facebook_pixel

Jachtų istoriniai duomenys

Alfeta

  • LTU-420
  • |
  • RS-280
  • |
  • Kauno
0 0 1
Pavadinimas Data Vieta
Žurnalistų regatos I etapas
2019-05-04 7
Lietuvos RS-280 jachtų klasės taurė - I etapas
2019-04-27 3
Lietuvos RS-280 jachtų klasės taurė - II etapas
2019-05-04 8
Vardas Regatos
Ramūnas Sakalauskas 4
Mantas Sakalauskas 2
Justas Paplauskas 2
Edvinas Urbonas 1
Grazvile Sakalauskiene 1
Vejas Pajarskas 1
Edita Urbone 1
Michailas Palicinas 1
Emilis Valentinaitis 1
Rokas Petraška 1
Andrius Ramonaitis 1

Argentum

  • LTU-2526
  • |
  • Quantum 26
  • |
  • Trakai
0 1 0
Pavadinimas Data Vieta
Pavasario regata
2019-05-11 2
Vardas Regatos
Saulius Budrevičius 1
Kastytis Budrevičius 1
Eugenijus Bytautas 1
Dalia Jankute 1

Banga

  • LTU-238
  • |
  • Carter 30
  • |
  • Kaunas
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
XVI regata "Gero vėjo!"
2019-05-18 6-7
Vardas Regatos
Alvydas Kalanavičius 1
Albertas Šileika 1
Boris Davidovič 1
Mindaugas Kubilius 1
Raimondas Paškevičius 1

Barta

  • LTU-1206
  • |
  • RS-280
  • |
  • Kaunas
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Žurnalistų regatos I etapas
2019-05-04 9
Lietuvos RS-280 jachtų klasės taurė - I etapas
2019-04-27 8
Lietuvos RS-280 jachtų klasės taurė - II etapas
2019-05-04 7
Vardas Regatos
Simonas Steponavičius 4
Linas Felenderis 1
Arūnas Kepežėnas 1
Tomas Kairys 1
Gerardas Linauskas 1
Gytis Baranauskas 1
Benas Martišauskis 1

Belone

  • LTU-2061
  • |
  • Projection 762
  • |
  • Vilnius
1 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Pavasario regata
2019-05-11 1
Vardas Regatos
Tomas Niparas 2

Bestija

  • LTU-2208
  • |
  • Platu 25
  • |
  • Vilnius
0 2 0
Pavadinimas Data Vieta
PLATU 25 Taurės II Etapas
2019-05-04 2
PLATU 25 Taurės I Etapas
2019-04-20 2
Vardas Regatos
Algirdas Žižys 2
Aidas Pivoriūnas 3
Artūras Asauskas 3
Džiugas Kisielius 3
Adomas Valavičius 2
Algirdas Žižiys 1

Brillamar

  • LTU-2243
  • |
  • Platu 25
  • |
  • Vilnius
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
PLATU 25 Taurės II Etapas
2019-05-04 10
PLATU 25 Taurės I Etapas
2019-04-20 9
Vardas Regatos
Tomas Sakalauskas 3
Viktorija Jurgelionytė 2
Martynas Jurkšaitis 3
Vaidotas Pūkas 3
Aleksas Buturlis 1
Karolis Marcinonis 2
Gediminas Mickėnas 1

CIAO

  • LTU-3000
  • |
  • Platu 25
  • |
  • TRAKAI
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
PLATU 25 Taurės II Etapas
2019-05-04 9
PLATU 25 Taurės I Etapas
2019-04-20 11
Vardas Regatos
Naglis Nasvytis 1
Dmitrij Krum 3
Justas Šutas 2
Pijus Savickas 3
Ričardas Varno 2
Gintaras Chomentauskas 1
Valdas Savickas 1
Agnė Skardinskienė 1
Rokas Babrauskas 1

