facebook_pixel

Jachtų istoriniai duomenys

Adrija

  • LTU-401
  • |
  • Kaunas
0 0 0
Nėra regatų
Vardas Regatos
Anelė Naruševičiūtė 1

Alexis

  • LTU-83
  • |
  • Minitoneris
  • |
  • Trakai
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Joninių regata
2019-06-21 4
Vardas Regatos
Dobilas Kezys 1

Alfeta

  • LTU-420
  • |
  • RS-280
  • |
  • Kauno
2 0 2
Pavadinimas Data Vieta
Žurnalistų regatos III etapas
2019-10-12 1
Lietuvos RS-280 jachtų klasės taurė - VI etapas (MEDAL RACE)
2019-10-12 3
Lietuvos Respublikos RS-280 jachtų klasės čempionatas
2019-09-13 8
Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata
2019-07-27 7
Lietuvos RS-280 jachtų klasės taurė - V etapas
2019-07-13 5
Lietuvos RS-280 jachtų klasės taurė - IV etapas
2019-06-29 5
Lietuvos RS-280 jachtų klasės taurė - III etapas
2019-06-08 7
Galvės taurė 2019
2019-05-31 1
Žurnalistų regatos I etapas
2019-05-04 7
Lietuvos RS-280 jachtų klasės taurė - I etapas
2019-04-27 3
Lietuvos RS-280 jachtų klasės taurė - II etapas
2019-05-04 8
Vardas Regatos
Ramūnas Sakalauskas 13
Mantas Sakalauskas 5
Michailas Palicinas 4
Justas Paplauskas 5
Andrius Ramonaitis 5
Emilis Valentinaitis 2
Rokas Petraška 2
Edvinas Urbonas 1
Grazvile Sakalauskiene 1
Edita Urbone 1

Aphrodite

  • LTU-1612
  • |
  • Aphrodite 25
  • |
  • Klaipėda
1 1 1
Pavadinimas Data Vieta
„Neringa FM“ taurė
2019-08-17 1
Klaipėdos "Pilies uosto" regata
2019-07-13 3
Joninių nakties regata
2019-06-21 2
Vardas Regatos
Anatolij Dmitriščiuk 3
Viktoras Tereščenka 2
Michail Ševčenko 2
Aleksandr Tereščenko 1
Ivan Jalunin 1
Oleg Čebanenko 1

Arcturus

  • LTU-1590
  • |
  • Catalina Capri 37
  • |
  • Klaipėda
1 1 1
Pavadinimas Data Vieta
„Paršelio regata“ Nr. 20
LKRT-H
2019-10-11 3
„Paršelio regata“ Nr. 20
ETNA arbatos
2019-10-11 4-10
S.Marcinkevičiaus regata
2019-08-31 2
Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata
2019-07-27 7
Klaipėdos "Pilies uosto" regata
2019-07-13 6
Joninių nakties regata
2019-06-21 1
Vardas Regatos
Osvaldas Kudzevičius 5
Kęstutis Kuzminskas 5
Vytautas Cinkus 5
Kristoferis Solovjov 3
Rita Pitlikaitė 2
Viktorija Jurgelionytė 4
Martynas Akulevičius 2
Laura Stubraitė 1
Sigitas Galentas 1
Aidas Pivoriunas 1
Darius Tomoševičius 2
Vaiva Tumaitė 1
Vilma Bareikaitė 1
Rikantas Lukavičius 2
Irmantas Budrys 1
Juozas Gvazdaitis 1

Argentum

  • LTU-2526
  • |
  • Quantum 26
  • |
  • Trakai
0 1 1
Pavadinimas Data Vieta
Galvės taurė 2019
2019-05-31 3
Pavasario regata
2019-05-11 2
Vardas Regatos
Saulius Budrevičius 2
Gytis Budrevičius 1
Gintaras Varnas 1
Gabrielė Varnaitė 1
Kastytis Budrevičius 1
Eugenijus Bytautas 1
Dalia Jankute 1

AVE VITA

  • LTU-906
  • |
  • Carter 30
  • |
  • Vilnius
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata
2019-07-27 4
Vardas Regatos
Vygantas Stankus 1
Darius Jauniškis 1
Nerijus Juodelis 1
Rasa Kolesnikvaitė 1
Miroslav Novickij 1
Valdas Klimantavičius 1

Avotini

  • FIN-134
  • |
  • Platu 25
  • |
  • Riga
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Galvės taurė 2019
2019-05-31 14
Vardas Regatos
Filips Titovs 1
Igors Galkins 1
Sergejs Pervuskins 1
Olesia Pervushkina 1
Ivan Titovs 1

Baltas

  • LTU-1537
  • |
  • Dehler 39SQ
  • |
  • KLAIPĖDA
0 1 1
Pavadinimas Data Vieta
S.Marcinkevičiaus regata
2019-08-31 3
„Neringa FM“ taurė
2019-08-17 2
Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata
1-ORC-RC
2019-07-27 4
Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata
Rėmėjų regata
2019-07-27 8
Joninių nakties regata
2019-06-21 4
Lietuvos ORC čempionatas - Klaipėda Jazz Race
ORC
2019-06-06 7
Lietuvos ORC čempionatas - Klaipėda Jazz Race
KLAIPĖDA JAZZ
2019-06-06 7
Vardas Regatos
Gintaras Vaičiūnas 6
Rokas Vaičiūnas 6
GINTARAS MAKULIS 5
Tadas Dirvonskis 6
Aurimas Žiaušys 4
Andrius Dulinskas 2
Gintaras Prakapas 4
Maksimas Grečkin 3
Justas Lukauskas 1
Vytautas Valaitis 3
Gintaras Žukauskas 2
NAGLIS NASVYTIS 1
AIVARAS KAVALIAUSKAS 2
Ignas Lenkauskas 1
Egidijus Lubys 1
Aistė Petkevičiutė 1

Banga

  • LTU-238
  • |
  • Carter 30
  • |
  • Kaunas
0 1 1
Pavadinimas Data Vieta
S.Marcinkevičiaus regata
2019-08-31 3
Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata
2019-07-27 2
Joninių nakties regata
2019-06-21 10
XVI regata "Gero vėjo!"
2019-05-18 6-7
Vardas Regatos
Alvydas Kalanavičius 4
Albertas Šileika 4
Mindaugas Kubilius 3
Boris Davidovič 4
Raimondas Paškevičius 2
Benas Bestauskas 1
Valdas Balčiūnas 1
Paulius Balčiūnas 1

Banzai

  • LTU-417
  • |
  • Helmsman 751
  • |
  • Kaunas
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata
2019-07-27 4
Vardas Regatos
Rolandas Mieliauskas 1
Marius Bašlykovas 1
Deivis Peteris 1
Rimantas Vladas Morozovas 1
Irmantas Felenderis 1
Rokas Blazys 1

Barta

  • LTU-1206
  • |
  • RS-280
  • |
  • Kaunas
0 1 2
Pavadinimas Data Vieta
Žurnalistų regatos III etapas
2019-10-12 3
Lietuvos RS-280 jachtų klasės taurė - VI etapas (MEDAL RACE)
2019-10-12 4-5
Lietuvos Respublikos RS-280 jachtų klasės čempionatas
2019-09-13 3
Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata
2019-07-27 8
Lietuvos RS-280 jachtų klasės taurė - V etapas
2019-07-13 9
Lietuvos RS-280 jachtų klasės taurė - IV etapas
2019-06-29 7
Lietuvos RS-280 jachtų klasės taurė - III etapas
2019-06-08 8
RS280 Match Race
2019-05-25 2
Žurnalistų regatos I etapas
2019-05-04 9
Lietuvos RS-280 jachtų klasės taurė - I etapas
2019-04-27 8
Lietuvos RS-280 jachtų klasės taurė - II etapas
2019-05-04 7
Vardas Regatos
Simonas Steponavičius 13
Tomas Kairys 5
Arūnas Kepežėnas 5
Gytis Baranauskas 5
Linas Felenderis 4
Aidis Jaškevičius 1
Gerardas Linauskas 4
Benas Martišauskis 4

Basta

  • LTU-2010
  • |
  • Dixie 27
1 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Pavasario regata
2019-05-11 1
Vardas Regatos
Konstantinas Kozlovas 1

Belone

  • LTU-2061
  • |
  • Projection 762
  • |
  • Vilnius
7 3 1
Pavadinimas Data Vieta
Halloween'o regata
2019-10-26 1
Krištolo taurė
2019-10-19 1
Rudens regata
2019-10-05 1
J.Stabinio taurė
2019-09-21 2
Skaisčio regata
2019-09-07 1
Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata
2019-07-27 3
Vilniaus čempionatas
2019-07-13 2
"Karūnos" regata
2019-07-06 1
Vilniaus taurė
2019-06-08 2
Šeimos regata
2019-05-25 6
Galvės taurė 2019
2019-05-31 1
Pavasario regata
2019-05-11 1
Vardas Regatos
Tomas Niparas 12
Marius Janaščius 2
Linas Levickas 7
Izabelė Niparaitė 1
Justas Dambrauskas 3
Tomas Narkus 3
Gintautas Mikalkėnas 1
Mindaugas Šiaučiūnas 3
Ditė Elzbergaitė 2

