
  • |
  • Klaipėda
1 0 1
Pavadinimas Data Vieta
S.Marcinkevičiaus regata
2018-09-01 3
Joninių nakties regata
2018-06-22 5
"Pilypo" regata
2018-05-12 1
Vardas Regatos
Darius Bartkėnas 4
Laura Bartkėnienė 3
Andrius Veinšreideris 2
Aistė Veinšreiderė 2
Rolandas Rimkevičius 2
Neringa Rimkevičienė 1

Pietvis

  • LTU-1605
  • |
  • Janneau Sun Odyssey 36i
  • |
  • Klaipėda
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Tarptautinė LI „Kuršių marių regata“
2-ORC-C
2018-08-04 10
Tarptautinė LI „Kuršių marių regata“
ASUS rėmėjų regata
2018-08-04 13
Vardas Regatos
Vytautas Gipas 2
Timūras Kobeckis 1
Almontas Kybartas 1
Modestas Plakys 1
Tomas Tumėnas 1
Raminta Vileniškienė 1

Piranija

  • LTU-1547
  • |
  • Linjett 30
  • |
  • Klaipeda
0 0 0
Nėra regatų
Vardas Regatos
Audrius Drungilas 1

Presto

  • LTU-1289
  • |
  • RS-280
  • |
  • Kaunas
0 0 1
Pavadinimas Data Vieta
„RS 280“ jachtų klasės Lietuvos čempionatas
2018-10-05 7
„RS 280“ jachtų klasės Match Race finalai
2018-09-22 4
Lietuvos buriavimo lygos VI etapas
2018-09-15 3
Tarptautinė LI „Kuršių marių regata“
2018-08-04 7
Lietuvos buriavimo lygos II etapas
2018-05-12 9
Lietuvos buriavimo lygos I etapas
2018-05-05 9
Vardas Regatos
Gintaras Kažemėkaitis 7
Vaidas Balčiūnas 2
Mykolas Verbyla 2
Marius Alekna 2
Mindaugas Baltrunas 2
Edvinas Urbonas 1

Propaganda

  • LTU-2067
  • |
  • Beneteau first class 8
  • |
  • Trakai
1 1 3
Pavadinimas Data Vieta
J.Stabinio taurė
2018-09-15 3
„Neringa FM“ taurė
2018-08-25 2
Tarptautinė LI „Kuršių marių regata“
2018-08-04 4
Joninių regata
2018-06-22 3
Vilniaus mero taurė
2018-06-16 1
Pavasario regata
2018-05-12 3
Galvės taurė 2018
2018-06-01 7
Vardas Regatos
Evaldas Mundrys 5
Rokas Babrauskas 7
Karolis Marcinonis 6
Vytis Staskevičius 6
Martynas Skrupskelis 4
Dominykas Jogėla 1
Simona Šoparaitė 1
Aleksandras Kunickas 1
Alma Lapušauskaite 1

PRUS PRIMO

  • LTU-2037
  • |
  • SunFast 3200
  • |
  • Klaipėda
1 0 1
Pavadinimas Data Vieta
Tarptautinė LI „Kuršių marių regata“
2018-08-04 4
Lietuvos ORC čempionatas - Klaipėda Jazz Race
ORC
2018-06-08 6
Lietuvos ORC čempionatas - Klaipėda Jazz Race
Klaipėda Jazz
2018-06-08 6
XV regata "Gero vėjo!"
2018-05-19 1
"Pilypo" regata
2018-05-12 3
Vardas Regatos
Gintaras Chomentauskas 4
Saulius Chomentauskas 4
Agnė Balčiūtė 4
Eva Eglė Žmuidinavičiūtė 1
Vilma Bareikaitė 1
Arvydas Dalikas 2
Romas Kerinas 1
Gvidas Misiūnas 2
Saulė Misiūnaitė 1
Viktorija Jurgelionyte 1