COOL WATER

  • LTU-2777
  • |
  • X-35
  • |
  • Kaunas
1 0 0
Pavadinimas Data Vieta
XVI regata "Gero vėjo!"
2019-05-18 1
Vardas Regatos
Raimondas Šiugždinis 2
Andrius Joneikis 2
Arūnas Grigaitis 2
Evaldas Plisas 2
Regimantas Buožius 2
Rimantas Vilkas 2
Linas Karalius 2
Klaudio Kliučinskas 2
Aistė Noreikaitė 2

Dea Fortuna

  • LTU-2046
  • |
  • Conrad 25R
  • |
  • Trakai
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Pavasario regata
2019-05-11 4
Vardas Regatos
Aleksas Buturlis 1
Mindaugas Valavicius 1

Delčia 2

  • LTU-125
  • |
  • Conrad 24
  • |
  • Vilnius
0 0 0
Nėra regatų
Vardas Regatos
Valdas Savickas 1
Lukas Savickas 1
Paulius Vertelka 1

Drama Queen

  • LTU-2203
  • |
  • Platu 25
  • |
  • Vilnius
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
PLATU 25 Taurės II Etapas
2019-05-04 14
PLATU 25 Taurės I Etapas
2019-04-20 13
Vardas Regatos
Jonas Romeika 1
Lijana Jančytė 1
Eva Žmuidinavičiūtė 1
Audrius Stankevičius 2
Arūnas Mirinas 1
Marius Cibulskis 1
Gediminas Mickėnas 1
Marius Mudėnas 1
Mantas Mudėnas 1

Extreme

  • LTU-1620
  • |
  • X-35
  • |
  • Klaipėda
0 0 1
Pavadinimas Data Vieta
XVI regata "Gero vėjo!"
2019-05-18 3
Vardas Regatos
Aistis Kalanavičius 2
Aidas Pivoriūnas 1
Kristoforas Akromas 1
Jonas Romeika 1
Aurelijus Idzelis 1
Domas Idzelis 1
Adomas Valavičius 1
Jonas Krivickas 1

Festina

  • LTU-156
  • |
  • Bavaria 890
  • |
  • Klaipėda
0 0 2
Pavadinimas Data Vieta
XVI regata "Gero vėjo!"
2019-05-18 3
"Pilypo" regata
2019-05-11 3
Vardas Regatos
Tomas Kavaliauskas 2
Arūnas Peseckas 2
Marius Matiukas 1
Rimas Kringelis 1
Vladas Skuodis 1
Gediminas Gudavičius 1

Frezi Grant

  • LTU-54
  • |
  • Custom built
  • |
  • Vilnius
1 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Pavasario regata
2019-05-11 1
Vardas Regatos
Vilgelmas Krinickis 1
Tomas Urbonas 1
Ovidijus Špeigis 1

Hakuna Matata

  • LTU-2085
  • |
  • Platu 25
  • |
  • Vilnius
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
PLATU 25 Taurės II Etapas
2019-05-04 4
PLATU 25 Taurės I Etapas
2019-04-20 4
Vardas Regatos
Romas Jokubauskas 3
Rita Klybė 3
Ignas Balčiūnas 3
Arūnas Maisiejus 3
Jurgis Kovas 3

Hornas

  • LTU-422
  • |
  • RS-280
  • |
  • Kaunas
0 1 0
Pavadinimas Data Vieta
Žurnalistų regatos I etapas
2019-05-04 2
Lietuvos RS-280 jachtų klasės taurė - I etapas
2019-04-27 7
Lietuvos RS-280 jachtų klasės taurė - II etapas
2019-05-04 5
Vardas Regatos
Šarūnas Abraitis 4
Romualdas Kerinas 1
Simas Kerinas 1
Virgilijus Lyvas 1
Arvydas Paunksnis 1
Arturas Paškevičius 1

Idefix

  • LTU-1616
  • |
  • SW340
  • |
  • Klaipeda
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
XVI regata "Gero vėjo!"
2019-05-18 4-5
Vardas Regatos
Tomas Barakauskas 1
Rokas Barakauskas 1
Romualdas Adomavicius 1
Egidijus Navickas 1
Paulius Miškūnas 1
Giedrius Motiekaitis 1