BESTija

  • LTU-2208
  • |
  • Platu 25
  • |
  • Vilnius
3 6 3
Pavadinimas Data Vieta
Halloween'o regata
2019-10-26 1
Krištolo taurė
2019-10-19 3
PLATU 25 Taurės V Etapas (MEDAL RACE)
2019-10-05 3
PLATU 25 Taurės IV Etapas
2019-09-28 2
„Neringa FM“ taurė
2019-08-17 7
Lietuvos Platu 25 jachtų klasės čempionatas
2019-08-15 1
Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata
PLATU-25
2019-07-27 2
Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata
Žurnalistų regata
2019-07-27 1
PLATU 25 Taurės III Etapas
2019-06-29 2
Joninių regata
2019-06-21 3
Galvės taurė 2019
2019-05-31 2
PLATU 25 Taurės II Etapas
2019-05-04 2
PLATU 25 Taurės I Etapas
2019-04-20 2
Vardas Regatos
Algirdas Žižys 9
Džiugas Kisielius 9
Lijana Jančytė 5
Adomas Valavičius 8
Aidas Pivoriūnas 7
Artūras Asauskas 11
Narūnas Žižys 2
Vilius Roškus 2
Agnė Stankutė 1
Narimantas Žižys 1
Aleksas Buturlis 1
Jonas Romeika 1
Algirdas Žižiys 1

Brillamar

  • LTU-2243
  • |
  • Platu 25
  • |
  • Vilnius
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
PLATU 25 Taurės V Etapas (MEDAL RACE)
2019-10-05 11
PLATU 25 Taurės III Etapas
2019-06-29 12
Galvės taurė 2019
2019-05-31 16
PLATU 25 Taurės II Etapas
2019-05-04 10
PLATU 25 Taurės I Etapas
2019-04-20 9
Vardas Regatos
Tomas Sakalauskas 5
Viktorija Jurgelionytė 4
Martynas Jurkšaitis 5
Karolis Marcinonis 4
Vaidotas Pūkas 5
Aleksas Buturlis 1
Gediminas Mickėnas 1

Caren

  • LTU-2019
  • |
  • šliupas
  • |
  • Klaipėda
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
XVI regata "Gero vėjo!"
2019-05-18 5
Vardas Regatos
Gintaras Žukauskas 1
Arvydas Girdzijauskas 1
Livija Bočkienė 1

CIAO

  • LTU-3000
  • |
  • Platu 25
  • |
  • TRAKAI
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
PLATU 25 Taurės V Etapas (MEDAL RACE)
2019-10-05 16
PLATU 25 Taurės IV Etapas
2019-09-28 10
J.Stabinio taurė
2019-09-21 5
Lietuvos Platu 25 jachtų klasės čempionatas
2019-08-15 9
Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata
2019-07-27 4
PLATU 25 Taurės III Etapas
2019-06-29 9
Galvės taurė 2019
2019-05-31 12
PLATU 25 Taurės II Etapas
2019-05-04 9
PLATU 25 Taurės I Etapas
2019-04-20 11
Vardas Regatos
Naglis Nasvytis 2
Valdas Savickas 7
Justas Šutas 5
Pijus Savickas 9
Ričardas Varno 8
Lijana Jančytė 1
Aleksandras Varno 1
Vytautas Cinkus 1
Dmitrij Krum 5
Justinas Šutas 1
Gintaras Chomentauskas 1
Agnė Skardinskienė 1
Rokas Babrauskas 1

COOL WATER

  • LTU-2777
  • |
  • X-35
  • |
  • Kaunas
2 1 1
Pavadinimas Data Vieta
Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata
X-35
2019-07-27 1
Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata
Rėmėjų regata
2019-07-27 4
Lietuvos ORC čempionatas - Klaipėda Jazz Race
ORC
2019-06-06 2
Lietuvos ORC čempionatas - Klaipėda Jazz Race
KLAIPĖDA JAZZ
2019-06-06 3
XVI regata "Gero vėjo!"
2019-05-18 1
Vardas Regatos
Raimondas Šiugždinis 3
Arūnas Grigaitis 3
Andrius Joneikis 3
Evaldas Plisas 2
Regimantas Buožius 3
Rimantas Vilkas 3
Klaudio Kliučinskas 2
Aistė Noreikaitė 2
Donatas Frėjus 1
Aidas Dekaminavičius 1
Linas Karalius 1

Dea Fortuna

  • LTU-2046
  • |
  • Conrad 25R
  • |
  • Trakai
1 1 1
Pavadinimas Data Vieta
Halloween'o regata
2019-10-26 4
Vilniaus čempionatas
2019-07-13 1
"Karūnos" regata
2019-07-06 3
Joninių regata
2019-06-21 2
Šeimos regata
2019-05-25 6
Pavasario regata
2019-05-11 4
Vardas Regatos
Aleksas Buturlis 6
Adomas Valavičius 2
Evelina Žvinytė 1
Mindaugas Valavicius 4
Marius Dapkus 1
Renaldas Narušis 1

Delčia 2

  • LTU-125
  • |
  • Conrad 24
  • |
  • Vilnius
1 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Krištolo taurė
2019-10-19 4
Skaisčio regata
2019-09-07 1
Galvės taurė 2019
2019-05-31 5
Vardas Regatos
Valdas Savickas 3
Lukas Savickas 2
Pijus Savickas 2
Paulius Vertelka 1

Draco

  • LTU-153
  • |
  • Becker 27
  • |
  • Vilnius
0 8 1
Pavadinimas Data Vieta
Halloween'o regata
2019-10-26 3
Krištolo taurė
2019-10-19 2
Rudens regata
2019-10-05 2
J.Stabinio taurė
2019-09-21 2
Skaisčio regata
2019-09-07 4
Vienutininkų taurė
2019-08-18 2
Vilniaus čempionatas
2019-07-13 2
PLATU 25 Taurės III Etapas
2019-06-29 15
24 valandų regata Trakuose
2019-06-28 4
Joninių regata
2019-06-21 2
Vilniaus taurė
2019-06-08 2
Šeimos regata
2019-05-25 2
Vardas Regatos
Jevgenijus Skuryginas 11
Artūras Ramanavičius 12
Indrė Ramanavičienė 10
Sigitas Miliauskas 1
Marius Zabita 7
Artūras Boratinskas 1
Albinas Tamošiūnas 1

Drama

  • LTU-2203
  • |
  • Platu 25
  • |
  • Vilnius
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Lietuvos Platu 25 jachtų klasės čempionatas
2019-08-15 8
Vilniaus čempionatas
2019-07-13 5
Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata
PLATU-25
2019-07-27 9
Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata
Žurnalistų regata
2019-07-27 5
Galvės taurė 2019
2019-05-31 15
Šeimos regata
2019-05-25 8
PLATU 25 Taurės II Etapas
2019-05-04 14
PLATU 25 Taurės I Etapas
2019-04-20 13
Vardas Regatos
Kajus Tamkvaitis 1
Lijana Jančytė 5
Eva Žmuidinavičiūtė 4
Viktorija Jurgelionytė 1
Karolis Judelevičius 1
Liepa Kazlauskaite 3
Vilma Bareikaite 1
Mikas Miniotas 1
Vytautas Garbenis 1
Emilis Cicėnas 1
Justinas Murauskas 1
Gediminas Mickėnas 2
Audrius Stankevičius 4
Jonas Romeika 2
Justas Balčiūnas 2
Arūnas Mirinas 1
Marius Cibulskis 1
Marius Mudėnas 1
Mantas Mudėnas 1

Egle

  • LTU-1518
  • |
  • Elan 34
  • |
  • Klaipeda
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
S.Marcinkevičiaus regata
2019-08-31 4-5
Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata
2019-07-27 10
Vardas Regatos
Linas Jarašūnas 2
Aušrys Gedgaudas 2
Vaclovas Gumuliauskis 2
Valdas Kaubrys 2
Dalia Jarašūnienė 1
Paulius Šabanas 1

Esmeralda

  • LTU-103
  • |
  • Conrad 24
  • |
  • Trakai
3 3 3
Pavadinimas Data Vieta
Halloween'o regata
2019-10-26 2
Krištolo taurė
2019-10-19 1
Rudens regata
2019-10-05 3
Skaisčio regata
2019-09-07 2
Vilniaus čempionatas
2019-07-13 3
Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata
2019-07-27 2
"Karūnos" regata
2019-07-06 1
24 valandų regata Trakuose
2019-06-28 8
Joninių regata
2019-06-21 1
Šeimos regata
2019-05-25 3
Vardas Regatos
Miroslavas Urbonavičius 2
Laimis Smažinas 10
Egle Urbonavicius 1
Gerda Smazinaite 1
Gintaras Cerniauskas 1
Rokas Kilčiauskas 4
Ilona B 1
Giedrius Savickas 1
Aurelijus Miškinis 1
Rokas Petrasiunas 1
Augustas Baltrenas 1