Raganosis

  • LTU-373
  • |
  • RS-280
  • |
  • Kaunas
6 1 0
Pavadinimas Data Vieta
Žurnalistų regatos III etapas
2018-10-13 1
„RS 280“ jachtų klasės Lietuvos čempionatas
2018-10-05 1
„RS 280“ jachtų klasės Match Race finalai
2018-09-22 1
Žurnalistų regatos II etapas
2018-08-10 4
Žurnalistų regatos I etapas
2018-05-05 4
Lietuvos buriavimo lygos VI etapas
2018-09-15 1
Tarptautinė LI „Kuršių marių regata“
RS-280
2018-08-04 1
Lietuvos buriavimo lygos I etapas
2018-05-05 1
Lietuvos buriavimo lygos II etapas
2018-05-12 2
Vardas Regatos
Saulius Pajarskas 9
Algirdas Umbrasas 2
Rytis Šabūnas 2
Deivis Galaburda 2
Raimundas Daubaras 2
Vėjas Pajarskas 2
1

Rasa

  • LTU-20
  • |
  • Conrad 25 RT
  • |
  • ŽIEŽMARIAI
0 1 0
Pavadinimas Data Vieta
Kazino regata
2018-09-08 6
Vilniaus čempionatas
2018-07-14 4
"Karūnos" regata
2018-07-06 5
Vilniaus mero taurė
2018-06-16 5
Pavasario regata
2018-05-12 2
Galvės taurė 2018
2018-06-01 5
Vardas Regatos
Eva Žmuidinavičiūtė 7
Laurynas Narbutas 1
Rita Pitlikaitė 1
Rasa Kolesnikovaitė 6
Lijana Jančytė 4
Vilma Bareikaitė 6
Saima Plerpaitė 1
Aurelija Ramanauskaitė 1
Inga Cibulskaite 1
Mantas Klimantavičius 1
Ugnė Kolesnikovaitė 1
Liepa Kazlauskaitė 3
Asta Grykšaitė 1

Regina

  • LTU-583
  • |
  • Carter 30
  • |
  • Klaipėda
0 1 0
Pavadinimas Data Vieta
„Neringa FM“ taurė
2018-08-25 5
Tarptautinė LI „Kuršių marių regata“
2018-08-04 5
Joninių nakties regata
2018-06-22 4
"Pilypo" regata
2018-05-12 2
Vardas Regatos
Gabrielius Marozas 4
Dovydas Kvederis 4
Julius Paulikas 2
Ilja Petriuk 1
Veronika Marozienė 2
Edmundas Gylys 1
Edgaras Sabonas 1
Darius Mileška 1

Relax

  • LTU-1567
  • |
  • Ohlson 28 (retas modelis)
  • |
  • Nida
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
„Neringa FM“ taurė
2018-08-25 8
Vardas Regatos
Karolis Atkočaitis 1
Gytis Vaičikauskas 1
Adomas Pėkis 1
Armandas Kožemečenko 1

Rondo

  • LTU-1556
  • |
  • Rondo 33
  • |
  • Klaipėda
0 0 1
Pavadinimas Data Vieta
XV regata "Gero vėjo!"
2018-05-19 3
Vardas Regatos
Kastytis Kunickas 1
Simonas Kunickas 1

Runa

  • ITA-572
  • |
  • Melges 24
  • |
  • Klaipėda
1 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Tarptautinė LI „Kuršių marių regata“
2018-08-04 5
Joninių nakties regata
2018-06-22 1
Vardas Regatos
Simonas Kunickas 2
Vilius Tamkvaitis 2
Gediminas Petrauskas 1
Marijus Simanavičius 2
Marius Rimkus 1

Šatrija

  • LTU-1550
  • |
  • Ericson 35
  • |
  • Klaipeda
1 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Joninių nakties regata
2018-06-22 1
Vardas Regatos
Gintaras Mašidlauskas 1