Itella TV3

  • LTU-2225
  • |
  • Platu 25
  • |
  • Trakai
0 0 2
Pavadinimas Data Vieta
Pavasario regata
2019-05-11 3
PLATU 25 Taurės II Etapas
2019-05-04 5
PLATU 25 Taurės I Etapas
2019-04-20 3
Vardas Regatos
Aurelijus Katinas 4
Sigitas Babilius 4
Donatas Frėjus 1
Juozas Gordevičius 2
Mantas Klimantavičius 3
Mindaugas Zabulis 3
Aistis Kalanavičius 1

Joker

  • LTU-1644
  • |
  • JOD 35
  • |
  • Klaipėda
0 0 1
Pavadinimas Data Vieta
XVI regata "Gero vėjo!"
2019-05-18 3
Vardas Regatos
Marius Ambrulaitis 1
Aivaras Panauskas 1
Valerijus Adamonis 1
Eduard Gracholskij 1
Tomas Jonika 1
Erlandas Kulys 1

Kirkė

  • LTU-2080
  • |
  • Salona 34
  • |
  • Vilnius
1 0 0
Pavadinimas Data Vieta
"Pilypo" regata
2019-05-11 1
Vardas Regatos
Andrius Virbickas 1
Justas Dambrauskas 1
Dovydas Vilkelis 1
Ignas Gibas 1
Mindaugas Stasiulis 1
Audrius Dringelis 1

Kometa

  • LTU-26
  • |
  • Conrad 25RT
  • |
  • Vilnius
0 0 1
Pavadinimas Data Vieta
Pavasario regata
2019-05-11 3
Vardas Regatos
Aleksandr Tomaševskij 1
Igoris Pongonis 1
Michail Nikitin 1
Gedas Liekis 1
Denis Malinkov 1

Levante

  • LTU-1211
  • |
  • RS-280
  • |
  • Kaunas
0 1 2
Pavadinimas Data Vieta
Žurnalistų regatos I etapas
2019-05-04 3
Lietuvos RS-280 jachtų klasės taurė - I etapas
2019-04-27 2
Lietuvos RS-280 jachtų klasės taurė - II etapas
2019-05-04 3
Vardas Regatos
Domantas Juškevičius 2
Mantas Kavaliauskas 3
Vytis Varanavičius 1
Algirdas Atkočaitis 1
Simonas Jeršovas 1
Vytis Ivanauskas 1
Anton Ogorodov 1
Martynas Karpavičius 1

LTU333 by UNOHUB

  • LTU-333
  • |
  • RS-280
  • |
  • Kaunas
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Žurnalistų regatos I etapas
2019-05-04 5
Lietuvos RS-280 jachtų klasės taurė - I etapas
2019-04-27 4
Lietuvos RS-280 jachtų klasės taurė - II etapas
2019-05-04 4
Vardas Regatos
Gediminas Sirvidas 4
Valdas Ramonaitis 1
Andrius Mamontovas 1
Simonas Bačiulis 1
Jurgis Radzevičius 1
Justas Žegunis 1
Mindaugas Kazlauskas 1
Algis Nasvytis 1

Matahambre

  • LTU-2075
  • |
  • Platu 25
  • |
  • Vilnius
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
PLATU 25 Taurės II Etapas
2019-05-04 11
PLATU 25 Taurės I Etapas
2019-04-20 6
Vardas Regatos
Rimantas Valys 3
Paulius Petrašiunas 3
Mindaugas SAULĖNAS 3
Adomas Janulionis 2
Titas Kecorius 2
Karolis Janulionis 1

Mistress

  • LTU-2282
  • |
  • Platu 25
  • |
  • Vilnius
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
PLATU 25 Taurės II Etapas
2019-05-04 12
PLATU 25 Taurės I Etapas
2019-04-20 10
Vardas Regatos
Kajus Tamkvaitis 3
Gytis Vaitkevičius 1
Ieva Ščervianinaitė 2
Jaroslavas Snarskis 2
Mantas Baužinskas 2
Vilius Tamkvaitis 1