EXTREME

  • LTU-1620
  • |
  • X-35
  • |
  • Klaipėda
0 0 2
Pavadinimas Data Vieta
Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata
X-35
2019-07-27 4
Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata
Rėmėjų regata
2019-07-27 3
Lietuvos ORC čempionatas - Klaipėda Jazz Race
ORC
2019-06-06 5
Lietuvos ORC čempionatas - Klaipėda Jazz Race
KLAIPĖDA JAZZ
2019-06-06 5
XVI regata "Gero vėjo!"
2019-05-18 3
Vardas Regatos
Aistis Kalanavičius 4
Gytis Dvilevičius 2
Jonas Romeika 2
Jonas Krivickas 3
Valdas Ramonaitis 2
Tomas Vencius 1
Irmantas Domarkas 1
Nojus Bestauskas 1
Algirdas Žižys 1
Domas Idzelis 2
Aurelijus Idzelis 2
Pijus Savickas 1
Aidas Pivoriūnas 1
Kristoforas Akromas 1
Adomas Valavičius 1

Festina

  • LTU-156
  • |
  • Bavaria 890
  • |
  • Klaipėda
0 1 2
Pavadinimas Data Vieta
„Neringa FM“ taurė
2019-08-17 2
Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata
2019-07-27 5
Klaipėdos "Pilies uosto" regata
2019-07-13 4
Joninių nakties regata
2019-06-21 6
XVI regata "Gero vėjo!"
2019-05-18 3
"Pilypo" regata
2019-05-11 3
Vardas Regatos
Tomas Kavaliauskas 6
Audrius Drungilas 1
Gediminas Gudavičius 3
Jonas Blinstrubas 1
Arūnas PESESCKAS 1
Marius Matiukas 2
Vladas Skuodis 2
Arūnas Peseckas 3
Rimas Kringelis 2

Frezi Grant

  • LTU-54
  • |
  • Custom built
  • |
  • Vilnius
4 4 1
Pavadinimas Data Vieta
Krištolo taurė
2019-10-19 1
Rudens regata
2019-10-05 2
J.Stabinio taurė
2019-09-21 3
Skaisčio regata
2019-09-07 1
Vienutininkų taurė
2019-08-18 9
Vilniaus čempionatas
2019-07-13 2
2019 m. Lietuvos Respublikos vaikų buriavimo čempionatas
2019-07-05 2
Joninių regata
2019-06-21 2
Vilniaus taurė
2019-06-08 1
Šeimos regata
2019-05-25 4
Pavasario regata
2019-05-11 1
Vardas Regatos
Vilgelmas Krinickis 11
Viktoras Krinickis 1
Tomas Urbonas 8
Dovilė Vengalienė 1
Dovile Viengaliene 6
Ovidijus Špeigis 7
Simonas Jankauskas 1
Kristijonas Nalivaika 1

Geradiena

  • LTU-1280
  • |
  • Albin Ballad
  • |
  • Klaipėda
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata
2019-07-27 4
Klaipėdos "Pilies uosto" regata
2019-07-13 7
Vardas Regatos
Tauras Pėstininkas 2
Ilona Pėstininkė 2
Tadas Daugvila 1
Gytis Treinys 2
Vytautas Vaitkus 2

Goda

  • LTU-1368
  • |
  • Alpa 34
  • |
  • Klaipėda
0 0 1
Pavadinimas Data Vieta
„Paršelio regata“ Nr. 20
open
2019-10-11 3
„Paršelio regata“ Nr. 20
ETNA arbatos
2019-10-11 4-10
Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata
2019-07-27 7
Vardas Regatos
Arminas Lubinas 1
Tomas Radavicius 2
Arvydas Moliusis 2
Jovita Turutiene 2
Marijus Rukuiza 1
Martynas Slederis 1
Julijus Katinas 1
Dovydas Katinas 1
Arturas Zastartas 1
Arminas Liubinas 1
Osvaldas Monkevicius 1

Gosail.lt Marinis

  • LTU-1603
  • |
  • Janneau Sun Odyssey 36i
  • |
  • Klaipėda
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata
2019-07-27 8
Vardas Regatos
Audrius Ramanauskas 1
Mindaugas Sinkevičius 1
Audrius Norinkevičius 1
Audrius Džiaugys 1

Gosail.lt Vakarynė

  • LTU-1604
  • |
  • 660,5
  • |
  • Kaunas
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata
2019-07-27 9
Vardas Regatos
Edvinas Urbonas 1
Mindaugas Baltrūnas 1
Žydrūnas Šalčius 1
Marius Alekna 1
Tadas Puikis 1

Hakuna Matata

  • LTU-2085
  • |
  • Platu 25
  • |
  • Vilnius
2 1 1
Pavadinimas Data Vieta
Krištolo taurė
2019-10-19 4
PLATU 25 Taurės V Etapas (MEDAL RACE)
2019-10-05 9
PLATU 25 Taurės IV Etapas
2019-09-28 5
J.Stabinio taurė
2019-09-21 1
Lietuvos Platu 25 jachtų klasės čempionatas
2019-08-15 5
Vilniaus čempionatas
2019-07-13 2
"Karūnos" regata
2019-07-06 1
PLATU 25 Taurės III Etapas
2019-06-29 6
Šeimos regata
2019-05-25 3
Galvės taurė 2019
2019-05-31 7
PLATU 25 Taurės II Etapas
2019-05-04 4
PLATU 25 Taurės I Etapas
2019-04-20 4
Vardas Regatos
Romas Jokubauskas 12
Jurgis Kovas 10
Ignas Balčiūnas 12
Gintautas Brazaitis 1
Monika Svėrytė 1
Rita Klybė 7
Arūnas Maisiejus 10
Arūnas Mirinas 1
Kajus Oškutis 1
Evelina Jokubauskaitė 1

Hornas

  • LTU-422
  • |
  • RS-280
  • |
  • Kaunas
1 1 0
Pavadinimas Data Vieta
Žurnalistų regatos III etapas
2019-10-12 4
Lietuvos RS-280 jachtų klasės taurė - VI etapas (MEDAL RACE)
2019-10-12 4
Lietuvos Respublikos RS-280 jachtų klasės čempionatas
2019-09-13 5
Lietuvos RS-280 jachtų klasės taurė - V etapas
2019-07-13 4
Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata
2019-07-27 6
Lietuvos RS-280 jachtų klasės taurė - IV etapas
2019-06-29 6
Lietuvos RS-280 jachtų klasės taurė - III etapas
2019-06-08 1
Žurnalistų regatos I etapas
2019-05-04 2
Lietuvos RS-280 jachtų klasės taurė - I etapas
2019-04-27 7
Lietuvos RS-280 jachtų klasės taurė - II etapas
2019-05-04 5
Vardas Regatos
Šarūnas Abraitis 12
Romualdas Kerinas 4
Virgilijus Lyvas 4
Simas Kerinas 4
Mantas Krumpalcas 1
Simonas Jeršovas 1
Paulius Jeršovas 1
Arvydas Paunksnis 3
Arturas Paškevičius 3

Idefix

  • LTU-1616
  • |
  • SW340
  • |
  • Klaipeda
2 0 0
Pavadinimas Data Vieta
„Neringa FM“ taurė
2019-08-17 1
Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata
2019-07-27 1
Joninių nakties regata
2019-06-21 5
XVI regata "Gero vėjo!"
2019-05-18 4-5
Vardas Regatos
Tomas Barakauskas 4
Romualdas Adomavicius 3
Egidijus Navickas 3
Tadas Maniušis 1
Paulius Miškūnas 2
Karolis Judelevičius 1
Rokas Barakauskas 1
Giedrius Motiekaitis 1

Ieva

  • LTU-2013
  • |
  • Neva 21
  • |
  • Vilnius
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Halloween'o regata
2019-10-26 4
Vienutininkų taurė
2019-08-18 5
Vienutininkų taurė
2019-08-18 8
Vardas Regatos
Viltarė Syrusaitė 2
Saulius Valatka 1
Petras Janavičius 1
Aurimas Syrusas 1

Itella TV3

  • LTU-2225
  • |
  • Platu 25
  • |
  • Trakai
1 0 5
Pavadinimas Data Vieta
Krištolo taurė
2019-10-19 5
PLATU 25 Taurės V Etapas (MEDAL RACE)
2019-10-05 4
PLATU 25 Taurės IV Etapas
2019-09-28 4
J.Stabinio taurė
2019-09-21 6
Lietuvos Platu 25 jachtų klasės čempionatas
2019-08-15 3
Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata
PLATU-25
2019-07-27 3
Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata
Žurnalistų regata
2019-07-27 4
"Karūnos" regata
2019-07-06 3
PLATU 25 Taurės III Etapas
2019-06-29 4
Šeimos regata
2019-05-25 1
Pavasario regata
2019-05-11 3
Galvės taurė 2019
2019-05-31 6
PLATU 25 Taurės II Etapas
2019-05-04 5
PLATU 25 Taurės I Etapas
2019-04-20 3
Vardas Regatos
Mantas Klimantavičius 10
Donatas Frejus 2
Sigitas Babilius 12
Liepa Sitkevičiūtė 1
Juozas Gordevičius 8
Aurelijus Katinas 11
Mindaugas Zabulis 10
Rokas Babrauskas 1
Julius Bingelis 1
Joana Kudarauskienė 1
Viktorija Jurgelionytė 1
Rasma Saulė 1
Itella Logistics 1
Aistis Kalanavičius 1