Šaulys

  • LTU-2772
  • |
  • Dominant Race Special
  • |
  • Trakai
0 0 1
Pavadinimas Data Vieta
"Karūnos" regata
2018-07-06 3
Joninių regata
2018-06-22 4
Pavasario regata
2018-05-12 4
Vardas Regatos
Kastytis Bartusevičius 1
Arūnas Kuras 4
Virginijus Obolevičius 3
Vaidotas Sakalas 3
Vytautas Rudžianskas 2
Jo Lazzetti 1
Gediminas Kuras 1
Violeta Mačiulaitienė 1

SCORPIO

  • LTU-1596
  • |
  • Šliupas
  • |
  • Mingė
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Joninių nakties regata
2018-06-22 10-12
Vardas Regatos
Arminas Laučys 1
Sigitas Marozas 1
Paulius Marozas 1

Šiaurinė

  • LTU-2064
  • |
  • ST-25
  • |
  • Trakai
1 1 3
Pavadinimas Data Vieta
Krištolo taurė
2018-10-20 3
Rudens regata
2018-10-06 4
J.Stabinio taurė
2018-09-15 3
Vienutininkų taurė
2018-08-25 7
Kazino regata
2018-09-08 4
Vienutininkų taurė
2018-08-25 6
Vilniaus čempionatas
2018-07-14 2
24 valandų regata Trakuose
2018-07-20 6
"Karūnos" regata
2018-07-06 6
Joninių regata
2018-06-22 3
Vilniaus mero taurė
2018-06-16 1
Pavasario regata
2018-05-12 5
Galvės taurė 2018
2018-06-01 8
Vardas Regatos
Darius Sarsevičius 12
Artūras Sujetovas 4
Laurynas Bakutis 1
Lukas Cancingeris 2
Donatas Tyla 1
Tomas Kurlinkus 1

Šmėkla PBS

  • LTU-2250
  • |
  • Platu 25
  • |
  • Vilnius
0 1 3
Pavadinimas Data Vieta
Krištolo taurė
2018-10-20 2
PLATU 25 Taurės V Etapas (MEDAL RACE)
2018-10-06 5
PLATU 25 Taurės IV Etapas
2018-09-29 5
J.Stabinio taurė
2018-09-15 3
Kazino regata
2018-09-08 8
Smiltynės Uosto regata - Lietuvos PLATU 25 čempionatas
Platu 25
2018-07-26 7
Smiltynės Uosto regata - Lietuvos PLATU 25 čempionatas
In-port race
2018-07-26 4
"Karūnos" regata
2018-07-06 3
PLATU 25 Taurės III Etapas / Match Race
2018-06-30 5
Pavasario regata
2018-05-12 4
PLATU 25 Taurės II Etapas
2018-05-05 3
Galvės taurė 2018
2018-06-01 11
PLATU 25 Taurės I Etapas
2018-04-21 5
Vardas Regatos
Mindaugas Rutkauskas 10
Simonas Rasimavičius 8
Tomas Miškūnas 1
Paulius Miškūnas 1
Andrius Petraitis 5
Laurynas Galeckas 6
Vytenis Ūsas 6
Mantas Katinas 2
Rokas Babrauskas 1
Vladimir Tajencuk 1
Laimonas Belickas 1
Martynas Buivys 4
Viktoras Rutkauskas 2
Ovidijus Barkauskas 5
Mindaugas Voldemaras 1

Soto

  • LTU-165
  • |
  • Bermudų šliūpas
  • |
  • Trakai
0 0 0
Nėra regatų
Vardas Regatos
Saulius Šukaitis 1
Renata Šukaitienė 1

Stinta

  • LTU-2079
  • |
  • Jeanneau Sun Oddysey 33i
  • |
  • Nida
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Tarptautinė LI „Kuršių marių regata“
2-ORC-C
2018-08-04 5
Tarptautinė LI „Kuršių marių regata“
ASUS rėmėjų regata
2018-08-04 12
Joninių nakties regata
2018-06-22 7
Vardas Regatos
Jonas Blinstrubas 3
Ieva Blinstrubienė 1
Zigmas Raudys 1
Rimas Kringelis 1
Mantas Marozas 1