Nereide

  • LTU-cud 44
  • |
  • Bellona 23
  • |
  • Klaipeda
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
XVI regata "Gero vėjo!"
2019-05-18 6-7
"Pilypo" regata
2019-05-11 4
Vardas Regatos
Gvidas Misiunas 2
Beatričė-Saulė Misiūnaitė 1
Brigita Rodaitė 1
Kristina Rinkevičiūtė 1
Tadas Sidaravičius 1

NidaIII

  • LTU-1111
  • |
  • X-35
  • |
  • Nida
0 1 0
Pavadinimas Data Vieta
XVI regata "Gero vėjo!"
2019-05-18 2
Vardas Regatos
Arūnas Burkšas 2
Einaras Burkšas 2
Andrius Nikanorovas 2
Andrius Mamontovas 1
Mindaugas Jonuška 2
Ričardas Novošinskas 2
Simonas Steponavičius 2
Gintas Markevičius 1
Gintas Morkevičius 1
Donatas Stūrys 1

Nika

  • LTU-2056
  • |
  • Scampi 30
  • |
  • Vilnius
1 0 0
Pavadinimas Data Vieta
"Pilypo" regata
2019-05-11 1
Vardas Regatos
Andrius Nikanorovas 1
Robertas Nikanorovas 1
Andrius Simonaitis 1

Omega

  • LTU-1623
  • |
  • Omega 28
  • |
  • Klaipėda
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
"Pilypo" regata
2019-05-11 5
Vardas Regatos
Livija Bočkienė 1
Gintaras Žukauskas 1
Raimundas Norkus 1

Pandora

  • LTU-2077
  • |
  • Platu 25
  • |
  • Vilnius
1 0 1
Pavadinimas Data Vieta
PLATU 25 Taurės II Etapas
2019-05-04 3
PLATU 25 Taurės I Etapas
2019-04-20 1
Vardas Regatos
Tadas Žižys 3
Tadas Meištinis 3
Martin Volkovicki 3
Justas Jauniškis 3
Emilis Valentinaitis 2
Mati Sepp 1

Presto

  • LTU-1289
  • |
  • RS-280
  • |
  • Kaunas
1 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Žurnalistų regatos I etapas
2019-05-04 8
Lietuvos RS-280 jachtų klasės taurė - I etapas
2019-04-27 6
Lietuvos RS-280 jachtų klasės taurė - II etapas
2019-05-04 1
Vardas Regatos
Gintaras Kažemekaitis 4
Vaidas Balčiūnas 1
Marius Alekna 1
Edvinas Urbonas 1
Mykolas Verbyla 1
Mindaugas Baltrunas 1

Propaganda

  • LTU-2067
  • |
  • Beneteau first class 8
  • |
  • Trakai
0 0 1
Pavadinimas Data Vieta
Pavasario regata
2019-05-11 3
Vardas Regatos
Rokas Babrauskas 2
Karolis Marcinonis 2
Vytis Staskevičius 2
Evaldas Mundrys 2
Martynas Skrupskelis 1

Prus Primo

  • LTU-2037
  • |
  • SunFast 3200
  • |
  • Klaipėda
0 1 0
Pavadinimas Data Vieta
XVI regata "Gero vėjo!"
2019-05-18 2
Vardas Regatos
Gintaras Chomentauskas 2
Saulius Chomentauskas 1
Agnė Balčiūtė 1
Faustas Šimkevičius 1
Arvydas Dalikas 1

Raganosis

  • LTU-373
  • |
  • RS-280
  • |
  • Kaunas
2 1 0
Pavadinimas Data Vieta
Žurnalistų regatos I etapas
2019-05-04 1
Lietuvos RS-280 jachtų klasės taurė - I etapas
2019-04-27 1
Lietuvos RS-280 jachtų klasės taurė - II etapas
2019-05-04 2
Vardas Regatos
Saulius Pajarskas 4
Algirdas Umbrasas 1
Deivis Galaburda 1
Raimundas Daubaras 1
Rytis Šabūnas 1
Vėjas Pajarskas 1