Jazz

  • LTU-1001
  • |
  • Dominant 95
  • |
  • Trakai
4 2 1
Pavadinimas Data Vieta
Halloween'o regata
2019-10-26 1
Krištolo taurė
2019-10-19 2
Rudens regata
2019-10-05 1
J.Stabinio taurė
2019-09-21 1
Skaisčio regata
2019-09-07 2
Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata
2019-07-27 5
"Karūnos" regata
2019-07-06 1
24 valandų regata Trakuose
2019-06-28 7
Joninių regata
2019-06-21 3
Vardas Regatos
Gintautas Burnickas 9
Gediminas Bugaitis 7
Nerijus Jackūnas 5
Gvidas Misiūnas 5
Donatas Vitkauskas 4
Modestas Plakys 1

Joga

  • LTU-1035
  • |
  • Beneteau First 27.7
  • |
  • Trakai
2 4 3
Pavadinimas Data Vieta
Halloween'o regata
2019-10-26 2
Krištolo taurė
2019-10-19 3
Rudens regata
2019-10-05 3
J.Stabinio taurė
2019-09-21 2
Skaisčio regata
2019-09-07 3
Vilniaus čempionatas
2019-07-13 1
"Karūnos" regata
2019-07-06 2
Joninių regata
2019-06-21 1
Vilniaus taurė
2019-06-08 2
Šeimos regata
2019-05-25 5
Vardas Regatos
Audrius Džiaugys 9
Dainius Zuokas 8
Nojus Džiaugys 8
Stanislovas Butkevičius 8
Arvydas Miškūnas 3
Paulius Miškūnas 1
Dalia Gražulytė 1
Albertas Valečka 4
Algirdas Umbrasas 1
Tomas Baleišis 1
Audronė Baleišienė 1
Jorė Džiaugytė 1
Mangirdas Džiaugys 1
Medeina Baleišytė 1

Joker

  • LTU-1644
  • |
  • JOD 35
  • |
  • Klaipėda
0 0 1
Pavadinimas Data Vieta
Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata
1-ORC-RC
2019-07-27 8
Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata
Rėmėjų regata
2019-07-27 9
XVI regata "Gero vėjo!"
2019-05-18 3
Vardas Regatos
Marius Ambrulaitis 2
Aivaras Panauskas 2
Eduard Gracholskij 2
Valerijus Adamonis 2
Tomas Jonika 2
Erlandas Kulys 2
Gintaras Harner 1

Keturi vėjai

  • LTU-2068
  • |
  • X-35
  • |
  • Klaipėda
1 1 1
Pavadinimas Data Vieta
Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata
X-35
2019-07-27 2
Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata
Rėmėjų regata
2019-07-27 1
Lietuvos ORC čempionatas - Klaipėda Jazz Race
ORC
2019-06-06 3
Lietuvos ORC čempionatas - Klaipėda Jazz Race
KLAIPĖDA JAZZ
2019-06-06 4
Vardas Regatos
Adomas Janulionis 4
Šarūnas Meškys 2
Saulius Ivanauskas 2
Karolis Janulionis 2
Radvilas Janulionis 1
Laurynas Ivanauskas 1
Edgaras Daračius 2
Saulius Kinderis 2
Saturnas Stankus 1

Kiras

  • LTU-280
  • |
  • Conrad 25R
  • |
  • Vilnius
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Joninių regata
2019-06-21 5
Galvės taurė 2019
2019-05-31 4
Vardas Regatos
Vytautas Gipas 1
Saulius Mulevičius 1
Mantas Vainorius 1
Osvaldas Kudzevičius 1
Vytautas Cinkus 1
Andrius Balčiūnas 1
Darius Tomoševičius 1
Vaiva Tumaitė 1

Kirkė

  • LTU-2080
  • |
  • Salona 34
  • |
  • Vilnius
1 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata
1-ORC-RC
2019-07-27 5
Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata
Rėmėjų regata
2019-07-27 7
"Pilypo" regata
2019-05-11 1
Vardas Regatos
Andrius Virbickas 2
Algis Petrulis 1
Justas Dambrauskas 2
Gintautas Gailius 1
Dovydas Vilkelis 2
Ignas Gibas 2
Mindaugas Stasiulis 2
Audrius Dringelis 2

Kometa

  • LTU-26
  • |
  • Conrad 25RT
  • |
  • Vilnius
2 4 8
Pavadinimas Data Vieta
Halloween'o regata
2019-10-26 2
Krištolo taurė
2019-10-19 3
Rudens regata
2019-10-05 2
J.Stabinio taurė
2019-09-21 3
Skaisčio regata
2019-09-07 3
Vienutininkų taurė
2019-08-18 3
Vienutininkų taurė
2019-08-18 5
Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata
2019-07-27 6
Vilniaus čempionatas
2019-07-13 3
"Karūnos" regata
2019-07-06 1
24 valandų regata Trakuose
2019-06-28 1
Joninių regata
2019-06-21 3
Vilniaus taurė
2019-06-08 3
Galvės taurė 2019
2019-05-31 2
Šeimos regata
2019-05-25 2
Pavasario regata
2019-05-11 3
Vardas Regatos
Aleksandr Tomaševskij 15
Igoris Pongonis 11
Gedas Liekis 11
Michail Nikitin 10
Denis Malinkov 7
Michail Nikirin 2
Nojus Džiaugys 1
Tomas Urbonas 1

Levante

  • LTU-1211
  • |
  • RS-280
  • |
  • Kaunas
2 2 2
Pavadinimas Data Vieta
Žurnalistų regatos III etapas
2019-10-12 6
Lietuvos RS-280 jachtų klasės taurė - VI etapas (MEDAL RACE)
2019-10-12 1
Lietuvos Respublikos RS-280 jachtų klasės čempionatas
2019-09-13 7
Lietuvos RS-280 jachtų klasės taurė - V etapas
2019-07-13 1
Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata
2019-07-27 2
Lietuvos RS-280 jachtų klasės taurė - IV etapas
2019-06-29 8
Lietuvos RS-280 jachtų klasės taurė - III etapas
2019-06-08 4
RS280 Match Race
2019-05-25 4
Žurnalistų regatos I etapas
2019-05-04 3
Lietuvos RS-280 jachtų klasės taurė - I etapas
2019-04-27 2
Lietuvos RS-280 jachtų klasės taurė - II etapas
2019-05-04 3
Vardas Regatos
Domantas Juškevičius 9
Mantas Kavaliauskas 9
Vytis Ivanauskas 5
Anton Ogorodov 3
Martynas Karpavičius 4
Vytis Varanavičius 5
Algirdas Atkočaitis 5
Simonas Jeršovas 4

Lina

  • LTU-2330
  • |
  • šverbotas
  • |
  • Vilnius
0 0 0
Nėra regatų
Vardas Regatos
Andrius Litvinaitis 1
Lina Bagdžiūnaitė-Litvinaitienė 1
Faustas Litvinaitis 1
Laurilė Litvinaitytė 1

Lineara

  • S-2860
  • |
  • Linjett 30
  • |
  • Klaipeda
0 1 0
Pavadinimas Data Vieta
„Paršelio regata“ Nr. 20
LKRT-H
2019-10-11 2
„Paršelio regata“ Nr. 20
ETNA arbatos
2019-10-11 4-10
S.Marcinkevičiaus regata
2019-08-31 7-8
Joninių nakties regata
2019-06-21 14
Vardas Regatos
Ilja Petriuk 3
Tomas Gudelis 3
Arturas Alasavičius 2
Dovydas Kvederis 1
Sergej Andrejev 2
Darius Mileška 1
Giedrius Mikalauskas 1

LTU333 by UNOHUB

  • LTU-333
  • |
  • RS-280
  • |
  • Kaunas
2 1 0
Pavadinimas Data Vieta
Žurnalistų regatos III etapas
2019-10-12 7-9
Lietuvos RS-280 jachtų klasės taurė - VI etapas (MEDAL RACE)
2019-10-12 1
Lietuvos Respublikos RS-280 jachtų klasės čempionatas
2019-09-13 1
Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata
2019-07-27 4
Lietuvos RS-280 jachtų klasės taurė - V etapas
2019-07-13 7
Lietuvos RS-280 jachtų klasės taurė - IV etapas
2019-06-29 2
Lietuvos RS-280 jachtų klasės taurė - III etapas
2019-06-08 5
RS280 Match Race
2019-05-25 5
Žurnalistų regatos I etapas
2019-05-04 5
Lietuvos RS-280 jachtų klasės taurė - I etapas
2019-04-27 4
Lietuvos RS-280 jachtų klasės taurė - II etapas
2019-05-04 4
Vardas Regatos
Gediminas Sirvidas 14
Andrius Mamontovas 4
Simonas Bačiulis 5
Laurynas Rimšas 1
Jurgis Radzevičius 4
Justas Žegunis 5
Algis Nasvytis 5
Mindaugas Kazlauskas 5
Valdas Ramonaitis 2