Taip

  • LTU-177
  • |
  • Conrad 24
  • |
  • Trakai
0 1 0
Pavadinimas Data Vieta
Vilniaus čempionatas
2018-07-14 2
"Karūnos" regata
2018-07-06 3-4
Vardas Regatos
Kastytis Jurevičius 1
Kęstutis Jurevičius 1

Tango

  • LTU-1250
  • |
  • First 28
  • |
  • Kaunas
1 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Tarptautinė LI „Kuršių marių regata“
2018-08-04 1
Vardas Regatos
Aidas Narbutas 1
Paulius Raslavičius 1
Arūnas Dzikas 1
Andrius Petrauskas 1
Maks Lobanov 1

TEGU

  • LTU-2235
  • |
  • X-35
  • |
  • Klaipėda
0 2 1
Pavadinimas Data Vieta
Kapitono Stepono Kudzevičiaus regata
2018-09-22 3-4
„Neringa FM“ taurė
2018-08-25 3
Tarptautinė LI „Kuršių marių regata“
X-35
2018-08-04 5
Tarptautinė LI „Kuršių marių regata“
ASUS rėmėjų regata
2018-08-04 4
Lietuvos ORC čempionatas - Klaipėda Jazz Race
ORC
2018-06-08 2
Lietuvos ORC čempionatas - Klaipėda Jazz Race
Klaipėda Jazz
2018-06-08 2
Vardas Regatos
Jurgis Janulionis 4
Matas Janulionis 3
Matas Stankevičius 3
Raigardas Tarvydis 2
Arūnas Mirinas 3
Romualdas Jakubauskas 1
Audrius Macevičius 1
Jonas Dagys 2
Andrejus Šidlovskij 1
Antanas Marcelionis 2
Darius Kašėta 2
Marius Gabrijolavičius 2
Artūras Strelčiūnas 2

Terra

  • LTU-487
  • |
  • Becker 27
  • |
  • Kaunas
0 0 1
Pavadinimas Data Vieta
Kapitono Stepono Kudzevičiaus regata
2018-09-22 3
S.Marcinkevičiaus regata
2018-09-01 8
XV regata "Gero vėjo!"
2018-05-19 4
"Pilypo" regata
2018-05-12 6
Vardas Regatos
Gintaras Klemensas Kalonaitis 4
Ričardas Draugelis 1
Valdas Gasiūnas 1
Dainius Narkevičius 3
Valentinas Mieldažis 2
Audronis Gliaudelis 1

Tigra

  • LTU-1032
  • |
  • Mantra 7000
  • |
  • Trakai
0 1 0
Pavadinimas Data Vieta
Rudens regata
2018-10-06 2
Galvės taurė 2018
2018-06-01 4
Vardas Regatos
Dainius Rudzikas 2
Kęstutis Vanagas 1
Marius Maskoliūnas 1
Audrius Dūdėnas 1

Time Out

  • LTU-18
  • |
  • Microsail 18
  • |
  • Trakai
4 2 2
Pavadinimas Data Vieta
Krištolo taurė
2018-10-20 1
Rudens regata
2018-10-06 1
J.Stabinio taurė
2018-09-15 2
Vienutininkų taurė
2018-08-25 5
Kazino regata
2018-09-08 3
Vienutininkų taurė
2018-08-25 8
24 valandų regata Trakuose
2018-07-20 2
Vilniaus čempionatas
2018-07-14 4
"Karūnos" regata
2018-07-06 1
Joninių regata
2018-06-22 3
Vilniaus mero taurė
2018-06-16 4
Pavasario regata
2018-05-12 1
Vardas Regatos
Antanas Valavičius 13
Andrius Radavičius 9
Mindaugas Valavičius 1
Andrius Radzevicius 1
Deividas Valavičius 1