Regina

  • LTU-583
  • |
  • Carter 30
  • |
  • Klaipėda
0 2 0
Pavadinimas Data Vieta
XVI regata "Gero vėjo!"
2019-05-18 2
"Pilypo" regata
2019-05-11 2
Vardas Regatos
Gabrielius Marozas 2
Dovydas Kvederis 2
Veronika Marozienė 1
Ilja Petriuk 1
Regina Kvederienė 1
Edgaras Sabonas 1
Vytautas Janušauskas 1
Darius Mileška 1

Rondo

  • LTU-1556
  • |
  • Rondo 33
  • |
  • Klaipėda
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
XVI regata "Gero vėjo!"
2019-05-18 4-5
Vardas Regatos
Kastytis Kunickas 1
Simonas Kunickas 1
Marijus Simanavicius 1

Šiaurinė

  • LTU-2064
  • |
  • ST-25
  • |
  • Trakai
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Pavasario regata
2019-05-11 5
Vardas Regatos
Darius Sarsevičius 3
Lukas Cancingeris 3
Aurimas Syrusas 3
Martynas Rimšelis 3
Artūras Sujetovas 2

Šmėkla PBS

  • LTU-2250
  • |
  • Platu 25
  • |
  • Vilnius
0 1 0
Pavadinimas Data Vieta
Pavasario regata
2019-05-11 2
PLATU 25 Taurės II Etapas
2019-05-04 7
PLATU 25 Taurės I Etapas
2019-04-20 5
Vardas Regatos
Simonas Rasimavičius 3
Mindaugas Rutkauskas 4
Andrius Petraitis 1
Laurynas Galeckas 3
Vytenis Ūsas 2
Vladimir Tajencuk 1
Mantas Katinas 1
Martynas Buivys 2

Soto

  • LTU-165
  • |
  • Bermudų šliūpas
  • |
  • Trakai
0 0 0
Nėra regatų
Vardas Regatos
Saulius Šukaitis 1
Renata Šukaitienė 1

Stinta

  • LTU-2079
  • |
  • Jeanneau Sun Oddysey 33i
  • |
  • Nida
0 0 0
Nėra regatų
Vardas Regatos
Jonas Blinstrubas 1

TEGU

  • LTU-2235
  • |
  • X-35
  • |
  • Klaipėda
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
XVI regata "Gero vėjo!"
2019-05-18 4
Vardas Regatos
Jurgis Janulionis 1
Darius Kašėta 1
Artūras Strelčiūnas 1
Arūnas Mirinas 1
Kajus Oškutis 1
Matas Stankevičius 1
Raigardas Tarvydis 1

Terra

  • LTU-487
  • |
  • Becker 27
  • |
  • Kaunas
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
XVI regata "Gero vėjo!"
2019-05-18 4
"Pilypo" regata
2019-05-11 6
Vardas Regatos
Gintaras Klemensas Kalonaitis 2
Dainius Narkevičius 2
Valdas Gasiūnas 2

Tigra

  • LTU-1032
  • |
  • Mantra 7000
  • |
  • Trakai
0 0 0
Nėra regatų
Vardas Regatos
Dainius Rudzikas 1

Time Out

  • LTU-18
  • |
  • Microsail 18
  • |
  • Trakai
1 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Pavasario regata
2019-05-11 1
Vardas Regatos
Antanas Valavicius 1
Andrius Radavicius 1

ToRa - Hegelmann transporte

  • LTU-2220
  • |
  • Platu 25
  • |
  • Kaunas
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
PLATU 25 Taurės II Etapas
2019-05-04 6
PLATU 25 Taurės I Etapas
2019-04-20 8
Vardas Regatos
Raimundas Vasiliauskas 3
Gytis Vilutis 3
Martynas Tarasevičius 3
Šarūnas Felenderis 3
Tomas Jurgelevičius 2