Marika

  • LTU-250
  • |
  • Bermudunis sliupas
  • |
  • Trakai
2 2 0
Pavadinimas Data Vieta
Krištolo taurė
2019-10-19 1
Rudens regata
2019-10-05 2
Vienutininkų taurė
2019-08-18 6
Joninių regata
2019-06-21 2
Šeimos regata
2019-05-25 1
Vardas Regatos
Romas Semotovič 2
Romas Šematovič 3
Vasilij Malko 2
Michail Malko 1
Vladimer Lobov 1
Monika Malko 1
Luka Malkio 1
Ieva Malko 1
Agne Malko 1

Matahambre

  • LTU-2075
  • |
  • Platu 25
  • |
  • Vilnius
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
PLATU 25 Taurės V Etapas (MEDAL RACE)
2019-10-05 5
PLATU 25 Taurės IV Etapas
2019-09-28 6
Lietuvos Platu 25 jachtų klasės čempionatas
2019-08-15 4
"Karūnos" regata
2019-07-06 4
PLATU 25 Taurės III Etapas
2019-06-29 8
Šeimos regata
2019-05-25 10
Galvės taurė 2019
2019-05-31 13
PLATU 25 Taurės II Etapas
2019-05-04 11
PLATU 25 Taurės I Etapas
2019-04-20 6
Vardas Regatos
Mindaugas SAULĖNAS 8
Giedrė Saulėnė 4
Titas Kecorius 7
Simonas Steponavičius 2
Andrius Ramonaitis 2
Adomas Janulionis 4
Vėjas Pajarskas 1
Giedrius Ivaška 2
Donatas Frėjus 2
Stasys Malinauskas 1
Saulius Kinderis 1
Adomas Sablevicius 1
Rimantas Valys 3
Paulius Petrašiunas 4
Karolis Janulionis 1

Maxi 68

  • LTU-826
  • |
  • MAXI68
  • |
  • Kaunas
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
2019 m. Lietuvos Respublikos vaikų buriavimo čempionatas
2019-07-05 22
Vardas Regatos
Ema Daugėlaitė 1

Milda

  • LTU-2212
  • |
  • Hanse 345
  • |
  • Kaunas
1 0 0
Pavadinimas Data Vieta
„Paršelio regata“ Nr. 20
LKRT-H
2019-10-11 1
„Paršelio regata“ Nr. 20
ETNA arbatos
2019-10-11 4-10
Vardas Regatos
VALDAS BALCIUNAS 1
Giedrius Kalibatas 1
Albertas Sileika 1
Justas BALČIŪNAS 1
Ignas BALČIŪNAS 1

Mirage

  • LTU-1652
  • |
  • Dehler DB 1
  • |
  • Klaipeda
0 0 1
Pavadinimas Data Vieta
Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata
2019-07-27 4
Joninių nakties regata
2019-06-21 3
Vardas Regatos
Albertas Lukšys 2
Irena Lukšienė 2
Andrius Luksys 2
Mantas Luksys 2
Žilvinas Dambrauskas 1
Jevgenij Viazko 1

Mistress

  • LTU-2282
  • |
  • Platu 25
  • |
  • Vilnius
1 1 0
Pavadinimas Data Vieta
Halloween'o regata
2019-10-26 4
Krištolo taurė
2019-10-19 1
PLATU 25 Taurės V Etapas (MEDAL RACE)
2019-10-05 14
PLATU 25 Taurės IV Etapas
2019-09-28 13
Skaisčio regata
2019-09-07 2
PLATU 25 Taurės III Etapas
2019-06-29 10
Šeimos regata
2019-05-25 4
Galvės taurė 2019
2019-05-31 10
PLATU 25 Taurės II Etapas
2019-05-04 12
PLATU 25 Taurės I Etapas
2019-04-20 10
Vardas Regatos
Karolis Judelevičius 8
Viktorija Jurgelionytė 2
Algirdas Žižys 1
Vaidotas Pūkas 1
Kajus Tamkvaitis 4
Rokas Babrauskas 1
Jaroslavas Snarskis 6
Ieva Ščervianinaitė 5
Eva Žmuidzinavičiūtė 1
Tomas Barakauskas 1
Gytis Vaitkevičius 2
Paulius Miškūnas 1
Jurgis Janulionis 1
Mantas Baužinskas 5
Lukas Pavardenis 2
Artūras Puidokas 1
Vilius Tamkvaitis 1

Muzika

  • LTU-2069
  • |
  • Bull 7000
  • |
  • Trakai
4 5 1
Pavadinimas Data Vieta
Halloween'o regata
2019-10-26 2
Krištolo taurė
2019-10-19 2
Rudens regata
2019-10-05 2
J.Stabinio taurė
2019-09-21 1
Skaisčio regata
2019-09-07 2
Vienutininkų taurė
2019-08-18 6
Vienutininkų taurė
2019-08-18 4
Vilniaus čempionatas
2019-07-13 1
"Karūnos" regata
2019-07-06 2
Joninių regata
2019-06-21 1
24 valandų regata Trakuose
2019-06-28 3
Vilniaus taurė
2019-06-08 1
Šeimos regata
2019-05-25 5
Vardas Regatos
Liutauras Kižys 12
Rimantas Švedas 10
Gintaras Augustinavičius 5
Rimvydas Lukšys 5

Nauta

  • LTU-1317
  • |
  • first 305
  • |
  • Kaunas
0 1 0
Pavadinimas Data Vieta
Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata
2019-07-27 2
Vardas Regatos
Rytas Narbutas 1
Sigitas Šmatavičius 1
Vygantas Jatautas 1
Vytautas Grigaliūnas 1
Egidijus Kukta 1
Deividas Grinius 1

Nereide

  • LTU-cud 44
  • |
  • Bellona 23
  • |
  • Klaipeda
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
„Paršelio regata“ Nr. 20
LKRT-H
2019-10-11 6
„Paršelio regata“ Nr. 20
ETNA arbatos
2019-10-11 4-10
S.Marcinkevičiaus regata
2019-08-31 5
Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata
2019-07-27 6
Klaipėdos "Pilies uosto" regata
2019-07-13 8
Joninių nakties regata
2019-06-21 4
XVI regata "Gero vėjo!"
2019-05-18 6-7
"Pilypo" regata
2019-05-11 4
Vardas Regatos
Gvidas Misiunas 8
Romas Buivydas 1
Pavel Galijevskij 1
Beatričė-Saulė Misiūnaitė 2
Brigita Rodaitė 1
Kristina Rinkevičiūtė 1
Tadas Sidaravičius 1

Nerija

  • LTU-416
  • |
  • Bavaria 370
  • |
  • Vilnius
0 0 1
Pavadinimas Data Vieta
„Neringa FM“ taurė
2019-08-17 4
Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata
2019-07-27 3
Vardas Regatos
Marius Petraitis 2
Rimantas Grigonis 1
Dainius Jurevičius 1
Renaldas Gineika 1
Andrius Končius 1
Romas Jurevičius 1
Anatolii Jevdokimov 1
Andrius Deltuvas 1

NidaIII

  • LTU-1111
  • |
  • X-35
  • |
  • Nida
1 2 0
Pavadinimas Data Vieta
Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata
X-35
2019-07-27 5
Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata
Rėmėjų regata
2019-07-27 5
Lietuvos ORC čempionatas - Klaipėda Jazz Race
ORC
2019-06-06 1
Lietuvos ORC čempionatas - Klaipėda Jazz Race
KLAIPĖDA JAZZ
2019-06-06 2
XVI regata "Gero vėjo!"
2019-05-18 2
Vardas Regatos
Simonas Steponavičius 4
Mindaugas Jonuška 4
Ričardas Novošinskas 4
Mantas Bončkus 2
Arūnas Burkšas 3
Einaras Burkšas 3
Andrius Nikanorovas 3
Andrius Mamontovas 2
Gintas Morkevičius 2
Donatas Stūrys 1

Nika

  • LTU-2056
  • |
  • Scampi 30
  • |
  • Vilnius
1 0 0
Pavadinimas Data Vieta
"Pilypo" regata
2019-05-11 1
Vardas Regatos
Andrius Nikanorovas 1
Robertas Nikanorovas 1
Andrius Simonaitis 1

OHANA-TBK

  • LTU-296
  • |
  • Conrad 25R
  • |
  • Trakai
0 2 0
Pavadinimas Data Vieta
Skaisčio regata
2019-09-07 2
Vilniaus čempionatas
2019-07-13 5
24 valandų regata Trakuose
2019-06-28 2
Vardas Regatos
Dominykas Jogėla 3
Matas Petrauskas 3
Simonas Petralis 2
Emilis Strazdas 1
Mindaugas Radžiūnas 1
Mantas Jankunas 1
Barbora Bernatonytė 1
Karolina Malakauskaitė 1

Omega

  • LTU-1623
  • |
  • Omega 28
  • |
  • Klaipėda
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
S.Marcinkevičiaus regata
2019-08-31 6
Joninių nakties regata
2019-06-21 9
"Pilypo" regata
2019-05-11 5
Vardas Regatos
Livija Bočkienė 3
Gintaras Žukauskas 2
Raimundas Norkus 2