Tojana -A-ZET-EXTREME

  • LTU-2003
  • |
  • JOD 35
  • |
  • VILNIUS
0 1 0
Pavadinimas Data Vieta
„Neringa FM“ taurė
2018-08-25 9
Tarptautinė LI „Kuršių marių regata“
1-ORC-RC
2018-08-04 9
Tarptautinė LI „Kuršių marių regata“
ASUS rėmėjų regata
2018-08-04 8
Klaipėdos "Pilies uosto" regata
2018-06-29 2
Joninių nakties regata
2018-06-22 4
XV regata "Gero vėjo!"
2018-05-19 4
"Pilypo" regata
2018-05-12 7
Vardas Regatos
Antanas Gerasimavičius 7
Mančius Veselauskas 3
Justas Savinius Petrulis 2
Kristupas Skarulis 2
Julius Kupetauskas 5
Matas Stankevičius 3
Darius Sarsevičius 1
Dominykas Žižys 2
Jurgis Jurgelionis 2
Saulius Veselauskas 1
Linas Levickas 1
Marius Levickas 1
Paulius Kupetauskas 1
Justas Laurinaitis 1
Neilas Straukas 1
Tomas Povilonis 1
Mykolas Višniauskas 1
Povilas Kupetauskas 1
Julius Dūdėnas 1
Gintautas Brazaitis 1

ToRa - Hegelmann

  • LTU-2220
  • |
  • Platu 25
  • |
  • Kaunas
0 0 1
Pavadinimas Data Vieta
Tarptautinė LI „Kuršių marių regata“
2018-08-04 3
Smiltynės Uosto regata - Lietuvos PLATU 25 čempionatas
Platu 25
2018-07-26 10
Smiltynės Uosto regata - Lietuvos PLATU 25 čempionatas
In-port race
2018-07-26 12
PLATU 25 Taurės III Etapas / Match Race
2018-06-30 7
Vilniaus mero taurė
2018-06-16 4
Galvės taurė 2018
2018-06-01 16
Vardas Regatos
Tomas Jurgelevičius 4
Martynas Tarasevičius 6
Šarūnas Felenderis 5
Darius Pilkionis 1
Šarūnas Kupetis 1
Raimundas Vasiliauskas 4
Gytis Vilutis 5
Daina Makūnienė 2

Vainius

  • LTU-123
  • |
  • Conrad 25RT
  • |
  • Trakai
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Krištolo taurė
2018-10-20 5
"Karūnos" regata
2018-07-06 8
Joninių regata
2018-06-22 5
Vilniaus mero taurė
2018-06-16 6
Vardas Regatos
Deividas Talijūnas 3
Aurimas Špukas 3
Andrius Iškauskas 1
Martynas Šeputis 3
Jurijus Mackevičius 1
Vytautas Rutkauskas 2

Vasara

  • LTU-53
  • |
  • Conrad 25R
  • |
  • Trakai
8 0 2
Pavadinimas Data Vieta
Krištolo taurė
2018-10-20 1
Rudens regata
2018-10-06 1
J.Stabinio taurė
2018-09-15 1
Vienutininkų taurė
2018-08-25 3
Kazino regata
2018-09-08 3
Vienutininkų taurė
2018-08-25 1
Vilniaus čempionatas
2018-07-14 1
"Karūnos" regata
2018-07-06 1
Joninių regata
2018-06-22 1
Vilniaus mero taurė
2018-06-16 4
Pavasario regata
2018-05-12 1
Vardas Regatos
Romualdas Janusauskas 11
Valdas Bagdonas 8
Arturas Puidokas 11
Darius Plumpa 12
Augustas Janusauskas 10
Galina Borsak 8
Sergejus Tretjakas 6

VėjasPlius

  • LTU-271
  • |
  • Conrad 25R
  • |
  • Vilnius
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Krištolo taurė
2018-10-20 4
Rudens regata
2018-10-06 5
Galvės taurė 2018
2018-06-01 9
Vardas Regatos
Vytautas Cinkus 3
Vaiva Tumaite 2
Dimitrij Krum 1
Dovydas Čipkus 1
Darius Tomoševičius 1
Osvaldas Kudzevicius 1