Vasara

  • LTU-53
  • |
  • Conrad 25R
  • |
  • Trakai
1 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Pavasario regata
2019-05-11 1
Vardas Regatos
Artūras Puidokas 1
Romas Janušauskas 1
Valdas Bagdonas 1
Darius Plumpa 1
Augustas Janušauskas 1

Verdenė Plius

  • LTU-099
  • |
  • RS-280
  • |
  • Kaunas
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Žurnalistų regatos I etapas
2019-05-04 6
Lietuvos RS-280 jachtų klasės taurė - I etapas
2019-04-27 9
Lietuvos RS-280 jachtų klasės taurė - II etapas
2019-05-04 9
Vardas Regatos
Gražvydas Lukoševičius 4
Donatas Kaminskas 1
Paulius Vaidotas 1
Viktoras Ruibys 1
Lukas Lazinskas 1
Andrius Kiškis 1
Deividas Drevinskas 1

Voo Doo

  • LTU-2
  • |
  • Condrad 25RT
  • |
  • Trakai
0 1 0
Pavadinimas Data Vieta
Pavasario regata
2019-05-11 2
Vardas Regatos
Gintaras Chomentauskas 1
Saulius Chomentauskas 1
Agnė Balčiūtė 1

Whisper

  • LTU-2082
  • |
  • Platu 25
  • |
  • Vilnius
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
PLATU 25 Taurės II Etapas
2019-05-04 15
PLATU 25 Taurės I Etapas
2019-04-20 12
Vardas Regatos
Rytis Bernatonis 3
Gediminas Lukšys 3
Vytautas Uniūnas 3
Linas Škarnulis 3
Gerardas Penikas 3

White Whale

  • LTU-2074
  • |
  • Platu 25
  • |
  • Vilnius
2 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Pavasario regata
2019-05-11 1
PLATU 25 Taurės II Etapas
2019-05-04 1
Vardas Regatos
Raimondas Šiugždinis 2
Julius Maseiva 2
Linas Baublys 1
Audrius Macevicius 1
Adomas Šablevičius 2
Vaiva Tumaitė 2
Klaudio Kliučinskas 1

Wikiwiki

  • LTU-2213
  • |
  • Platu 25
  • |
  • Vilnius
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
PLATU 25 Taurės II Etapas
2019-05-04 13
PLATU 25 Taurės I Etapas
2019-04-20 7
Vardas Regatos
Artūras Puskunigis 3
Vytenis Gudas 3
Marius Dapkus 3
VALENTINAS JANULIS 1
Andrius Daukantas 1
Renaldas Narušis 2
Vilius Roškus 1
Aleksas Buturlis 1

X-xs

  • LTU-1583
  • |
  • X-79
  • |
  • Klaipeda
1 0 0
Pavadinimas Data Vieta
XVI regata "Gero vėjo!"
2019-05-18 1
Vardas Regatos
Donatas Šimkus 1
Dmitrij Stankevič 1
Svajunas Pikutis 1
Vytautas Ilonis 1

Yemaya

  • LTU-2073
  • |
  • Platu 25
  • |
  • Trakai
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Pavasario regata
2019-05-11 4
PLATU 25 Taurės II Etapas
2019-05-04 8
Vardas Regatos
Algirdas Dagys 2

Zig Zag

  • LTU-1232
  • |
  • RS-280
  • |
  • Kaunas
0 0 0
Pavadinimas Data Vieta
Žurnalistų regatos I etapas
2019-05-04 4
Lietuvos RS-280 jachtų klasės taurė - I etapas
2019-04-27 5
Lietuvos RS-280 jachtų klasės taurė - II etapas
2019-05-04 6
Vardas Regatos
Aivaras Mieliauskas 4
Rytis Ambrozaitis 1
Viktoras Peseckas 1
Tadas Jomantas 1
Airidas Rutkauskas 1
Mantas Karpavičius 1
Andrius Ganatauskas 1