Pandora

  • LTU-2077
  • |
  • Platu 25
  • |
  • Vilnius
4 3 2
Pavadinimas Data Vieta
PLATU 25 Taurės V Etapas (MEDAL RACE)
2019-10-05 2
PLATU 25 Taurės IV Etapas
2019-09-28 1
Lietuvos Platu 25 jachtų klasės čempionatas
2019-08-15 2
Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata
PLATU-25
2019-07-27 1
Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata
Žurnalistų regata
2019-07-27 2
PLATU 25 Taurės III Etapas
2019-06-29 3
Galvės taurė 2019
2019-05-31 1
PLATU 25 Taurės II Etapas
2019-05-04 3
PLATU 25 Taurės I Etapas
2019-04-20 1
Vardas Regatos
Tadas Žižys 8
Emilis Valentinaitis 5
Tadas Meištinis 8
Martin Volkovicki 7
Martin Wołkowicki 1
Justas Jauniškis 6
Matas Ilgūnas 2
Aleksas Buturlis 1
Mati Sepp 1

Pelėda

  • LTU-1599
  • |
  • Dehler 34
  • |
  • Klaipėda
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
„Neringa FM“ taurė
2019-08-17 4
Joninių nakties regata
2019-06-21 5
Vardas Regatos
Darius Bartkėnas 2
Laura Bartkėnienė 2
Rolandas Rimkevičius 2
Neringa Rimkevičienė 2

Piranija

  • LTU-1547
  • |
  • Linjett 30
  • |
  • Klaipeda
1 0 0
Pavadinimas Data Vieta
„Paršelio regata“ Nr. 20
LKRT-H
2019-10-11 4
„Paršelio regata“ Nr. 20
ETNA arbatos
2019-10-11 1
Vardas Regatos
Audrius Drungilas 1
Jurga Sokolova 1
Vladas Skuodis 1

Presto

  • LTU-1289
  • |
  • RS-280
  • |
  • Kaunas
2 0 2
Pavadinimas Data Vieta
Žurnalistų regatos III etapas
2019-10-12 5
Lietuvos RS-280 jachtų klasės taurė - VI etapas (MEDAL RACE)
2019-10-12 3
Lietuvos Respublikos RS-280 jachtų klasės čempionatas
2019-09-13 9
Lietuvos RS-280 jachtų klasės taurė - V etapas
2019-07-13 3
Lietuvos RS-280 jachtų klasės taurė - IV etapas
2019-06-29 4
Lietuvos RS-280 jachtų klasės taurė - III etapas
2019-06-08 6
RS280 Match Race
2019-05-25 1
Žurnalistų regatos I etapas
2019-05-04 8
Lietuvos RS-280 jachtų klasės taurė - I etapas
2019-04-27 6
Lietuvos RS-280 jachtų klasės taurė - II etapas
2019-05-04 1
Vardas Regatos
Gintaras Kažemekaitis 13
Vaidas Balčiūnas 4
Marius Alekna 4
Mykolas Verbyla 4
Mindaugas Baltrunas 4
Matas Niekis 1
Edvinas Urbonas 3

Propaganda

  • LTU-2067
  • |
  • Beneteau first class 8
  • |
  • Trakai
0 0 2
Pavadinimas Data Vieta
J.Stabinio taurė
2019-09-21 3
Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata
2019-07-27 5
Šeimos regata
2019-05-25 11
Galvės taurė 2019
2019-05-31 4
Pavasario regata
2019-05-11 3
Vardas Regatos
Rokas Babrauskas 4
Karolis Marcinonis 4
Vytis Staskevičius 4
Evaldas Mundrys 5
Martynas Jurkšaitis 1
Martynas Skrupskelis 1

PRUS PRIMO

  • LTU-2037
  • |
  • SunFast 3200
  • |
  • Klaipėda
0 1 0
Pavadinimas Data Vieta
Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata
2019-07-27 6
Lietuvos ORC čempionatas - Klaipėda Jazz Race
ORC
2019-06-06 6
Lietuvos ORC čempionatas - Klaipėda Jazz Race
KLAIPĖDA JAZZ
2019-06-06 6
XVI regata "Gero vėjo!"
2019-05-18 2
Vardas Regatos
Gintaras Chomentauskas 3
Saulius Chomentauskas 3
Agnė Balčiūtė 3
Arvydas Dalikas 3
Eva Eglė Žmuidinavičiūtė 1
Faustas Šimkevičius 2

Ragana

  • LTU-446
  • |
  • EX R5.5
  • |
  • Kaunas
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
S.Marcinkevičiaus regata
2019-08-31 4-5
Joninių nakties regata
2019-06-21 13
Vardas Regatos
Virginijus Rainys 2
Audrius Ražaitis 1
Vytautas Timleris 2
Vytis Pijus Čiras 1
Gintautas Lelešius 1

Raganosis

  • LTU-373
  • |
  • RS-280
  • |
  • Kaunas
4 5 0
Pavadinimas Data Vieta
Žurnalistų regatos III etapas
2019-10-12 2
Lietuvos RS-280 jachtų klasės taurė - VI etapas (MEDAL RACE)
2019-10-12 2
Lietuvos Respublikos RS-280 jachtų klasės čempionatas
2019-09-13 4
Lietuvos RS-280 jachtų klasės taurė - V etapas
2019-07-13 2
Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata
2019-07-27 1
Lietuvos RS-280 jachtų klasės taurė - IV etapas
2019-06-29 1
Lietuvos RS-280 jachtų klasės taurė - III etapas
2019-06-08 2
Žurnalistų regatos I etapas
2019-05-04 1
Lietuvos RS-280 jachtų klasės taurė - I etapas
2019-04-27 1
Lietuvos RS-280 jachtų klasės taurė - II etapas
2019-05-04 2
Vardas Regatos
Saulius Pajarskas 13
Algirdas Umbrasas 4
Deivis Galaburda 4
Raimundas Daubaras 4
Rytis Šabūnas 4
Vėjas Pajarskas 4

Rasa

  • LTU-20
  • |
  • Conrad 25 RT
  • |
  • ŽIEŽMARIAI
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Sezono uždarymo regata
2019-10-19 4
Vardas Regatos
TOMAS LINKUS 1
MARIJUS RUKUIŽA 1

Regina

  • LTU-583
  • |
  • Carter 30
  • |
  • Klaipėda
1 3 0
Pavadinimas Data Vieta
S.Marcinkevičiaus regata
2019-08-31 2
Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata
2019-07-27 1
Klaipėdos "Pilies uosto" regata
2019-07-13 5
Joninių nakties regata
2019-06-21 7
XVI regata "Gero vėjo!"
2019-05-18 2
"Pilypo" regata
2019-05-11 2
Vardas Regatos
Gabrielius Marozas 6
Veronika Marozienė 4
Dovydas Kvederis 4
Regina Kvederienė 2
Vytautas Janušauskas 3
Edgaras Sabonas 3
Julius Paulikas 1
Alvydas Višinskas 1
Ilja Petriuk 1
Darius Mileška 1

Relax

  • LTU-1567
  • |
  • Ohlson 28 (retas modelis)
  • |
  • Nida
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
„Neringa FM“ taurė
2019-08-17 8
Vardas Regatos
Adomas Pėkis 1

Rondo

  • LTU-1556
  • |
  • Rondo 33
  • |
  • Klaipėda
0 1 0
Pavadinimas Data Vieta
Joninių nakties regata
2019-06-21 2
XVI regata "Gero vėjo!"
2019-05-18 4-5
Vardas Regatos
Kastytis Kunickas 2
Simonas Kunickas 2
Augustas Kezys 1
Marijus Simanavicius 1

Samsara

  • LTU-2322
  • |
  • Beneteau First 30 JK
  • |
  • Klaipėda
2 1 1
Pavadinimas Data Vieta
S.Marcinkevičiaus regata
2019-08-31 1
Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata
1-ORC-RC
2019-07-27 3
Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata
Rėmėjų regata
2019-07-27 6
Klaipėdos "Pilies uosto" regata
2019-07-13 2
Joninių nakties regata
2019-06-21 1
Vardas Regatos
Rimantas Stropus 4
Mindaugas Petronis 4
Agnė Stankutė 3
Vilius Bartusevičius 4
Artūras Šimanskij 3
Svajūnas Rauktys 3
Tadas Žemaitis 1

Šatrija

  • LTU-1550
  • |
  • Ericson 35
  • |
  • Klaipeda
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
„Paršelio regata“ Nr. 20
LKRT-H
2019-10-11 5
„Paršelio regata“ Nr. 20
ETNA arbatos
2019-10-11 4-10
Vardas Regatos
Gintaras Mašidlauskas 1
Artūras Letkauskas 1
Saida Venskaitienė 1
Ričardas Čapas 1

Šaulys

  • LTU-2772
  • |
  • Dominant Race Special
  • |
  • Trakai
0 0 3
Pavadinimas Data Vieta
Halloween'o regata
2019-10-26 3
Krištolo taurė
2019-10-19 3
Skaisčio regata
2019-09-07 3
Vardas Regatos
Džiugas Šaulys 3
Inga Balžekaitė-Šaulienė 3
Ugnė Bužinskaitė 3
Aurimas Syrusas 2
Kristijonas Bartoševičius 1
Viltarė Syrusaitė 1
Saulius Valatka 1