Verdenė Plius

  • LTU-099
  • |
  • RS-280
  • |
  • Kaunas
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Žurnalistų regatos III etapas
2018-10-13 6-8
Žurnalistų regatos II etapas
2018-08-10 8
Žurnalistų regatos I etapas
2018-05-05 5
Lietuvos buriavimo lygos VI etapas
2018-09-15 6
Lietuvos buriavimo lygos II etapas
2018-05-12 6
Vardas Regatos
Gražvydas Lukoševičius 6

Vilma

  • LTU-47
  • |
  • Conrad 24
  • |
  • Nida
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Tarptautinė LI „Kuršių marių regata“
2018-08-04 6
Vardas Regatos
Vytis Dedonis 1
Jonas Jakubonis 1
Laimonas Lileika 1
Giedrius Gelgotas 1

Vilnia

  • LTU-36
  • |
  • ST 25
  • |
  • Vilnius
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
J.Stabinio taurė
2018-09-15 4
Vardas Regatos
- - 1

Whisper

  • LTU-2082
  • |
  • Platu 25
  • |
  • Vilnius
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
PLATU 25 Taurės V Etapas (MEDAL RACE)
2018-10-06 8
PLATU 25 Taurės IV Etapas
2018-09-29 7
Smiltynės Uosto regata - Lietuvos PLATU 25 čempionatas
Platu 25
2018-07-26 11
Smiltynės Uosto regata - Lietuvos PLATU 25 čempionatas
In-port race
2018-07-26 9
PLATU 25 Taurės III Etapas / Match Race
2018-06-30 9
PLATU 25 Taurės II Etapas
2018-05-05 11
Galvės taurė 2018
2018-06-01 20
PLATU 25 Taurės I Etapas
2018-04-21 8
Vardas Regatos
Rytis Bernatonis 7
Gediminas Lukšys 7
Vytautas Uniūnas 4
Linas Škarnulis 7
Gerardas Penikas 5
Algirdas Umbrasas 3

White Whale

  • LTU-2074
  • |
  • Platu 25
  • |
  • Vilnius
8 3 0
Pavadinimas Data Vieta
Krištolo taurė
2018-10-20 1
Rudens regata
2018-10-06 1
J.Stabinio taurė
2018-09-15 1
Vienutininkų taurė
2018-08-25 1
Kazino regata
2018-09-08 7
Vienutininkų taurė
2018-08-25 2
Vilniaus čempionatas
2018-07-14 1
"Karūnos" regata
2018-07-06 1
Joninių regata
2018-06-22 2
Tarptautinė LI „Kuršių marių regata“
2018-08-04 2
Vilniaus mero taurė
2018-06-16 1
Pavasario regata
2018-05-12 1
Vardas Regatos
Julius Maseiva 13
Linas Baublys 8
Audrius Macevicius 8
Ričerdas Anskaitis 1
Algirdas Umbrasas 3
Andrius Grigaras 1
Vilius Roškus 3
Adomas Šablevičius 4
Laurynas Staniulis 1
Artūras Puidokas 1
Jonas Drasutavičius 1
Sofija Maseivaite 1
Marija Maseivaite 1

Wikiwiki

  • LTU-2213
  • |
  • Platu 25
  • |
  • Vilnius
0 0 1
Pavadinimas Data Vieta
PLATU 25 Taurės V Etapas (MEDAL RACE)
2018-10-06 10
PLATU 25 Taurės IV Etapas
2018-09-29 11
Smiltynės Uosto regata - Lietuvos PLATU 25 čempionatas
Platu 25
2018-07-26 8
Smiltynės Uosto regata - Lietuvos PLATU 25 čempionatas
In-port race
2018-07-26 6
Vilniaus čempionatas
2018-07-14 4
Joninių regata
2018-06-22 7
Vilniaus mero taurė
2018-06-16 3
Galvės taurė 2018
2018-06-01 18
Pavasario regata
2018-05-12 5
PLATU 25 Taurės II Etapas
2018-05-05 9
PLATU 25 Taurės I Etapas
2018-04-21 11
Vardas Regatos
Artūras Puskunigis 10
Marius Dapkus 7
Vytenis Gudas 4
Aleksas Buturlis 1
Narūnas Žižys 2
Antanas Gerasimavičius 1
Džiugas Kisielius 1
Andrius Daukantas 1
VALENTINAS JANULIS 1

X-xs

  • LTU-1583
  • |
  • X-79
  • |
  • Klaipeda
2 0 0
Pavadinimas Data Vieta
S.Marcinkevičiaus regata
2018-09-01 1
„Neringa FM“ taurė
2018-08-25 9
Tarptautinė LI „Kuršių marių regata“
2018-08-04 1
Vardas Regatos
Dominykas Kneižys 3
Donatas Šimkus 2
Dmitrij Stankevič 3
Darius Lučka 2
Marija Miežanskienė 1

YAMAYA

  • LTU-2073
  • |
  • Platu 25
  • |
  • Trakai
1 1 1
Pavadinimas Data Vieta
PLATU 25 Taurės V Etapas (MEDAL RACE)
2018-10-06 9
PLATU 25 Taurės IV Etapas
2018-09-29 12
Kazino regata
2018-09-08 1
Smiltynės Uosto regata - Lietuvos PLATU 25 čempionatas
Platu 25
2018-07-26 6
Smiltynės Uosto regata - Lietuvos PLATU 25 čempionatas
In-port race
2018-07-26 13
PLATU 25 Taurės III Etapas / Match Race
2018-06-30 12
Joninių regata
2018-06-22 6
Vilniaus mero taurė
2018-06-16 2
Pavasario regata
2018-05-12 3
Galvės taurė 2018
2018-06-01 22
PLATU 25 Taurės II Etapas
2018-05-05 6
PLATU 25 Taurės I Etapas
2018-04-21 6
Vardas Regatos
Algirdas Dagys 9
Joris Dagys 5
Irmantas Matulis 4
Kajus Oškutis 2
Darius Kašėta 3
Kotryna Kašėtaitė 1
Matas Petrauskas 1
Giedrius Pauplys 1
Arūnas Mirinas 1
Ramūnas Balčiūnas 1
Audrūnas Slepkovas 1
Jurgis Janulionis 1
Matas Janulionis 1

Žaltys

  • LTU-1037
  • |
  • compis 28
0 1 0
Pavadinimas Data Vieta
Krištolo taurė
2018-10-20 2
Vardas Regatos
Vadimas Grigonis 1

zAza

  • LTU-2
  • |
  • Condrad 25RT
  • |
  • Trakai
0 1 0
Pavadinimas Data Vieta
Rudens regata
2018-10-06 2
"Karūnos" regata
2018-07-06 7
Vardas Regatos
Gintaras Chomentauskas 3
Edita Dereškevičiūtė 2
Saulius Chomentauskas 1
Agnė Balčiūtė 1

Zig Zag

  • LTU-1232
  • |
  • RS-280
  • |
  • Kaunas
0 1 0
Pavadinimas Data Vieta
Žurnalistų regatos III etapas
2018-10-13 6-8
„RS 280“ jachtų klasės Lietuvos čempionatas
2018-10-05 5
„RS 280“ jachtų klasės Match Race finalai
2018-09-22 5
Žurnalistų regatos II etapas
2018-08-10 7
Žurnalistų regatos I etapas
2018-05-05 2
Lietuvos buriavimo lygos VI etapas
2018-09-15 4
Tarptautinė LI „Kuršių marių regata“
RS-280
2018-08-04 6
Lietuvos buriavimo lygos II etapas
2018-05-12 7
Lietuvos buriavimo lygos I etapas
2018-05-05 5
Vardas Regatos
Aivaras Mieliauskas 10
Andrius Ganatauskas 2
Rytis Ambrozaitis 2
Tadas Jomantas 2
Viktoras Peseckas 2
Mantas Karpavičius 1
Airidas Rutkauskas 2
Marius Baslikovas 1