Šiaurinė

  • LTU-2064
  • |
  • ST-25
  • |
  • Trakai
0 2 5
Pavadinimas Data Vieta
Halloween'o regata
2019-10-26 3
Krištolo taurė
2019-10-19 2
Rudens regata
2019-10-05 3
Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata
2019-07-27 3
Vilniaus čempionatas
2019-07-13 4
"Karūnos" regata
2019-07-06 4
Joninių regata
2019-06-21 4
24 valandų regata Trakuose
2019-06-28 5
Vilniaus taurė
2019-06-08 2
Šeimos regata
2019-05-25 3
Galvės taurė 2019
2019-05-31 3
Pavasario regata
2019-05-11 5
Vardas Regatos
Darius Sarsevičius 11
Lukas Sarsevičius 2
Martynas Rimšelis 10
Kristijonas Nalivaika 5
Aurimas Syrusas 9
Paulius Kumparskas 2
Dominykas Jogėla 1
Arnas Zuikis 2
Lukas Cancingeris 4
Virginija Rimšelienė 1
Tomas Linkus 3
Artūras Sujetovas 2

Simona

  • LTU-2313
  • |
  • Platu 25
  • |
  • Vilnius
0 1 1
Pavadinimas Data Vieta
Halloween'o regata
2019-10-26 3
Krištolo taurė
2019-10-19 6
PLATU 25 Taurės V Etapas (MEDAL RACE)
2019-10-05 15
PLATU 25 Taurės IV Etapas
2019-09-28 11
Lietuvos Platu 25 jachtų klasės čempionatas
2019-08-15 12
Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata
PLATU-25
2019-07-27 8
Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata
Žurnalistų regata
2019-07-27 6
Vilniaus čempionatas
2019-07-13 6
"Karūnos" regata
2019-07-06 6
PLATU 25 Taurės III Etapas
2019-06-29 16
Joninių regata
2019-06-21 2
Vilniaus taurė
2019-06-08 4
Galvės taurė 2019
2019-05-31 21
Vardas Regatos
Paulius Vroblevičius 12
Marijus Vroblevičius 7
Rytis Gaižauskas 10
Aurelijus Grikinis 10
Augustinas Lisauskas 7
Šarūnas Šliužas 2
Adomas Šablevičius 1
Justas Vileita 1
Juozas Vaškevičius 1
Nerijus Grikinis 1

Šmėkla PBS

  • LTU-2250
  • |
  • Platu 25
  • |
  • Vilnius
0 1 3
Pavadinimas Data Vieta
PLATU 25 Taurės V Etapas (MEDAL RACE)
2019-10-05 6
PLATU 25 Taurės IV Etapas
2019-09-28 8
Skaisčio regata
2019-09-07 3
Lietuvos Platu 25 jachtų klasės čempionatas
2019-08-15 7
Vilniaus čempionatas
2019-07-13 3
"Karūnos" regata
2019-07-06 5
PLATU 25 Taurės III Etapas
2019-06-29 7
Vilniaus taurė
2019-06-08 3
Šeimos regata
2019-05-25 7
Galvės taurė 2019
2019-05-31 8
Pavasario regata
2019-05-11 2
PLATU 25 Taurės II Etapas
2019-05-04 7
PLATU 25 Taurės I Etapas
2019-04-20 5
Vardas Regatos
Simonas Rasimavičius 8
Mindaugas Rutkauskas 12
Laurynas Galeckas 7
Mantas Katinas 3
Andrius Petraitis 3
Ovidijus Barkauskas 3
Liutauras Kairys 1
Vladimir Tajencuk 2
Mindaugas Vaitiekūnas 2
Vytenis Ūsas 5
Karolis Judelevičius 1
Jurgis Rasimavičius 1
Egidijus Kerdokas 1
Mindaugas Kazakevičius 1
Tomas Miškūnas 1
Martynas Buivys 2

Soto

  • LTU-165
  • |
  • Bermudų šliūpas
  • |
  • Trakai
0 0 1
Pavadinimas Data Vieta
Vienutininkų taurė
2019-08-18 3
Vardas Regatos
Saulius Šukaitis 2
Renata Šukaitienė 1

Spika

  • LTU-1654
  • |
  • Minit
  • |
  • Klaipėda
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
„Neringa FM“ taurė
2019-08-17 5
Vardas Regatos
Žilvinas Dambrauskas 1
Giedrius Varpiotas 1
Robertas Kriščiūnas 1

Stinta

  • LTU-2079
  • |
  • Jeanneau Sun Oddysey 33i
  • |
  • Nida
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata
2019-07-27 6
Vardas Regatos
Jonas Blinstrubas 2
Ieva Blinstrubienė 1
Rimas Kringelis 1
Smila Blinstrubaitė 1
Tomas Blinstrubas 1
Robertas Putinas 1

Tango

  • LTU-1250
  • |
  • First 28
  • |
  • Kaunas
1 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata
2019-07-27 1
Vardas Regatos
Aidas Narbutas 1
Paulius Raslavičius 1
Andrius Petrauskas 1
Maks Lobanov 1
Mantas Bieliauskas 1

TEGU

  • LTU-2235
  • |
  • X-35
  • |
  • Klaipėda
1 1 1
Pavadinimas Data Vieta
Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata
X-35
2019-07-27 3
Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata
Rėmėjų regata
2019-07-27 2
Lietuvos ORC čempionatas - Klaipėda Jazz Race
ORC
2019-06-06 4
Lietuvos ORC čempionatas - Klaipėda Jazz Race
KLAIPĖDA JAZZ
2019-06-06 1
XVI regata "Gero vėjo!"
2019-05-18 4
Vardas Regatos
Jurgis Janulionis 4
Antanas Marcelionis 3
Darius Kašėta 4
Matas Janulionis 2
Matas Stankevičius 3
Arūnas Mirinas 4
Artūras Strelčiūnas 4
Marius Gabrijolavičius 1
Marius Gabriolavičius 1
Raigardas Tarvydis 2
Kajus Ožkutis 1
Jonas Dagys 1
Kajus Oškutis 1

Terra

  • LTU-487
  • |
  • Becker 27
  • |
  • Kaunas
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
S.Marcinkevičiaus regata
2019-08-31 7-8
XVI regata "Gero vėjo!"
2019-05-18 4
"Pilypo" regata
2019-05-11 6
Vardas Regatos
Gintaras Klemensas Kalonaitis 3
Dainius Narkevičius 3
Valdas Gasiūnas 3

Tigra

  • LTU-1032
  • |
  • Mantra 7000
  • |
  • Trakai
0 1 1
Pavadinimas Data Vieta
Rudens regata
2019-10-05 3
Šeimos regata
2019-05-25 9
Galvės taurė 2019
2019-05-31 2
Vardas Regatos
Dainius Rudzikas 3
Kęstutis Vanagas 1
Marius Maskoliūnas 1
Andrius Dudėnas 1

Time Out

  • LTU-18
  • |
  • Microsail 18
  • |
  • Trakai
5 1 4
Pavadinimas Data Vieta
Halloween'o regata
2019-10-26 1
Krištolo taurė
2019-10-19 3
Rudens regata
2019-10-05 1
J.Stabinio taurė
2019-09-21 3
Skaisčio regata
2019-09-07 3
Vienutininkų taurė
2019-08-18 7
Vilniaus čempionatas
2019-07-13 1
"Karūnos" regata
2019-07-06 2
Joninių regata
2019-06-21 3
Vilniaus taurė
2019-06-08 1
Šeimos regata
2019-05-25 4
Pavasario regata
2019-05-11 1
Vardas Regatos
Antanas Valavičius 13
Andrius Radavičius 13
Mindaugas Valavičius 1

Tojana -A-ZET-EXTREME

  • LTU-2003
  • |
  • JOD 35
  • |
  • VILNIUS
1 0 1
Pavadinimas Data Vieta
„Paršelio regata“ Nr. 20
open
2019-10-11 1
„Paršelio regata“ Nr. 20
ETNA arbatos
2019-10-11 3
Vardas Regatos
Antanas Gerasimavičius 1
Kristupas Skarulis 1
Rokas Petraška 1
Tomas Linkus 1
Nojus Volungevičius 1
Ugnius Vyšniauskas 1
Kasparas Kižys 1
Martyna Pociūtė 1

ToRa - Hegelmann

  • LTU-2220
  • |
  • Platu 25
  • |
  • Kaunas
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
PLATU 25 Taurės V Etapas (MEDAL RACE)
2019-10-05 10
PLATU 25 Taurės IV Etapas
2019-09-28 7
PLATU 25 Taurės III Etapas
2019-06-29 5
Galvės taurė 2019
2019-05-31 9
PLATU 25 Taurės II Etapas
2019-05-04 6
PLATU 25 Taurės I Etapas
2019-04-20 8
Vardas Regatos
Raimundas Vasiliauskas 6
Tomas Jurgelevičius 4
Gytis Vilutis 6
Martynas Tarasevičius 6
Šarūnas Felenderis 6
Aidas Narbutas 1

Vasara

  • LTU-53
  • |
  • Conrad 25R
  • |
  • Trakai
11 2 0
Pavadinimas Data Vieta
Halloween'o regata
2019-10-26 1
Krištolo taurė
2019-10-19 1
Rudens regata
2019-10-05 1
J.Stabinio taurė
2019-09-21 1
Skaisčio regata
2019-09-07 1
Vienutininkų taurė
2019-08-18 1
Vienutininkų taurė
2019-08-18 1
Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata
2019-07-27 5
Vilniaus čempionatas
2019-07-13 2
"Karūnos" regata
2019-07-06 2
Joninių regata
2019-06-21 1
Vilniaus taurė
2019-06-08 1
Šeimos regata
2019-05-25 1
Pavasario regata
2019-05-11 1
Vardas Regatos
Darius Plumpa 14
Romualdas Janusauskas 9
Augustas Janusauskas 9
Giedrius Gelgotas 7
Valdas Bagdonas 10
Ricardas Anskaitis 9
Aleksas Buturlis 1
Artūras Puidokas 8
Banga Speciute 2
Romas Janušauskas 2

VėjasPlius

  • LTU-271
  • |
  • Conrad 25R
  • |
  • Vilnius
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Joninių regata
2019-06-21 6
Vardas Regatos
Ričardas Varno 1
Dmitrij Krum 1
Valdas Savickas 1
Augustė Varnaitė 1
Aistė Varnaitė 1

Verdenė Plius

  • LTU-099
  • |
  • RS-280
  • |
  • Kaunas
0 0 1
Pavadinimas Data Vieta
Žurnalistų regatos III etapas
2019-10-12 7-9
Lietuvos RS-280 jachtų klasės taurė - VI etapas (MEDAL RACE)
2019-10-12 4-5
Lietuvos Respublikos RS-280 jachtų klasės čempionatas
2019-09-13 6
Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata
2019-07-27 3
Lietuvos RS-280 jachtų klasės taurė - V etapas
2019-07-13 6
Lietuvos RS-280 jachtų klasės taurė - IV etapas
2019-06-29 9
Lietuvos RS-280 jachtų klasės taurė - III etapas
2019-06-08 9
Žurnalistų regatos I etapas
2019-05-04 6
Lietuvos RS-280 jachtų klasės taurė - I etapas
2019-04-27 9
Lietuvos RS-280 jachtų klasės taurė - II etapas
2019-05-04 9
Vardas Regatos
Gražvydas Lukoševičius 13
Donatas Kaminskas 4
Lukas Lazinskas 4
Arūnas Marma 2
Viktoras Ruibys 3
Šarūnas Kniubas 1
Donatas Fetingis 2
Paulius Vaidotas 2
Andrius Kiškis 2
Deividas Drevinskas 2

Viktorija

  • LTU-3
  • |
  • Conrad 24
  • |
  • elektrėnai
2 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Halloween'o regata
2019-10-26 1
"Karūnos" regata
2019-07-06 1
Vardas Regatos
Kęstutis Jurevičius 2
Eugenijus Čabys 1
Indrė Pažemeckienė 1
Barbora Pažemeckaitė 1
Antanas Pažemeckas 1
Domas Urbonas 1

Vilma

  • LTU-47
  • |
  • Conrad 24
  • |
  • Nida
0 0 2
Pavadinimas Data Vieta
„Neringa FM“ taurė
2019-08-17 3
Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata
2019-07-27 3
Vardas Regatos
Laimonas Lileika 2
Markas Grinevičius 2
Robertas Lengvenis 1
Vytis Dedonis 1
Simonas Rambynas 1

Whisper

  • LTU-2082
  • |
  • Platu 25
  • |
  • Vilnius
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
PLATU 25 Taurės V Etapas (MEDAL RACE)
2019-10-05 8
PLATU 25 Taurės IV Etapas
2019-09-28 12
Lietuvos Platu 25 jachtų klasės čempionatas
2019-08-15 11
Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata
PLATU-25
2019-07-27 7
Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata
Žurnalistų regata
2019-07-27 7
PLATU 25 Taurės III Etapas
2019-06-29 13
Galvės taurė 2019
2019-05-31 18
PLATU 25 Taurės II Etapas
2019-05-04 15
PLATU 25 Taurės I Etapas
2019-04-20 12
Vardas Regatos
Algirdas Umbrasas 1
Vytautas Uniūnas 8
Linas Škarnulis 8
Gerardas Penikas 8
Rytis Bernatonis 7
Gediminas Lukšys 7

White Whale

  • LTU-2074
  • |
  • Platu 25
  • |
  • Vilnius
9 4 2
Pavadinimas Data Vieta
Halloween'o regata
2019-10-26 2
Krištolo taurė
2019-10-19 2
PLATU 25 Taurės V Etapas (MEDAL RACE)
2019-10-05 1
PLATU 25 Taurės IV Etapas
2019-09-28 3
J.Stabinio taurė
2019-09-21 3
Skaisčio regata
2019-09-07 1
Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata
2019-07-27 1
Vilniaus čempionatas
2019-07-13 1
"Karūnos" regata
2019-07-06 2
PLATU 25 Taurės III Etapas
2019-06-29 1
Joninių regata
2019-06-21 1
Vilniaus taurė
2019-06-08 1
Šeimos regata
2019-05-25 2
Pavasario regata
2019-05-11 1
PLATU 25 Taurės II Etapas
2019-05-04 1
Vardas Regatos
Julius Maseiva 14
Linas Baublys 9
Vaiva Tumaitė 11
Kajus Ožkutis 1
Audrius Macevicius 9
Raimondas Šiugždinis 4
Klaudio Kliučinskas 4
Adomas Šablevičius 7
Rimantas Vilkas 2
Sofija Maseivaite 1
Marija Maseivaite 1
Jonas Drasutavičius 1
Vilius Roškus 2
Romualdas Cukuras 1
Ričardas Anskaitis 1
Saulius Veselauskas 1

Wikiwiki

  • LTU-2213
  • |
  • Platu 25
  • |
  • Vilnius
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
PLATU 25 Taurės V Etapas (MEDAL RACE)
2019-10-05 13
PLATU 25 Taurės IV Etapas
2019-09-28 9
J.Stabinio taurė
2019-09-21 4
Lietuvos Platu 25 jachtų klasės čempionatas
2019-08-15 6
Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata
PLATU-25
2019-07-27 5
Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata
Žurnalistų regata
2019-07-27 8
PLATU 25 Taurės III Etapas
2019-06-29 11
Galvės taurė 2019
2019-05-31 19
PLATU 25 Taurės II Etapas
2019-05-04 13
PLATU 25 Taurės I Etapas
2019-04-20 7
Vardas Regatos
Artūras Puskunigis 9
Marius Dapkus 9
Vytenis Gudas 9
Renaldas Narušis 8
Aleksas Buturlis 3
Tadas Žižys 1
VALENTINAS JANULIS 2
Andrius Daukantas 2
Mindaugas Valavičius 1
Vilius Roškus 1

X-xs

  • LTU-1583
  • |
  • X-79
  • |
  • Klaipeda
3 1 0
Pavadinimas Data Vieta
S.Marcinkevičiaus regata
2019-08-31 1
Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata
2019-07-27 2
Klaipėdos "Pilies uosto" regata
2019-07-13 1
XVI regata "Gero vėjo!"
2019-05-18 1
Vardas Regatos
DONATAS SIMKUS 4
DMITRIJ STANKEVIC 4
Vytautas Ilonis 2
Dominykas Kneižys 1
Darius Lučka 1
Nikolaj Stankevic 1
Svajunas Pikutis 2

YAMAYA

  • LTU-2073
  • |
  • Platu 25
  • |
  • Trakai
0 2 1
Pavadinimas Data Vieta
Krištolo taurė
2019-10-19 7
PLATU 25 Taurės V Etapas (MEDAL RACE)
2019-10-05 7
J.Stabinio taurė
2019-09-21 2
Lietuvos Platu 25 jachtų klasės čempionatas
2019-08-15 10
Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata
PLATU-25
2019-07-27 6
Tarptautinė 52-oji „Kuršių marių“ regata
Žurnalistų regata
2019-07-27 3
Vilniaus čempionatas
2019-07-13 4
PLATU 25 Taurės III Etapas
2019-06-29 14
Vilniaus taurė
2019-06-08 2
Galvės taurė 2019
2019-05-31 17
Pavasario regata
2019-05-11 4
PLATU 25 Taurės II Etapas
2019-05-04 8
Vardas Regatos
Algirdas Dagys 9
Kęstutis Vanagas 6
Joris Dagys 8
Karolis Ližaitis 2
Darius Kašėta 1
Algirdas Umbrasas 2
Giedrius Pauplys 3
Vaidas Čypas 3
Albertas Valečka 1

Žaltys

  • LTU-1037
  • |
  • compis 28
0 0 2
Pavadinimas Data Vieta
Krištolo taurė
2019-10-19 3
Rudens regata
2019-10-05 3
Vardas Regatos
Vadimas Grigonis